برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

نماشویی درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟ این سوال شاید برای هر شخصی که قرار است با یک شرکتی که خدمات مختلفی را در زمینه شستشوی انواع نما و نماشویی در تهران و یا سایر شهرستان ها انجام می دهد پیش بیاید که در جواب به این سوال باید بگوییم که ویژگی هایی که یک نماشویی درجه یک دارد بستگی به عوامل مختلف و متعددی دارد که از جمله ی آن ها می توان به نوع و جنس نما، میزان متراژ و ارتفاع نما، نوع شستشو، دستگاه ها و تجهیزات به کار رفته برای شستشوی نما و...... اشاره کرد و به تمامی این عوامل بستگی دارد با در نظر گرفتن این موارد می توانیم بگوییم که اگر اصول و قواعد را در نماشویی به درستی رعایت کنید در پایان شاهد یک نمای کاملا تمیز و بدون نقص خواهید بود که مشکلاتش برطرف شده و به خوبی شسته شده است وکاملا تمیز و درخشان شده است.

نماشویی درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

نماشویی در تهران

همانطور که می دانید امروزه به دلیل آلودگی هایی که در بیشتر شهرهای کشورمان به ویژه تهران وجود دارد از گرد و غبار موجود در هوا گرفته تا دود ماشین ها و آلاینده های شیمیایی مربوط به کارخانه ها همگی می تواند چهره ی بسیار زشتی را به نمای بیرونی ساختمان ها بدهند. نماشویی در تهران یکی از کارهای بسیار مهمی می باشد که امروزه بیشترافراد جهت پاکسازی نمای ساختمان و شستشوی نمای ساختمان و زیبا سازی به آن نیاز دارند با انجام این کار چهره خیابان و کوچه های شهر حالت بهتری پیدا می کند به صورتی که قبل و بعد انجام عملیات نماشویی تفاوت و تغییرات را می توانید با چشمان خود مشاهده نمایید. 

اگر در شهر تهران ساکن هستید و زندگی می کنید می توانید جهت انجام خدمات مربوط به نماشویی و شستشوی نمای ساختمان نیاز دارید فرقی نمی کند در آپارتمان و مجتمع های مسکونی سازمانی ساکن هستید یا منزل ویلایی دارید هر نمای ساختمانی در تهران نیاز به شستشو دارد با سپردن عملیات نماشویی به شرکت کفسابی ایران در تهران می توانید به این موضوع پی ببرید که نماشویی درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟ چون در کنار شستشوی نما تمای نواقص و عیب ها و مشکلاتی که در نما وجود داشته باشد با استفاده از تجربه کارگران با سابقه کفسابی ایران کاملا برطرف می شود.

نماشویی درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

آیا تمامی نما ها شسته می شوند ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله تمامی نماها شسته می شوند اما وسیله، تجهیزات  و ابزارهای شست و شوی نما و نماشویی با یکدیگر فرق می کند به عنوان مثال برای شستشوی نماهای سیمانی از آب با فشار بالا استفاده می شود و برای نماهایی که جنس آن از شیشه می باشد و یا کامپوزیت هستند از آب با فشار کم و برای شستشوی نماهایی که از جنس سنگ می باشد که روی آن سیمان شدگی وجود دارد از آب + سیلیس استفاده می شود نماشویی درجه یک، نماشویی می باشد که با دقت و ظرافت بسیار بالایی انجام شود تا نتیجه ی مطلوب و مناسبی را در پایان کار به شما بدهد. کفسابی ایران می تواند تمامی نماهای مختلف را با هر نوع و جنسی که داشته باشد مانند نمای آجری، نمای سنگی، نمای شیشه ای و...... را به صورت حرفه ای شستشو دهد. البته باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که شرکت کفسابی ایران در کنار ارائه خدمات نماشویی آماده انجام خدمات کفسابی، سنگسابی در تهران می باشد. 

عواملی که باعث آلودگی نمای ساختمان ها می شود

پاشیده شدن هر نوع ماده ای از جمله رنگ، ملات و مصالح ساختمانی، قیر و.... در حین انجام عملیات ساختمانی و بنایی باعث می شود که شما به نماشویی نیاز داشته باشید. نماشویی، نماهایی که جنسشان از آجرنما می باشد و به دلیل ایجاد شوره سفید رنگ پس از جذب آب آجر نمایان می شود حتما هر چند وقت یکبار نیازمند نماشویی می باشند. 

شرایط آب و هوایی مختلف مانند: باران، برف، تگرگ و همچنین دود وسایل نقلیه و گرد و خاک را می توان نام برد که از عوامل اصلی ایجاد نیاز به شستشوی نمای ساختمان می باشند. نقاشی ها و دست نوشته های موجود بر روی دیوارها و تبلیغاتی که نوشته می شوند و نیاز به پاک کردن  و تمیز کردن دارند. نماشویی درجه یک کار بسیار پر زحمتی می باشد و سختی های و دشواری های مخصوص به خود را دارد.

 نماشویی درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

هزینه و قیمت نماشویی به چه عواملی بستگی دارد ؟

در ارتباط  با هزینه های و قیمت نماشویی در تهران که با کیفیت بالا و به صورت درجه یک انجام شود یکسری عوامل تاثیر گذار می باشند که تمام سعی خود را می کنیم که به صورت مختصر و خلاصه برای شما بیان می کنیم.

برای اینکه  قیمت مشخص و دقیق را برای انجام عملیات نماشویی خود بدانید باید با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما به صورت حضوری در محل مورد نظر حاضر شوند و از نمای ساختمان بازدید به عمل بیاورند. با مشاهده دقیق و بررسی نما می توان به نوع نما و جنس مواد و مصالح به کار رفته را مشاهده کرد تا فردی که قرار است کار نماشویی را انجام دهد بداند که باید چه نوع شستشوی باید بر روی نما انجام بگیرد. با بررسی موارد گفته شده در بالا فرد نماشو می تواند میزان کثیفی و جرم نمای ساختمان را تشخیص دهد که این موارد می تواند در انتخاب ابزار، تجهیزات و مصالح مورد نیاز به ما کمک کند.

نماشویی درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

تاثیر میزان ارتفاع ساختمان 

باید به این موضوع اشاره داشت که هر چه ارتفاع ساختمان بیشتر باشد و مقدار بلندی و ارتفاع آن رو به افزایش باشد می توان گفت که سختی و دشواری کار شستشوی نمای ساختمان نیز بیشتر می شود و در نتیجه این موضوع می تواند افزایش قیمت را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال باید بگوییم قیمت شستشوی نمای یک برج با ارتفاع 200 متر با شستشوی یک ساختمان و آپارتمان 12 طبقه متفاوت می باشد.

هزینه نماشویی بستگی به تجهیزات و وسایلی دارد که برای انجام کار شما استفاده می شود به عنوان مثال اگر برای نمای آجری با واترجت به تنهایی مشکل حل شد که قیمت معمولی دارد ولی اگر نیاز به سیلیس داشته باشد قیمت نماشویی ضریب افزایشی به همراه خواهد داشت. شرکت کفسابی ایران در تلاش است تا این موضوع را با عنوان نماشویی درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟ را با رعایت تمامی جوانب و عوامل مختلف به صورت کاملا حرفه ای و ویژه ای انجام دهد.

 

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
193
1069
4270
6845
19792
27523
498865