برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

کفسابی سنگ مرمریت یکی از آن کارهایی می باشد که باید همانند سنگ های دیگر با جنس ها و نوع های مختلفی که دارند نیاز دارد در طول سال تمیز شوند این تمیزی و این درخشش به جز انجام خدمات کفسابی و سنگسابی امکان پذیر نمی باشد نه اینکه با روش های دیگری مانند شستشوی عادی و معمولی اصلا تمیز نشود نه اما با انجام عملیات کفسابی، سنگسابی تمیزی و درخشش دوچندانی به سنگ مرمریتی که در فضای موردنظر کار گذاشته اید بخشیده می شود. پیشنهاد می کنیم که اگر به انجام عملیات مختلفی از جمله کف سابی، سنگ سابی و نماشویی نیاز دارید می توانید از خدمات ویژه و ارزنده شرکت کفسابی ایران در تهران استفاده کنید کفسابی ایران در تهران آماده می باشد تا خدمات متنوع خود را با کیفیت بالایی همراه با دستگاه های پیشرفته و پرسنل حرفه ای و باتجربه به مشتریان و شهروندان محترم ارائه نماید.

کفسابی سنگ مرمریت

توضیحی درباره سنگ مرمریت 

از بین سنگ هاي ساختماني سنگ مرمريت كه از گروه سنگ هاي آهكي دگرگون شده می باشد در بین افراد و خریداران سنگ هاي ساختماني سنگ مرمریت از محبوبیت بسيار خوبی  برخوردار می باشد.

اگر بخواهیم درباره خصوصيات ظاهري سنگ مرمريت و کفسابی سنگ مرمریت صحبت کنیم باید بگوییم كه این سنگ داراي عیب و نقص كمتري نسبت به سنگ تراورتن مي باشد و همچنین دارای طيف رنگي بسيار متنوعی می باشد كه برای افراد مختلفی که دارای سلیقه های مختلفی هستند می تواند یک انتخاب خوب و مناسب باشد.

بر روی سطح سنگ مرمريت خطوطي آهکی مانند ترک مي توان ديد كه بعد از عملیات برش استاندارد اين خطوط غير قابل لمس خواهند بود و با توجه به مقاومت هاي مختلف سنگ هاي مرمريت نسبت به يكديگر، تجربه نشان داده است كه در كل هر چقدر ظاهري پاك تر و كم خط تر دارند، اين سنگ ها از مقاومت كمتري نيز نسبت به سنگ هاي مرمريت ديگر با ظاهر شلوغ تر بر خوردار هستند، البته باید گفت که اين گزينه هميشه شامل حال تمامی انواع سنگ مرمریت ها نمی باشد.

کفسابی سنگ مرمریت

سنگ مرمریت بیشتر در چه جاهایی استفاده می شود؟

استفاده از سنگ مرمريت بيشتر در مکان های سرپوشيده و به دور از باران، نور آفتاب و تغيیرات آب و هوايي طبيعي پيشنهاد مي شود به این دلیل كه سنگ مرمريت توليد شده براي استفاده ساختماني، مي تواند با قرار گرفتن در فضاهاي روباز بر اثر تغيرات آب و هوايي مقاومت و يا ظاهر خود را از دست داده و میتوان تغيراتي در شكل ظاهري آن مانند شكستگي، ترك بر روي سطح بیرونی، تغير رنگ و يا رنگ پريدگي، خالی شدن خطوط آهکی مشاهده نمود. به همين دلايل بيشتر براي استفاده در فضاهای داخلی مانند کف واحد ها یا دیواره های داخلی پیشنهاد میشود. براي پله هاي داخلي ساختمان ها سنگ مرمريت با ضخامت هاي ٣ و ٤ سانتيمتر در اكثر اوقات نيز مورد استفاده قرار مي گيرد.

قيمت سنگ مرمريت و کفسابی سنگ مرمریت در بازار به دو مورد بستگي دارد يك : خواص ذاتی سنگ مرمریت و شكل ظاهري آن و دو : كيفيت فرآوري شده برای عرضه در بازار به همین دلیل دو دسته سنگ کاملا مشابه در دو فروشگاه متفاوت سنگ ساختمانی میتوانند به دلیل تفاوت در تولید و فرآوری دارای قیمت های غیر مشابه باشند. از ویژگی های خوب یک سنگ مرمریت مرغوب می توان ، خطوط کم آهکی روی سطح آن را نام برد، هر چه این خطوط کمتر باشد، سنگ مرمریت مقاومت بیشتری پیش روی شما است.

میزان محاسبه هزینه کفسابی سنگ مرمریت بستگی به متراژ و اندازه محیطی دارد که قرار است عملیات کفسابی و شستشو بر روی آن انجام شود جهت برآورد هزینه ها به صورت دقیق می توانید از کارشناسان شرکت کفسابی ایران بخواهید تا با مشاهده محل و مکانی که قرار است عملیات کفسابی بر روی آن انجام شود برای شما برآورد کنند و میزان دقیق مبلغ و هزینه ها را برای شما محاسبه نمایند.

 کفسابی سنگ مرمریت

 کفسابی سنگ مرمریت

سنگ مرمریت ازدسته سنگ هایی است که علاوه برسابقه طولانی، کاربردهای زیادی در مکان ها و جاهای مختلف دارد و به علت تنوع رنگ و مقاومت و دوام بالا از قدیم تا الان در ساختمان ها و بناها از این سنگ استفاده می کنند. در مقایسه با سایر سنگها مانند: سنگ دهبید، گرانیت و تراورتن سنگ مرمریت دارای مقاومت و استحکام بالاتر و بیشتری است و همین مسئله باعث شده است تا در پله ها و کف بیشترجاها، مورد استفاده قرار بگیرد. 

بیشتر مرمریت هایی که الان در بازار وجود دارد به رنگ سفید، قهوه ای، کرم و طوسی می باشند که با توجه به سلیقه مشتری و محلی که قرار است این سنگ به کار برده شود، انتخاب می شوند. سنگ مرمریت  بیشتر در کف ساختمان ها و منازل، راه پله ها، رستوران ها، هتل ها و آشپزخانه  نصب می شود می باشد. 

کفسابی سنگ مرمریت از مواردی است که تقاضا برای آن هر روز بیشتر و بیشتر می شود چون با انجام کف سابی، کیفیت این سنگ چندین برابر بالا می رود و محیط را زیباتر می کند. در کفسابی سنگ مرمریت نکته ای که وجود دارد این می باشد که با پرداخت کامل سنگ و ساب زدن های پشت سر هم در خشانی و براق بودن سنگ بیشتر میشود و با یک دست شدن کف سنگفرش کیفیت بسیار عالی ایجاد می شود. 

صیقل دادن و برش سنگ مرمریت به مراتب سخت تر از سنگ تراورتن است اما قابلیت صیقل پذیری زیاد این سنگ باعث شده است تا بعد از انجام عملیات کفسابی سنگ مرمریت و سنگسابی تا مرحله  شیشه ای شدن پیش رود چون بعد از انجام این عملیات سنگ مرمریت بسیار براق، شفاف وآینه ای می شود. 

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
420
919
5487
5487
19416
26388
524877