برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

کفسابی تهرانپارس | سنگسابی تهرانپارس

کفسابی و سنگسابی تهرانپارس یکی از شعبه های شرکت کفسابی ایران در تهران می باشد که آماده است خدمات خود را با استفاده از بهترین دستگاه ها و تجهیزات و افراد حرفه ای و کارشناسان متخصص به مشتریان و شهروندان محترم ساکن در منطقه تهرانپارس ارائه نماید. قطعا هر فضا و محیطی چه منزل باشد و چه محل کار با گذشت مدت زمان مشخصی بر اثر رفت و آمدهای متعدد و بیش از حد و برخورد آلودگی های مختلف با نماهای ساختمانی نیاز به تمیز کردن می کنند. به همین دلیل بیشتر افراد به دنبال جایی هستند تا در کنار ارائه ی خدمات با کیفیت مشتری مدار باشند کفسابی تهرانپارس آماده می باشد تا به تمامی شم عزیزان خدمات باکیفیت و استانداردی ارائه نماید.

کفسابی و سنگسابی تهرانپارس

چرا باید کفسابی انجام دهیم؟

کفسابی جهت نوسازی سنگ استفاده می شود به شکلی که لایه زبر و آسیب دیده سنگ برداشته می شود و سنگ مانند شیشه و آینه براق و درخشان می شود هم چنین برای رفع ناهمواری و پستی و بلندی سنگ از خدمات کفسابی و سنگسابی تهرانپارس استفاده می شود و برای دوام بیشتر سنگ و یا طول عمر بیشتر سنگ از کف سابی و سنگ سابی استفاده می شود. کفسابی ایران براساس تجربه ای که در طی سال ها فعالیت خود  در این زمینه به دست آورده است به دو مسئله بسیار مهم در عملیات کفسابی و سنگسابی آگاه می باشد که برای مشتریان بسیار حائز اهمیت می باشد، این دو مسئله کیفیت و هزینه کار می باشد. 

برآورد هزینه های کفسابی، سنگسابی و نماشویی به چه صورت می باشد؟

برای پرداخت هزینه های انجام عملیات مختلف در کفسابی و سنگسابی تهرانپارس قبل از هرچیزی باید بگوییم که کفسابی تهرانپارس جز منصف ترین کفسابی های شهر تهران می باشد و قیمت های بسیار مناسبی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا با یک قیمت بسیار ارزان و مناسب بهترین خدمات را دریافت کنند به همین دلیل باتوجه به یک سری فاکتورها و قوانینی که برای دریافت هزینه کفسابی و هزینه سنگسابی و سایر خدمات مانند هزینه نماشویی تعیین و مشخص شده است قیمت ها به مشتریان ارائه داده خواهد شد.

کفسابی و سنگسابی تهرانپارس

از جمله مواردی که در هزینه کفسابی تهرانپارس تاثیرگذار می باشد متراژ فضایی می باشد که قرار است عملیات بر روی آن انجام شود پس از آن نوع و جنس سنگ در کف سابی و نوع و جنس نما در نماشویی بر روی هزینه ها تاثیرگذار می باشد. جهت برآورد میزان دقیق هزینه ها و قیمت ها توسط کفسابی و سنگسابی تهرانپارس کارشناسان و افراد متخصص به محل موردنظر اعزام خواهند شد تا هزینه های دریافتی را برآورد نمایند.

نکته 

این نکته را در نظر داشته باشید که کار کفسابی تهرانپارس با دو دستگاه تک فاز و سه فاز انجام می گیرد که اگر امکان اتصال به برق سه فاز وجود داشته باشد معمولا کار کف سابی و سنگ سابی سه فاز کیفیت و نتیجه مطلوب تری دارد. 

کفسابی رزین ساب برای سنگهایی استفاده می شود که حفره  و درز دارند در این بین می توان به سنگ تراورتن اشاره کرد که معمولا دارای سوراخ و حفره هایی است که برای این سنگ توصیه می شود از رزین ساب استفاده شود. رزین ماده ای چسبناک است که حفره ها و درزهای سنگ توسط آن گرفته می شود و قیمت آن مقداری بالاتر از کفسابی معمولی می باشد. 

کفسابی و سنگسابی تهرانپارس

ارتباط با کفسابی و سنگسابی تهرانپارس

شما می توانید از طریق وب سایت رسمی شرکت کفسابی ایران خدمات، فعالیت ها و نمونه کارهای انجام شده در کفسابی ما را مشاهده نمایید و پس از آن با برقراری ارتباط از طریق شماره تلفن های موجود بر روی صفحه وب سایت با کارشناسان و مشاوران ما  در ارتباط باشید تا بهترین راهنمایی ها و مشاوره ها را به شما ارائه نمایند. تجربه ای که کفسابی و سنگسابی تهرانپارس در طی سال ها فعالیت خود به دست آورده است باعث پیشرفت و موفقیت در کارش شده است.

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
9
786
4067
6237
22885
24614
474435