برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

کفسابی توانیر | سنگسابی توانیر | نماشویی توانیر

کفسابی و سنگسابی توانیر از جمله شرکت های کفسابی حرفه ای در تهران می باشد که فعالیت های خود را تحت نظارت شرکت کفسابی ایران در تهران انجام می دهد  کفسابی توانیر با کارکنان متخصص و کارآزموده و با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات کف سابی ، سنگ سابی و نماشویی با استفاده از بهترین دستگا‌ه‌ ها و تجهیزات آماده ارائه ی بهترین خدمات در منطقه توانیر تهران به مشتریان محترم می باشد. در صورتی که فکر می کنید که سطح کف شما و یا نمای ساختمانی که در آن ساکن هستید و یا مشغول فعالیت می باشید دچار آلودگی شده است می توانید از خدمات باکیفیت شرکت کفسابی ایران در تهران بهره مند شوید. اگر به دنبال شرکتی می باشید که با قیمت مناسبی خدمات باکیفیتی را به شما ارائه دهد پیشنهاد می کنیم که از خدمات ما بهره مند شوید.

کفسابی و سنگسابی توانیر

انجام خدمات کفسابی برای تمامی سطوح مختلف

همانطور که قبلا هم گفتیم انجام عملیات تخصصی سنگ سابی و کف سابی نیاز به دقت و توجه ویژه ای دارد به همین دلیل باید کار را به دست افراد و یا شرکتی سپرد که مطمئن می باشند و می توانند این عملیات را به خوبی انجام دهند. نوع سنگ به کار رفته شده در انجام عملیات سنگسابی و کفسابی بسیار اهمیت دارد. به عنوان مثال  کفسابی و سنگسابی سنگ گرانیت با کف سابی و سنگ سابی سنگ مرمر کاملاً متفاوت است و باید فرد و یا گروهی که قرار است این عملیات را انجام دهند، به این نکات توجه داشته باشند. کفسابی و سنگسابی توانیر آماده می باشد تا خدمات خود را بر روی هر نوع سطوح سنگی مختلف با هر کیفیتی و از هر جنس و بافتی به مشتریان خود به بهترین شکل و نحو ممکن انجام دهد.

کفسابی و سنگسابی توانیر

استفاده از مواد درجه یک و دستگاه های پیشرفته

استفاده از مواد درجه یک و با کیفیت هر چند در هزینه های سنگسابی و کفسابی تاثیر گذار است، اما در نهایت باعث رضایت مشتری و تبلیغ برای کارهای بیشتر خواهد شد. کفسابی و سنگسابی توانیر آماده می باشد تا با استفاده از مواد شوینده ی مخصوص، درجه یک و با کیفیت و همچنین به کارگیری و استفاده از پیشرفته ترین و جدیدترین دستگاه های مختلف همراه با لقمه سنگ های مخصوص خدمات کفسابی و سنگسابی توانیر را ارائه دهد. در برخی از مواقع مشاهده کرده ایم که بعضی از افراد سعی داشته اند که سطح سنگ کثیف و آلوده را با مواد شوینده ی معمولی مانند پودر شستشو، وایتکس و...... تمیز کنند این موضوع باعث می شود که در نهایت نه تنها سطح تمیز نشود بلکه نتیجه ی قابل قبولی را به شما نخواهد داد.

توجه : یکی از نکات مهم در مورد کف سابی و سنگ سابی این است که فردی که در حال انجام عملیات کفسابی و سنگسابی توانیر است، باید دقت کند که اگر در بین قطعات سنگ، سیمان و یا مواد پر کننده به اندازه کافی وجود ندارد، آن قسمت ها را با سیمان سفید یا هر ماده دیگری پر نماید. 

کفسابی و سنگسابی توانیر

انجام خدمات نماشویی برای انواع مختلف نماهای ساختمانی

در صورتی که تمایل به انجام نظافت و شستشوی سطح نمای ساختمانی دارید می توانید از خدمات نماشویی توانیر استفاده کنید. همانطور که در بخش اول هم عنوان کردیم کفسابی و سنگسابی توانیر آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه ی نماشویی به صورت کاملا حرفه ای به مشتریان خود ارائه نماید در صورتی که در شهرهای بزرگ و آلوده ای مانند تهران، اراک، اصفهان و...... ساکن هستید پیشنهاد می کنیم که حتما از خدمات نماشویی توانیر در تهران استفاده کنید.

خدمات نماشویی توانیر توسط افراد بسیار حرفه ای و با استفاده از بهترین و مجهز ترین ابزارهای مختلف انجام خواهد برای ارائه ی خدمات نماشویی از داربست ها و طناب های محکمی استفاده می شود تا انجام عملیات به صورت کاملا ایمن و مطمئن انجام شود. برای زیباتر شدن چهره ی شهر، خیابان، کوچه و ساختمان هم که شده است از خدمات نماشویی توانیر در تهران استفاده کنید.

 

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
214
724
4655
5561
25738
27523
504811