برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

کفسابی جنت آباد | سنگسابی جنت آباد | نماشویی جنت آباد

کفسابی و سنگسابی جنت آباد با کارکنان متخصص و کارآزموده و با سالها سابقه درخشان در زمینه خدمات کف سابی، سنگ سابی، نماشویی و.... با استفاده از بهترین دستگا‌ه‌ ها آماده ارائه بهترین خدمات کفسابی در منطقه جنت آباد تهران می باشد. اگر به دنبال یک شرکت مطمئن می باشید که عملیات شستشوی سطوح مختلف کف را برای شما با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت انجام دهد همچنین تمیز کردن نمای ساختمان را به بهترین شکل ممکن انجام دهد کافی است با شرکت کفسابی ایران تماس بگیرید تا با استفاده از جدیدترین تجهیزات و مواد شستشو دهنده ی مخصوص این عملیات را برای شما انجام دهد.

کفسابی و سنگسابی جنت آباد

چرا نیاز است که کفسابی و سنگسابی انجام شود؟

کفسابی و سنگسابی جنت آباد جهت شیشه ای کردن سنگ و براق نمودن سنگ استفاده می شود همچنین اگر سنگ شما دارای درز و یا سیاهی شده باشد و یا به علت ریخته شدن مایعاتی مانند اسید و … سیاه شده باشد با  انجام عملیات کفسابی و سنگسابی این مشکل قابل رفع می باشد. مهم نیست که قصد دارید چه سطحی را تمیز کنید از جنس موزاییک باشد یا مرمر، سنگ گرانیت باشد یا دهبید افراد حرفه ای ما آماده می باشند تا به بهترین شکل ممکن عملیات شستشو را برای شما عزیزان انجام دهند. شما می توانید شستشو و نظافت سطح لابی، راه پله، پارکینگ و..... را به ما بسپارید تا در نهایت یک سطح براق و درخشان عاری از هرگونه مشکل را تحویل بگیرید.

نکته: برای شستن سنگ سعی کنید فقط و فقط از آب استفاده کنید متاسفانه برخی برای شستن سنگ و برق انداختن آن از جوهر نمک و … استفاده میکنند که این کار در مدت زمان کمی باعث سیاه و کدر شدن سنگ می شود. کفسابی و سنگسابی بسته به نوع و جنس سنگ می تواند مراحل مختلفی داشته باشد مثلا سنگ گرانیت نسبت به سایرسنگ ها بیشتر ساب خورده می شود و سنگهای معمولی کمتر سابزنیمی شود. 

کفسابی و سنگسابی جنت آباد

کفسابی ارزان و باکیفیت را با ما تجربه کنید

کفسابی و سنگسابی جنت آباد به عنوان یک کفسابی منصف در تهران به ویژه در منطقه جنت آباد آماده می باشد تا خدمات خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شهروندان و مشتریان خود ارائه نماید میزان محاسبه ی هزینه کفسابی، هزینه سنگسابی، هزینه نماشویی و..... توسط کارشناسان و مشاوران حرفه ای ما در کفسابی جنت آباد با در نظر گرفتن معیار های مختلفی از جمله میزان متراژ فضا، نوع و جنس بافت سنگ و نما، نوع خدمات درخواستی، تعداد کارگران و افراد موردنیاز محاسبه می شود و در فاکتور های مخصوصی به مشتریان خود ارائه خواهد داد.

ارائه ی خدمات نماشویی به صورت حرفه ای

یکی از جدیدترین خدمات ارائه شده در کفسابی و سنگسابی جنت آباد ارائه ی خدمات نماشویی به مشتریان می باشد. در برخی از شهرهای آلوده در کشورمان مانند شهر تهران، اراک ، اصفهان و..... که در معرض آلودگی و گرد و غبار قرار دارند حتما در طول سال برای یک بار هم که شده به خدمات نماشویی نیاز پیدا می کنند. شما می توانید از خدمات نماشویی جنت آباد استفاده کنید و در پایان یک نمای تمیز و زیبا را تحویل بگیرید. همانطور که یک سطح برای تمیز شدن ودرخشان شدن به کفسابی نیاز دارد نمای هر مجتمع ساختمانی، برج، آپارتمان و..... نیز به تمیزی نیاز دارد اولین صحنه ای که چشم افراد در نگاه اول با آن برخورد دارد نمای ساختمان می باشد به همین دلیل نیاز است که عملیات نماشویی هم را انجام دهید.

کفسابی و سنگسابی جنت آباد

سخن پایانی

جهت افزایش طول عمر و زیباتر شدن کف ساختمان‌ خود توصیه می‌شود از خدمات کفسابی و سنگسابی جنت آباد در تهران استفاده کنید.

کفسابی جنت آباد به ویژه کفسابی ایران با افرادی با تجربه و خبره، آماده هر گونه خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی با بهترین کیفیت می‌باشد. 

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
269
915
1184
5487
20180
26388
525641