برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

کفسابی زعفرانیه | سنگسابی زعفرانیه | نماشویی زعفرانیه

کفسابی و سنگسابی زعفرانیه یکی از بهترین ها در حرفه ی کف سابی، سنگ سابی و نماشویی می باشد که در شهر تهران فعالیت دارد و تمامی فعالیت ها و خدمات خود را تحت نظارت شرکت کفسابی ایران به مشتریان و شهروندان ساکن در منطقه زعفرانیه و محدوده زعفرانیه در تهران ارائه می نماید. شرکت کفسابی ایران در تهران با کارکنان متخصص و کارآزموده و با سالها سابقه درخشان در زمینه خدمات مختلف که شامل شستشوی سطوح مختلف سنگی و نماهای ساختمانی می باشد با استفاده از بهترین دستگا‌ه‌ها و تجهیزات  آماده ارائه بهترین خدمات در این زمینه در منطقه زعفرانیه می باشد. 

کفسابی و سنگسابی زعفرانیه

تعریفی از کفسابی و سنگسابی زعفرانیه

اگر بخواهیم تعریف کلی و جامعی از کف سابی و سنگ سابی داشته باشیم می توانیم در چند جمله آن را خلاصه کنیم : سابیدن کف سطوح سنگی با استفاده از مواد شوینده و تجهیزات مخصوص جهت تمیز کردن و زدودن آلودگی هایی که با پروسه های عادی کفسابی و سنگسابی قابل پاک شدن نیستند. 

معمولا در زمان هایی نیاز به استفاده از ابزارهای ویژه کفسابی و سنگسابی پیدا می کنید که سطوح دارای آلودگی هایی  باشند که پاک کردن آنها با شستن، دستمال کشیدن، استفاده از مواد شوینده قوی و..... پاک نمی شوند. دراین موارد بهترین کار استفاده از دستگاهی می باشد که مجهز به فرچه های گردان مخصوص می باشد که بر حسب میزان سختی کف و نوع پوشش کف اقدام به پاک کردن آنها کرده و سطوحی درخشان و براق را بدست آورید. 

پروسه کفسابی و سنگسابی با تجهیزات و لوازم و مواد مخصوصی انجام می گیرد و نباید آن را با پروسه کفشویی یا شستشوی کف اشتباه گرفت. البته مواد شوینده و لوازم هم به نوع کف ساختمان شما بستگی خواهند داشت و به عبارتی هر کف تجهیزات و مواد شوینده منحصر به فرد و خاص خود را میطلبد. 

کفسابی و سنگسابی زعفرانیه

تعریفی از نماشویی زعفرانیه

از سری خدماتی که تا به امروز از شرکت کفسابی ایران در بین افراد شناخته شده است فقط خدمات کفسابی و سنگسابی زعفرانیه بوده است اما باید این مژده را به عزیزان بدهیم که یکی از خدماتی که به سایر خدمات این شرکت اضافه شده است ارائه ی خدمات نماشویی می باشد. همانطور که می دانید هر نمای ساختمانی هر جنس و بافتی که داشته باشد پس از گذشت مدت زمانی به دلیل عوامل مختلفی که در شهر وجود دارد آلودگی که توسط دوده های کارخانه ها در شهرهای بزرگ، دوده ی ماشین آلات و سایر عوامل وجود دارد باعث می شود تا ظاهر نمای ساختمان کدر و کثیف شود و همین موضوع می تواند باعث آزرده شدن خاطر دیگران به محض ورود به ساختمان شود چون قبل از ورود به هر ساختمان، مجتمع تجاری، فروشگاه و.... اولین چیزی که با افراد با آن برخورد می کنند نمای ساختمان می باشد. در شهرهای بزرگی مانند تهران، اصفهان، اراک و..... که بیشتر شهرهای صنعتی هم هستند و کارخانه های زیادی در آن وجود دارد حتما نیاز است که در طول سال یک الی دو بار عملیات نماشویی انجام شود. عملیات نماشویی در نماشویی زعفرانیه در تهران با استفاده از داربست ها و سایر تجهیزات ایمن و همچنین افراد حرفه ای و با تجربه انجام می شود.

کفسابی و سنگسابی زعفرانیه

سخن آخر

هزینه کفسابی، هزینه سنگسابی و هزینه نماشویی در کفسابی و سنگسابی زعفرانیه باتوجه به عوامل مختلفی تعیین می شود با تماس شما با کفسابی زعفرانیه کارشناسان ما جهت برآورد میزان هزینه های خدمات درخواستی شما به محل اعزام می شوند تا با بررسی نوع پوشش سطح کف و یا نمای ساختمان شما، جنس سنگ به کار رفته، محل موردنظر (راه پله، پارکینگ، لابی و......) و متراژ فضای موردنظر قیمت ها برآورد می شود و به مشتریان ارائه داده می شود ما آماده ایم تا خدمات خود را با بهترین کیفیت و قیمتی بسیار مناسب به شما عزیزان ارائه دهیم کفسابی ارزان و سنگسابی ارزان را با کفسابی و سنگسابی زعفرانیه تجربه کنید.

جهت افزایش طول عمر و زیباتر شدن کف ساختمان‌ خود توصیه می‌شود از خدمات کفسابی و سنگسابی زعفرانیه در تهران استفاده کنید.

کفسابی زعفرانیه با افرادی با تجربه و خبره، آماده هر گونه خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی با بهترین کیفیت می‌باشد. 

 

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
266
915
1181
5487
20177
26388
525638