برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

کفسابی شورا | سنگسابی شورا | نماشویی شورا

کفسابی و سنگسابی شورا آماده می باشد تا خدمات متنوع خود را در زمینه های مختلف شستشوی سطوح سنگی، موزاییکی، سیمانی و....... و همچنین نماهای ساختمانی مختلف مانند نماهای شیشه ای، آجری، گرانیتی و........ را با استفاده از بهترین دستگاه ها و باکیفیت ترین تجهیزات و افراد متخصص و حرفه ای به بهترین نحو ممکن در تمامی مناطق مختلف شهر تهران به شهروندانی که به انجام این خدمات نیاز دارند ارائه نماید. شرکت کفسابی ایران، با کارکنان متخصص و کارآزموده و با سالها سابقه درخشان در زمینه خدمات کف سابی و سنگ سابی سنگ با استفاده از بهترین دستگا‌ه‌ها آماده ارائه بهترین خدمات کفسابی در منطقه شورا می باشد. 

کفسابی و سنگسابی شورا

دو اصطلاح کفسابی و سنگسابی همواره همراه با یکدیگر می آیند، اما تفاوت این دو در چیست؟

در برخی مواقع، شباهت دوعمل و نزدیک بودن معنایی دو کلمه تا حدی است که به جای یکدیگر بکار می روند. در همین راستا کف سابی و سنگ سابی نیز چنین شرایطی را دارند. این دو عملیات یعنی کفسابی و سنگسابی شورا با قابلیت حرکت روی سطوح که با تراشیدن سطوح فوقانی یک محیط ، به از بین بردن پوسیدگی ها ، ترک ها ، ناخنک ها و سایر آلودگی های آن پرداخته و به هم سطح کردن قطعات آن می پردازند. نتیجه انجام عملیات کفسابی و سنگسابی در تهران نیز در واقع اینچنین است، اما با یک تفاوت جزئی. 

کفسابی ، به ساب زنی سطوح مختلف جهت پاکیزگی و درخشندگی و همچنین آماده سازی محیط برای قرارگیری لایه های بعدی اتلاق می شود ، این محیط می تواند توسط سنگ ، بتن، پارکت ، کفپوش و حتی رزین فرش شده باشد ، بدون توجه به جنس آن ، به عمل تراشیدن سطح مذکور به نیت حصول سطحی هموارتر کفسابی گفته می شود. حال اگر این سطح  فقط و فقط دارای جنس سنگی باشد، به عمل فوق سنگسابی گفته می شود. 

کفسابی و سنگسابی شورا

نماشویی به چه طریقی انجام می شود؟

نماشویی شورا به عنوان یکی دیگر از خدمات ویژه توسط شرکت کفسابی ایران جهت شستشو و تمیز شدن هرچه بیشتر نما و برای ساختمان های مختلفی انجام می شود. شاید بارها از خیابان که رد شده اید توجه شما به سمت افرادی که مشغول نماشویی هستند جلب شده باشد انجام این عملیات بیشتر برای ساختمان های بسیار بلند، برج ها، مجتمع های تجاری و...... انجام می شود.

در صورتی که شما هم در یک ساختمان مسکونی ساکن هستید که فکر می کنید نمای آن نیاز به شستشو و تمیز شدن داره می توانید از خدمات نماشویی شورا در تهران استفاده کنید تا درخشش و زیبایی مجدد را به نم و ظاهر زیبای آن بازگردانید. در بیشتر شهرهای بزرگی که آلودگی های مختلفی وجود دارد نماهای ساختمانی به مرور زمان کثیف و سیاه می شوند به همین دلیل همان اندازه که سطح یک کف به کفسابی و سنگسابی شورا نیاز دارد نمای ساختمانی هم نیاز به تمیز شدن دارد چون اولین محلی که هر فردی در نگاه اول با آن مواجه می شود نمای ظاهری ساختمان می باشد.

کفسابی و سنگسابی شورا

محاسبه ی هزینه های کفسابی و نماشویی به چه صورت می باشد؟

بیشترین سوال و بیشترین تماس هایی که با کفسابی و سنگسابی شورا گرفته می شود در ارتباط با هزینه کفسابی ، هزینه سنگسابی و هزینه نماشویی می باشد و بیشتر این افراد به دنبال آن می باشند تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت کفسابی دریافت کنند.

تمامی هزینه های دریافت شده از مشتری در کفسابی شورا بر اساس میزان متراژ فضا و محیط ساختمان و طول بلندی ساختمان، نوع جنس سنگ و یا نمای ساختمان ونوع خدمات درخواستی توسط کارشناسان و متخصصان باتجربه محاسبه می شود و در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت اگر به دنبال یک کفسابی ارزان با بهترین کیفیت می باشید پیشنهاد می کنیم که از خدمات نماشوی شورا و کفسابی و سنگسابی شورا در تهران استفاده کنید.

 

 

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
275
724
4716
5561
25799
27523
504872