برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

کفسابی صادقیه | سنگسابی صادقیه | نماشویی صادقیه

 کفسابی و سنگسابی صادقیه در تهران آماده می باشد تا خدمات مختلف و متنوع خود را در زمینه ی شستشوی انواع سنگ های سطوح مختلف و همچنین انواع نماهای ساختمانی با نوع ها و جنس های مختلف را به بهترین شکل ممکن و با استفاده از افراد بسیار حرفه ای و دستگاه های مجهز و پیشرفته برای ساکنین و شهروندان محترم منطقه صادقیه تهران انجام دهد. شرکت کفسابی ایران در تهران از قدیمی ترین و باتجربه ترین شرکت هایی می باشد که در این زمینه فعالیت دارد و آماده می باشد خدمات خود را به تمامی مناطق مختلف در شهر تهران و همچنین سایر شهرستان ها ارائه نماید. کفسابی صادقیه ، با کارکنان متخصص و کارآزموده و با سالها سابقه درخشان در زمینه خدمات مختلف ترمیم و بازسازی سنگ سطح و نما با استفاده از بهترین دستگا‌ه‌ها آماده ارائه بهترین خدمات در منطقه صادقیه می باشد. 

کفسابی و سنگسابی صادقیه 

دلیل اهمیت نوع سنگ به کار رفته در ساختمان

سنگ ها انواع بسیار متنوع و گسترده ای دارند که می توانیم به آنها اشاره داشته باشیم که این تنوع و گستردگی در کفسابی و سنگسابی سنگ نیز اهمیت دارد تا کفسابی درست و تخصصی با توجه به نوع سنگ انجام شود. به این دلیل نوع سنگ برای این اهمیت دارد چرا که نحوه برخورد با سنگ ها در کف سابی و سنگ سابی می تواند در تفاوت نوع وجنس سنگ تخصصی مقداری با هم متفاوت باشد تا کیفیت مطلوب ایجاد گردد. اطلاع داشتن و آگاهی کافی و حداقلی از سنگ ها در هنگام عمل کفسابی و سنگ سابی و ساب سنگ موجب می شود تا سنگ آسیب نبیند و کار کف سابی و سنگسابی به درستی انجام شود.

از جمله انواع سنگها می توا ن به سنگ های تراورتن، دهبید، گرانیت و مرمر را نام برد و اشاره کرد که باتوجه به نوع کسب و کار، محل زندگی و.... تعیین و مشخص می شود که چه نوع سنگی برای چه نوع ساختمان و چه محلی مناسب می باشد به عنوان مثال از سنگ گرانیت برای کف بیشتر ساختمان های اداری مانند بانک ها و سازمان های مختلف استفاده می شود و برای سطوح کف منزل شخصی بیشتر از سنگ های مرمر که درخشان تر و زیباتر هستند استفاده می شود. کفسابی و سنگسابی صادقیه آماده می باشد تا خدمات خود را بر روی تمامی انواع سطوح مختلف انجام دهد.

کفسابی و سنگسابی صادقیه

انجام عملیات نماشویی به روش مطمئن

همانطور که می دانید علاوه بر خدمات کفسابی صادقیه و سنگسابی صادقیه یکی دیگر از خدمات بسیار محبوب و پر استفاده خدمات نماشویی صادقیه می باشد همانطور که می دانید نماشویی یکی از کارهای بسیار ضروری و مهمی می باشد که انجام آن برای هر ساختمانی لازم است چون اولین محل و مکانی که چشم افراد با آن برخورد دارد نمای کلی و ظاهر ساختمان می باشد. در شهرهای بزرگی مانند تهران، اصفهان، اراک و..... که آلودگی های بسیار زیادی وجود دارد چهره ی نماهای ساختمانی پس از گذشت مدت زمانی کثیف و سیاه می شود به همین دلیل لازم است تا تمیز شوند تا زیبایی دوباره به شهر، ساختمان، کوچه و خیابان بازگردد.

عملیات نماشویی صادقیه در تهران با استفاده از طناب، داربست و تجهیزات حرفه ای انجام می شود به همین دلیل لازم نیست که نگرانی از این بابت داشته باشید چون کارکنان حاضر در کفسابی ایران اول ایمنی را در نظر خواهند گرفت سپس اقدام به انجام عملیات می کنند.

کفسابی و سنگسابی صادقیه

کلام آخر

برای افزایش طول عمر و زیباتر شدن کف ساختمان‌ خود توصیه می‌شود از خدمات کفسابی و سنگسابی صادقیه در تهران که تحت نظارت شرکت کفسابی ایران می باشد استفاده کنید. 

کفسابی ایران با افرادی با تجربه و خبره، آماده هر گونه خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می‌باشد. میزان هزینه های دریافتی از مشتریان بر اساس برآورد هزینه های کارشناسی شده توسط  کارشناسان حاضر در کفسابی ایران می باشد خیالتان راحت باشد که هزینه های اضافی از مشتری دریافت نمی شود بر اساس متراژ فضا و نوع سنگ به کار رفته و..... هزینه ها محاسبه می شود.

 

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
107
975
1781
5422
26021
24614
477571