برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

کفسابی پله در تهران یکی از کارهای واجبی می باشد که انجام آن ضرورت دارد و دلیل اصلی و عامل اصلی آلوده شدن و کثیف شدن پی در پی آن رفت و آمد های زیادی می باشد که بر روی پله انجام می شود به همین دلیل پله ها، راه پله و راهرو ها جاهایی هستند که بیشترین میزان رفت و آمد بر روی آن انجام می شود و زود به زود کثیف می شوند و چون از محیط های مختلفی افراد با کفش بر روی آن تردد می کنند انواع آلودگی ها و کثیفی ها مانند گل و لای و میکروب ها و ویروس های مختلف را همراه خود به پله ها انتقال می دهند. افرادی که در مجتمع ها و آپارتمان های بزرگ و شلوغ و همچنین مجتمع های تجاری و پاساژها و مراکز خرید تردد می کنند حتما باید هرچند وقت یکبار عملیات کفسابی پله در تهران را حتما بر روی پله ها انجام دهند. شرکت کفسابی ایران در تهران آماده می باشد تا خدمات حرفه ای خود را در زمینه کفسابی، سنگسابی انواع سنگ ها انجام دهد.

کفسابی پله در تهران

توضیحی مختصر درباره کفسابی پله در تهران

همانطور که می دانید امروزه یکی از قسمت های مهم هر ساختمانی پله ها وراهرو ها میباشند به این دلیل که به طور مداوم در جلوی دید مردم و ساکنین قرار دارد.

شاید برای شما هم سوال باشد به عنوان فردی که در یک ساختمان سکونت دارد یا فردی که در محل کارش مشغول فعالیت است که چرا پله ها و پاگرد ها در بیشتر مواقع نسبت به سایر جاهای دیگر کثیف هستند؟

اما قصد داریم راه حل مناسب را برای رفع این مشکل برای شما بیان کنیم :

باید گفت روش های بسیار زیاد و متفاوتی برای از بین بردن این کثیفی ها و آلودگی ها وجود دارد و بهترین و مهمترین روش، اجرای عملیات کفسابی پله در تهران می باشد.

کفسابی پله در چه مکان هایی انجام می شود؟ 

کفسابی پله جهت براق کردن پله انجام می شود، در بعضی جاها از جمله بیمارستان ها، مدارس، بانکها و ادارات دولتی که رفت و آمد افراد زیاد هست به مرور زمان سنگ پله کدر می شود و حالت اولیه خود را از دست می دهد که در این مواقع لازم است پله ها را با دستگاه مخصوص پله ساب براق کرد.

کفسابی پله در تهران 

کفسابی راه پله 

برای انجام این کار باید از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه استفاده کرد، چون کف سابی راه پله در تهران کاری دشواری می باشد پس به دنبال کار ارزان نباشید دنبال کیفیت کار عالی باشید. 

بیشتر افراد برای تمیز کردن سنگ پله از جوهر نمک استفاده می کنند ولی متاسفانه بعد از خشک شدن سنگ متوجه میشوند که سنگ پله دچار لکه و سفیدی می شوند که باید با ما تماس بگیرند چون از بین بردن این نوع از لکه و سفیدی تخصص کفسابی ایران می باشد ما از ساب پله استفاده میکنیم. 

پله سابی 

در اولین مرحله کفسابی پله و سنگ پاگردها با دستگاه مخصوص ساب زنی می شود که به از بین رفتن ناخنک سنگ و یا پستی و بلندی ها کمک می کند.

پله ورودی ساختمان شما هست پس باید زیبا و درخشان باشد، برای زیبایی سنگ پله هایتان از پله سابی با لقمه ایتالیایی استفاده کنید گر پله شما شکسته با شرکت کفسابی ایران تماس بگیرید و از مشاوران و کارشناسان ما راهنمایی بخواهید، اگر پله شما داری درز باشد ما درز سنگ شما رو هم رنگ و مطابق با رنگ سنگ شما پر می کنیم البته به غیر از پرشدن سنگ، به براق و آینه ای شدن سنگ شما هم کمک می کنیم. 

قیمت کفسابی پله 

سنگ سابی پله و یا همان کفسابی پله در تهران بسته  بر نوع و جنس سنگ های مختلفی ممکن است انجام شود، نوع پله و سنگ به کار رفته در ساخت آن اهمیت بسزایی در تعیین قیمت سنگسابی و کفسابی پله در تهران دارد. 

 کفسابی پله در تهران

کار سابزن پله در انجام عملیات به چه صورت است ؟

فرد سابزن با استفاده از امکانات و دستگاه های مخصوصی که از طرف شرکت کفسابی در اختیار دارد اقدام به عملیات سابزنی و کفسابی پله، راهرو و پاگرد می کند.

توجه داشته باشید که 

در کفسابی پله در تهران که بیشتر با فرز های مخصوص کف سابی و سنگسابی انجام می شود باید اصول و قواعد ویژه ای را رعایت نمود.

در کفسابی پله و راهرو در بیشتر موارد از دستگاه کفسابی تک فاز استفاده می شود و روش کار با این دستگاه شرایط زیر را به خود می طلبد :

1- نحوه ی جایگیری لقمه های کفسابی در این نوع دستگاه باید طوری تنظیم شود که از بروز حوادث احتمالی جلوگیری شود.

2- از دستگاه های کم مصرف باید استفاده شود باید این دستگاه ها میزان مصرف انرژی برق کمی داشته باشند.

 

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
229
724
4670
5561
25753
27523
504826