کفسابی ایران

کفسابی ایران خدمات خود را چگونه ارائه می دهد

شرکت کفسابی ایران بعد از گذشت دو دهه از فعالیت خود، هم اکنون اعلام می کند که جزء برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات ترمیم و بازسازی سنگ در کل کشور است و در حال حاضر فعالیت خود را در زمینه های نماشویی، کفسابی، کفسابی موزائیک، فرچه زنی سرامیک، کفسابی تراورتن، کفسابی پله، کفسابی لابی در ساختمان، کفسابی سنگ دهبید، کفسابی سنگ مرمریت، ساب زنی سنگ کف، ساب زدن سنگ، کفسابی سنگ تراورتن، کفسابی پارکت، کفسابی پارکینگ، سنگ ساب و … افزایش داده است.

همچنین کفسابی ایران با به کارگیری تجیهیزات مدرن و پیشرفته، کادری مجرب و کارآزموده آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان و نازل ترین قیمت به شما هموطنان عزیز است.

تاریخچه ما

کفسابی ایران با بیش از دو دهه سابقه درخشان در امر کفسابی، سنگسابی و نماشویی ساختمان با بهره گیری از متخصصین توانمند و با تجربه به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد

هدف ما

تمام تلاش ما این که بتوانیم سنگ، موازییک، سرامیک، بتن و ... خانه، اداره، شرکت شما را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت به انجام برسانیم

شعب های ما

کفسابی ایران دارای چندین شعبه در شهر تهران می باشد تا در کمترین زمان و بالاترین دقت پاسخگویی نیاز شما عزیزان باشد

درباره ما بیشتر بدانید

تلاش ما بر این است که با کفسابی، سنگ های کهنه و آسیب دیده شما را مثل روز اول فوق العاده براق و درخشان کنیم. زیرا کفسابی باعث نمای بهتر ساختمان و نوسازی سنگ های کهنه می شود.

جلای فوق العاده سنگ

خدمات کفسابی باعث جلای فوق العاده سنگ می شود به طوریکه شما می توانید تصویر لامپ سقف را روی سنگ ببینید.

ترمیم سنگ

خدمات سنگسابی باعث ترمیم سنگ آسیب دیده می شود به طور مثال اگر روی سنگ اسید ، آبلیمو ، جوهر نمک و ترشیجات و سرکه ریخته باشد با کفسابی قابل رفع است.

از بین بردن درز سنگ

خدمات سنگسابی درزها و شکافهای سنگ را می گیرد (البته این نوع از کفسابی را رزین ساب می گویند که قیمت بالاتری نسبت به کفسابی معمولی دارد)

هموارسازی و مسطح سازی سنگ

هموار سازی و صاف و مسطح کردن سنگ (معمولا بعد از سنگ کاری سنگها ناهمواری دارند که با استفاده از خدمات کفسابی قابل رفع است)

هزینه و قیمت کفسابی سنگ

قیمت کفسابی بر اساس متر مربع محاسبه می شود و بر اساس پارامترهای مختلفی مانند نوع سنگ، متراژ محیط، محل کفسابی، سابقه ساب خوردگی، وجود و عدم وجود برق سه فاز قیمت گذاری می شود.

از سوی دیگر، ما با خشم و عصبانیت عادلانه و ناسازگارانه مردمان را محکوم می کنیم که با فریب های لذت بردن از لحظه ای که با تمایل به نابینایی خلق شده اند، تحریک شده اند.

تماس بگیرید