مزایا و قیمت کفسابی

مزایا و قیمت کفسابی

مزایا و قیمت کفسابی

مزایا و قیمت کفسابی یکی از مواردی می باشد که امروز سعی داشتیم تا به آن بپردازیم و در ارتباط با آن مطالب مفید و کاربردی را قرار دهیم که امیدواریم برای کاربران و مشتریان شرکت کفسابی ایران در تهران مفید باشد و برای زمانی که تصمیم به تمیز کردن سطوح مختلف خود می گیرند بتواند کمک کننده و مفید باشد کفسابی و سنگسابی از جمله کارها و خدماتی می باشد که پیشنهاد می شود جهت تمیز کردن و رفع عیب و نقص های موجود در سطح انجام شود و مزایا و دلایل بسیار زیادی برای انجام این کار وجود دارد که می تواند نقش بسیار تاثیرگذاری در پاک سازی و تمیز کردن سطوح داشته باشد که در ادامه سعی داشتیم تا درباره این مزایا و ویژگی ها که در انجام خدمات کف سابی و سنگ سابی می تواند داشته باشد بپردازیم. 

آیا کفسابی محل کار، ساختمان و یا منزل به هزینه ای که برای آن می کنیم می ارزد ؟

باید بگوییم که این سوال بیشتر مشتریان کفسابی و سنگسابی می باشد و ذهن خیلی از آن ها را درگیر خود کرده است و قصد دارند بدانند که در قبال هزینه ای که برای کف سابی و سنگ سابی سطح کف خود انجام می دهند نتیجه ای که می خواهند را می گیرند یا خیر. باتوجه به این موضوع که مراکز تجاری و اداری مختلفی نیازمند به کار کفسابی و شستشوی سطح و کف دارند نمی توانیم بگوییم که محل کار مانند ساختمان های ادارای به دلیل رفت و آمدهای زیاد و آلودگی های مختلف نیاز به عملیات کفسابی و سنگسابی دارد اما فضا و محیط منزل به این کار نیاز ندارد چون برای تمیز کردن و شستشوی اصولی و صحیح سطوح منزل هم پیشنهاد می کنیم که حتما عملیات کفسابی و سنگسابی را انجام دهید.

مشتری که کار خود را به کفسابی مورد نظرش می سپارد انتظار دارد که در قبال مبلغی که پرداخت می کند و هزینه ای که برای کار انجام می دهد نتیجه مطلوب و قابل قبولی را دریافت نماید. قیمت کفسابی و سنگسابی باتوجه به عوامل مختلفی که وجود دارد می تواند بر روی قیمت تاثیرگذار باشد از جمله ی این عوامل باید به متراژ محل موردنظر، نوع و جنس سنگ به کار رفته، نوع خدمات درخواستی و…… اشاره کرد. باتوجه به این عوامل کفسابی ایران قبل از انجام خدمات خود بر روی سطح موردنظر شما با فرستادن کارشناسان خود به محل موردنظر هزینه ها را برآورد می کنند و با ارائه میزان مبلغ گفته شده به مشتری در صورت رضایت شروع به انجام عملیات می کنند.

فواید کفسابی چیست؟

در جواب این سوال باید گفت که یکی از مزایا و قیمت کفسابی این می باشد که باعث جلای سنگ می شود و این کار به هیچ وجه با دست یا با مواد شوینده قابل انجام نیست کفسابی ایران با دستگاه مخصوص کفسابی و کفساب کار ماهر که چندین سال است با سنگ سرو کار دارند با اطمینان می گوید که این کار به چند دلیل از جمله جلای سنگ و ماندگاری بالای سنگ کاملا به صرفه است، توجه داشته باشید که وقتی شما سنگ مورد نظرتان را با دستگاه مخصوص ما و کفسابی ما عمل سنگسابی را انجام می دهید این کار نه تنها باعث جلای سنگ شما می شود و براقیت فوق العاده ای به همراه دارد بلکه باعث طول عمر سنگ شما می شود و هم چنین مدت زمان بیشتری سنگ مورد نظر تمیز باقی می ماند به طور ساده تر سنگ کفسابی شده نسبت به سنگ کهنه کثیفی  و آلودگی کمتری به آن رسوب می کند.

اگر قسمتی از سنگ شما آسیب دیده یا شکسته اگر کار کفسابی را انجام ندهید مجبور می شوید که سنگ محل مورد نظر را به طور کامل عوض کنید که این کار هزینه خیلی بالاتری دارد و همچنین باعث زشتی کف شما می شود اما با یک کفسابی رزین می توان همان محل مورد نظر را مانند روز اول کرد.

کفسابی باعث می شود که ساختمان حالت نو و تازه ای به خود پیدا کند، مخصوصا اگر با نماشویی همراه باشد به دفعات بی شماری دیده ایم که خیلی از مغازه دارها قبل از اجاره یا فروش مغازه، شرکت، دفاتر محل کار خود و منزل اقدام به کفسابی می کنند.

اگر بخواهیم به طور خلاصه فواید کفسابی را نام ببریم باید بگوییم که 

– کفسابی باعث هم سطح و شفاف شدن سنگ می شود.

– کفسابی باعث پر شدن درز لای سنگها می شود و سنگ را یکدست می کند.

– کفسابی باعث پاکیزکی سنگ می شود.

– کفسابی باعث زیباتر شدن سنگ کف می شود.

– کفسابی باعث دوام و طول عمر بیشتر سنگ می شود.

 مزایا و قیمت کفسابی

یکی دیگر از مزایا و قیمت کفسابی این می باشد که باعث نو شدن سنگ کف می شود به صورتی که لازم نیست سنگ را به علت کهنگی عوض کنید با هزینه ای به مراتب کمتر می توانید کار را به کفسابی ایران بسپارید تا مانند روز اول به شما تحویل دهیم این خود یکی از مزایای کفسابی می باشد.

کفسابی باعث کاهش هزینه های سنگ می شود اگر شما یک سنگ را به دلیل فرسودگی عوض کنید هزینه به مراتب بالاتری را بایستی پرداخت کنید اما با کفسابی کف شما مثل سنگ نو می شود و از هزینه های اضافی جلوگیری می شود. 

از دیگر مزایا و قیمت کفسابی می توان به نو شدن فضای داخلی ساختمان اشاره کرد که برای نو کردن فضای بیرونی ساختمان هم می توانید روی نماشویی شرکت کفسابی ایران حساب کنید.

در بالا بردن کیفیت، شفافیت و براقیت سنگ باید از حالت به خصوصی از کفسابی استفاده شود که این موارد شامل :

1- شفاف و براق کردن پس از سابیدن یا کف سابی بسیار بیشتر می شود و زیبایی چندین برابری دارد. 

2- یکدست شدن کار و از بین رفتن پستی و بلندی های بین سنگ ها پس از کف سابی سطح به شکلی صاف می شود که با چشم بسته و از طریق تماس دست قادر به شناسایی مرز بین سنگها نخواهید بود.  

3- سطح بند های بین سنگ ها صاف و صیقلی شده و در طول زمان کمتری سیاهی و چرک را به خود می گیرد.

4- نظافت کف بسیار راحت تر شده و پس از اجرای نظافت جلوه بسیار بیشتری را شاهد خواهید بود. 

5- دوام سنگ کف بیشتر خواهد شد زیرا هنگام سنگ سابی از رزین استفاده می شود و کف یک دست شده و در اثر عبور و  مرور سنگ ها کمتر لق خواهند شد. 

مزایا و قیمت کفسابی

قیمت کفسابی به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت کفسابی بسته به نوع سنگ می تواند متفاوت باشد البته مهمترین عامل سنگ است و عاملی مثل محل مورد نطر، بلندی و پستی و غیره در قیمت کفسابی اهمیت دارد برای اطلاع دقیق از قیمت با شماره های ما تماس گرفته و علاوه بر مشاوره رایگان با استفاده از تجربه چندین ساله ما خدمات متناسب با قیمت مناسب را تحویل بگیرید. همانطور که در بخش های قبلی گفتیم میزان هزینه دریافتی از مشتری جهت انجام خدمات کفسابی، سنگسابی، نماشویی و….. به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای اینکه یک قیمت مشخص به شما داده شود بهتر است که کارشناس ما از محل بازدید به عمل بیاورد سپس برآورد هزینه کند و به شما اطلاع دهد.

با تماس با شرکت کفسابی ایران و یا مراجعه به وب سایت ما می توانید از نمونه کارهای موجود و انجام شده در کفسابی ایران دیدن نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال، نظر، انتقاد و یا پیشنهادی می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]