کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان

کفسابی ساختمان یکی از اصلی ترین فعالیت های شرکت ایران

کفسابی ساختمان یکی از کارهایی می باشد که در زمان انجام آن چه در منزل و چه در محل کار یا هرجای دیگری باعث به وجود آمدن آشفتگی، بهم ریختگی و بی نظمی می شود به همین دلیل باید اثاثیه و لوازم داخل ساختمان، منزل یا محل کارتان را در موقع کفسابی به یک اتاق یا محل دیگری برای مدت کوتاهی (باتوجه به متراژ ساختمان) انتقال دهید چون با وجود وسیله و لوازمی که در محیطی که قرار است کار کف سابی و سنگ سابی انجام شود وجود داشته باشد کار با مشکل مواجه می شود.

کار کفسابی کاری است  که فاضلاب دارد و با وجود اثاثیه در محل مورد نظر، کار برای انجام عملیات کفسابی و سنگسابی دشوار خواهد شد. 

کفسابی و سنگسابی پارکینگ

در کفسابی پارکینگ و کفسابی ساختمان، باید حتما ماشین ها و هر وسیله ی دیگری مانند : دوچرخه و یا حتی وسایل خرده ریزه را از پارکینگ خالی کنید تا جلوی دست کفساب باز باشد تا به راحتی بتواند کار کفسابی ساختمان شما را انجام دهد و این نکته را در نظر داشته باشید که اگر سنگی در سطح کف دچار آسیب دیدگی شده یا لق زدگی دارد یا دچار مشکل شده است حتما موضوع را به کفساب کار اطلاع دهید چون در زیر دستگاه سنگسابی احتمال شکستن و آسیب دیدگی سنگ لق زده وجود دارد. 

پس اگر قبل از شروع کار کفسابی ساختمان نقایص و مشکلات را برطرف نمایید در طول انجام کار با هیچگونه مشکلی مواجه نخواهید شد.

همچنین اگر در شهر تهران می باشید پیشنهاد می شود صفحه کفسابی در تهران را نیز مطالعه بفرمایید.

 مراحل انجام کار سنگسابی و کفسابی ساختمان

کف سابی و سنگ سابی در طی مراحل مختلفی صورت می گیرد که اگر این مراحل به درستی انجام شود نتیجه ی مطلوب و دلخواهی را به دست می آورید.

اما قصد داریم که به شما بگوییم که این مراحل شامل چه بخش هایی می باشد :

اولین مرحله برای کار کفسابی ساختمان ساب زدن سطح مورد نظر با لقمه مخصوص می باشد که برای این سطح عدد ۴۶ می باشد که برای یکدست کردن سنگ ها و رفع پستی و بلندی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در مرحله دوم ساب زدن با لقمه ۶۰ می باشد که جهت پرکردن درزهای بین سنگها و رفع سایر مشکلات سنگ، مورد استفاده قرار می گیرد.

در مرحله بعد ساب (شروع مرحله براق شدن) با لقمه های مخصوص است که شروع به پرداخت سنگ می کند و یا سابهایی می باشد که براق کنندگی و درخشندگی را به وجود می آورد. و در نهایت آخرین مرحله ساب ایتالیایی می باشد که از این ساب جهت درخشندگی فوق العاده و هرچه بیشتر شدن شفافیت برای سنگ استفاده می شود.

براق شدن سنگ

بعد از اینکه سنگ به مرور زمان در رفت و آمد قرار می گیرد، رفت و آمدهای پر تردد مانند بانک ها، بیمارستان ها، فروشگاه ها و… کیفیت براقی و درخشش سنگ کاملا از بین می رود که در این زمان لازم به کف سابی ایتالیایی می باشد. 

چگونگی رفع مشکلات در کفسابی ساختمان

امروزه هرنوع مشکل به وجود آمده در سطوح سنگی مختلف که به دلایل مختلفی به وجود آمده است را با انجام کار کفسابی و سنگسابی می توانیم رفع نماییم.

کفسابی ایران در تهران با به کارگیری افراد با تجربه و خبره، آماده هر گونه خدمات کف سابی و سنگ سابی با بهترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت می‌باشد. برای استفاده از خدمات ما به صفحه اصلی کفسابی ایران مراجعه نمایید.

انجام گرفتن ساب سنگ به صورت اصولی 

در کفسابی ساختمان ساب سنگ در مواقعی انجام می شود که سنگ شما بر اثر موادی مانند مواد اسیدی و یا هر چیز دیگری آسیب دیده  باشد و رد و اثر آن بر روی سنگ مانده باشد که با ساب زدن سنگ این مشکل کاملا رفع می شود و سنگ درخشندگی و زیبایی خود را به دست می آورد.

البته باید گفت که ساب سنگ برای ترمیم و نوسازی سنگ نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ساب زدن سنگ موارد دیگری را هم رفع می کند از جمله 

رفع ناهمواری و پستی و بلندی سنگ که توسط کفسابی ما به صورت ایتالیایی و در بیشتر کفسابی ساختمان ها انجام می شود.

ما با توجه به تجربه بالایی که در این زمینه داریم کار ساب سنگ را به صورت تضمینی برای شما انجام می دهیم.

مزایای ساب زدن سنگ 

– افزایش طول عمر مفید سنگ

– دوام هر چه بیشتر سنگ با رزین ساب

– جلوگیری از هزینه زیاد جهت تعویض سنگ

– ترمیم، بهینه سازی و براقیت فوق العاده سنگ

– برطرف شدن پستی و بلندی سنگ

کفسابی ساختمان

پیشنهاد کفسابی ایران

همانطور که می دانید یکی از مواردی که امروزه توجه زیادی به آن می شود زیبایی ظاهری می باشد.

حالا اگر بخواهیم برای هرچیزی آن را مثال بزنیم از طراحی دکوراسیون داخلی گرفته تا نمای یک ساختمان و یا خرید یک وسیله ی تازه و جدید یکی از مواردی که در زیبایی ساختمان شما نقش بسیار زیادی دارد و برای اولین بار با ورود هر شخصی به منزل شما با آن مواجه می شود سطح کف ساختمان می باشد از بخش لابی ساختمان گرفته تا راه پله ها و حتی سالن پذیرایی، کفسابی ایران به شما این پیشنهاد را می دهد در زمان نیاز به انجام کار کفسابی و سنگسابی هر بخشی از منزلتان و برای کفسابی ساختمان خود با ما فقط یک تماس بگیرید تا کارشناسان ما باتوجه به تاریخی که شما در نظر دارید یک روز را تعیین کنند و برای اجرای عملیات افراد متخصص را به محل شما بفرستند.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 28 میانگین: 4.7]