کفسابی با کیفیت عالی در شرکت کفسابی ایران

کفسابی

هر ساختمانی نیاز دارد دیده شود. به منظور هر کاربردی که ساختمان را بنا می‌کنید؛ لازم است بتوانید به آن جلا بدهید. خدمات کفسابی یکی از انواع خدمات حوزه زیبا سازی ساختمان است که طرفداران بسیاری دارد. در این حوزه شرکت‌های بسیاری هم فعال هستند که هر کدام به نوبه خود خدمات رسانی می‌کنند.
کفسابی ایرانیان یکی از شرکت‌های کفسابی است که خدماتی را در این حوزه به شما ارائه می‌کند. این خدمات به نحوی انجام می‌شود که در هر صورت شما راضی خواهید بود. زیرا کیفیت و حسن انجام کار برای این مجموعه اهمیت بسیاری دارد.

 

کفسابی خدمتی جلا باز

حوزه سنگی یکی از حوزه‌های فعالیت است که از دیرباز میان ایرانیان مرسوم بوده است. کاربردهای هر سنگ را نیز ایرانیان باستان شناخته بودند. آن‌ها حتی به منظور استفاده از سنگ‌های مختلف، اعمال بسیاری روی آن‌ها انجام می‌دادند. این پیشینه قوی سنگ در ایران موجب شده تا امروز یکی از ثروتمند‌ترین و با کیفیت‌ترین سنگ‌های جهان در ایران تولید شود.
استفاده از سنگ در کف ساختمان نیز قدمتی حدود سیصد ساله دارد. مزایای بسیار استفاده از سنگ با توجه به منطقه جغرافیایی، بیان کننده نیاز به این محصول طبیعی است.
حال فرض کنید زمان زیادی را صرف جمع کردن پول و خرید یک خانه هبه همراه دکوراسیون مدرن و زیبای آن کرده اید. زمانی که وارد خانه می‌شوید؛ کف ساختمان تراز نیست! چه احساسی می‌کنید؟ یکی دو جا از کفپوش‌ها نیز شکسته است. حال انگار غم دنیا در دلتان نشسته است! کفسابی راه حل این مشکل می‌باشد.
خدمات کفسابی به خدماتی گفته می‌شود که به منظور جلا دهی سنگ‌ها اجرا می‌شوند. اولین گام برای اینکه یک سنگ زیبا داشته باشید نیز، سلامت سنگ و بتونه‌های اطراف آن است. بنابراین در کفسابی ابتدا نوع و میزان سلامت سنگ برسی می‌شود. روند کفسابی نیز تاثیر به سزایی در کیفیت کار در انتها دارد.

کفسابی در مسیر کیفیت

همانطور که اشاره کردیم اولین گام یک کفسابی اصولی، برسی نوع و میزان سلامت سنگ است. در این بخش نیاز به کارشناسان برجسته بیش از پیش احساس می‌شود. از این رو بهتر است از شرکت‌هایی استفاده کنید که کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده اند.
از جمله این شرکت‌ها می‌توان به کفسابی ایران اشاره کرد. این شرکت با اینکه جشن تولد‌های زیادی را پشت سر نگذاشته است؛ توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کند. این مورد جز نشان کیفیت این شرکت نیست.
در گام دوم باید مشکلات سنگ برطرف شود. برای مثال اگر سنگ شکسته باشد؛ َ نمی‌توان روی آن از متریال‌های شست و شو استفاده کرد. از این رو ابتدا مشکلات مختلفی که ممکن است داشته باشد را رفع می‌کنیم. این کار نیز نیازمند تخصص و صد البته مهارت است.
گام سوم انتخاب متریال مناسب به منظور جلا دهی است. بسیاری از بانوانی که در منزل هستند؛ ادعا می‌کنند می‌توانند این کار را با استفاده از انواع اسید‌ها انجام دهند. این در حالی است که استفاده از اسید‌ها شاید در کوتاه مدت پاسخگو باشد؛ اما در بلند مدت ضربه جبران ناپذیری به سنگ و بتونه‌های اطراف آن می‌زند.
گام بعدی باید ماشین موردنیاز را برای این کار انتخاب کرد. در کفسابی ماشین‌های بسیاری استفاده می‌شوند که هر کدام مخصوص نوع خاص و میزان خاصی از آسیب دیدگی است. در کفسابی یک لایه نازک از سنگ را بر می‌دارند. انتخاب اینکه این لایه چقدر عمیق باشد؛ وابسته به انتخاب درست ماشین و کارشناسی سنگ در ابتدا می‌باشد.
زمانی که ماشین را انتخاب کردیم؛ نوبت به انتخاب اپراتور آن می‌رسد. کاربری که نداند چطور باید با ماشین کار کند؛ علاوه بر ضربه‌هایی که به شرکت و منابع ان می‌زند؛ به سنگ و مشتریان نیز ضربه‌های جبران ناپذیری می‌زند. برای مثال اگر کاربر نداند از کدام بخش باید شروع به کار کند؛ بخش‌هایی جلادهی شده‌‌اند در حالی که بخش‌های دیگری هنوز کدر هستند.

 

مهم‌ترین نکاتی که یک ساب زن باید بداند

عمق خراشها و ترکها

یک ساب زن باید بداند اگر عمق ترک‌ها و خراشیدگی‌ها کمتر از یک میلی متر باشد؛ نیازی نیست یک میلیمتر از کل سطح را بردارد. در بسیاری از موارد می‌توان آن ترک و خراشیدگی را با استفاده از مواد مختلف بپوشاند. البته دقت داشته باشید که این مورد کاملاً وابسته به نوع سنگ و کفپوش است. در بسیاری از سنگ‌ها این کار موجب پیشرفت عمق خراشیدگی می‌شود.

انتخاب لقمه

لقمه یکی از دستگاه‌های اصلی در عملیات ساب زنی است. این دستگاه یک لایه برداری کلی از سنگ انجام می‌دهد. لقمه‌ها انواع متفاوتی دارند. به طوری که اگر از لقمه اشتباهی استفاده کنید؛ علاوه بر هدر رفتن منابع، عمق لایه برداری نیز آنطور که باید نمی‌شود. بنابراین در انتخاب لقمه مناسب دقت کافی را به خرج دهید.

پلیش نهایی

یکی از کارهایی که بعد از عملیات ساب زنی به بهبود کیفیت سنگ و کاربری بهتر آن در آینده کمک می‌کند؛ پلیش کردن آن است. این کار باید بلافاصله پس از عملیات ساب زنی انجام شود تا بهترین و بیشترین بازدهی را داشته باشد. از این رو شرکتی را انتخاب کنید که این کار را نیز انجام دهد.
پلیش کردن نیز نیازمند مهارت و انتخاب‌های درست است. انواع پلیش‌های مختلف در بازار وجود دارد که از نظرجنس، نوع، روش استفاده و… با یکدیگر تفاوت دارند. متاسفانه پلیش‌های تقلبی امروز در بازار زیاد شده اند. یک ساب زن ماهر باید بداند ابتدا کدام پلیش بهتر است؛ سپس باید بداند کدام پلیش برای کدام سنگ استفاده می‌شود.

حذف لبه ها

زمانی که شروع به عملیات ساب زنی می‌کنید؛ شاید مهم‌ترین بخش را عملیات جلادهی بدانید. در حالی که عملیات‌های زیربنایی نیز از اهمیت بسیار بالایی دارد. از این رو حذف لبه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که لبه‌ها را به خوبی حذف کنید؛ بعداً و در عملیات ساب زنی جلا دهی کمتر و با بازدهی بیشتری خواهید داشت.

فضولات

هر کاری مشکلات خود را دارد. عملیات ساب زنی نیز فاضلاب‌های خاص خود را تولید می‌کند. مهم‌ترین نکته در این باره این است که نگذارید این فضولات روی سطح کار خشک شوند. این کار موجب می‌شود یک عملیات ساب زنی دیگر نیاز باشد تا خود این فضولات را از بین برود.
ریختن این فضولات در فاضلاب نیز مشکلات عدیده‌‌ای ایجاد می‌کند. زمانی که عملیات چسباندن سنگ یا ساب زنی صورت می‌گیرد؛ ممکن است به لوله‌ها آسیب‌های بسیاری زده شود. از این رو بهتر است نقشه لوله‌های ساختمان را نیز بدانید. از مهم‌ترین این مشکلات گرفتگی‌هایی است که در اثر ریختن فضولات ساب زنی در فاضلاب ایجاد می‌شود.

 

 

دستگاه های ساب زنی

بسیاری از دستگاه‌های ساب زنی هستند که دو لبه چرخش دارند. به این معنی که از دو جهت می‌چرخند. از این رو بهتر است زمانی که می‌خواهید عملیات را شروع کنید؛ هر از گاهی جهت چرخش دستگاه را تغییر دهید. این کار موجب بهبود کاربری و افزایش طول عمر مفید دستگاه می‌شود.
به طور کلی دستگاه‌های ساب زنی از دو مدل تک فاز و دو فاز تشکیل شده اند. دستگاه‌های دو فاز از کیفیت و سرعت بیشتری برخوردار هستند. از این رو در بسیاری از موارد ترجیح این است که از دستگاه‌های دو فاز استفاده شود. اما با توجه به مشکلاتی که این دستگاه‌ها دارند؛ لازم است در برخی موارد از دستگاه تک فاز استفاده کنید. دراین انتخاب دقت کافی به خرج دهید.
یکی از شرکت‌هایی که به صورت تخصصی این کار‌ها را انجام می‌دهد؛ شرکت کفسابی و سنگ سابی ایران است. این شرکت عمر زیادی ندارد اما در این عمر کم تجربیات ارزشمندی را به دست آورده است. بنابراین می‌توانید با خیال راحت کفسابی شرکت، منزل یا هر جای دیگری را به این شرکت بسپارید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 5]