اجرای کفسابی در تهران

اجرای کفسابی در تهران به صورت تضمینی

اجرای کفسابی در تهران یکی از خدماتی می باشد که افراد بسیار زیادی به آن نیاز دارند و با انجام دادن آن توسط شرکت های با سابقه و معتبر از جمله شرکت کفسابی ایران درخشش و تمیزی را به کف سطوح مورد نظر خود هدیه می دهند شرکت کفسابی ایران باتوجه به سابقه و پیشینه ای که دارد خدمات مختلفی از جمله سنگسابی، نماشویی و…. را در کنار خدمات مربوط به کفسابی انجام می دهد. در ادامه این مطلب قصد داریم به اهمیت موضوع درباره نحوه چگونگی خدمات کفسابی و سایر خدمات مربوط به آن بپردازیم پس پیشنهاد می کنیم که با ما همراه باشید.

علت اهمیت کفسابی در سالهای اخیر 

اجرای کفسابی در تهران علاوه بر زیبا سازی، منجر به حفاظت از سطح سنگ در برابر خوردگی و فرسایش در طی زمان که بر اثر موارد مختلفی مانند: باران های اسیدی، آلودگی هوا، ریخته شدن مصالح ساختمانی در حین کار مانند سیمان، گچ و … می شود. از آنجایی که پس از صیقل دادن سنگ کف، درزها و شکاف سنگ با رزین یا بتونه پر می گردد، به همین دلیل عمر مفید سنگ های کف زیاد تر می شود. در مجموع باید گفت کف سابی یکی از موثرترین و به صرفه ترین راه ها برای بالا بردن زیبایی ساختمان و ظاهر آراسته آن می باشد.

چه زمانی برای اجرای کفسابی، سنگسابی و نماشویی مناسب است ؟

عدم هم ترازی سنگ یا کف ساختمان 

در این شرایط فرد کفساب با موتور سنگسابی (موتور سه فاز) خود شروع به سابیدن سنگ نموده تا هنگامی که سنگ ها یا موزاییک های کف با هم همتراز شوند. پس از سابیدن کافی سنگ ها، بندهای سنگ و درزهای سنگ با مواد بتونه پر می شود و با استفاده از پدهای مخصوص سنگ یا سرامیک حالت درخشان و براقی پیدا می کنند.

آسیب سطحی کف 

در این زمان فرد کفساب باید به بررسی سطح بپردازد و به تخمین میزان آسیبی که کف دیده می پردازد تا با این کار نوع خدمتی که شما نیاز دارید را مشخص نماید. تخمین زدن میزان آسیب در کف و نمای ساختمان یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل می باشد و باید توسط فرد متخصص تعیین گردد.

در صورتی که میزان آسیب کم باشد آنگاه با ساییدن مشکل رفع خواهد شد و در صورتیکه آسیب زیاد باشد باید با استفاده از مواد بتونه و مواد خصوص، شکاف کف پر شود و کار اجرای کفسابی در تهران را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

کفسابی بر روی سطوح مختلف

همانطور که می دانید اجرای کفسابی در تهران شامل خدمات متنوع و ویژه برروی تمامی سطوح سنگی و موزاییکی، پله ها، بغل پله، کف سالن پذیرایی، کف آشپزخانه، کف های حمام و دستشویی و سایر قسمت های یک ساختمان می باشد. 

هر سطحی با هر نوع و جنس سنگس که دارد با گذشت زمان نیازمند این موضوع می باشد که عملیات کفسابی و سنگسابی بر روی آن پیاده سازی شود تا از فرسوده شدن زودهنگام آن جلوگیری شود.

کفسابی مرکز تهران

کفسابی بر روی پله

اجرای کفسابی در تهران  بر روی سطوح کف با دستگاه های سنگین که در شکل دستگاه کفسابی تک فاز و دستگاه ساب زنی سه فاز می باشد و برای سنگ پله هایی که در اثر رفت و آمد و اصطکاک کثیفی به خود گرفته و سیاه شده اند صورت گرفته و پله را همانند روز اول سفید و تمیز می کند.

خدمات کف سابی برای سنگ بغل پله با دستگاه سابزنی دستی در طی ساب های متنوع از ساب زبر شروع می شود و تا ساب نرم یا پرداخت نهایی ادامه دارد. 

هزینه اجرای کفسابی در تهران

بحث مالی در کفسابی ساختمان از این جهت مهم می باشد که شاید برای بسیاری از خانواده ها انجام کفسابی در تهران یک معقوله خارج از بحث و اهمیت محسوب شود.

اما نظر عده زیادی کاملا متضاد با این است به طوری بسیاری عقیده دارند خانه ای کفسابی نشده باشد، غیر قابل سکونت است.

شاید فکر کنید این سخن اغراق آمیز می باشد اما متاسفانه یا خوشبختانه باید بگویم که واقعیت دارد، کفسابی یک ساختمان در تهران، کرج و یا هر شهرستان دیگری می تواند به درخشش، ماندگاری و امنیت بهداشتی خانه و خانواده شما تاثیرگذار باشد.

فرچه زنی سرامیک

نکات مهم در اجرای کفسابی در تهران

– باید گفت به دلایلی مانند ارزان بودن و راحتی کار، برخی از کفساب ها از مواد شیمیایی (نمک و اسید) استفاده می کنند. استفاده از این مواد به تدریج منجر به خورده شدن، مات شدن و تخریب سنگ می شود.

– با خرید سنگهای ساب نخورده برای استفاده در کف ساختمان نو ساز و کفسابی آن بعد از اتمام ساخت، می توان هزینه را کاهش داد.

– این موضوع بسیار مهم می باشد که خود کارفرما بر روی عملیات نظارت داشته باشد تا برخی افراد سودجو و بی تجربه ، باعث وارد کردن خسارت مالی نشوند.

پیشنهاد کفسابی ایران

به دلیل اینکه اجرای کفسابی در تهران یکی از بهترین و با سابقه ترین کفسابی های شهر تهران می باشد مشخص است که به یکی از محبوب ترین و مشهورترین کفسابی های دنیا نام بگیرد و دلیل آن هم انجام درست نحوه خدمات کفسابی و سنگسابی سطوح مختلف سنگی و نماشویی های مختلف می باشد به همین دلیل کفسابی ایران به شما پیشنهاد می کند که جهت انجام و اجرای کفسابی در تهران و بهره گیری از سایر خدمات ما با شماره تلفن های موجود  در وب سایت تماس گرفته و تاریخی که قرار است کار شما انجام شود را تعیین و مشخص نمایید تا دچار مشکل نشوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماس یکتماس دو