اجرای کفسابی در تهران

اجرای کفسابی در تهران به صورت تضمینی

اجرای کفسابی در تهران یکی از خدماتی می باشد که افراد بسیار زیادی به آن نیاز دارند و با انجام دادن آن توسط شرکت های با سابقه و معتبر از جمله شرکت کفسابی ایران درخشش و تمیزی را به کف سطوح مورد نظر خود هدیه می دهند شرکت کفسابی ایران باتوجه به سابقه و پیشینه ای که دارد خدمات مختلفی از جمله سنگسابی، نماشویی و…. را در کنار خدمات مربوط به کفسابی انجام می دهد. در ادامه این مطلب قصد داریم به اهمیت موضوع درباره نحوه چگونگی خدمات کفسابی و سایر خدمات مربوط به آن بپردازیم پس پیشنهاد می کنیم که با ما همراه باشید.

علت اهمیت کفسابی در سالهای اخیر 

اجرای کفسابی در تهران علاوه بر زیبا سازی، منجر به حفاظت از سطح سنگ در برابر خوردگی و فرسایش در طی زمان که بر اثر موارد مختلفی مانند: باران های اسیدی، آلودگی هوا، ریخته شدن مصالح ساختمانی در حین کار مانند سیمان، گچ و … می شود. از آنجایی که پس از صیقل دادن سنگ کف، درزها و شکاف سنگ با رزین یا بتونه پر می گردد، به همین دلیل عمر مفید سنگ های کف زیاد تر می شود. در مجموع باید گفت کف سابی یکی از موثرترین و به صرفه ترین راه ها برای بالا بردن زیبایی ساختمان و ظاهر آراسته آن می باشد.

چه زمانی برای اجرای کفسابی، سنگسابی و نماشویی مناسب است ؟

عدم هم ترازی سنگ یا کف ساختمان 

در این شرایط فرد کفساب با موتور سنگسابی (موتور سه فاز) خود شروع به سابیدن سنگ نموده تا هنگامی که سنگ ها یا موزاییک های کف با هم همتراز شوند. پس از سابیدن کافی سنگ ها، بندهای سنگ و درزهای سنگ با مواد بتونه پر می شود و با استفاده از پدهای مخصوص سنگ یا سرامیک حالت درخشان و براقی پیدا می کنند.

آسیب سطحی کف 

در این زمان فرد کفساب باید به بررسی سطح بپردازد و به تخمین میزان آسیبی که کف دیده می پردازد تا با این کار نوع خدمتی که شما نیاز دارید را مشخص نماید. تخمین زدن میزان آسیب در کف و نمای ساختمان یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل می باشد و باید توسط فرد متخصص تعیین گردد.

در صورتی که میزان آسیب کم باشد آنگاه با ساییدن مشکل رفع خواهد شد و در صورتیکه آسیب زیاد باشد باید با استفاده از مواد بتونه و مواد خصوص، شکاف کف پر شود و کار اجرای کفسابی در تهران را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

کفسابی بر روی سطوح مختلف

همانطور که می دانید اجرای کفسابی در تهران شامل خدمات متنوع و ویژه برروی تمامی سطوح سنگی و موزاییکی، پله ها، بغل پله، کف سالن پذیرایی، کف آشپزخانه، کف های حمام و دستشویی و سایر قسمت های یک ساختمان می باشد. 

هر سطحی با هر نوع و جنس سنگس که دارد با گذشت زمان نیازمند این موضوع می باشد که عملیات کفسابی و سنگسابی بر روی آن پیاده سازی شود تا از فرسوده شدن زودهنگام آن جلوگیری شود.

کفسابی مرکز تهران

کفسابی بر روی پله

اجرای کفسابی در تهران  بر روی سطوح کف با دستگاه های سنگین که در شکل دستگاه کفسابی تک فاز و دستگاه ساب زنی سه فاز می باشد و برای سنگ پله هایی که در اثر رفت و آمد و اصطکاک کثیفی به خود گرفته و سیاه شده اند صورت گرفته و پله را همانند روز اول سفید و تمیز می کند.

خدمات کف سابی برای سنگ بغل پله با دستگاه سابزنی دستی در طی ساب های متنوع از ساب زبر شروع می شود و تا ساب نرم یا پرداخت نهایی ادامه دارد. 

هزینه اجرای کفسابی در تهران

بحث مالی در کفسابی ساختمان از این جهت مهم می باشد که شاید برای بسیاری از خانواده ها انجام کفسابی در تهران یک معقوله خارج از بحث و اهمیت محسوب شود.

اما نظر عده زیادی کاملا متضاد با این است به طوری بسیاری عقیده دارند خانه ای کفسابی نشده باشد، غیر قابل سکونت است.

شاید فکر کنید این سخن اغراق آمیز می باشد اما متاسفانه یا خوشبختانه باید بگویم که واقعیت دارد، کفسابی یک ساختمان در تهران، کرج و یا هر شهرستان دیگری می تواند به درخشش، ماندگاری و امنیت بهداشتی خانه و خانواده شما تاثیرگذار باشد.

فرچه زنی سرامیک

نکات مهم در اجرای کفسابی در تهران

– باید گفت به دلایلی مانند ارزان بودن و راحتی کار، برخی از کفساب ها از مواد شیمیایی (نمک و اسید) استفاده می کنند. استفاده از این مواد به تدریج منجر به خورده شدن، مات شدن و تخریب سنگ می شود.

– با خرید سنگهای ساب نخورده برای استفاده در کف ساختمان نو ساز و کفسابی آن بعد از اتمام ساخت، می توان هزینه را کاهش داد.

– این موضوع بسیار مهم می باشد که خود کارفرما بر روی عملیات نظارت داشته باشد تا برخی افراد سودجو و بی تجربه ، باعث وارد کردن خسارت مالی نشوند.

پیشنهاد کفسابی ایران

به دلیل اینکه اجرای کفسابی در تهران یکی از بهترین و با سابقه ترین کفسابی های شهر تهران می باشد مشخص است که به یکی از محبوب ترین و مشهورترین کفسابی های دنیا نام بگیرد و دلیل آن هم انجام درست نحوه خدمات کفسابی و سنگسابی سطوح مختلف سنگی و نماشویی های مختلف می باشد به همین دلیل کفسابی ایران به شما پیشنهاد می کند که جهت انجام و اجرای کفسابی در تهران و بهره گیری از سایر خدمات ما با شماره تلفن های موجود  در وب سایت تماس گرفته و تاریخی که قرار است کار شما انجام شود را تعیین و مشخص نمایید تا دچار مشکل نشوید.

4.6/5 - (49 امتیاز)

52 دیدگاه

 • سلام میکنم خدمت کارکنان خوب شرکت کفسابی ایران وسال نو را خدمتشون تبریک میگم که واقعا روز عید ما ازشون خواستیم تا کار ما را انجام بدن وروز عید تعطیل از خانواده وشادیشون زدن تا کار مشتریشون را انجام بدن
  البته ما شمار شونو از گوگل گرفتیم چندین سایت را نشان داد ولی ما این شرکت را انتخاب کردیم واقعا از لحاظ قیمت وهم از لحاظ پاسخگویی عالی بودن.حالا اینکه نظر اصلیمو بخوام مطرح کنم ما واقعیتش یک روز مونده به عید زنگ زدیم یه نظافتچی بیاد کف خونمون که سنگ بود بیاد تمیزش کنه که به اشتباه از جرم گیر من، وایتکس استفاده کرد یک سال بعد دیدیم سنگ کلا لک شده بعد پرسجو کردیم گفتن با کفسابی از اولشم بهتر میشه بعد با آقای مغانلو آشنا شدیم چون قبلش سر رشته ای نداشتیم واقعا به هیچ عنوان فکر نمی کردم با کف سابی سنگ براق آیینه ای میشه تقدیر تشکر فراوان از شرکت کفسابی ایران

 • باسلام خسته نباشید خدمت کارکنان متخصص کف سابی ایران مخصوصا آقای مغانلو تشکر میکنم ما یه کافه داشتیم که سنگ مشکی بودش برای تمیر کردنش از جوهر نمک استفاده کردیم مواد شوینده خیلی قوی حتی از وایتکس ومواد شوینده من هم خیلی قویتر بود مثلا میخواستیم خیلی تمیز بشه نگو هر چقد فویتر باشه سنگ را داغونتر میکرده بعد بحر حال به کفسابی ایران سپردیم که کارشون بی نهایت عالی بودش ما ازشون خیلی راضی بودیم هم قیمتشون نسبت به شرکت های دیگه منصفانه بود وهم کارشون فوق العاده چون حقیقتا اینا سایتشون یکم پایین صفحه بودش دیگه ما از نفر اول شروع کردیم با چند شرکت تماس گرفتیم ولی موفق نشدیم حتی چند تاشون اومدن بازدیدم کردن یکیشون که گفت این نوع جنس سنگ سنگ مشکی اصلا کار ما نیست بعد چند تاشون حالا قیمت خیلی بالایی گفتن تا اینکه با کف سابی ایران تماس گرفتیم کار مارا به نحو احسن انجام دادن ما واقعا قدردان همچین کارکنان هایی هستیم وازشون سپاسگزاریم(البته نا گفته نماندکه اشتباه از من بود شماره آقای مغانلو را سیو نکرده بودم بعد حالا فهمیدیم درنیاوران هم برامون کار کردن وکافه رستورانمونم در سعادت آباد بودش که الآن برامون که انجام دادن)

 • بسیار بادقت دستگاه های بروزی داشتن کارمون را خیلی خوب انجام دادن واقعا ازلحاظ برخورداخلاقم عالی بودن ممنونم ازشون انشاالله پروژهای دیگه ام مزاحم میشیم

 • سلام خسته نباشید میگم خدمت کارکنان شرکت کف سابی ایران خیلی بادقت بالا با حوصله کامل پروژه مارا به اتمام رسوندن ما در قیطریه دوواحد صد پنجاه متری داشتیم که بعد از بنایی ساب نخورده بود وسنگ دهبیدم بودش ساب زدن تمامی پستی بلندی سنگ ها را کامل گرفتن بعد رزین کردن دوباره ساب های مختلفی زدن سنگ چنان براق درخشان شد من اصلا باورم نمیشد فکر میکردم روی سنگ آب هستش هنوز خشک نکردن ولی بعد دیدم خشکه خشکه سنگ به این حالت آیینه ای شده به هر حال تقدیر تشکر میکنیم چون واقعیتا اولین بارمون بود شمارشونم از طریق گوگل پیدا کرده بودیم ولی اول کار به ما قول داده بودن اگه رضایت کاملی رابه هر دلیلی نداشته باشین بعد از اتمام هیچ مبلغی پرداخت نکنین دیگه مام دیدیم از کارخودشون اطمینان دارن ومام بهشون اعتماد کردیم ولی نهایت الآن رازی هستیم🙏🙏🙏🙏

 • سلام خسته نباشید میگم آقای مغانلو کار خوب وبه موقع انجام دادنتون کف پارکینگمون که بی نهایت گرفته بود با کفسابی ایران مثل اول نو وبراق شد ممنونم از شرکت خوبتون

 • با سلام بسیار ممنون هم نمامون قشنگ تمیز شد که آجر نمای سه سانتی بود وهم کف واحد مون که براقیت فوق العاده ای پیدا کرد تشکر ازشرکت خوب کفسابی و نماشویی ایران بسیار راضی بودیم از نحوه انجام کار وهم برخورد تشکر میکنم عزیزانم انشاالله که همیشه موفق باشین

  • سلام دوستانی که نیاز به هر نوع ساب ساختمانی دارند تیم واجد شرایط برا ی شما از نظر من اقای مقانلو می باشد که چنانچه به خواهم در مورد کارش توضیح دهم از نظر کیفیت وقیمت از تمامی همکارانشان بهتر و بااخلاقت ترین می باشند من بسیار از ایشان راضی هستم منهم به شما توصیه مینمایم برا ساب در تهران فقط اقای مقانلو

 • باسلام من یه واحد مسکونی داشتم
  که سنگش دهبید بود ولی خیلی کدر و ناهموار بودش
  از کفسابی ایران زحمت کشیدن اومدن ساب زدن هم ناهمواریاش صاف شد وهم براق شد یعنی خیلی عالی شد ممنونم ازشون

 • سوری باسلام خدمت جمیع دوستان،جناب مقانلوجهت ساب منزل اینجانب تشریف آوردند،درنهایت دقت وظرافت وکمترین سروصداکارمارابنحوی شایشته انجام دادند.جا دارداینجا اززحمات حسن مغانلو تشکروقدردانی نمایم.

 • از تیمشون راضی بودیم … از ۳ سال قبل میشناسیمشون و پارکینگ و طبقات رو ساب زدن با اینکه کیفیت سنگ کف خوب نبود بسیار بادقت و خوب ساب زدن….خیلی راضی بودیم….سپاس از تیم کفسابی ایران …بهتون توصیه میکنم امتحانشون کنید

 • با سلام
  کف پارکینگ ما جرم گیر ریخته بود و بعد از مدتی سیاه شده بود،تا اینکه با این شرکت اشنا شدیم زحمت کشیدن ساب زدن و بسیار براق و درخشان شد.

 • با سلام ممنون از شرکت کفسایی ایران کارشون خیلی خوبه اخلاقشوم بی نهایت عالی بودش
  و سنگ کف که سنگ دهبید بودش بعد از نصب بنایی که ناهمواری پیدا کرده بود ساب زدن صاف یکدست و برای آیینه ای شد،و ناگفته نماند لای درز سنگ ها رو با مواد اوپکسی TENAX
  پر کردن خیلییییی عالی شد👌👌

 • با سلام عالیییی بودین‌‌ بسیار ممنونم کف خونمون براق درخشان شد بقول خودتون پولیشر 250همینه دیگه بازم ممنونم ازتون

 • سلام
  با تشکر از آقای مقانلو که هم از نظر وقت شناسی و هم از نظر کیفیت کار بسیار عالی عمل کردند.

 • با سلام سپاس فراوان واقعا با کارتون عزت نفس منو بالا بردین منونم از شما خیلی براق شدش👌👌

 • سلام ممنونم ازتون کف خونمون خیلی براق شد
  وترک های سنگ کاملا با رزین پرشدن عالی بودین

  • درزگیری بسیار عالی، سنگ هامون بسیار براق گ بدون لک شده، جای سوخی نمونده
   ممنون از دقت وتمیزی کارشما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو