اجرای کفسابی در تهران

اجرای کفسابی در تهران به صورت تضمینی

اجرای کفسابی در تهران یکی از خدماتی می باشد که افراد بسیار زیادی به آن نیاز دارند و با انجام دادن آن توسط شرکت های با سابقه و معتبر از جمله شرکت کفسابی ایران درخشش و تمیزی را به کف سطوح مورد نظر خود هدیه می دهند شرکت کفسابی ایران باتوجه به سابقه و پیشینه ای که دارد خدمات مختلفی از جمله سنگسابی، نماشویی و…. را در کنار خدمات مربوط به کفسابی انجام می دهد.

در ادامه این مطلب قصد داریم به چگونگی خدمات کف سابی در تهران و تشخیص بهترین کفسابی در تهران بپردازیم. پس پیشنهاد می کنیم که با ما همراه باشید.

کفسابی چیست؟ 

کفسابی هر ساختمان و سازه ساختمانی از بخش های مختلف نظافتی شناخته شده است و کف ساختمان یکی از مهم ترین بخش های هر ساختمانی می باشد، برای انجام عملیات کفسابی در تهران می توانید با شرکت کفسابی ایران تماس گرفته و کار کف سابی، سنگسابی، نماشویی و…. را با خیال آسوده به ما بسپارید.همچنین می توانید به صفحه اصلی کفسابی ایران مراجعه نمایید.

انجام عملیات کف سابی و سنگ سابی جهت زیبا شدن و تمیز شدن کف ساختمان و برای افزایش طول عمر ساختمان ها توصیه می شود.

اگر به صورت دوره های مختلف خدمات کفسابی بر روی کف ساختمان صورت بگیرد بهترین نتیجه ممکن را خواهید گرفت.

هر ساختمان برای افزایش طول عمر مفید خود به خدمات کفسابی و سنگ سابی نیاز دارد که با سابیدن کف ساختمان توسط نیرو های متخصص و با تجربه در مجموعه های خدمات کف سابی در تهران و سایر شهرستان ها صورت می گیرد.

کفسابی برای امکان و جاهای مختلفی انجام می شود از جمله این مکان ها می توانیم به کفسابی پارکینگ، کفسابی راه پله و…. اشاره کرد.

علت اهمیت کفسابی در سالهای اخیر 

زیبایی لوکس:

کفسابی، در واقع به براق کردن و از بین بردن جرم کف اتاق، سالن و… می گویند.که منجر به رفع هر گونه جرم و آلودگی می شود. با اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران میزان شفافیت کف به قدری زیاد می شود. که انگار یک کف جدید از سرامیک، سنگ و دیگر موارد را به صورت نو به کار برده اید.

افزایش طول عمر سنگ:

اجرای کف سابی در تهران علاوه بر زیبا سازی، منجر به حفاظت از سطح سنگ در برابر خوردگی و فرسایش در طی زمان که بر اثر موارد مختلفی مانند: باران های اسیدی، آلودگی هوا، ریخته شدن مصالح ساختمانی در حین کار مانند سیمان، گچ و … می شود. از آنجایی که پس از صیقل دادن سنگ کف، درزها و شکاف سنگ با رزین یا بتونه پر می گردد، به همین دلیل عمر مفید سنگ های کف زیاد تر می شود. در مجموع باید گفت کف سابی یکی از موثرترین و به صرفه ترین راه ها برای بالا بردن زیبایی ساختمان و ظاهر آراسته آن می باشد.

رفع شکاف و درز با کفسابی

بعد از انجام عمل کفسابی ممکن است درزهایی در میان سنگ ها و موزایک های کف وجود داشته باشد.  برای این مشکل هم راه حل هایی وجود دارد. با استفاده از پدهای مخصوص مانند آب بندی و درزگیری دقیقی انجام خواهد گرفت.

کاهش هزینه ها:

در واقع کف سابی کمک می کند تا خیلی سریع و ساده  کف یک ساختمان تمیز شود. دیگر نیاز به مصرف بیش از اندازه آب و یا استفاده از تجهیزات مختلف همراه با صرف انرژی بسیار زیاد نیست. همچنین تمامی خدمات مربوط به شستن کف ساختمان در محل و با دستگاه های پیشرفته انجام می شود که خود از مزیت های آن محسوب می گردد.

چه زمانی برای اجرای کفسابی در تهران مناسب است ؟

عدم هم ترازی سنگ یا کف ساختمان 

در این شرایط فرد کفساب با موتور سنگسابی (موتور سه فاز) خود شروع به سابیدن سنگ میکند. تا هنگامی که سنگ ها یا موزاییک های کف با هم همتراز شوند. پس از سابیدن کافی سنگ ها، بندهای سنگ و درزهای سنگ با مواد بتونه پر می شود و با استفاده از پدهای مخصوص سنگ یا سرامیک حالت درخشان و براقی پیدا می کنند.

خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران

 

آسیب سطحی کف 

در این زمان فرد کفساب به تخمین میزان آسیبی که کف دیده می پردازد. تا با این کار نوع خدمتی که شما نیاز دارید را مشخص نماید. تخمین زدن میزان آسیب در کف و نمای ساختمان یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل می باشد و باید توسط فرد متخصص تعیین گردد.

در صورتی که میزان آسیب کم باشد آنگاه با ساییدن مشکل رفع خواهد شد. در صورتیکه آسیب زیاد باشد باید با استفاده از مواد بتونه و مواد خصوص، شکاف کف پر شود. سپس کار اجرای کفسابی در تهران را به بهترین نحو ممکن انجام دهید.

– ریخته شدن مصالح، مواد و رنگ ساختمانی بر روی کف که با روش های معمولی و عادی پاک نمی شوند.

اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران

نوسازی و بازسازی سنگ های کهنه کف

شاید برای شما هم پیش آماده باشد بعضی اوقات برای تمیز کردن سنگ کف به اشتباه از مواد اسیدی و شوینده های بسیار قوی برای تمیز کردن کف و برطرف کردن لکه ها استفاده کنید که این مواد باعث می شوند سنگ کدر، مات و زبر شود و پس از مدتی سنگ شما سیاه می شود و جلوه خود را از دست می دهد.

جهت برطرف کردن نقص ها و این مشکلات باید یک لایه نازک از سنگ به وسیله دستگاه کفسابی و سنگسابی همراه با لقمه های کفسابی برداشته شود تا باز هم سنگ به حالت قبل یا حتی بهتر از حالت قبل برگردد.

در زمان بازسازی یا ساخت ساختمان

یکی از موارد استفاده از کف سابی و سنگ سابی، در ابتدای ساخت، ساختمان است پس از ساخته شدن یک ساختمان چه مسکونی و چه اداری و تجاری، مواد مختلفی بر روی دیوار و کف قرار می گیرند که باید شسته شوند و یا از جای خود جدا گردند.

خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران می تواند کمک کند تا در انجام تمیزکاری پس از ساخت کامل ساختمان، بهترین نتیجه را در ساختمان خود بدست آورید.

در واقع استفاده از این خدمات در افزایش جلوه واحد ساختمانی کمک بسیار زیادی خواهد کرد. 

کفسابی ایتالیایی در تهران

یکی از مراحل بسیار مهم ساب، کفسابی به روش ایتالیایی می باشد.که تاثیر و نقش به سزایی در زیبایی کف سطح مورد نظر شما و خدمات کف سابی در تهران دارد.  انجام کفسابی ایتالیایی تاثیر فوق العاده ای بر نتیجه ی کار شما دارد. کفسابی با رزین و ابزار ایتالیایی جهت درخشندگی و ماندگاری بسیار زیاد سنگ استفاده می شود.

در مرحله پایانی کفساب باید حتما از لقمه سنگ ایتالیایی استفاده کند. برای آینه ای و براق شدن سنگ این مرحله مهم است.

باید بگوییم کیفیت و شفافیت سنگ پس از اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران چندین برابر از قبل می شود با انجام این عملیات شفافیت و براقیت کف پس از سابیدن بسیار بیشتر می شود و زیبایی چندین برابر دارد.

کفسابی در تهران

انجام خدمات کفسابی در تهران

در تهران برای نوسازی سنگ ها یا کفسابی در تهران در ساختمان ها انجام می شود به گونه ای که تمامی لایه های زبر و آسیب دیده ساختمان توسط نیروهای متخصص در تهران و با استفاده از بهترین و مجهز ترین دستگاه های سنگسابی برداشته می شود و پس از برداشتن و پاک کردن آلودگی های ایجاد شده بر روی سطح سنگ های ساختمانی، سنگ های ساختمان شما مانند روز اول براق و درخشان خواهد بود و خدمات سنگسابی ساختمان در تهران همچنین برای از بین بردن پستی و بلندی های ایجاد شده بر روی سطوح سنگ های ساختمان و منزل شما و بالا رفتن دوام و عمر ساختمان انجام می شود.

برای افزایش طول عمر و زیباتر شدن کف ساختمان‌ خود توصیه می‌شود از خدمات بهترین کفسابی در تهران استفاده کنید. 

کفسابی ایران با افرادی با تجربه و خبره، آماده هر گونه خدمات کفسابی و سنگسابی با بهترین کیفیت می‌باشد.

ویژگی یک کفساب خوب

امروزه تعداد افراد زیادی در این حرفه مشغول به کار هستند اما باید گفت تعداد بسیار کمی از این افراد دارای سابقه کاری موفقی می باشند که تخصص کافی در این زمینه را داشته باشند چون کار کفسابی علاوه بر هنر دارای یک مهندسی و مهارت به خصوص است که نتیجه کار را فراهم می کند.

شیوه ی به کارگیری دستگاه کفسابی توسط کفساب دارای اهمیت فراوانی می باشد. به کارگیری درست در زاویه های مختلف و همچنین شکل ساب زدن نیز در این مسئله مهم است.

محاسبه هزینه و قیمت کفسابی در تهران

یکی از مواردی که بیشتر مشتریان درباره آن سوال دارند نحوه محاسبه هزینه های انجام خدمات سنگسابی و کفسابی در تهران می باشد. ارائه ی قیمت و محاسبه هزینه های این عملیات بستگی به عوامل مختلفی دارد. که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

متراژ :

یکی از عواملی که بر روی هزینه کف سابی در تهران تاثیر گذار می باشد میزان متراژ محیطی می باشد. که قرار است عملیات کفسابی بر روی آن انجام شود، مشخص است. که هرچه متراژِ سطح بیشتر باشد. میزان مبلغ هزینه های کفسابی هم زیاد می شود. بعد از مشاهده محیط و اندازه گیری آن توسط فرد کفساب این فرد می تواند هزینه ها را برآورد کند و به شما بگوید.

نوع سنگ :

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت کفسابی و سنگسابی در تهران نوع و جنس سنگ به کار رفته در محیط می باشد. باتوجه به نوع سنگ یه کار رفته در فضای مورد نظر قیمت ها متغیر می باشد. به عنوان مثال انجام عملیات کفسابی بر روی یک سنگی مانند سنگ گرانیت بسیار متفاوت تر از کفسابی بر روی سنگی مانند مرمر و یا دهبید می باشد. در این مورد هم همان شخص کارشناسی که از طرف کفسابی ایران فرستاده شده می تواند میزان هزینه ها را باتوجه به نوع سنگ به کار رفته برآورد نماید. و هزینه ها را محاسبه کند. 

نوع خدمات :

منظور از نوع خدمات انجام دادن عملیاتی می باشد که قرار است برای شما صورت بگیرد. باتوجه به درخواست مشتری و انجام مراحل مختلف کفسابی هزینه های کفسابی و سنگسابی هم تغییر می کند. به عنوان مثال انجام دادن کفسابی ایتالیایی با لقمه سنگ های مخصوص قیمتش بسیار متفاوت با کفسابی عادی می باشد. کفسابی ایران تمامی خدماتی که قرار است برای شما انجام شود را به شما می گوید. در نهایت شما هستید که باید باتوجه به شرایط تصمیم بگیرید که چه نوع از خدمات را انتخاب کنید که دچار مشکل نشوید.

خدمات کفسابی تهران

مراحل انجام کار کفسابی و سنگسابی

هر نوع سنگی مراحل کفسابی و سنگسابی گوناگونی دارد و عملیات ساب زدن با توجه به جنس و نوع سنگ انجام می شود در هر نوع سنگی کفساب ابتدا باید به بررسی سطح مورد نظر بپردازد به این صورت که بعد از تشخیص این که جنس سنگ چه می باشد نگاه کند و ببیند اشکالاتی مانند ناهمواری و یا پستی و بلندی دارد یا نه سپس شروع به انجام عملیات نماید. 

اولین مرحله ای که کفساب به آن می پردازد از بین بردن پستی و بلندی های سنگ می باشد باید کفساب این مرحله را با بالاترین دقت و با حوصله انجام دهد که مکمل مراحل بعدی می باشد و نقش مهمی در نتیجه کار خواهد داشت.

معمولا کفساب در ابتدا کار خود را با استفاده از لقمه سنگ های کم شروع می کند. در مراحل بعد آن ها را افزایش می دهد. خدمات کفسابي در تهران توسط افراد بسیار حرفه ای انجام می شود.

نحوه ساب زنی 

باید به این نکته توجه داشت که در کف سطح مورد نظر شما باید عملیات بتونه کاری انجام گیرد بتونه شدن کف پس از پایان مراحلی می باشد که توسط کفساب باید به ترتیب انجام شود با انجام این کار کف حالت عایق تری به خود می گیرد و درزها و شکاف های موجود بر روی سنگ ها یا مابین سنگ ها گرفته می شود.

اگر بخواهیم انواع روش های انجام و مواد بتونه استفاده شده در کفسابی را بیان کنیم باید گفت که بتونه کاری به دو روش انجام می شود.

روش اول به این صورت می باشد که کفساب با استفاده از سیمان، سنگ و بتن درز ها و شکاف روی و مابین سنگ ها را پر می کند.

در روش دوم که رایج تر است کفساب با استفاده از مواد مخصوص مانند رزین و شل و سفت کننده مخصوص عملیات بتونه کاری را انجام می دهد.

 

کفسابی بر روی سطوح مختلف

همانطور که می دانید اجرای کف سابی در تهران شامل خدمات متنوع و ویژه برروی تمامی سطوح سنگی و موزاییکی، پله ها، بغل پله، کف سالن پذیرایی، کف آشپزخانه، کف های حمام و دستشویی و سایر قسمت های یک ساختمان می باشد. 

هر سطحی با هر نوع و جنس سنگس که دارد با گذشت زمان نیازمند این موضوع می باشد که عملیات کفسابی و سنگسابی بر روی آن پیاده سازی شود تا از فرسوده شدن زودهنگام آن جلوگیری شود.

باید بگوییم که کفسابی و سنگسابی ساب زدن انواع کفها و سطوح را شامل می شود ساب زدن کف سرامیکی، ساب زدن کف بتنی، ساب زدن انواع سنگها (کفسابی سنگ مرمر،  کفسابی گرانیت، کفسابی دهبید و… )

کفسابی در تهران

کفسابی بر روی پله

اجرای کفسابی در تهران  بر روی سطوح کف با دستگاه های سنگین که در شکل دستگاه کفسابی تک فاز و دستگاه ساب زنی سه فاز می باشد و برای سنگ پله هایی که در اثر رفت و آمد و اصطکاک کثیفی به خود گرفته و سیاه شده اند صورت گرفته و پله را همانند روز اول سفید و تمیز می کند.

خدمات کف سابی برای سنگ بغل پله با دستگاه سابزنی دستی در طی ساب های متنوع از ساب زبر شروع می شود و تا ساب نرم یا پرداخت نهایی ادامه دارد. 

هزینه اجرای کفسابی در تهران

بحث مالی در کفسابی ساختمان از این جهت مهم می باشد. که شاید برای بسیاری از خانواده ها انجام کفسابی در تهران یک معقوله خارج از بحث و اهمیت محسوب شود.

اما نظر عده زیادی کاملا متضاد با این است به طوری بسیاری عقیده دارند خانه ای کفسابی نشده باشد، غیر قابل سکونت است.

شاید فکر کنید این سخن اغراق آمیز می باشد. اما متاسفانه یا خوشبختانه باید بگویم که واقعیت دارد. کفسابی یک ساختمان می تواند به درخشش، ماندگاری و امنیت بهداشتی خانه و خانواده شما تاثیرگذار باشد.

کف سابی در تهران

نکات مهم در اجرای کفسابی در تهران

کیفیت یا قیمت:

برخی از کفساب ها به دلیل ارزانی و راحتی، از مواد شیمیایی (نمک و اسید) استفاده می کنند. استفاده از این مواد به تدریج منجر به خورده شدن، مات شدن و تخریب سنگ می شود.

دستگاه کفسابی

دستگاه کفسابی در دو نوع برق تک فاز و سه فاز وجود دارد، دستگاه با برق سه فاز قوی تر و سریعتر عمل کی کند و قاعدتا نتیجه کار با کیفیت تر و مطلوب تر می باشد.

ساختمان هایی که مجهز به آسانسور هستند، دارای برق سه فاز می باشند، به این نکته هم توجه داشته باشید که هزینه کفسابی با دستگاه برق تک فاز بیشتر از سه فاز می باشد.

سنگی که از سنگ فروشی خریداری می شود قبلا ساب خورده است برای صرفه جویی می توانید سنگ خام و ساب نخورده را خریداری نمایید که بسیار ارزان تر می باشد و پس از نصب و اجرا در ساختمان و فضای مورد نظر خود بهتر است آن را کفسابی کنید.

نظارت:

این موضوع بسیار مهم می باشد که خود کارفرما بر روی عملیات نظارت داشته باشد. تا برخی افراد سودجو و بی تجربه ، باعث وارد کردن خسارت مالی نشوند.

مدت زمان ساب

باید به این نکته توجه داشت که میزان ساب خوردن و مدت زمانی که طول می کشد تا کفساب، ساب با کیفیت و مطلوبی را انجام دهد بستگی به جنس و نوع سنگ دارد.

برای مثال باید گفت سنگسابی و کفسابی سنگ موزاییک با گرانیت و مرمر تفاوت دارد و ساب زدن اصولی توسط افراد با تجربه و کاربلد تاثیر بسیار زیادی در میزان براق شدن، تمیز شدن و یکدست شدن سطح دارد. 

انتخاب کفساب

اگر می خواهید از کار کفسابی سنگ در تهران لذت ببرید و زیبایی محل کار یا منزلتان را چندین برابر کنید توصیه می کنیم انجام این کار را به بهترین کفسابی در تهران و یک شخص کاربلد بسپارید.

به این موضوع توجه داشته باشید که عوامل بسیار زیادی در موفقیت کار کف سابی و سنگ سابی دخیل می باشند که تمامی این ها بستگی به تخصص و تجربه فرد کفساب و شرکت کفسابی دارد.

رزرو و هماهنگی قبل از شروع کار

پیشنهاد می کنیم که حتما چند روز قبل از تصمیم به انجام خدمات کفسابی و یا سایر خدمات درخواستی با کفسابی ایران تماس بگیرید و نوبت های خود را رزرو نمایید. تا هنگامی که نیازمند انجام این خدمات می باشید دچار مشکل نشوید.

کف سابی در تهران

تفاوت کفسابی و سنگسابی

تفاوت کفسابی با سنگ سابی در این می باشد که سنگسابی زیر مجموعه ای از کفسابی است و فقط برای لایه برداری یک یا چند میلیمتر و صیقل دادن کف های سنگی استفاده می شود اما کف سابی حالت کلی دارد و شامل هرنوع کفی که قابلیت ساب دارد می شود. 

در عملیات سنگسابی که با دستگاه های مخصوص انجام میشود کف سنگی مرحله با انجام ساب حرفه ای مرحله به مرحله شفاف تر و یکدست تر میشود تا جایی که سنگ حالت آینه ای وشیشه مانند به خود می گیرد و به قدری شفاف و درخشان می شود که شما می توانید خود را در آن ببینید. 

پیشنهاد کفسابی ایران

 اجرای کف سابی و سنگسابی در تهران را نمی توان به هر شرکتی سپرد باید حتما یک شرکت با سابقه و با تجربه که در این زمینه فعالیت داشته است انجام دهد.به دلیل اینکه اجرای کف سابی در تهران یکی از بهترین و با سابقه ترین کفسابی های شهر تهران می باشد. مشخص است که به یکی از محبوب ترین و مشهورترین کفسابی های دنیا نام بگیرد. و دلیل آن هم انجام درست نحوه خدمات کفسابی و سنگسابی سطوح مختلف سنگی و نماشویی های مختلف می باشد. از این رو جهت انجام کفسابی در تهران با شماره تلفن های موجود در وب سایت تماس گرفته. و تاریخی که قرار است کار شما انجام شود را تعیین و مشخص نمایید تا دچار مشکل نشوید.

اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران

تیم حرفه ای و کاربلد کفسابی در تهران

کفسابی ایران در مسئله کف سابی و سنگ سابی انواع مختلف سنگها و نماشویی انواع نماها و سطوح با بهترین کیفیت و بالاترین میزان رضایت در بین مردم عزیز و کارفرمایان و مهندسان انجام وظیفه میکند.

تیم کفسابی ایران در طول سالها سابقه خود توانسته با کیفیت ترین کارها را به انجام برساند.  این هدف را با به کارگیری دستگاه های پیشرفته و مرغوب ترین لقمه ها و سیلیس و رزین و نانو  به تحقق بخشیدیم.

 

پیشنهاد ما برای کفسابی در تهران

خدمات کفسابی در تهران

 

خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود. اما این خود شما هستید که تصمیم می گیرید که دوست دارید که چه شرکتی را برای انجام کارهای خود انتخاب کنید. موارد متعددی وجود دارد که شما باید آن را در نظر بگیرید. تا خدمات مربوط به انجام عملیات کفسابی، سنگسابی و نماشویی در آن انجام شود. تا دچار مشکل نشوید.

بهترین پیشنهادی که می توانیم به شما بدهیم برای انتخاب یک شرکت کفسابی و سنگسابی خوب و معتبر تماشای نمونه کارهایی می باشد. که قبلا انجام داده اند با این کار مشخص می شود. توجه کنید که شرکت از چه دستگاه ها و چه افرادی برای انجام این کار استفاده می کند.

با افتخار می توانیم بگوییم که شرکت کفسابی ایران ازمعتبرترین شرکت های کف سابی در تهران است. که خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

انجام خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران با عالی ترین کیفیت توسط کفسابی ایران

تیم و گروه خدماتی کفسابی ایران با استخدام کفساب های با تجربه و دارای وجدان کاری در تمامی مناطق تهران و سایر شهرستان ها به همشهریان محترم خدمات ارائه می دهد.

با اطمینان می توانیم بگوییم انواع مختلفی از سطوح با جنس سنگ های مختلف و پروژه های گوناگون را با بالاترین رضایتمندی از سوی مشتریان و کارفرمایان کفسابی و سنگسابی کردیم و با در اختیار داشتن بهترین دستگاه های کفسابی و کارکنان و پرسنل با تجربه در خدمت شما می باشد.

 

بهترین کفسابی در تهران

سایر خدمات کفسابی ایران

 شرکت کفسابی ایران با دارا بودن سالها سابقه و تجربه در عرصه خمات کف سابی و سنگ سابی آماده ارائه خدمات کفسابي در تهران و خدمات نماشویی ساختمان، کفسابی، سنگ سابی و… می باشد شما می توانید با شرکت تماس بگیرید.  اطلاعات دقیق تری را نسبت به هزینه کار و خدمات بیشتر دریافت نمایید. 

جهت برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران کفسابی ایران می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاص نمایید. شماره ها در همین صفحه موجود هستند. تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند و به سوالات شما پاسخ دهند.

4.6/5 - (49 امتیاز)

59 دیدگاه

 • با سلام بسیار عالی هستن
  من خیلی وقته با این شرکت کار میکنم کارشون پاسخگوییشون حرف ندارع

 • سرامیک طرح پارکت داشتیم انجام دادن خیلی نو شد وهیچ جرمی روش نمون کاملا تمیز شد واقعاا کار بلد بودن

 • سلام من چند دفعه کفساب آوردم همشون فقط به ماس مالی کردن ند واقعا چقدر ضرر زدن .هیچ فایده‌ای نداشت فقط پول بگیرن برن .ولی خدایی مدرن ساب آقای مقانلو کارش حرف نداره انشالله هميشه موفق باشه

 • ممنونم از کفسابی ایران خدماتشون حرف ندارن سنگ ما که جرم گیر ریخته بودیم سال زدن از اولش هم بهتر شد تشکر میکنم

 • سلام ممنونم ازتون کف خونمون خیلی براق شد
  وترک های سنگ کاملا با رزین پرشدن عالی بودین

  • درزگیری بسیار عالی، سنگ هامون بسیار براق گ بدون لک شده، جای سوخی نمونده
   ممنون از دقت وتمیزی کارشما

 • با سلام سپاس فراوان واقعا با کارتون عزت نفس منو بالا بردین منونم از شما خیلی براق شدش👌👌

 • سلام
  با تشکر از آقای مقانلو که هم از نظر وقت شناسی و هم از نظر کیفیت کار بسیار عالی عمل کردند.

 • با سلام عالیییی بودین‌‌ بسیار ممنونم کف خونمون براق درخشان شد بقول خودتون پولیشر 250همینه دیگه بازم ممنونم ازتون

 • با سلام ممنون از شرکت کفسایی ایران کارشون خیلی خوبه اخلاقشوم بی نهایت عالی بودش
  و سنگ کف که سنگ دهبید بودش بعد از نصب بنایی که ناهمواری پیدا کرده بود ساب زدن صاف یکدست و برای آیینه ای شد،و ناگفته نماند لای درز سنگ ها رو با مواد اوپکسی TENAX
  پر کردن خیلییییی عالی شد👌👌

 • با سلام
  کف پارکینگ ما جرم گیر ریخته بود و بعد از مدتی سیاه شده بود،تا اینکه با این شرکت اشنا شدیم زحمت کشیدن ساب زدن و بسیار براق و درخشان شد.

 • از تیمشون راضی بودیم … از ۳ سال قبل میشناسیمشون و پارکینگ و طبقات رو ساب زدن با اینکه کیفیت سنگ کف خوب نبود بسیار بادقت و خوب ساب زدن….خیلی راضی بودیم….سپاس از تیم کفسابی ایران …بهتون توصیه میکنم امتحانشون کنید

 • سوری باسلام خدمت جمیع دوستان،جناب مقانلوجهت ساب منزل اینجانب تشریف آوردند،درنهایت دقت وظرافت وکمترین سروصداکارمارابنحوی شایشته انجام دادند.جا دارداینجا اززحمات حسن مغانلو تشکروقدردانی نمایم.

 • باسلام من یه واحد مسکونی داشتم
  که سنگش دهبید بود ولی خیلی کدر و ناهموار بودش
  از کفسابی ایران زحمت کشیدن اومدن ساب زدن هم ناهمواریاش صاف شد وهم براق شد یعنی خیلی عالی شد ممنونم ازشون

  • برای کفسابی دور استخر گفتم بیان برخوردشون خوب بود و جرم کاشی های دور استخر هم تا حدود زیادی رفت.

  • سلام دوستانی که نیاز به هر نوع ساب ساختمانی دارند تیم واجد شرایط برا ی شما از نظر من اقای مقانلو می باشد که چنانچه به خواهم در مورد کارش توضیح دهم از نظر کیفیت وقیمت از تمامی همکارانشان بهتر و بااخلاقت ترین می باشند من بسیار از ایشان راضی هستم منهم به شما توصیه مینمایم برا ساب در تهران فقط اقای مقانلو

 • با سلام بسیار ممنون هم نمامون قشنگ تمیز شد که آجر نمای سه سانتی بود وهم کف واحد مون که براقیت فوق العاده ای پیدا کرد تشکر ازشرکت خوب کفسابی و نماشویی ایران بسیار راضی بودیم از نحوه انجام کار وهم برخورد تشکر میکنم عزیزانم انشاالله که همیشه موفق باشین

 • سلام خسته نباشید میگم آقای مغانلو کار خوب وبه موقع انجام دادنتون کف پارکینگمون که بی نهایت گرفته بود با کفسابی ایران مثل اول نو وبراق شد ممنونم از شرکت خوبتون

 • سلام خسته نباشید میگم خدمت کارکنان شرکت کف سابی ایران خیلی بادقت بالا با حوصله کامل پروژه مارا به اتمام رسوندن ما در قیطریه دوواحد صد پنجاه متری داشتیم که بعد از بنایی ساب نخورده بود وسنگ دهبیدم بودش ساب زدن تمامی پستی بلندی سنگ ها را کامل گرفتن بعد رزین کردن دوباره ساب های مختلفی زدن سنگ چنان براق درخشان شد من اصلا باورم نمیشد فکر میکردم روی سنگ آب هستش هنوز خشک نکردن ولی بعد دیدم خشکه خشکه سنگ به این حالت آیینه ای شده به هر حال تقدیر تشکر میکنیم چون واقعیتا اولین بارمون بود شمارشونم از طریق گوگل پیدا کرده بودیم ولی اول کار به ما قول داده بودن اگه رضایت کاملی رابه هر دلیلی نداشته باشین بعد از اتمام هیچ مبلغی پرداخت نکنین دیگه مام دیدیم از کارخودشون اطمینان دارن ومام بهشون اعتماد کردیم ولی نهایت الآن رازی هستیم🙏🙏🙏🙏

 • بسیار بادقت دستگاه های بروزی داشتن کارمون را خیلی خوب انجام دادن واقعا ازلحاظ برخورداخلاقم عالی بودن ممنونم ازشون انشاالله پروژهای دیگه ام مزاحم میشیم

 • باسلام خسته نباشید خدمت کارکنان متخصص کف سابی ایران مخصوصا آقای مغانلو تشکر میکنم ما یه کافه داشتیم که سنگ مشکی بودش برای تمیر کردنش از جوهر نمک استفاده کردیم مواد شوینده خیلی قوی حتی از وایتکس ومواد شوینده من هم خیلی قویتر بود مثلا میخواستیم خیلی تمیز بشه نگو هر چقد فویتر باشه سنگ را داغونتر میکرده بعد بحر حال به کفسابی ایران سپردیم که کارشون بی نهایت عالی بودش ما ازشون خیلی راضی بودیم هم قیمتشون نسبت به شرکت های دیگه منصفانه بود وهم کارشون فوق العاده چون حقیقتا اینا سایتشون یکم پایین صفحه بودش دیگه ما از نفر اول شروع کردیم با چند شرکت تماس گرفتیم ولی موفق نشدیم حتی چند تاشون اومدن بازدیدم کردن یکیشون که گفت این نوع جنس سنگ سنگ مشکی اصلا کار ما نیست بعد چند تاشون حالا قیمت خیلی بالایی گفتن تا اینکه با کف سابی ایران تماس گرفتیم کار مارا به نحو احسن انجام دادن ما واقعا قدردان همچین کارکنان هایی هستیم وازشون سپاسگزاریم(البته نا گفته نماندکه اشتباه از من بود شماره آقای مغانلو را سیو نکرده بودم بعد حالا فهمیدیم درنیاوران هم برامون کار کردن وکافه رستورانمونم در سعادت آباد بودش که الآن برامون که انجام دادن)

 • سلام میکنم خدمت کارکنان خوب شرکت کفسابی ایران وسال نو را خدمتشون تبریک میگم که واقعا روز عید ما ازشون خواستیم تا کار ما را انجام بدن وروز عید تعطیل از خانواده وشادیشون زدن تا کار مشتریشون را انجام بدن
  البته ما شمار شونو از گوگل گرفتیم چندین سایت را نشان داد ولی ما این شرکت را انتخاب کردیم واقعا از لحاظ قیمت وهم از لحاظ پاسخگویی عالی بودن.حالا اینکه نظر اصلیمو بخوام مطرح کنم ما واقعیتش یک روز مونده به عید زنگ زدیم یه نظافتچی بیاد کف خونمون که سنگ بود بیاد تمیزش کنه که به اشتباه از جرم گیر من، وایتکس استفاده کرد یک سال بعد دیدیم سنگ کلا لک شده بعد پرسجو کردیم گفتن با کفسابی از اولشم بهتر میشه بعد با آقای مغانلو آشنا شدیم چون قبلش سر رشته ای نداشتیم واقعا به هیچ عنوان فکر نمی کردم با کف سابی سنگ براق آیینه ای میشه تقدیر تشکر فراوان از شرکت کفسابی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو