اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران

اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران

اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران به صورت تخصصی

 اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران یکی از مجموعه فعالیت های شرکت کفسابی ایران می باشد که هم خدمات کف سابی و هم خدمات سنگ سابی را برای مشتریان خود به صورت بسیار حرفه ای همراه با دستگاه ها، ابزارها و مواد شوینده و ضدعفونی کننده بسیار عالی و با کیفیت و درجه یک انجام می دهد اجرای اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران را نمی توان به هر شرکتی سپرد باید حتما یک شرکت با سابقه و با تجربه که در این زمینه فعالیت داشته است انجام دهد درادامه به توضیح درباره دلایل انجام خدمات کفسابی و سنگسابی و نحوه چگونگی آن داده ایم پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب را دنبال کنید.

چرا اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران ؟

کفسابی، در واقع به براق کردن و از بین بردن جرم کف اتاق، سالن و… که منجر به رفع هر گونه جرم و آلودگی می شود می گویند با اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران میزان شفافیت کف به قدری زیاد می شود که انگار یک کف جدید از سرامیک، سنگ و دیگر موارد را به صورت نو به کار برده اید. 

رفع شکاف و درز با کفسابی

بعد از انجام عمل کفسابی ممکن است درزهایی در میان سنگ ها و موزایک های کف وجود داشته باشد که برای این مشکل هم راه حل هایی وجود دارد که با استفاده از پدهای مخصوص مانند آب بندی و درزگیری دقیقی انجام خواهد گرفت.  

تیم حرفه ای و کاربلد

کفسابی ایران در مسئله کف سابی و سنگ سابی انواع مختلف سنگها و نماشویی انواع نماها و سطوح با بهترین کیفیت و بالاترین میزان رضایت در بین مردم عزیز و کارفرمایان و مهندسان انجام وظیفه میکند. 

تیم کفسابی ایران با به کارگیری دستگاه های پیشرفته و استفاده از مرغوب ترین لقمه ها و مواد سیلیس و رزین و مواد نانو و… در طول سالها سابقه خود توانسته با کیفیت ترین کارها را به انجام برساند. 

کفسابی ایران با داشتن کادر ماهر و آموزش دیده آماده اجرای خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران می باشد. 

سنگسابی در تهران

تفاوت کفسابی و سنگسابی

تفاوت کفسابی با سنگ سابی در این می باشد که سنگسابی زیر مجموعه ای از کفسابی است و فقط برای لایه برداری یک یا چند میلیمتر و صیقل دادن کف های سنگی استفاده می شود اما کف سابی حالت کلی دارد و شامل هرنوع کفی که قابلیت ساب دارد می شود. 

در عملیات سنگسابی که با دستگاه های مخصوص انجام میشود کف سنگی مرحله با انجام ساب حرفه ای مرحله به مرحله شفاف تر و یکدست تر میشود تا جایی که سنگ حالت آینه ای وشیشه مانند به خود می گیرد و به قدری شفاف و درخشان می شود که شما می توانید خود را در آن ببینید. 

نوسازی و بازسازی سنگ های کهنه کف

شاید برای شما هم پیش آماده باشد بعضی اوقات برای تمیز کردن سنگ کف به اشتباه از مواد اسیدی و شوینده های بسیار قوی برای تمیز کردن کف و برطرف کردن لکه ها استفاده کنید که این مواد باعث می شوند سنگ کدر، مات و زبر شود و پس از مدتی سنگ شما سیاه می شود و جلوه خود را از دست می دهد.

جهت برطرف کردن نقص ها و این مشکلات باید یک لایه نازک از سنگ به وسیله دستگاه کفسابی و سنگسابی همراه با لقمه های کفسابی برداشته شود تا باز هم سنگ به حالت قبل یا حتی بهتر از حالت قبل برگردد.

کفسابی ایتالیایی

انجام کفسابی ایتالیایی تاثیر فوق العاده ای بر نتیجه ی کار شما دارد، کفسابی با رزین و ابزار ایتالیایی جهت درخشندگی و ماندگاری بسیار زیاد سنگ استفاده می شود.

باید بگوییم کیفیت و شفافیت سنگ پس از اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران چندین برابر از قبل می شود با انجام این عملیات شفافیت و براقیت کف پس از سابیدن بسیار بیشتر می شود و زیبایی چندین برابر دارد.

اجرای کفسابی و سنگسابی در تهران

نکات ضروری و مهم در کف سابی

دستگاه کفسابی در دو نوع برق تک فاز و سه فاز وجود دارد، دستگاه با برق سه فاز قوی تر و سریعتر عمل کی کند و قاعدتا نتیجه کار با کیفیت تر و مطلوب تر می باشد.

ساختمان هایی که مجهز به آسانسور هستند، دارای برق سه فاز می باشند، به این نکته هم توجه داشته باشید که هزینه کفسابی با دستگاه برق تک فاز بیشتر از سه فاز می باشد.

سنگی که از سنگ فروشی خریداری می شود قبلا ساب خورده است برای صرفه جویی می توانید سنگ خام و ساب نخورده را خریداری نمایید که بسیار ارزان تر می باشد و پس از نصب و اجرا در ساختمان و فضای مورد نظر خود بهتر است آن را کفسابی کنید.

پیشنهاد کفسابی ایران

یکی از نکات بسیار مهمی که همواره شرکت کفسابی ایران به آن اشاره دارد رزرو نوبیت و تعیین تاریخ جهت انجام عملیات مختلف نماشویی، کفسابی، سنگسابی و… می باشد بهتر است حتما از چند روز قبل از تصمیم به انجام خدمات با شماره تلفن های موجود بر روی سایت تماس گرفته و با مشورت و راهنمایی کارشناسان و مشاوران ما بهترین خدمات مربوطه را انتخاب کرده نوبت خود را تعیین نمایید.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو