کفسابی ارزان مقرون به صرفه با تخفیف ویژه

کفسابی ارزان

سطوح یکی از مهمترین معیارها برای تشخیص تمیز و یا کثیف بودن است. هر جایی که انسان‌ها در آنجا رفت و آمد دارند نیاز به تمیزی خواهد داشت. حال اگر در اطراف خود سطوحی مانند کف آسانسور، سنگ‌های کف ساختمان، پیاده راه، نمای ساختمان و غیره را مشاهده می‌نمایید که کدر شده‌اند و نیاز به پاکسازی دارند، می‌توانید از خدمات کفسابی ارزان بهره‌مند شوید.

کفسابی ارزان

اغلب هنگام ترک برداشتن و خراب شدن سنگی از سطوح نما، کف یا پله و غیره یک راه وجود دارد و آن تعویض کامل سنگ است. عوض کردن سنگ می‌تواند بسیار پرهزینه و مشکل باشد همچنین از لحاظ زمانی هم می‌تواند وقت و انرژی زیادی بگیرد. از طرف دیگر بعد از اتمام کار تعویض سنگ ممکن است سطوح بر اثر ریختن مصالح کثیف و لکه دار شود.

کفسابی ارزان

یک راه موثر و بسیار کاربردی انجام خدمات کفسابی به جای تعویض سنگ است. کفسابی ارزان‌تر از عوض کردن سنگ است و می‌توان از انواع ساب زنی‌ها برای پاکسازی سنگ استفاده کرد. این روش هم می‌توان در وقت و زمان شما صرفه جویی نماید هم اینکه هزینه‌ها را به صورت قابل توجهی کاهش دهد.

کفسابی ارزان
کفسابی ارزان

 دستگاه‌های ساب زنی سه فاز با نیروی برق بیشتر، قدرت بیشتری هم دارند. این دستگاه‌ها کاملا سطوح را ساب می‌زنند و برای سطوح بتنی و سیمانی کاربرد بسیار موثری دارند.

_

خدمات ساب زنی سنگ‌ها با استفاده از دستگاه‌ها و ابزارهای گوناگونی انجام داده خواهد شد که در ادامه به آن می‌پردازیم. یکی از این ابزارها که برای گوشه‌های دنج و قسمت‌هایی استفاده می‌شود که بسیار قناس و کج هستند مثلا پاگردها و یا سنگ بالای کابینت‌ها، این ابزار به دستگاه کفسابی دستی معروف است و به خوبی در دست کفساب جای می‌گیرد به همین ترتیب فرد کفساب می‌تواند تمرکز خوبی بر روی لایه برداری سطوح داشته باشد.

کفسابی سطوحی که متراژ بالایی دارند و برق سه فاز در آن وجود ندارد می‌تواند با استفاده از دستگاه‌های کفسابی تک فاز باشد. این دستگاه‌ها به خوبی سطوح را لایه برداری می‌کنند و از مزایای آن کفسابی ارزان است اما قدرت کمتری نسبت به سه فاز دارند.

از دیگر دستگاه‌های مربوط به کفسابی ارزان که خدمات سنگسابی را انجام می‌دهند می‌توان به کف شویی اشاره کرد. کف شویی زمانی انجام داده می‌شود که سنگ از جنس آهکی و یا بسیار ظریف و نرم باشد. به طور مثال سرامیک‌هایی که لک در آنها کم است و ترک‌هایی در آن به وجود آمده که موجب آسیب به سطح شده است می‌توان از روش کف شویی استفاده کرد.

روش کف شویی همان فرچه شویی است که با استفاده از برس‌های مخصوصی انجام داده می‌شود. انواع برس‌ها در خدمات کفسابی ارزان مربوط به فرچه شویی شامل موارد زیر خواهد بود.

-فرچه‌های سیمی: فرچه‌های سیمی به نوعی از برس‌ها گفته خواهد شد که از جنس سیمی و زبر هستند و معمولا برای لکه‌هایی کاربرد دارند که سخت هستند و به راحتی از بین نخواهند رفت.

-فرچه‌های پلاستیکی: فرچه‌های پلاستیکی از جنس پلاستیک ساخته شده‌اند و بسیار نرم هستند و برای سطوح آسیب دیده و یا سطوحی که لکه‌های کمی دارد استفاده می‌شود.

-فرچه‌های بکسری: از فرچه‌های بکسری برای سطوحی که دارای لکه‌هایی سخت مانند قیر، سیمان و غیره هستند استفاده خواهد شد. این فرچه‌ها از جنس سیمی و در هم تنیده شده‌اند و بسیار زبر هستند.

_

نکته حائز اهمیت هنگام کار با فرچه‌های بکسری و سیمی این است که مراقب سطوح باشید که هیچ‌گونه خط و خشی در آنها ایجاد نکند. زیرا این کار باعث می‌شود به سنگ آسیب‌هایی وارد شود و یا خش‌های ایجاد شود که به مرور زمان گرد و خاک بیشتری جذب آن شود و در آینده با سختی بیشتری از بین برود.

کلیه فرآیند مربوط به کفسابی سنگ با استفاده از شوینده‌ها و مواد مختلف انجام داده خواهد شد و این کار توسط افراد خبره و کاردان انجام می‌پذیرد زیرا استفاده از هر ماده شوینده‌ایی می‌تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. این مواد به داخل حفره‌های سنگ نفوذ می‌کنند و سنگ را آهکی خواهند کرد در نتیجه موجب فرسوده شدن سنگ در مرور زمان می‌شوند.

یکی دیگر از خدمات مربوط به کفسابی ارزان می‌تواند شست و شوی نما توسط افراد متخصص و نماشو باشد. این افراد با توجه به دوره‌ها و آموزش‌هایی که دیده‌اند به خوبی می‌توانند در ارتفاع مشغول به کار شوند زیرا خدمات نماشویی ممکن است در ساختمان‌هایی با ارتفاع زیاد انجام داده شود.

روش‌های زیادی برای انجام خدمات کفسابی ارزان وجود دارد و هر کدام از این روش‌ها بسته به نوع سنگ متفاوت هستند به عنوان مثال در سنگ‌هایی که به صورت سخت مانند گرانیت هستند بایستی از روش کفسابی گرانیت با لقمه‌هایی از جنس الماس انجام داده شود زیرا سطوح گرانیتی دارای ذراتی از جنس الماس است. در واقع الماس سخت‌ترین سنگ دنیا است که بعد از آن گرانیت است.

از جمله دیگر سطوحی که نوع ساب زنی آنها با دیگر سطوح می‌تواند متفاوت باشد مربوط به سطوح پارکتی است. امروزه سطوح پارکتی طرفداران مختص خود را دارد زیرا بسیار زیبا است و جلوه شیکی به دکوراسیون می‌دهد همچنین فضا را گرم‌تر نشان خواهد داد. کفسابی این سطوح به این دلیل که از جنس چوبی مانندی هستند باید به شکل انجام داده شود زیرا برخورد با آب می‌تواند موجب آسیب به پارکت‌ها شود.

یکی از قسمت‌های مهم ساختمان می‎تواند راه پله و پاگرد ساختمان باشد. کفسابی راه پله با استفاده از روش‌های فرچه زنی و یا ساب زنی توسط دستگاه‌های ساب دستی و پله ساب انجام داده خواهد شد. این دستگاه‌ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. دستگاه ساب دستی برای پله‌های زیاد کاربردی نیست اما می‌توانند گوشه و قسمت‌های زیرین را به خوبی ساب دهد.سنگ مرمر نوعی سنگی آهکی است که تنوع رنگی زیادی دارد و در بیشتر سطوحی که مربوط به ساختمان است کاربرد خواهد داشت.

کفسابی ارزان
کفسابی ارزان

برای انجام خدمات ساب زنی تعرفه‌هایی در نظر گرفته شده است. قیمت کفسابی بسته به نوع خدماتی که توسط شرکت ارائه داده شده است تعیین می‌شود اما در رابطه با این خدمات باید گفت که کفسابی ارزان‌تر از تعویض سنگ است پس در نتیجه اگر شاهد به وجود آمدن مشکلاتی در سنگ و سطوح خود شدید حتما سراغ شرکت‌های کفسابی معتبر بروید.

_

یکی دیگر از ساب زنی‌هایی که طرفداران زیادی دارد کفسابی به روش ایتالیایی است. کفسابی ایتالیایی با استفاده از لقمه‌های مخصوص ایتالیایی انجام داده می‌شود و بر خلاف دیگر کفسابی‌ها این روش از کفسابی ارزان نیست. زیرا طی مراحل مختلفی و با لقمه‌های متفاوت انجام داده می‌شود.

لاشه سنگ‌ها به دو نوع ریز و سنگ‌های درشت تقسیم بندی می‌شوند که هر کدام از آنها زیبایی مختص به خود را دارد. اما از لاشه سنگ‌های درشت می‌توان در پارک‌‌ها، حیات و غیره استفاده کرد.

لاشه سنگ‌های ریز برای لابی و پاساژها و مکان‌های دیگری کاربردی هستند و جلوه زیبایی به سطوح می‌بخشند. انجام کفسابی روی این سطوح بایستی بر روی تک تک سنگ‌ها انجام داده شود و همه آنها با یکدیگر یکدست و هماهنگ باشند.

سنگ‌ها دارای مدل‌های مختلفی هستند به عنوان مثال قیمت سنگسابی گرانیت به دلیل سختی کار و وجود لقمه‌های الماسی می‌تواند بیشتر از ساب زنی سرامیک باشد. سنگ‌هایی از قبیل مرمر و دگرگونی از جنس سنگ‌های سخت هستند به همین دلیل انجام هر گونه لایه برداری در آنها به راحتی انجام داده می‌شود.

کفسابی ارزان با استفاده از خدمات مختلفی امکان پذیر است اما قبل از آن باید به مشکلات موجود در سنگ بپردازید. یکی از عواملی که برای سطوح سنگی ایجاد مشکل می‌نماید استفاده از انواع شوینده‌ها و مواد اسیدی برای سنگ است. این نکته درست است که سنگ‌ها جنس سختی دارند اما دارای حفره‌های ریزی هستند که ممکن است مواد به داخل آنها نفوذ ننماید.

کفسابی ارزان
کفسابی ارزان

برای جلوگیری از این اتفاق و انجام خدمات کفسابی ارزان می‌توان اقدام به نانو ساب کردن سطوح نمود. خدمات نانو به تازه‌گی وارد دنیای کفسابی شده است و با استفاده از این خدمات می‌توان سطوح را محافظت نمود. سطوح بعد از نانو شدن دیگر هیچ گونه مواد آبکی و گردو غباری را به خود جذب نخواهد کرد و همین امر موجب محافظت از سطح شده است.

برای انجام این گونه خدمات ابتدا سطح کاملا تمیز می‌شود به طوری که هیچ گونه آلودگی و جرمی بر روی آن باقی نماند و در مرحله بعدی توسط مواد نانو پوشیده خواهند شد.

اما می‌توان آنها را با استفاده از روش پیچ و رولپلاک به خوبی مهار نمود.

با کفسابی ایران

بهترین کفسابی را تجربه کنید

عمل کفسابی می‌تواند بر روی هر سطحی انجام داده شود. سطوح و ساختمان‌ هایی که تازه ساخت هستند هم ممکن است نیاز به ساب زنی داشته باشند زیرا هنگام ساخت و ساز این سطوح کثیف و آلوده می‌شوند و لکه‌هایی از چسب، گچ و غیره روی آنها بر جای می‌ماند به همین خاطر نیاز به کفسابی حس می‌شود تا ساختمان برای سکونت آماده شود.

هدف ما

کسب رضایت شما

انجام کفسابی ارزان بر روی سطوحی که دارای مشکل هستند با توجه به آسیبی که دیده‌اند انجام داده می‌شود به طور مثال در صورت وجود درز و شکاف در سنگ می‌توان اقدام به رزین کاری نمود تا ترک‌ها کاملا پر شوند و اثری از آنها بر جای نماند.

رزین‌ها نسبت به مزایایی که دارند ارزان قیمت هستند اما نیاز به توانایی خاصی دارند. افراد کفساب بایستی به خوبی کار با رزین را بلد باشند.

امتیاز دهید page

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو