شرکت کفسابی با سابقه درخشان در زمینه کفسابی انواع سنگ

شرکت کفسابی

شرکت ساب زنی یکی از شرکت‌هایی است که خدمات پاکسازی را ارائه می‌دهد. به این صورت که تمامی خدمات از جمله خدمات لایه برداری و کفسابی، پاکسازی و شستن سنگ در شرکت کفسابی زیر نظر افراد با تجربه انجام داده خواهد شد.خدمات ساب سنگ با توجه به جنس و نوع سنگ انجام داده خواهد شد و باید طبق این موارد به سابیدن آنها پرداخته شود.

شرکت کفسابی

سنگ گرانیت که نام دیگر آن سنگ خارا است جلوه و زیبایی بسیار بی‌نظیر و خاصی دارد. این سنگ‌ها در اثر فوران اتشفشان و یا سرد شدن مواد مذاب به وجود آمده‌اند. اما سنگ‌های گرانیتی با توجه به نوع پیدایشی که دارند از به دو مدل سنگ‌های آذرین بیرونی و درونی تقسیم خواهند شد. سنگ‌های آذرین درونی به دلیل دیرتر سرد شدن دارای بافت درشتی هستند.

شرکت کفسابی

سنگ‌های گرانیتی با توجه به ساختاری که دارند بسیار محکم و مقاوم هستند به همین دلیل در صنعت‌های مختلفی از جمله ساختمان سازی کاربرد بسیار خوبی دارند. انجام سنگسابی گرانیت هم با توجه به سختی این سنگ می‌تواند به راحتی انجام داده شود و برعکس سنگ‌های نرم که نیاز به دقت زیادی دارند این سنگ ساختار شکننده‌ایی نخواهد داشت.

شرکت کفسابی
شرکت کفسابی

برای اینکه سنگ کدر شما دوباره احیا شود نیاز به یک شرکت کفسابی دارید و باید با توجه به نظر و تشخیص کفساب یک استراتژی مناسب برای سطح شما پیاده سازی شود.

_

ساب زنی سطوح با استفاده از دست غیر ممکن است البته در گذشته با استفاده از ابزارهایی اقدام به ساب زنی می‌کردند اما اکنون با پیشرفت علم دستگاه‌هایی برای این کار در نظر گرفته شده است که هر گونه فعالیت ساب زنی را توسط شرکت کفسابی سهل و آسان می‌نماید. ساب زنی در اصل به معنی لایه برداری است این لایه برداری می‌تواند از یک سانت و یا کمتر تا چندین سانت از سنگ باشد که تمامی این‌ها بستگی به نظر فرد کفساب دارد.

دستگاه‌های لایه برداری می‌توانند هر نوع لکه و یا آسیبی در سنگ را برطرف نمایند و با استفاده از لقمه‌ها در سایزهای مختلف سطح را کاملا ساب زده و هیچ گونه مشکلی در آن باقی نگذراند.سنگی که در مدت زمان طولانی ساب نخورده باشد کدر و مات خواهد شد و رنگ اولیه خود را از دست داده است و این در حالی است که سنگ ساب خورده شفاف و درخشنده است و هیچ گونه علائمی از آسیب دیدگی در ان مشاهده نمی‌شود.

انجام کلیه امور مربوط به سنگسابی با استفاده از دستگاه‌های کفسابی انجام داده خواهد شد. دستگاه‌های کفسابی با توجه به نوع سطح که از جنس بتن باشد یا اینکه از جنس سنگ باشد استفاده خواهد شد. زیرا برای سطوح بتنی بایستی از دستگاه‌های سه فاز کفسابی استفاده کرد، این دستگاه‌ها قدرت بسیار بالایی دارند و می‌توانند هر نوع سطحی را ساب زنند.

دستگاه‌های تک فاز برای ساب زنی سطوحی مانند سرامیک و انواع سنگ‌های دیگر کاربرد دارند. این دستگاه‌ها از نوع تک فاز هستند و از برق شهری استفاده می‌کنند. تفاوت دستگاه سه فاز با نوع تک فاز آن در قدرت بیشتر دستگاه است که نوع سه فاز با قدرت بسیار خوبی سطوح را به خوبی ساب خواهد زد.

صرفه نظر از این دستگاه‌ها برای انواع مکان‌های دیگر مانند سنگ‌هایی که عریض نیستند و عرض کمی دارند می‌توان از دستگاه‌های کفسابی دستی بهره برد. این دستگاه‌ها برای کفسابی راه پله و سنگ‌هایی با عرض کم و یا مکان‌هایی که گوشه و کنار زیادی دارد و دستگاه‌های بزرگ در آن جای نمی‌گیرند استفاده خواهد شد.

_

مزیت دستگاه‌های کفسابی دستی به اینصورت است که تمام قسمت‌های سنگ را در برمی‌گیرد همچنین اینکه قسمت های زیرین پله و سطوح را می‌توان ساب زد. این دستگاه به خوبی در دست جای می‌گیرد و به همین دلیل است که کفساب دقت بیشتری حین کار دارد و می‌تواند تمرکز بیشتری داشته باشد.

 اغلب در شرکت‌ کفسابی از جمله، شرکت‌های سنگسابی در تهران قادر هستند کلیه خدمات کفسابی ساختمان را با توجه به منافع مشتری و همچنین نوع سطوح در نظر بگیرند. هنگامی که سطحی قرار است خدمات ساب بر روی آن انجام داده شود ابتدا باید بررسی شود که سطح از چه جنسی است و باید چه خدماتی بر روی آن انجام داده شود که این کار وظیفه کفسابی است.

در مورد قیمت کفسابی هم نمی‌توان قیمت مشخصی را اعلام کرد البته انجام این خدمات طبق متراژ ساختمان محاسبه خواهد شد اما نکته دیگر این است که از چه خدماتی بر روی سطح شما استفاده شده است. معمولا قیمت کفسابی‌ها با یکدیگر کاملا متفاوت است مثلا کفسابی ایتالیایی نرخ بیشتری نسبت به کفسابی معمولی دارد و یا در خصوص کفسابی پارکت هم می‌تواند متفاوت باشد.

برای کفسابی پارکت به دلیل ساختار چوبی مانند، پارکت‌ها خدمات کفسابی انجام داده خواهد شد منتها نباید از آب برای آنها استفاده کرد. زیرا استفاده از آب می‌تواند باعث فرسودگی سطوح پارکتی شود. پارکت‌ها در ابعاد کوچکی هستند که بر روی سطوح صاف نصب خواهند شد یعنی نباید در کف پستی و بلندی‌هایی وجود داشته باشد زیرا مانع نصب خوب پارکت‌ها خواهد شد.

انجام کلیه خدمات مربوط به کفسابی پارکینگ هم توسط شرکت‌ کفسابی انجام داده می‌شود. پارکینگ جزو بخش‌هایی از سازه است که هر چند مدت یکبار نیاز به ساب زنی پیدا می‌کند. سطوح پارکینگ به دلیل وجود خودروها از هر مکان دیگری بیشتر در معرض آلودگی است. گاهی اوقات دود ناشی از خودروها و یا جای رد لاستیک همچنین روغن ریزی ماشین‌ها سبب ایجاد لک و سیاهی بر روی سطوح خواهند شد.

برای ساب زنی سطوح پارکینگ ابتدا بایستی مکان مورد نظر را کاملا خالی کنید تا کل سطح یک دست باشد سپس با استفاده از دستگاه کفسابی می‌توان سطح را لایه برداری نمود. سطوح پارکینگ معمولا از نوع موزاییک هستند زیرا استفاده از سرامیک و یا سطوح صاف می‌تواند باعث لغزندگی لاستیک‌ها شود و یا تحمل وزن بالای ماشین را نداشته باشد و بشکند.

 

شرکت کفسابی
شرکت کفسابی

شرکت‌ کفسابی مسئولیت‌های مختلفی بر عهده دارند به همین دلیل باید تمامی جوانب مربوط به کفسابی محل مورد را در نظر بگیرند به طور مثال نوع سطح، مقدار آسیب دیدگی‌ها، نوع کفسابی مناسب، قیمت کفسابی و غیره... .

_

یکی دیگر از زیرمجموعه‌های خدمات شرکت کفسابی می‌تواند نماشویی باشد. نمای ساختمان‌ها بعد از مدتی دچار مشکلات زیادی می‌شود که با انجام خدمات شستشوی نما هر چند وقت یکبار، بسته به نوع سنگ نما، مشکل حل خواهد شد. به طور مثال برای نماهایی که از جنس آجر هستند می‌توان هر شش ماه یکبار اقدام به شستن نما نمود زیرا این گونه سطوح به دلیل ساختاری که دارند آلودگی‌ها را به خود جذب می‌کنند.

شستن نما توسط اشخاصی که نماشو نام دارند انجام داده می‌شود. این افراد توسط طناب راپل یا داربست از ساختمان بالا رفته و از بالاترین قسمت سازه شروع به پاکسازی می‌کنند.

شرکت کفسابی موظف به داشتن و استخدام افراد متخصص است. یک کفساب خوب بایستی ویژگی‌های از جمله:

-وقت شناس بودن

-شناخت انواع سطوح

-کار با دستگاه‌های مختلف کفسابی

-یک کفساب خوب کاملا با تجربه و متخصص است

کفسابی در 8 مرحله انجام داده می‌شود و هر کدام از این 8 مرحله با لقمه‌های مختلفی انجام داده خواهد شد. لقمه‌ها از جنس‌ و شماره‌های مختلفی ساخته شده‌اند که برای هر سطح می‌توان از نوع خاصی استفاده کرد به عنوان مثال برای سطوح گرانیتی بایستی از لقمه‌های الماسی استفاده کرد.

شرکت کفسابی
شرکت کفسابی

خدمات مرتبط با شستشوی نما توسط شرکت‌ کفسابی انجام داده می‌شود. این نوع خدمات معمولا با استفاده از ابزار واتر جت همراه با فشار زیاد آب انجام داده خواهد شد و معمولا برای اکثر سطوح جواب دهی خوبی دارد.

سطوح ساختمانی که در آنها حفره‌های زیادی وجود دارد را می‌توان با استفاده از  دستگاه سند بلاست و سیلیس انجام داد.

سیلیس به سنگ‌های بسیار ریز شنی مانندی گفته می‌شود که به طرف سنگ گرفته می‌شود و باعث پاکسازی سطوح خواهد شد اما در رابطه با هزینه این کار باید بگوییم که ممکن است نسبت به جت واتر هزینه بیشتری داشته باشد.برای خدمات شست و شوی نما می‌توان از فرچه شویی، استفاده از تی و ابر برای نماهای شیشه‌ایی و همچنین واترجت، سند بلاست استفاده کرد.

در رابطه با خدماتی که توسط شرکت کفسابی ارائه داده می‌شود باید بگوییم که خدمات ارزنده‌ایی را ارائه خواهند داد. این خدمات مزیت‌هایی از جمله صاف و هموار نمودن سطوح و همچنین جان تازه بخشیدن به سنگ‌هایی که حالتی مات، کدر و رنگ پریدگی به خود گرفته‌اند.

 داشتن سطوح تمیز و درخشنده هم می‌تواند یکی دیگر از مزیت‌های کفسابی باشد. کفسابی حرفه‌ایی است که برای مشتری بسیار مقرون به صرفه خواهد بود زیرا با استفاده از این خدمات به جای تعویض کامل سنگ می‌توان آن را ترمیم و بازسازی نمود. از بین بردن هر گونه ترک، شکستگی و آسیب می‌تواند از مزایای خدمات شرکت کفسابی باشد.

امتیاز دهید page

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو