کفسابی شرکت تابناک با کادری حرفه ای و آموزش دیده

کفسابی شرکت تابناک

یکی از ارائه دهندگان خدمات ساب سنگ و پاکسازی در ایران کفسابی شرکت تابناک است. که با در نظر گرفتن سطوح، جنس و حالات سنگ می‌تواند بهترین نوع کفسابی را برای شما انجام دهد.

کفسابی شرکت تابناک

اصولا هر سطحی دارای انواع مختلفی هستند و به چند دسته از جمله، سطوح سخت و سطوح نرم تقسیم می‌شوند. سطوح سخت به سنگ هایی گفته خواهد شد که جنس بسیار محکمی و سفتی دارند و در طبیعت، بدون دخالت انسان به وجود آمده‌اند.

کفسابی شرکت تابناک

این سنگ‌ها مانند سنگ مرمر و انواع سنگ‌های دگرگونی هستند که برای ساختمان سازی و نمای ساختمان کاربرد زیادی خواهند داشت و انجام کلیه امور کفسابی و لایه برداری بر روی آنها ممکن است.

کفسابی شرکت تابناک
کفسابی شرکت تابناک

سطوحی از جمله کاشی و موزاییک و امثال آنها جزو سنگ های نرم هستند. این سنگ ها ساختار نرمی دارند و از ترکیب مواد مختلف به دست انسان‌ها ساخته شده‌اند.

_

کفسابی شرکت تابناک با توجه به فعالیتی که انجام می‌دهد، مزایای فوق العاده‌ایی دارد. یکی از اصلی‌ترین این مزیت‌ها شامل صاف و یکدست شدن سطح است. اغلب سطح کف ساختمان‌ها ممکن است، دارای ناهمواری‌هایی باشد که با انجام خدمات لایه برداری این مشکل به راحتی برطرف خواهد شد.

سنگ‌های نرم به آن دسته از سنگ‌ها گفته خواهد شد که جنس نرمی دارند و انجام دادن خدمات پاکسازی و لایه برداری بر روی آنها نیازمند دقت و صبر بیشتری خواهد بود.

خدمات سنگسابی با توجه به نوع و ساختار سطح، لایه برداری از سنگ و یا سطح کف ساختمان را انجام می‌دهد و نمی‌توان بدون توجه به این موضوع اقدام به سابیدن هر سطحی نمود.

کفسابی شرکت تابناک با توجه به فعالیتی که انجام می‌دهد، مزایای فوق العاده‌ایی دارد. یکی از اصلی‌ترین این مزیت‌ها شامل صاف و یکدست شدن سطح است. اغلب سطح کف ساختمان‌ها ممکن است، دارای ناهمواری‌هایی باشد که با انجام خدمات لایه برداری این مشکل به راحتی برطرف خواهد شد.

 کلیه امور مربوط به کفسابی سرامیک و سطوح دیگر موجب براق شدن و جلوه زیباتر سطوح می‌شود که در نمای ساختمان و یا کف سازه ها باعث زیباتر دیده شدن و احساس بهتری داشتن خواهد شد.

_

از دیگر مواردی که به عنوان مزایای کفسابی باید به آن اشاره نماییم افزایش طول عمر سنگ است. با این کار سطوحی که دچار ترک و آسیب شده‌اند در هنگام پاکسازی کاملا پوشانده شده و مشکلات آن رفع خواهد شد در نتیجه سطح شما برای سالیان متوالی دیگری کاربرد دارد.

صرفه جویی در هزینه‌ها هم می‌تواند یکی دیگر از علل مهم برای انجام کفسابی باشد. به جای تعویض کامل سنگ و خرید سنگ جدید می‌توان از فعالیت‌های کفسابی بهره برد و سطوح را مانند روز اول صاف و درخشان کرد.

تمیز شدن مکانی که ما در آن زندگی می‌کنیم بسیار اهمیت دارد در نتیجه با انجام کفسابی ساختمان می‌توان گفت که هر سطحی با هر نوع ساختاری را به خوبی تمیز خواهیم کرد.

کفسابی ایتالیایی نوعی از ساب سنگ است که توسط کفسابی شرکت تابناک انجام داده خواهد شد. این فعالیت ابتدا در کشور ایتالیا شکل گرفت زیرا بهترین نوع سنگ‌ها، خصوصا سنگ مرمر در این کشور تولید می‌شد.

 سابیدن به روش ایتالیایی با استفاده از لقمه‌های مخصوص ایتالیایی و طی مراحل مختلفی انجام می‌گیرد و در انتهای کار با استفاده از رزین ایتالیایی تمام سطح کف پوشیده خواهد شد. این کار موجب درخشش بیشتر سطوح خواهد شد.

تفاوت کفسابی ایتالیایی با دیگر خدمات لایه برداری و پاکسازی در بیشتر درخشان و تمیز شدن سطح است. سنگسابی به روش ایتالیایی با استفاده از لقمه‌های مخصوص ایتالیایی و در چند مرحله انجام داده خواهد شد.

کفسابی شرکت تابناک
کفسابی شرکت تابناک

دستگاه‌های مخصوص برای لایه برداری کردن از سطوحی کاربرد دارند که طول و عرض کمی دارند و یا کوچک هستند مانند سنگ‌های پله و پاگردها و یا سنگ آشپزخانه و غیره.

_

در ابتدا سطح شما تمیز و عاری از هر گونه کثیفی می‌شود و بعد با استفاده از لقمه شماره 80 الی 36 به ساب سنگ و لایه برداری از سطح خواهیم پرداخت و در مراحل بعدی از لقمه 120 استفاده می‌نماییم.

 

رزین و بتونه ایتالیایی از مراحل دیگر کار کفسابی هستند. رزین‌ها در مرحله نهایی وارد عمل می‌شوند و کاربرد آنها درخشندگی و براقی بیشتر به سطوح است در مجموع اگر مایل به داشتن سطوحی بسیار درخشان هستید ما به شما کفسابی ایتالیایی را پیشنهاد می‌دهیم.

اما برای سطوحی که متراژ زیادی دارند باید از دستگاه‌های بزرگ کفسابی استفاده شود. این دستگاه‌ها قدرتمند هستند و می‌توانند سطوح را به خوبی ساب زنی نمایند.

در پاساژها و فروشگاه‌ها از ماشین‌های بزرگ کفسابی استفاده خواهد شد. طرز استفاده از این دستگاه‌ها به این صورت است که کفساب بر روی آن می‌نشیند و دستگاه را در جهات مختلف کنترل می‌نماید.

کفسابی شرکت تابناک
کفسابی شرکت تابناک

دستگاه‌های کفسابی از دو نوع برق تک فاز و برق سه فاز استفاده می‌کنند. در صورتی که برق سه فاز در دسترس باشد بهتر است از برق سه فاز برای خدمات ساب دادن سطوح بهره گرفت زیرا برق سه فاز نتیجه بهتری برای چنین فعالیت‌هایی به ما ارائه می‌دهد و اینکه به دلیل قدرتمند بودن برق نیاز به چندین بار تکرار کردن عمل سابیدن سنگ نخواهید بود.

برق تک فاز نسبت به سه فاز خروجی با کیفیت‌تری نخواهد داشت اما می‌تواند کاربردی باشد و در اکثر منازل و ساختمان‌های شهری از این نوع برق استفاده خواهیم کرد.

برای کفسابی سطوح بتنی می‌توان بسته به نظر و تشخیص کفساب از آب استفاده کرد البته سابیدن بدون آب هم معایبی دارد که ایجاد گردو خاک یکی از معایب این کار است.

سابیدن سطوحی مانند سیمان و بتن تا جایی که ممکن است توصیه می‌کنیم از دستگاه سه فاز استفاده شود کاری که در کفسابی شرکت تابناک به صورت حرفه‌ایی انجام داده خواهد شد.

امتیاز دهید page

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو