برای تماس در گوشی بر روی شماره ها کلیک کنید
تماس با مدیریت
0912-9566295
خط دو
0919-9014868

جهت ارج نهادن اعتماد شما به ما، برای دریافت تخفیف لیست قیمت ها، لطفا تماس بگیرید

  • کفسابی و سنگسابی ایران

  • براق و سیقلی کردن سنگهای کهنه

کفسابی چیست ؟

کفسابی به چندین نوع مختلف می تواند معنی شود اما در حالت کلی باید بگوییم که کف سابی عبارت است از شیشه ای نمودن، براق کردن و درخشان نمودن سنگ همچنین با انجام این عملیات باعث برطرف کردن جرم سنگ، رفع آلودگی، بر طرف نمودن خط و خش و نیز براق نمودن سنگ می شود.

لازم به توضیح است کفسابی، شامل سابیدن انواع کف ها از جمله ( سرامیکی ، بتنی ) و شامل سابیدن انواع سنگ ها مانند ( سنگ مرمر، سنگ گرانیت ، سنگ گوهره ، سنگ دهبید و ... ) می باشد.

بعد از اتمام کار و پایان عملیات ساختمانی سنگ کف ساختمان شما جهت هماهنگ شدن و یکدست شدن تمامی سطوح سنگها با یکدیگر، معمولا عملیات کفسابی و سنگسابی  انجام می شود.

کفسابی

به چه دلایلی کفسابی در سالهای اخیر اهمیت پیدا کرده است :

کف سابی و سنگ سابی علاوه بر دادن جلوه و ظاهر زیبا به سطح کف ساختمان شما ، باعث حفاظت از سنگ در برابر عوامل مختلف و همچنین خوردگی و فرسایش می شود که در طی زمان و بر اثر موارد مختلف مانند باران های اسیدی، آلودگی هوا، پخش شدن مصالح ساختمانی در حین کار مانند سیمان ، گچ و ... می شود.

از آنجایی که بعد از صیقل دادن سنگ کف، درزها، شکاف و قسمت های خالی سنگ با رزین یا بتونه پر می گردد به همین دلیل عمر مفید سنگ کف سطح مورد نظر شما زیاد تر می شود. در مجموع می توان گفت کفسابی و سنگسابی یکی از موثرترین و به صرفه ترین راه ها برای افزایش زیبایی ساختمان می باشد.

از مزیت های اجرای کفسابی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

شفاف و براق بودن کف بعد از کف سابی خیلی زیاد می گردد و زیبایی مضاعفی پیدا می کند. 

یکپارچه شدن کار و برطرف شدن پستی و بلندی های میان سنگها. بعد از کفسابی رویه کف به صورتی صاف می گردد که با چشم بسته و بوسیله برخورد دست نیز نمی توان مرز میان سنگها را شناسایی کرد.

رویه بندهای میان سنگ ها صاف و شفاف می شوند و با گذشت زمان کمتر کدری و آلودگی را به خود جذب می کنند. 

نظافت کف خیلی آسانتر می گردد و بعد از انجام نظافت، جذابیت کف زیادتر می شود.

استحکام و پایداری و دوام سنگفرش زیاد می شود به این خاطر که  سطح کف یکپارچه شده و در اثر رفت و آمدهای زیاد سنگها کمتر لق می شوند.

کفسابی

کارهایی که با عنوان کفسابی و سنگسابی اجرا می گردند متنوع و گوناگون می باشند می توان به مواردی اشاره کرد :

کف سابی با فرچه سیمی: در این کار سنگ کف با فرچه سیمی سابیده و خیلی تمیز می گردد، اما با گذشت زمان به دلیل زبرشدن سنگ بافرچه، دوباره سنگ کثیف می شود به این خاطر که در این روش، سنگ شفافیت لازم را برای برطرف کردن کثیفی و گرد و غبار به دست نمی‌آورد.

کفسابی کامل: دربرگیرنده لایه‌ برداری ابتدایی و یکپارچه کردن رویه میباشد که در مرحله های مختلفی اجرا میگردد و در آخرین مرحله و با دقت بسیار ساب براق‌کننده هم اجرا میشود.

کف سابی با رزین: بعضی از سنگها به خاطر ساختار خودشان حاوی خرابی هایی می باشند (نظیر تراورتن)، و در مدت زمان اجرای کفسابی، سوراخ هایی در سنگ بوجود می آورند که ساب زن آنها را با ماده‌ای به نام رزین پر می نماید و بعد از خشک کردن آنها دوباره آن را ساب میزند. این شیوه کف سابی عینا نظیر کفسابی کامل می باشد و تنها در جریان کار مرحله رزین‌کاری هم به آن افزوده می گردد.

پولیش: مواد جامد و غالبا مایعی به نام پولیش هستند که در مواقعی به درخواست کارفرما، بعد از اجرای مراحل کامل کفسابی و سنگ سابی، روی کار انجام می گردند. 

کفسابی

فواانجام کفسابی :

در کفسابی و سنگسابی می توانید تمامی پستی و بلندی های کف ساختمان را برطرف نمایید همچنین با انجام کار کفسابی می توانید ظاهری درخشان و براق به سنگها بدهید، با انجام کار کفسابی می توانید تمامی مشکلات کف ساختمان را برطرف نمایید.

کفسابی باعث می شود سنگهای قدیمی که قبلا کار گذاشته شده اند براق و درخشان شوند از طریق اجرای کفسابی می توان دوام و عمر مفید سنگ ساختمان را بیشتر نمایید چون بعد ازعملیات کفسابی و برطرف نمودن مشکلات سنگ کف و پر شدن تمامی درز ها، دیگر هیچگونه شکافی برای نفوذ آب و سایر مواد به عمق سنگ وجود نخواهد داشت.

با استفاده از کفسابی و سنگسابی می توانید سنگ های آسیب دیده خود را بدون اینکه بخواهید هزینه ی بالایی جهت تعویض آنها پرداخت کنید، به آسانی و با کمترین هزینه مرمت و بازسازی کنید.

پیشنهاد کفسابی ایران

شرکت کفسابی ایران باتوجه به سابقه و پیشینه ای که در زمینه انجام خدمات متنوع کفسابی انواع سطوح مختلف، سنگسابی، نماشویی و.... آماده می باشد تا بهترین مواد شوینده و آخرین و به روز ترین دستگاه های موجود در بازار جهانی عملیات مربوط به کفسابی را برای شما عزیزان انجام دهد کفسابی ایران پیشنهاد می دهد در صورتی که قصد دارید از خدمات مربوط به شرکت کفسابی ما در تهران استفاده کنید تاریخ و نوبت خود را رزرو نمایید و با تماس با شماره تلفن های موجود بر روی صفحه سایت و برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران مربوطه بهترین خدمات را دریافت نمایید.

کفسابی ایران آماده می باشد تا در کنار خدمات ویژه و حرفه ای که به مشتریان خود ارائه می دهد یک قیمت مناسب و منصفانه را دریافت نماید. شرکت کفسابی ایران در تهران به عنوان یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت های کفسابی در تهران شناخته شده است که با یک قیمت مناسب بهترین خدمات خود را با استفاده از افراد کاربلد و با تجربه به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

خدمات نما شوئی طناب بدون نیاز به داربست
رزین کاری و ترمیم سنگ های پوسیده
اجرای شستشو،نانو و رزین سنگ های انتیک
متخصص در سنگسابی و کفسابی با بیش از دو دهه سابقه درخشان در ایران ، دارای متخصصین توانا و نیرومند در امر سنگسابی و کفسابی
طراحی و پشتیبانی: شرکت سورینا ایده
آمار بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
308
915
1223
5487
20219
26388
525680