ساب زنی به صورت تخصصی همواره با قیمت پایین

ساب زنی

کفسابی یکی از خدماتی است که در جهت پاکسازی و نوسازی سنگ پدید آمده است. ساب زنی دارای زیر شاخه‌های زیادی است که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت. کفسابی سنگ‌های سخت با سنگ‌هایی که ساختاری نرم‌تر دارند می‌تواند متفاوت باشد. هر گونه فعالیت مربوط به لایه برداری و پاکسازی سنگ با توجه به قواعد و اصول خاصی انجام داده می‌شود.

ساب زنی

کفسابی حرفه‌ایی است که نیاز به دقت و صبر زیادی دارد. کفساب بایستی بتواند از ابزارها و دستگاه‌های مخصوص این کار به خوبی استفاده نماید و طرز کار با آنها را کاملا بلد باشد. تخصص در این حرفه حرف اول را می‌زند کسانی که به حرفه کفسابی مشغول هستند بایستی مهارت لازم را داشته باشند و از قبل آموزش‌های لازم را دیده باشند.

ساب زنی

معمولا اکثر شرکت‌های کفسابی در تهران برای سرعت بیشتر در کارها افرادی به عنوان کمک کفساب در نظر می‌گیرند.کمک کفساب‌ها هم از قبل دوره‌های آموزشی مربوط به ساب زنی را گذرانده‌اند و به خوبی ابزارها را می‌شناسند. از مزیت‌های وجود کمک کفساب می‌توان گفت که روند انجام دادن کارها با وجود کمک کفساب به تاخیر نخواهد افتاد.

ساب زنی سنگ
ساب زنی سنگ

سنگ‌های نرم مانند کاشی و سرامیک و یا انواع موزاییک‌ها هستند. این نوع سنگ‌ها از ترکیب مواد مختلف با یکدیگر ساخته می‌شوند و مقاومت سنگ‌های سخت را ندارند. تنوع این سنگ‌ها زیاد است و در هر شکل و مدلی که با دکوراسیون محل مورد نظر جور در بیاید وجود دارد.

_

یکی از مواردی که در انجام خدمات کفسابی باید به آن توجه شود جنس و ساختار سنگ است. سنگ‌ها از دو نوع نرم و سخت ساخته شده‌اند. سنگ‌های نرم به سنگ‌هایی گفته می‌شود که کاملا نرم و ساختار ظریفی دارند و در هنگام کفسابی بایستی دقت لازم در آنها به کار برده شود زیرا برخی اقدامات در سابیدن سنگ باعث ایجاد خط و خش در سطوح خواهد شد.

سنگهایی که در دسته دوم هستند، ساختار سخت و محکمی دارند این نوع سطوح ، سنگ سخت نام دارند که در انجام خدمات ساب زنی و کفسابی مقاومت بیشتری دارند. از سنگ‌های سخت برای نمای ساختمان و برخی مکان‌های دیگر از جمله پله‌ها و پارکینگ ساختمان می‌توان بهره گرفت.   

خدمات مربوط به کفسابی سطح و ساختمان موارد زیادی را شامل خواهند شد یکی از این موارد انجام دادن لاشه سنگ است. لاشه سنگ‌ها جزو سنگ‌های بسیار زیبا و مقرون به صرفه هستند که می‌توان در ساختمان از آن استفاده کرد. لاشه سنگ‌ها به سنگ‌های گفته می‌شوند که هنگام برش سنگ‌های بزرگ‌تر برجای می‌مانند.

از لاشه سنگ‌ها می‌توان در مکان‌های مختلفی از جمله محوطه ساختمان، داخل لابی و راهرو، حیات و غیره استفاده کرد. انجام خدمات سنگسابی با استفاده از انواع دستگاه‌های ساب زنی انجام داده خواهد شد و بایستی به گونه‌ایی باشد که تک تک سنگ‌ها ساب داده شوند تا سطح کاملا صاف و یکدست شود.

صاف و یکدست بودن سطوح یکی از مزیت‌های کفسابی است. معمولا سطوحی که نامنظم و دارای پستی و بلندی‌های زیادی هستند را باید لایه برداری نمود. همچنین در زمانی که لازم باشد سطوح را به پارکت، سرامیک و غیره تغییر دهیم بایستی ابتدا سطح را کاملا هموار و صاف نماییم.

_

خدمات مربوط به ساب سنگ با توجه به سنگ‌هایی که در پیرامون ما وجود دارند به روش‌های مختلفی انجام داده خواهند شد و برای هر سطحی با توجه به نوع و ساختاری که دارد استراتژی مربوط به آن پیش گرفته خواهد شد. سطوح به شکل سرامیک، سنگ‌های سطح، پارکت، پله  و غیره وجود دارند که برای کفسابی، هر کدام اصول مربوط به خود را دارند.

سرامیک‌ها جزو آن دسته از سطوحی هستند که از جنس سنگ‌های نرم خواهند بود و انجام هر گونه فرایند ساب زنی بر روی آنها بایستی با دقت خاصی انجام داده شود. این سطوح با استفاده از لقمه‌ها در اندازه‌ها مختلف ساب زده داده خواهند شد و در نایت پرداخت می‌شوند. سرامیک‌ها به دلیل صاف بودنشان نباید هیچ گونه خط و خش اضافی در آنها ایجاد شود.

براق نمودن سطوح یکی از مزایای ساب زنی است. کسانی که تمایل به داشتن سطوحی درخشنده و براق دارند می‌توانند از خدمات رزین کفسابی بهره مند شوند. رزین یک نوع ماده است که با آب ترکیب خواهد شد و بر روی سطوح کشیده می‌شود که جلوه خاصی به سطح می‌بخشد. استفاده از این ماده معمولا در انتهای کار کفسابی انجام داده می‌شود.

کفسابی سطوح پارکتی یکی از حرفه‌هایی است که در اکثر شهرهای دیگر اجرا خواهد شد زیرا امروزه در بسیاری از ساختمان‌ها از این سطوح استفاده می‌شود. پارکت‌ها ساختاری از نوع چوبی دارند و بسیار انعطاف پذیر هستند اما در هنگام سابیدن آنها نباید هرگز از آب استفاده شود زیرا باعث آسیب دیدگی به پارکت‌ها خواهند شد.

نوعی دیگر از روش‌های ساب زنی که طرفداران زیادی دارد کفسابی به روش ایتالیایی است. این روش با استفاده از دستگاه‌های کفسابی مخصوص ایتالیایی انجام داده می‌شود و مزیتی که دارد این است که سطوح تا حد زیادی صاف و براق خواهند شد و هر گونه مشکلی از جمله ترک، آلودگی و لک، آسیب دیدگی و غیره در آن به صورت کامل رفع خواهد شد.

همانطور که می‌دانید پارکینگ یکی از اصلی‌ترین بخش‌های ساختمان است. معمولا کف این قسمت به دلیل وجود و عبور ماشین‌ها دچار کثیفی و سیاهی‌هایی می‌شود که هر چند مدت یکبار بایستی اقدام به تمیز کردن آن نماییم. کفسابی در پارکینگ با توجه به ریخته شدن روغن ماشین‌ها و دود ناشی از آنها و یا جای ردی از لاستیک‌ها نیاز بیشتری به ساب زنی خواهد داشت.

خدمات ساب زنی سنگ
خدمات ساب زنی سنگ

خدمات ساب زنی باعث جلوه بیشتر سطوح می‌شوند و به سطح جان تازه‌ایی می‌بخشند معمولا سطوحی که دارای مشکلات و کثیفی‌ هستند را می‌توان با استفاده از خدمات متنوع لایه برداری و پاکسازی نمود. این کار از قدیم‌الایام رواج داشته است منتها امروزه دستگاه‌ها و ابزارهای جدیدی به آن اضافه شده است.

_

خدمات فرچه زنی یکی از خدمات جدید ساب زنی است که اغلب بر روی کاشی و سرامیک‌ها انجام داده‌ می‌شود زیرا این سطوح فوق‌العاده حساس و آسیب پذیر هستند البته در برخی موارد برای سطوحی که لک و یا مشکلات جدی در آنها وجود ندارد می‌توان از روش فرچه زنی بهره‌مند شد.

فرچه‌ها در سه مدل سیمی، پلاستیکی و بکسلی وجود دارند. فرچه‌های سیمی در مواردی که سطح دارای لکه‌ایی سخت باشد کاربرد دارند اما به شرطی که بر روی سنگ خط و خش ایجاد نکنند و اما فرچه‌های پلاستیکی به دلیل پلاستیک بودن آن آسیب جدی به سنگ وارد نخواهند کرد. فرچه‌های بکسلی هم دقیقا مانند سیمی ساختاری زبر دارند.

یکی دیگر از خدمات جدید در رابطه با کفسابی مربوط به نمای ساختمان‌ها است. نمای ساختمان تاثیر زیادی در جلوه آن دارد خصوصا در اغلب شهرهایی که آلودگی زیادی وجود دارد شستشوی نما می‌تواند بسیار کاربردی و موثر باشد. کفسابی در کرج یکی از شرکت‌های کفسابی است که به دلیل وجود آلودگی‌های زیاد در این منطقه اقدام به شستن نمای ساختمان‌ها می‌نماید.

خدمات مربوط به نما توسط نماشو انجام داده خواهد شد و این خدمات می‌تواند شامل رفع آسیب‌های مربوط به نما و یا شکستگی سنگ نما شود همچنین خدمات مربوط به پیچ و رولپلاک هم معمولا  در صورت تمایل مشتری انجام داده خواهد شد. این خدمات برای پاکسازی و محکم کردن سنگ‌های نما است.  

خدمات ساب زنی
خدمات ساب زنی

خدمات نماشویی با استفاده از داربست و یا طناب راپل انجام داده می‌شود. نماشو از طناب راپل بالا رفته و به تمامی قسمت‌های ساختمان دسترسی دارد. استفاده از داربست و طناب راپل هر کدام به نوبه خود مزایا و معایبی دارند. به طور مثال داربست امنیت طناب راپل را ندارد و  همچنین ممکن است بخشی از محوطه دور ساختمان را درگیر کند که مانع رفت و آمد همسایه‌ها و عابرین شود.

استفاده از داربست می‌تواند باعث سقوط اجسام شود و خطرات زیادی را برای نماشو به همراه می‌آورد اما طناب راپل به دور فرد می‌پیچد و به کلیه بخش‌های نما دسترسی دارد همچنین استفاده از داربست می‌تواند هزینه زیادی برای مشتری در بر داشته باشد و زمان بیشتری برای بستن آن صرف شود.

با کفسابی ایران

بهترین کفسابی را تجربه کنید

 شرکت‌های کفسابی از جمله کفسابی شرکت تابناک سعی دارند که روش‌های سنتی کفسابی را کنار گذاشته و به متدهای جدید روی بیاورند. انواع روش‌های نوین برای ساب زنی سطوح پدید آمده است که هر کدام مزیت‌های خاص خود را دارند.روش‌هایی مانند فرچه زنی و یا کفسابی به روش ایتالیایی و با استفاده از دستگاه‌های به روز هر کدام روشی جدید برای پاکسازی سطوح هستند.

هدف ما

کسب رضایت شما

 نانوساب کردن سطوح از دیگر خدماتی است که برای جلوگیری از لکه دار شدن سطوح و سنگ‌ها استفاده می‌شود. نانوساب کردن یکی دیگر از خدمات نوین در کفسابی است که مواد نانو برای ضد آب نمودن سطح و جلوگیری از نشست گرد و غبار بر روی آن استفاده می‌شود. قبل از نانو ساب کردن سطوح باید توجه شود که سطوح کاملا تمیز و از قبل پاکسازی و ساب زنی شده است .

امتیاز دهید page

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو