سنگسابی در تهران در عین حال ارزان با دستگاه های تمام اتوماتیک

خدمات سنگسابی در تهران به صورت تخصصی

خدمات سنگسابی در تهران یکی دیگر از خدمات شرکت کفسابی ایران می باشد که در شهر تهران جهت رفاه حال شهروندان گرامی فراهم شده است تا در زمان نیاز به اجرای خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران فراهم شده است تا در کنار تمیزی و درخشان شدن سنگ کف و سطوح مختلف زیبایی را هم به شما هدیه دهد و نواقص و عیوب مختلف موجود بر روی سنگ را برطرف نماید. شما می توانید از صفر تا صد خدمات کفسابی، سنگسابی، نماشویی و…. را با خیال راحت به شرکت کفسابی ما بسپارید.

چرا باید سنگسابی انجام دهیم ؟ (مزایای سنگ سابی )

خدمات سنگسابی در تهران به طور کلی برای زیبایی و درخشندگی سنگ های منزل و محل  کار شما  می باشد. ممکن است به هر دلیلی سنگ هایی که در کف مکان های شما به کار رفته اند دچار کثیفی و کدری شده باشند بعضی از این لکه ها به روش های معمولی پاک نمی شوند و شما باید از یک روش دیگر به نام کفسابی و سنگسابی استفاده کنید.

بسیاری از افراد به دلیل اینکه نمی دانند روش های مورد استفاده دیگری هم برای پاک کردن کثیفی ها و از بین بردن کدری سنگ ها وجود دارد مجبور می شوند هزینه گزافی را بپردازند و سنگ های کف خود را با انواع جدید و تازه آن تعویض کنند در صورتی که خدمات سنگ سابی در تهران این مشکل را برای شما حل کرده است.

با انجام کار کف سابی و سنگسابی به راحتی شما صاحب سنگ های نو خواهید شد، منظور از این جمله این می باشد که سنگسابی میتواند سنگ های شما را مانند روز اول صاف و درخشان بکند و از هزینه های شما به طور زیادی بکاهد. ه دهند.

سنگسابی در تهران

 کاهش هزینه نظافت و راحتی

یکی از اصول تمیز و پاک کردن داخل و خارج ساختمان بستگی زیادی به ساییدن سنگ‌های به کار گرفته شده در بنا دارد.
البته لازم به ذکر است که انجام خدمات ساب سنگ تنها برای پاکسازی سطوح کاربردی نیست، می‌توان برای صاف و هموار کردن سطوح از خدمات سنگسابی در تهران بهره ببرید.

سنگسابی در تهران

افزایش طول عمر سنگ

سابیدن سنگ با مزایای زیادی همراه است. یکی از این خدمات می‌تواند افزایش طول عمر سنگ باشد. سنگ‌ها بعد از گذشت مدت زمانی که از آنها استفاده خواهد شد، تیره شده و به نیاز به روشی دارند که دوباره به حالت اولیه خود باز گردند. برای رفع این مشکل می‌توان از خدمات  کفسابی استفاده کرد.

خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران

انجام خدمات سنگسابی در تهران

تنها کاری که شما نیاز است انجام دهید سپردن اینکار به یک شرکت خدماتی سنگ سابی می باشد که از تخصص و تجربه کافی بهره ببرد.

زیرا این کار علاوه بر اینکه بسیار پیشرفته است و به صورت ماشینی انجام میشود مستلزم این است که توسط افراد مجرب انجام بپذیرد تا بتواند به طور کامل نیاز های مشتریان و درخواست کنندگان را رفع کند.

حتما شما هم از سیاهی سنگ پارکینگ بخاطر لاستیک ماشین ها و لکه های کف آشپزخانه خسته شده اید اگر بخواهید این سنگ ها همیشه تمیز بمانند و شما از درخشان بودن آنها لذت ببرید باید هر روز آنها را بشورید.

دلیل انجام کفسابی و سنگسابی

اگر به سطح کف منزل، پارکینگ، مغازه، فروشگاه و… توجه نکنید و این کار را انجام ندهید و مدتی از آن بگذرد این سیاهی ها و لکه ها به خورد سنگ رفته و دیگر قابل تمیز شدن نیست و مانند رنگ سنگ قسمتی از وجود آن خواهد شد. 

علاوه بر این با قدرتی که ماشین های سنگسابی شرکت کفسابی ایران دارا هستند می توانند صیقل شدن و یکدستی را برای شما تضمین کنند اینکار نه تنها باعث زیبایی سنگ شما خواهد شد بلکه لکه ها و سیاهی ها بعد از انجام سنگسابی به راحتی از روی سنگ پاک خواهند شد. 

بهترین زمان برای انجام کف سابی و سنگ سابی

 بهترین شرایط یا بهتر است بگوییم بهترین زمان برای انجام خدمات سنگسابی در تهران، زمانی احساس می شود که اولا سنگ دارای درجه مطلوبی باشد.

دوما محیطی که می خواهید عملیات را بر روی آن انجام دهید به شکلی باشد که رفت و آمد و تردد در زمان کفسابی و سنگسابی به حداکثر ممکن برسد.

اگر سنگ مورد استفاده شده در ساختمان یا هر فضایی که قرار است کفسابی شود دارای درجه خوب و مطلوبی نباشد کیفیت سنگسابی آن نیز نتیجه خوب و ایده آل را از خود به نمایش نمی گذارد پس در هنگام انتخاب سنگ تا جایی که می توانید دقت و توجه نمایید.

خدمات سنگسابی در تهران

تاثیر کار کفساب بر روی کفسابی و سنگسابی

نکته ای که بسیار مهم است این می باشد که استاد کار کفسابی زمان کار با دستگاه کاملا دقت و توجه داشته باشد و نسبت به سابی که انجام می دهد دقت لازم را نماید چراکه در بیشتر موارد مشاهده شده است که استاد کار کف سابی با رعایت نکردن ترتیب مراحل سنگ سابی، در پایان کار مشکلات و ایرادهایی بروی سنگ به وجود می آید که قابل جبران نیست مشکلاتی که ممکن است در طی عملیات ساب به علت کوتاهی و نداشتن تجربه کافی کفساب به وجود آمده باشند.

 پیشنهاد کفسابی ایران

کفسابی ایران یکی از بهترین و با سابقه ترین شرکت های کفسابی و سنگسابی در تهران می باشد که خدمات مختلفی از جمله خدمات سنگسابی در تهران را با بهترین، پیشرفته ترین و مجهز ترین دستگاه ها به شما ارائه می دهد، شرکت کفسابی ایران با استفاده از تجربه ی کافی پرسنل خود بهترین خدمات را در زمینه ی شستشوی سطوح مختلف و نماشویی به شما ارائه می دهد. کفسابی ایران پیشنهاد می کند که از چند روز قبل از انجام خدمات تاریخ و نوبت خدمات خود را مشخص کنید تا در بهترین زمان ممکن خدمات خود را به شما عزیزان ارائه دهند.

سنگسابی در تهران
سنگسابی در تهران

سنگ سابی یا ساب سنگ چیست؟

انجام هر گونه عملی که منجر به لایه برداری و پاکسازی از سنگ شود را عمل ساب سنگ می‌نامند. سابیدن سنگ مدل‌ها و روش‌های گوناگونی دارد و با دستگاه ساب به انجام آنها پرداخته خواهد شد. دستگاه‌های ساب زنی مدل‌های مختلفی دارند که اغلب برای انجام کار ساب زنی سنگ می‌توان از انواع آنها بهره گرفت.

_

انواع سنگ برای کفسابی

با توجه به اینکه سنگسابی در تهران به انجام کلیه خدمات مربوط به سنگ می‌پردازد باید بگوییم که سنگ‌ها از دو مدل سخت و نرم تشکیل شده‌اند. مدل سخت آنها در طبیعت به وجود می‌آیند و جنسی بسیار سخت و محکم دارند که در ساختمان‌سازی و کلیه امور مربوط به نما کاربرد دارند. این سنگ‌ها از نوع مرمر و دگرگونی و آذرین هستند که برای هر کدام روش متفاوتی می‌توان استفاده کرد به طور مثال می‌توان کفسابی گرانیت را برای سنگ‌های گرانیتی انجام داد.

از سوی دیگر سنگ‌هایی از جنس نرم وجود دارند که ساخته دست انسان‌ها با استفاده از مواد مختلف مانند آلومینیوم، خاک رس و کاربید هستند. این سنگ‌ها کاربرد زیادی در داخل ساختمان دارند اما انجام هرگونه خدمات مربوط به ساب زنی در آنها نیازمند توانایی و تخصص است.

انواع دستگاه سنگسابی در تهران

یکی از خدمات و عملکردهای مثبت سنگسابی در تهران استفاده از انواع دستگاه‌های به روز با متدهای پیشرفته است. دستگاه‌های ساب زنی در چندین مدل وجود دارند. دستگاه‌هایی که برای متراژ بالا استفاده می‌شوند مانند پاساژها، هتل‌ها و غیره همچنین دستگاه‌های ساب زنی که برای برای ساختمان‌ها کاربرد دارد.

این دستگاه‌ها در دو مدل سه فاز و تک فاز وجود دارند که برق خود را از برق سه فاز و یا برق شهری تک فاز به دست می‌آورند. سنگسابی در تهران با در نظر داشتن نوع سطح لقمه مورد نیاز را در دستگاه قرار می‌دهد که سطوح با کمک لقمه کاملا ساب زنی شوند. لقمه‌های محکم برای سطوح سخت کاربرد دارند و همچنین از لقمه‌هایی با شماره کمتر می‌توان برای سطوح نرم استفاده کرد.

از دستگاه‌های سنگسابی به صورت دستی هم می‌توان برای سطوحی استفاده کرد که متراژ کمی دارند این سطوح شامل اپن آشپزخانه و یا پله‌هایی با عرض کم و سنگ روی کابینت‌ها خواهند بود. دستگاه ساب زنی دستی سایز کوچکی دارد و به راحتی در دستان کفساب جای می‌گیرد.

_

سنگسابی مرمر در تهران

از جمله اقدامات دیگر سنگسابی در تهران می‌توان به خدمات ساب زنی سنگ‌های مرمر و مشابه آنها پرداخت. این نوع سطوح به راحتی ساب زنی خواهند شد و لایه برداری از آنها با توجه به لکه و مشکلی که در آنها وجود دارد انجام داده می‌شود اما توجه داشته باشید که کل سطح بایستی به یک میزان ساب رنی شود تا کل سطح یک میزان و یک اندازه باشد.

سنگ سابی تراورتن در تهران

سنگ‌های تراورتن یکی از محبوب‌ترین مدل از سنگ‌ها در بین مردم خصوصا برای کف و نمای ساختمان است. نگه‌داری از سنگ‌های تراورتن نیاز به یک سری اصول دارد زیرا این سنگ دارای حفره‌های میکروسکوپی است که با ریخته شدن انواع مایعات و مواد شیمیایی به داخل بافت آن نفوذ پیدا می‌کند.

در اکثر شرکت‌های کفسابی در کرج و تهران این  نوع سنگ‌ با انجام خدمات کفسابی با دقت خاصی کفسابی خواهند شد. اما نباید فراموش کرد که این سنگ جنسی از آهک دارد و در انجام خدمات سابیدن بایستی بسیار مراقب بود تا آسیبی به آن وارد نشود. نگه‌داری از این نوع سنگ هم می‌تواند ساده باشد و هم پیچیدگی‌های مربوط به خود را دارد.

سنگسابی در تهران
سنگسابی در تهران

پرداخت و نهایی کردن کلیه اقدامات کفسابی نیز یکی دیگر از مراحل ساب سنگ است به این صورت که سطح سنگ در مرحله‌های مختلفی ساب زنی می‌شوند و در نهایت نوبت به پرداخت آن می‌رسد. در این مرحله بایستی تمامی قسمت‌های سنگ بررسی شود و هیچ گونه ناهماهنگی بر روی آن باقی نماند.

_

برای از بین بردن لک سنگ می‌توان اقدام به انجام خدمات لایه برداری از سنگ نمود. این کار با توجه به نوع سنگ و لکه‌ایی که به خود گرفته است توسط سنگسابی در تهران انجام داده خواهد شد به طور مثال وجود لکه چسب و مصالح ساختمانی بر روی سنگ باعث می‌شود که انجام خدمات سنگ سابی متفاوت تر با لکه‌های باشد که در اثر مواد شیمیایی به وجود آمده است.

لکه‌هایی که بر اثر مواد شیمیایی بر روی سنگ به وجود می‌آیند ممکن است نیاز به لایه برداری بیشتری داشته باشند. به همین دلیل است که از استفاده مواد شوینده شیمیایی برای سنگ‌ها باید امتناع کرد زیرا موجب آسیب دیدن به سنگ خواهند شد.

سنگ سابی بتن در تهران

انجام خدمات بتن سابی هم یکی دیگر از زیر مجموعه های لایه برداری از سطوح توسط سنگسابی در تهران محسوب می‌شود. سطوح بتنی در سوله‌ها، انبارها، پارکینگ‌ها و غیره وجود دارد و علت آن هم سخت و محکم بودن این سطوح است که می‌توانند وزن و فشار زیادی را متحمل شوند. برای انجام ساب زنی این سطوح بایستی از دستگاه کفسابی سه فاز استفاده کرد.

نماشویی در تهران

انجام خدمات نما و شست و شوی آن با سنگسابی در تهران امکان پذیر است. خدمات نماشویی با استفاده از دستگاه سند بلاست انجام داده خواهد شد. این دستگاه با کمک فشار آب بسیار قوی هر گونه آلودگی و گردو غباری را از روی سطح نما پاک خواهد کرد. گاهی اوقات استفاده از سیلیس هم می‌تواند کاملا موثر و مفید باشد منتها هزینه بیشتری خواهد داشت.

سنگسابی در تهران
سنگسابی در تهران

رزین ساب در تهران

برای انجام خدماتی کاملا اصولی و با کیفیت کفسابی در تهران  رزین را به سطوح اضافه می‌کند و سنگ را کاملا پوشش می‌دهد. رزین‌ها کاملا موثر و مفید هستند از جمله مزیت‌های این ماده می‌توان به پر کردن درزها و شکاف‌های روی سنگ و همچنین ماندگاری بیشتر سنگ اشاره داشت زیرا این ترک‌ها به مرور زمان می‌تواند بیشتر شود و باعث تخریب سنگ خواهد شد.

رزین‌ها از سطوح به خوبی محافظت می‌کنند به عنوان مثال در اثر ریخته شدن مواد رنگی و یا شیمیایی آبکی، سنگ آنها را به خود جذب نخواهد کرد و رزین به عنوان یک لایه محافظ عمل می‌کند.

با کفسابی ایران

بهترین کفسابی را تجربه کنید

کفسابی ایتالیایی یکی دیگر از روش‌های بسیار متداول و پر طرفدار ساب زنی است. سنگسابی در تهران سطوح را با استفاده از دستگاه‌ها و ابزارهای ایتالیایی ساب زنی می‌نماید. کفسابی به روش ایتالیایی از دیر باز در این کشور رواج داشته است و اکنون در دیگر کشورها ترویج پیدا کرده است.
در این روش از کفسابی می‌توان با استفاده از لقمه‌های مختلف سطح را ساب زنی نمود و در نهایت با استفاده از پد شماره 200 اقدام به رفع مشکلات احتمالی نمود.

هدف ما

کسب رضایت شما

ترمیم آسیب دیدگی‌ها یکی دیگر از مزیت‌های بارز در ساب زنی سنگ است. این کار به سطوح اجازه می‌دهد تا احیا شوند و از تعویض کامل آن جلوگیری به عمل می‌آید به همین دلیل در هزینه‌ها صرفه جویی زیادی خواهد شد.
سنگسابی در تهران به پاکسازی و تمیز کردن سنگ‌ها و سطوح شما می‌پردازد و این کار را با نهایت تخصصی که در این زمینه دارد انجام می‌دهد.

امتیاز دهید page

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو