سنگسابی در تهران در عین حال ارزان با دستگاه های تمام اتوماتیک

سنگسابی در تهران

یکی از اصول تمیز و پاک کردن داخل و خارج ساختمان بستگی زیادی به ساییدن سنگ‌های به کار گرفته شده در بنا دارد.
البته لازم به ذکر است که انجام خدمات ساب سنگ تنها برای پاکسازی سطوح کاربردی نیست، می‌توان برای صاف و هموار کردن سطوح از خدمات سنگسابی در تهران بهره ببرید.

سنگسابی در تهران

سابیدن سنگ با مزایای زیادی همراه است. یکی از این خدمات می‌تواند افزایش طول عمر سنگ باشد. سنگ‌ها بعد از گذشت مدت زمانی که از آنها استفاده خواهد شد، تیره شده و به نیاز به روشی دارند که دوباره به حالت اولیه خود باز گردند. برای رفع این مشکل می‌توان از خدمات  کفسابی استفاده کرد.

سنگسابی در تهران

انجام کلیه امور مربوط به ساب سنگ و ساب زنی بستگی به حالات سطح و نوع آنها دارد در نتیجه شرکتی که برای شما این خدمات را انجام می‌دهد بایستی تمامی گزینه‌های مربوط به حل مشکلات را بررسی نماید. افراد حاضر در حوزه کفسابی و انجام انواع لایه برداری‌های سنگ کاملا خبره و حرفه‌ای هستند و به راحتی قادرند نوع سنگ را شناسایی نمایند.

سنگسابی در تهران
سنگسابی در تهران

انجام هر گونه عملی که منجر به لایه برداری و پاکسازی از سنگ شود را عمل ساب سنگ می‌نامند. سابیدن سنگ مدل‌ها و روش‌های گوناگونی دارد و با دستگاه ساب به انجام آنها پرداخته خواهد شد. دستگاه‌های ساب زنی مدل‌های مختلفی دارند که اغلب برای انجام کار ساب زنی سنگ می‌توان از انواع آنها بهره گرفت.

_

با توجه به اینکه سنگسابی در تهران به انجام کلیه خدمات مربوط به سنگ می‌پردازد باید بگوییم که سنگ‌ها از دو مدل سخت و نرم تشکیل شده‌اند. مدل سخت آنها در طبیعت به وجود می‌آیند و جنسی بسیار سخت و محکم دارند که در ساختمان‌سازی و کلیه امور مربوط به نما کاربرد دارند. این سنگ‌ها از نوع مرمر و دگرگونی و آذرین هستند که برای هر کدام روش متفاوتی می‌توان استفاده کرد به طور مثال می‌توان کفسابی گرانیت را برای سنگ‌های گرانیتی انجام داد.

از سوی دیگر سنگ‌هایی از جنس نرم وجود دارند که ساخته دست انسان‌ها با استفاده از مواد مختلف مانند آلومینیوم، خاک رس و کاربید هستند. این سنگ‌ها کاربرد زیادی در داخل ساختمان دارند اما انجام هرگونه خدمات مربوط به ساب زنی در آنها نیازمند توانایی و تخصص است.

یکی از خدمات و عملکردهای مثبت سنگسابی در تهران استفاده از انواع دستگاه‌های به روز با متدهای پیشرفته است. دستگاه‌های ساب زنی در چندین مدل وجود دارند. دستگاه‌هایی که برای متراژ بالا استفاده می‌شوند مانند پاساژها، هتل‌ها و غیره همچنین دستگاه‌های ساب زنی که برای برای ساختمان‌ها کاربرد دارد.

این دستگاه‌ها در دو مدل سه فاز و تک فاز وجود دارند که برق خود را از برق سه فاز و یا برق شهری تک فاز به دست می‌آورند. سنگسابی در تهران با در نظر داشتن نوع سطح لقمه مورد نیاز را در دستگاه قرار می‌دهد که سطوح با کمک لقمه کاملا ساب زنی شوند. لقمه‌های محکم برای سطوح سخت کاربرد دارند و همچنین از لقمه‌هایی با شماره کمتر می‌توان برای سطوح نرم استفاده کرد.

از دستگاه‌های سنگسابی به صورت دستی هم می‌توان برای سطوحی استفاده کرد که متراژ کمی دارند این سطوح شامل اپن آشپزخانه و یا پله‌هایی با عرض کم و سنگ روی کابینت‌ها خواهند بود. دستگاه ساب زنی دستی سایز کوچکی دارد و به راحتی در دستان کفساب جای می‌گیرد.

_

سرامیک‌ها و کاشی‌ها از جمله سنگ‌های از جنس نرم هستند که از خاک رس ساخته شده‌اند. انجام کفسابی در این سطوح با در نظر گرفتن سنگ سرامیک انجام داده خواهد شد. سنگسابی در تهران به راحتی قادر است هر گونه جرم و آلودگی و جای لک را در سرامیک‌ها از بین ببرد.

موزاییک‌ها نیز ساختاری مشابه با سرامیک دارند با این تفاوت که جنس آنها چند محکم‌تر است. به عنوان مثال برای از سرامیک نمی‌توان برای سطوح پارکینگ و حیات استفاده کرده اما موزاییک‌ها استحکام بیشتری نسبت به سرامیک و کاشی دارند که می‌توان از آنها برای پارکینگ و حیات استفاده کرد.

موزاییک ها به دو صورت عاج دار و بدون عاج هستند. انجام هرگونه خدمات مربوط به کفسابی موزاییک با توجه به شیارها و عاج‌های آن انجام داده خواهد شد. موزاییک‌های بدون عاج به راحتی قابل ساب زنی هستند اما در رابطه با موزاییک‌های عاج دار به دلیل وجود عاج نمی‌توان کار خاصی انجام داد و بایستی به روش‌های دیگر کفسابی روی آورد.

از جمله اقدامات دیگر سنگسابی در تهران می‌توان به خدمات ساب زنی سنگ‌های مرمر و مشابه آنها پرداخت. این نوع سطوح به راحتی ساب زنی خواهند شد و لایه برداری از آنها با توجه به لکه و مشکلی که در آنها وجود دارد انجام داده می‌شود اما توجه داشته باشید که کل سطح بایستی به یک میزان ساب رنی شود تا کل سطح یک میزان و یک اندازه باشد.

سنگ‌های تراورتن یکی از محبوب‌ترین مدل از سنگ‌ها در بین مردم خصوصا برای کف و نمای ساختمان است. نگه‌داری از سنگ‌های تراورتن نیاز به یک سری اصول دارد زیرا این سنگ دارای حفره‌های میکروسکوپی است که با ریخته شدن انواع مایعات و مواد شیمیایی به داخل بافت آن نفوذ پیدا می‌کند.

در اکثر شرکت‌های کفسابی در کرج و تهران این  نوع سنگ‌ با انجام خدمات کفسابی با دقت خاصی کفسابی خواهند شد. اما نباید فراموش کرد که این سنگ جنسی از آهک دارد و در انجام خدمات سابیدن بایستی بسیار مراقب بود تا آسیبی به آن وارد نشود. نگه‌داری از این نوع سنگ هم می‌تواند ساده باشد و هم پیچیدگی‌های مربوط به خود را دارد.

سنگسابی در تهران
سنگسابی در تهران

پرداخت و نهایی کردن کلیه اقدامات کفسابی نیز یکی دیگر از مراحل ساب سنگ است به این صورت که سطح سنگ در مرحله‌های مختلفی ساب زنی می‌شوند و در نهایت نوبت به پرداخت آن می‌رسد. در این مرحله بایستی تمامی قسمت‌های سنگ بررسی شود و هیچ گونه ناهماهنگی بر روی آن باقی نماند.

_

برای از بین بردن لک سنگ می‌توان اقدام به انجام خدمات لایه برداری از سنگ نمود. این کار با توجه به نوع سنگ و لکه‌ایی که به خود گرفته است توسط سنگسابی در تهران انجام داده خواهد شد به طور مثال وجود لکه چسب و مصالح ساختمانی بر روی سنگ باعث می‌شود که انجام خدمات سنگ سابی متفاوت تر با لکه‌های باشد که در اثر مواد شیمیایی به وجود آمده است.

لکه‌هایی که بر اثر مواد شیمیایی بر روی سنگ به وجود می‌آیند ممکن است نیاز به لایه برداری بیشتری داشته باشند. به همین دلیل است که از استفاده مواد شوینده شیمیایی برای سنگ‌ها باید امتناع کرد زیرا موجب آسیب دیدن به سنگ خواهند شد.

انجام خدمات بتن سابی هم یکی دیگر از زیر مجموعه های لایه برداری از سطوح توسط سنگسابی در تهران محسوب می‌شود. سطوح بتنی در سوله‌ها، انبارها، پارکینگ‌ها و غیره وجود دارد و علت آن هم سخت و محکم بودن این سطوح است که می‌توانند وزن و فشار زیادی را متحمل شوند. برای انجام ساب زنی این سطوح بایستی از دستگاه کفسابی سه فاز استفاده کرد.

انجام خدمات نما و شست و شوی آن با سنگسابی در تهران امکان پذیر است. خدمات نماشویی با استفاده از دستگاه سند بلاست انجام داده خواهد شد. این دستگاه با کمک فشار آب بسیار قوی هر گونه آلودگی و گردو غباری را از روی سطح نما پاک خواهد کرد. گاهی اوقات استفاده از سیلیس هم می‌تواند کاملا موثر و مفید باشد منتها هزینه بیشتری خواهد داشت.

سنگسابی در تهران
سنگسابی در تهران

برای انجام خدماتی کاملا اصولی و با کیفیت کفسابی در تهران  رزین را به سطوح اضافه می‌کند و سنگ را کاملا پوشش می‌دهد. رزین‌ها کاملا موثر و مفید هستند از جمله مزیت‌های این ماده می‌توان به پر کردن درزها و شکاف‌های روی سنگ و همچنین ماندگاری بیشتر سنگ اشاره داشت زیرا این ترک‌ها به مرور زمان می‌تواند بیشتر شود و باعث تخریب سنگ خواهد شد.

رزین‌ها از سطوح به خوبی محافظت می‌کنند به عنوان مثال در اثر ریخته شدن مواد رنگی و یا شیمیایی آبکی، سنگ آنها را به خود جذب نخواهد کرد و رزین به عنوان یک لایه محافظ عمل می‌کند.

با کفسابی ایران

بهترین کفسابی را تجربه کنید

کفسابی ایتالیایی یکی دیگر از روش‌های بسیار متداول و پر طرفدار ساب زنی است. سنگسابی در تهران سطوح را با استفاده از دستگاه‌ها و ابزارهای ایتالیایی ساب زنی می‌نماید. کفسابی به روش ایتالیایی از دیر باز در این کشور رواج داشته است و اکنون در دیگر کشورها ترویج پیدا کرده است.
در این روش از کفسابی می‌توان با استفاده از لقمه‌های مختلف سطح را ساب زنی نمود و در نهایت با استفاده از پد شماره 200 اقدام به رفع مشکلات احتمالی نمود.

هدف ما

کسب رضایت شما

ترمیم آسیب دیدگی‌ها یکی دیگر از مزیت‌های بارز در ساب زنی سنگ است. این کار به سطوح اجازه می‌دهد تا احیا شوند و از تعویض کامل آن جلوگیری به عمل می‌آید به همین دلیل در هزینه‌ها صرفه جویی زیادی خواهد شد.
سنگسابی در تهران به پاکسازی و تمیز کردن سنگ‌ها و سطوح شما می‌پردازد و این کار را با نهایت تخصصی که در این زمینه دارد انجام می‌دهد.

امتیاز دهید page

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو