سنگ ساب

سنگ ساب

ساب سنگ به چه صورت انجام می شود ؟

اگر بخواهیم برای شما انجام ساب سنگ به روش اصولی را توضیح دهیم باید بگوییم که  زمانی انجام می شود که سنگ شما بر اثر موادی مانند اسید، سرکه و یا هرگونه مواد شیمیایی صدمه دیده باشد و رد آن بر روی سنگ جا مانده باشد که با عملیات سنگسابی این مشکل کاملا برطرف می شود و سنگ کاملا جلا پیدا می کند، درخشان می شود و به حالت اولیه ی خود باز می گردد. سنگسابی برای ترمیم و بازسازی سنگ هم استفاده می شود علاوه بر این موارد مشکلات دیگری را مانند پستی و بلندی ها یا پریدگی ها که بر اثر ضربه به سنگ به وجود آمده رفع می نماید.

کفسابی ایران ساب سنگ را با استفاده از افراد باتجربه و کاربلد به صورت تضمینی برای شما انجام می دهد به علاوه تمامی این موارد اگر سنگ شما کهنه شده باشد و یا سوراخ شده باشد با انجام عملیات سنگسابی کف محل مورد نظر را ترمیم و بازسازی می نماییم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کفسابی به صفحه کفسابی در تهران مراجعه نمایید.

سنگسابی و مزیت های آن

– باعث بالا رفتن افزایش طول عمر مفید سنگ می شود

– جلوگیری از عوض نمودن کامل سنگ

– ایجاد ترمیم و بازسازی فوق العاده سنگ

– برطرف نمودن پستی، بلندی و ناهمواری سنگ

شاید بیشتر افراد با این موضوع آشنایی نداشته باشند اما باید بگوییم که سنگسابی با کارهایی مانند شستشوی سنگ با مواد شوینده مانند: تاید و … کاملا متفاوت می باشد و به هیچ عنوان نمی توانیم کیفیت این دو را با هم مقایسه کنیم. سنگسابی به وسیله دستگاه نتیجه شگفت انگیزی دارد کفسابی ایران آماده است تا بهترین نوع ساب یعنی ساب ایتالیایی را با مناسب ترین قیمت و یک کیفیت بسیار عالی برای شما انجام دهد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد کفسابی و سنگسابی انواع سنگ مانند دهبید به صفحه کفسابی سنگ دهبید مراجعه نمایید.

هزینه ساب سنگ به چه صورت محاسبه می شود ؟

هزینه سنگسابی بر اساس متراژ در متر مربع محاسبه می شود و به عوامل زیادی بستگی دارد هزینه آن با توجه به نوع آن متفاوت است به عنوان مثال ساب سنگ گرانیت جز گرانترین سنگسابی ها می باشد البته ناگفته نماند که حجم کار می تواند در هزینه سنگسابی تاثیر بگذارد، جهت اطلاعات بیشتر درباره سنگسابی و هزینه سنگسابی می توانید با کفسابی ایران تماس گرفته و از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

ساب سنگ دارای چند مرحله می باشد که در مرحله پایانی کفسابی ایتالیایی انجام می شود یکی از دلایلی که باعث می شود مقداری هزینه گرانتر شود به این دلیل است که از کفسابی ایتالیایی انجام می شود اگر کفسابی ایتالیایی انجام نشود در پایان عملیات، سنگ سطح مورد نظر براقی، شفافیت و درخشندگی را ندارد.

همچنین شما می توانید برای دریافت اطلاعات در مورد کفسابی سایر شهر ها مانند کمال شهر به صفحه کفسابی کمال شهر مراجعه نمایید.

ساب سنگ باکیفیت چه علامت هایی دارد ؟

در زمان ساب زنی باید تمامی بخش های مختلف سنگ براقی و درخشندگی یکدستی داشته باشند و تمام مشکلات و نواقص موجود در سنگ باید توسط شخص سنگ ساب کاملا از بین برود هر بخش از محلی که توسط فرد متخصص کفسابی نشود و دستگاه نمی تواند آن را تمیز کند باید آن شخص خود به صورت دستی ساب زنی را انجام دهد.

تمامی آلودگی ها و فاضلاب کفسابی باید توسط شخص سنگ ساب جمع آوری شود و سطح سنگ کاملا تمیز و براق تحویل کارفرما بشود.

کیفیت کار با دستگاه سه فاز به مراتب بسیار بهتر از دستگاه کفساب تک فاز می باشد، کفسابی ایران هر دو نوع از دستگاه ها را دارد در پایان کار و عملیات باید سطح سنگ به شکلی باشد که تمام خط و خش موجود در سنگ باید از بین رفته باشد.

نکته :

توجه داشته باشید که سنگسابی باید حتما توسط فرد با تجربه و کاربلد که متخصص این کار است انجام شود به این دلیل که این کار از دسته ی کارهای حساس می باشد و در صورت انجام آن توسط افراد ناشی به سنگ سطح مورد نطر آسیب وارد می شود و باید کار مجددا تکرار شود و یک هزینه ی اضافی و مجدد را پرداخت نمایید.

سنگ ساب

مراحل اجرای ساب سنگ

سنگسابی دارای چند مرحله می باشد در واقع در یک سنگسابی در چند مرحله سنگ شما ساب می خورد که این ساب ها هر کدام برای یک کار به خصوص است و کاملا با هم تفاوت دارند.

اولین مرحله از ساب سنگ جهت از بین رفتن پستی و بلندی های موجود در سنگ می باشد که از لقمه ۴۶ استفاده می شود، دومین مرحله کفسابی جهت پر کردن درزها و سوراخ ها می باشد که با لقمه ۶۰ انجام می شود و سومین مرحله سنگ سابی با لقمه های ۱۲۰ انجام می گیرد. ساب با لقمه سیناکس و ساب ایتالیایی آخرین مرحله از سنگسابی می باشد که سنگ شما را مانند آینه شفاف و براق می کند.

همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد سایت به صفحه اصلی سایت کفسابی ایران کمراجعه نمایید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]