نماشویی با طناب و داربست در تهران

نماشویی با طناب و داربست در تهران به صورت تضمینی

نماشویی با طناب و داربست در تهران یکی از رایج ترین و متداول ترین کارهایی می باشد که شهروندان تهرانی در طول سال آن را انجام می دهند و دلیل یا بهتر است بگوییم عامل اصلی آن آلودگی های مضاعف و پی در پی می باشد که در طول زمان باعث می شود ظاهر نما آلوده شود و حالت کثیفی به خود بگیرد و همانطور که می دانید آلودگی های شهر بزرگی مانند تهران ناشی از دود خودروها، کارخانه جات مراکز تولیدی و صنعتی می باشد.

یکی از کارهایی که مراکز دولتی، شرکت ها، مجتمع های مسکونی و… تصمیم به انجام آن گرفته اند همین مساله می باشد با شستشوی نما در طول سال علاوه بر اینکه باعث شده اید ظاهر ساختمان شما تمیز شود در زیبا سازی شهر هم تاثیر فراوانی گذاشته اید به خصوص در نماهایی که شیشه ای هستن این موضوع تا چندین برابر می تواند بر زیبایی و درخشندگی نمای ساختمان اثر بگذارد.

اصول و مراحل اولیه نماشویی با طناب و داربست در تهران

در نماشویی با طناب و داربست در تهران بعد از توافق طرفین و موافقت کارفرما برای نصب داربست، یک تیم فنی حرفه ای و باتجربه، داربست را بر روی نمای ساختمان نصب می کنند. 

بعد از نصب داربست بر روی نما نوبت به تیم کاری ما می رسد تا شست شوی نما را آغاز کند، از اهمیت های داربست در نماشویی می توان به امنیت آن اشاره کرد و فضای امنی که  برای فردی که کار نماشویی را انجام می دهد.

زمانی که نماشویی با طناب و داربست در تهران اجرایی می شود، افراد در ارتفاع های مختلف می توانند با آسودگی خاطر کار کنند و تسلط کافی را بر روی نما داشته باشند و هیچ گونه کثیفی را با شستشوی اصولی و استاندارد نما باقی نگذارند.

اما گاهی اوقات پیش می آید که همیشه شرایط برای بستن داربست مناسب نمی باشد به همین دلیل از نماشویی با طناب استفاده می شود که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

نماشویی با طناب و داربست در تهران

در این نوع نماشویی که با طناب انجام می شود، شخصی که کار نماشویی را انجام می دهد به وسیله یک طناب محافظ که در بالای ساختمان محکم بند شده است آویزان می شود و شست شوی نما را از بالاترین ارتفاع شروع می کند. 

یکی از مزیت های نماشویی با طناب بحث کاهش زمان و هزینه می باشد، زیرا دیگر نیازی به بستن داربست نیست و نماشور می تواند کار شست شوی نما را به سرعت آغاز کند.

برای نماشویی در تهران با طناب نیاز به تخصص بالای افراد است و تیم های مختلف امروزه در حال ارائه خدمات می باشند اما تعداد اندکی از این گروه ها قادر به نماشویی با طناب می باشند و یکی از این تیم ها بدون شک تیم کاری کفسابی ایران با سال ها تجربه می باشد که خدمات نماشویی با طناب و داربست در تهران با بالاترین کیفیت به شهروندان محترم و گرامی ارائه می نماید.

شستشوی نما همراه با طناب و داربست کار ساده ای نیست و هرکسی نمی تواند آن را به سادگی انجام دهد انجام این عملیات نیازمند افراد متخصص و باتجربه ای می باشد که این کار را با روش های اصولی و استانداردی انجام دهد.

نماها به چند دسته (گروه) تقسیم می شوند

– نمای کامپوزیت

– نمای سنگ (سنگ گرانیت _ رومی _  تراورتن و….)

– نمای شیشه ای

– نمای چوبی

– نمای سیمانی

هرکدام از این نوع طرح ها و نماهای مختلف ساختمان دارای قیمت ها و توضیحات خاص خود نیز می باشد.

نماشویی با طناب و داربست در تهران

نماشویی نماهای شیشه ای

کار نماشویی شیشه از جمله خدمات کفسابی ایران در تمامی مناطق شهر تهران  می باشد.

شستشوی شیشه های نما کمترین میزان هزینه و شستشوی نمای کامپوزیت و سنگ بیشترین هزینه ها را برای شستشوی نما با دستگاه های مخصوص دارند.

هزینه نماشویی به صورت متر مربع ارائه می شود یعنی شما متوجه این مورد خواهید شد که به چه مقدار برای شستشوی نما هزینه می کنید.

هزینه شستشوی نمای چوبی

اگر می خواهید از قیمت نماشویی چوب اطلاع پیدا کنید می توانید با ارسال عکس به سادگی از قیمت آن آگاهی پیدا کنید.

نمای چوب به دلیل سبک بودن نسبت به سنگ و سایر نماهای دیگر و همچنین ساده بودن آن زیبایی منحصر به فرد و ویژه ای نیز دارد.

شستشوی نمای چوبی در تهران باعث تازه ماندن این نوع جنس می شود که باعث افزایش طول عمر و ماندگاری بیشتر آن می شود.

هزینه نماشویی سنگ

باید بگوییم که هزینه نماشویی سنگ ها چندین نوع  متفاوت دارد که در بالا به صورت مختصر اشاره کوتاهی به آنها کردیم.

نماشویی سنگ از نظر شستشو در تمام موارد یکسان است اما اگر بخواهیم از نظر سختی کار آنها را مقایسه کنیم بسیار متفاوت می باشد.

در نماشویی سنگ می توانید اندازه و یا متراژ را با تماس تلفنی به کارشناسان ما بگویید و یا با ارسال عکس نیز می توانیم قیمت حدودی شستشوی نما را به شما بگوییم.

دستگاه ساب زن خدمات کفسابی و سنگسابی

 نمای کامپوزیت

کامپوزیت به دلیل جنسی که دارد خاک به راحتی به بدنه آن می چسبد به همین دلیل پس از مدتی نیاز به شستشوی مخصوص دارد.

شما می توانید با اعلام طول و عرض نمای کامپوزیت به شرکت کفسابی ایران از قیمت نماشویی اطلاع پیدا نمایید.

شستشوی نما در تهران و شهرستان

کفسابی ایران هم در تمامی مناطق شهر تهران و هم در سایر شهرستان ها شستشوی نما را با کیفیت بسیار عالی انجام می دهد.

بیشتر نماشویی هایی که در شهر تهران انجام داده ایم سنگ، کامپوزیت، شیشه و… بوده است و بسیار کم پیش آمده است که نمای سیمانی بشوییم.

شرکت کفسابی ایران تمامی خدمات خود را با ضمانت و به صورت کاملا تضمینی انجام می دهد.

پیشنهاد کفسابی ایران

اشخاصی که سال هاست کفسابی ایران را می شناسند و مدت طولانی است که کار کفسابی، سنگسابی، نماشویی و سایر خدمات خود را به ما سپرده اند متوجه شده اند که کیفیت کار ما به چه صورت بوده است و بعد از اولین کاری که برایشان انجام دادیم جز مشتریان ثابت ما شده اند و علت اصلی آن هم انجام صحیح و با کیفیت کار ودقت به جزییات می باشد هدف و سعی و تلاش ما به دست آوردن رضایت مشتریان می باشد شعار کفسابی ایران این می باشد که هیچ وقت کیفیت را فدای هزینه نمی کند شما می توانید با شماره تلفن های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید و اطلاعات کامل درباره قیمت های ما به دست آورید ما این قول را به شما می دهیم که با یک قیمت منصفانه بهترین خدمات را برای شما انجام دهیم.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو