نماشویی در تهران با کیفیت عالی و قیمت مناسب

نماشویی در تهران

نماشویی در تهران امروزه، بدون استفاده از داربست صورت می‌گیرد. شرکت‌هایی که کار نماشویی در تهران را انجام می‌دهند، افراد متخصص و کارآزموده‌ای در استخدام خود دارند.

نظافت شیشه‌های ساختمان و منزل و شستشوی آن‌ها در اکثر شهرستان‌ها نیز انجام می‌شود که شرکت‌های مختلفی آماده‌ی انجام این نوع از خدمات نماشویی و شستشوی ساختمان و شیشه‌ها هستند.

در صورت وجود آلودگی و کثیفی روی نمای ساختمان‌ها، پارکت‌ها، موزائیک‌ها، و دیگر سطوح شرکت‌های نماشویی در تهران می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

نماشویی در تهران

نحوه‌ی انجام خدمات نماشویی در تهران

این شرکت‌ها اقدام به نماشویی ساختمان منازل، ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری می‌کنند. نماشویی در شهر تهران با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و بدون داربست انجام می‌شود.

بعضی از شرکت‌هایی که در تهران خدمات نماشویی انجام می‌دهند از واترجت برای شستشوی نما استفاده میکنند که البته شرایط هر ساختمان متفاوت است و ممکن است به روش های متفاوتی نماشویی انجام شود.

در انواع نماها ارائه خدمات مربوط به نماشویی متفاوت است. نماهای رنگ شده، نماهای کاشی، شیشه‌ها، نمای آجر و… از انواع نماها هستند، که فرآیند شستشوی هر کدام با روش خاصی انجام می‌پذیرد.

اهمیت نماشویی و شستشوی نما

شاید بهتر باشد به اهمیت نماشویی بپردازیم. اینکه چرا باید برای شستشوی نمای یک ساختمان هزینه‌ای پرداخت کرد؟ اهمیت نماشویی ساختمان در چیست؟

ابتدا از یک ساختمان تازه ساخت شروع می‌کنیم، حتی زمانیکه یک ساختمان نوساز است بازهم نیاز به نماشویی دارد زیرا مصالح بکار رفته ممکن است روی نما به جا مانده باشد که به سادگی قابل تمیز کردن و شستشو نیست. در چنین شرایطی نیاز است افراد خبره با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و مواد شوینده‌ی مناسب به شما کمک کنند.

برف، باران، گرد و غبار و انواع کثیفی‌های موجود روی نماها به مرور زمان باعث آسیب زدن به آن سطح می‌شود. آسیب وارده به نما باعث ترک خوردن سنگ نما و ریزش می‌شود که بسیار خطرناک است و ممکن است به عابرین پیاده آسیب بزند.

نماشویی در تهران حائز اهمیت است به این دلیل که، شهر تهران با آلودگی بالایی که دارد، اگر نمای ساختمان‌ها شستشو داده نشود پس از مدتی این کثیفی‌ها ظاهر نامطلوبی به ساختمان‌ها می‌دهد.  

نماشویی در تهران

نماشویی در تهران برای نظافت شیشه‌ی برج‌ها و ساختمان‌های بلند

کار نماشویی به دو شکل سنتی و صنعتی قابل انجام است. اگر مقدار آلودگی‌های موجود روی سطح شیشه زیاد باشد باید یکبار کل شیشه با واترجت صنعتی شسته شود.

در مرحله بعد باید دستمال کشی و شستشوی شیشه‌ها انجام شود. در این زمان است که از مواد شوینده استفاده می‌شود. مواد زیادی برای شستشوی شیشه وجود دارد اما اگر سطح تمیزتر و شفاف‌تری بخواهیم باید از مواد شوینده‌ای استفاده شود که آنزیم بالاتری دارند.

موادهای شوینده‌ی زیادی مناسب برای کار نماشویی تولید و به بازار عرضه شده است. شرکت‌های نماشویی در تهران متناسب با کیفیت تقاضا شده از سوی مشتری از مواد شوینده‌ی متفاوتی استفاده می‌کند.

استفاده از موادشوینده‌ی نانو در نماشویی

استفاده از فناوری نانو یکی از روش‌ها در شستشوی نما است. حتی گاهی از این فناوری برای تمیز کردن شیشه اتومبیل‌ها نیز استفاده می‌شود.

مزایای استفاده از محصولات نانو محافظت از سطح در برابر آلودگی، ماندگاری طولانی و همچنین حفاظت در برابر اشعه UV است. نحوه‌ی استفاده از محصولات نانو بسیار مهم است که حتما مزیت‌های آن حفظ شود.

شرکت‌های زیادی از جمله شرکت کفسابی و سنگسابی فرمانیه خدمات نماشویی در تهران را انجام می‌دهند. امروزه نماشویی در با تقاضای زیادی روبرو شده است.

نماشویی و شستن شیشه ساختمان‌ها با طناب

شستشوی نماهای شیشه‌ای با روش‌های متفاوتی از جمله طناب، واترجت، بدون داربست، راپل و… قابل انجام است. این کار در میزان ارتفاع و بلندی بدون محدودیت است.

اگر در شرایطی که از خدمات نماشویی استفاده کردید متوجه ورود آب به داخل شدید، می‌توانید نمای ساختمان را آب بندی کنید. در نماشویی می‌توان از دو دستگاه واترجت و سند بلاست استفاده می‌شود که با توجه به نوع نما و شرایط حاکم بر آن یکی از آن‌ها که مناسب‌تر است، انتخاب می‌شود.

نکات مورد توجه در نماشویی تقریبا شبیه به نکات مهم در کفسابی و سنگسابی است. در هر دو، نوع سطح مورد شستشو، مواد شوینده، نوع دستگاه، فردی که خدمات را ارائه می‌دهد و… باید مدنطر قرار گیرد.

مواردی که باعث لزوم شستشوی نما می‌شود

ذرات موجود در هوا، آلاینده‌ها، آلودگی‌ها، منبسط و منقبض شدن سن، زلزله، نیروی باد، آتش سوزی یا سوختگی، بارش باران‌های اسیدی بر نما، نشست دود ماشین روی نما، ریختن مصالح ساختمانی روی نما در هنگام ساخت، ماندن برخی مواد یا چسب‌ها حاصل از چسباندن پوسترهای تبلیغاتی و… از عوامل لزوم شستشوی نمای ساختمان‌ها است.

اگر در شمال تهران زندگی می‌کنید می‌توانید از خدمات نماشویی، کفسابی و سنگسابی شمال تهران استفاده کنید. این شرکت نیز خدمات نماشویی را با استفاده از روش‌های جدید و خاص انجام می‌دهد.

انتخاب بهترین زمان برای نماشویی

نماشویی در شهرهایی که آلودگی آن‌ها بالاست باید به صورت ادواری انجام شود. البته در نهایت این شما هستید که تعیین می‌کنید زمان نماشویی به چه شکلی و چند بار باشد. در صورتی که نمای شما جرم و آلودگی بسیاری دارد، به نظر می‌رسد زمان مناسبی برای شستشوی آن باشد.

اگر به شدت به تمیزی نمای ساختمان خود اهمیت می‌دهید باید نماشویی به صورت دوره‌ای را انتخاب کنید. البته بهترین زمان برای نماشویی فصول گرم یا تابستان است. چون در فصول سرد امکان بارندگی باران و برف وجود دارد و ممکن است بعد از نماشویی بارندگی اتفاق بی‌افتد و مجددا نمای ساختمان شما را کثیف و آلوده کند.

شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات نماشویی در تهران،کفسابی و سنگسابی، می‌توانند خدمات دیگری مانند کفسابی پارکینگ نیز انجام دهند.

نماشویی در تهران

مزیت‌های استفاده از نماشویی و شستشوی نما

یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات نماشویی، ترمیم نماهای آسیب دیده و ترک خورده در طول زمان است. اگر نماشویی ادواری به تعویق بی‌افتد ممکن است باعث وارد کردن خسارات زیادی شود.

در صورت تعویق نماشویی و شستشوی نما بر اثر گذشت زمان جرم‌ها و آلودگی‌ها به نما آسیب می‌زند و باعث شکنندگی، ترک خوردگی و ریزش می‌شود. نماشویی ادواری باعث جلوگیری از صرف هزینه‌های زیاد جهت تعمیر و ترمیم نما می‌شود.

روش های‌ مورد استفاده نماشویی در تهران

در مرحله اول شستشو با آب انجام می‌شود. این در شرایطی است که نما تمیز است و تنها با آب شستشو انجام شده و نما کاملا تمیز می‌شود.

اگر لکه‌ها و جرم‌های زیادی روی نما وجود داشته باشد باید شستشو را با کمک سلیس و آب انجام داد تا نما تمیز و شفاف شود. اصطلاحا به این روش اسیدشویی می‌گویند که برای نماهای شیشه‌ای، گرانیتی و… قابل استفاده است.

شرکت کفسابی و سنگسابی نارمک با به روزترین روش‌ها آماده‌ی ارائه ی خدمات نماشویی و شستشوی نما در تهران است.

نماشویی انواع ساختمان‌ها

نماشویی ساختمان‌ها باید توسط افراد ماهر و مجرب انجام شود. افرادی که در این زمینه فعال بوده، تخصص و سابقه‌ی لازم را داشته باشند. هر کدام از این افراد برای نماشویی در ساختمان‌ها از تجهیزات بخصوصی استفاده می‌کنند.

بر اساس مصالح به کار رفته در ساختمان، نوع دستگاه و مواد شوینده‌ی قابل استفاده متفاوت است. گروه‌ها و شرکت‌های زیادی هستند که در این زمینه به صورت موفق عمل کرده‌اند و توانسته‌اند مهارت خود را ثابت کرده و به شهرت و اعتبار برسند.

کفسابی در جردن طی سال‌ها کوشش در این زمینه موفق به کسب شهرت و اعتماد عمومی شده است. مراکز زیادی کار نماشویی در تهران را انجام می‌دهند که کیفیت کار بالا با هزینه‌ی پایین دارند.

هزینه نماشویی در تهران

عواملی بر هزینه‌ی نماشویی تاثیر می‌گذارد. برای اطلاع از قیمت دقیق نماشویی باید با شرکت‌ها در تماس باشید و اطلاعات کاملی راجع به قیمت شستشوی نما بدست آورید.

نکته‌ی قابل توجه ارتفاع ساختمان است، بر اساس ارتفاع باید مشخص شود که برای نماشویی آن ساختمان به داربست نیاز است یا بدون داربست عملیات نماشویی قابل انجام است. چون این یکی از مواردی است که در قیمت‌گذاری تاثیر دارد.

سنگ مصرفی در نمای ساختمان یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت‌گذاری است و از روی آن عملیات نماشویی قیمت گذاری می‌شود. زیرا بر اساس نوع و جنس نما استفاده از دستگاه و مواد شوینده متفاوت است.

در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود، وجود آب و برق سه فاز ضروری است. برای اطلاع از قیمت‌های نماشویی ساختمان در منطقه‌ی ولنجک، باید با شرکت کفسابی در ولنجک  تماس بگیرید.

نماشویی در تهران

کلام آخر

شستشوی نما در تهران و در اکثر شهرستان‌ها انجام می‌شود. شرکت‌های متفاوتی در تهران کار نماشویی انجام می‌دهند. امروزه به دلیل آلودگی هوا، وجود آلاینده‌ها، ذرات و گرد و غبار موجود در هوا، بارندگی‌ها، زلزله، نیروی باد و… نماشویی انجام می‌شود. نماشویی در تهران با تقاضای زیادی روبرو شده است.

نوع و جنس نما، ارتفاع ساختمان، دستگاه مورد استفاده، مواد شوینده و… در قیمت‌گذاری نماشویی موثر است. اگر آلودگی نمای ساختمان زیاد باشد و با آب تمیز نشود، از ترکیب آب و سلیس برای شستن نما استفاده می‌شود.

اگر نماشویی انجام نشود به مرور زمان این آلودگی‌ها باعث آسیب دیدن نما و ترک خوردن سنگ نما می‌شود. تعمیر سنگ نمای آسیب دیده با هزینه‌ی زیادی همراه است و همچنین عدم تعمیر آن، برای عابرین پیاده از جهت ریزش آن می‌تواند خطرناک باشد.

بهتر است نماشویی بیشتر در فصول گرم که بارندگی وجود ندارد، انجام شود چون ممکن است بلافاصله بعد از نماشویی بارندگی اتفاق بی‌افتد و نمای ساختمان را مجددا کثیف و آلوده کند.

امتیاز دهید post

3 دیدگاه

  • با عرض سلام و درود خدمت تیم کفسابان عزیز خیلی از کارشون راضی بودیم وقت زیادی رو صرف اینکار کردن زحمت کشیدن واقعا کیفیت کارشون بسیار عالی و قابل پسنده

    • با سلام خدا قوت نمای ساختمانمون خیلی عالی شد واقعا تمیز ممنونم از شما که انجام دادین واز شرکت خوبتون تشکر میکنم هم بموقع انجام شد وهم هزینه دریافتی نسبتا خوب بود به هر حال خیلیییی راضی بودیم👏👏👏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو