نماشویی ساختمان زیر نظر شرکت کفسابی ایران

نماشویی

نماشویی ساختمان یک راه حل بسیار ارزان و موثر جهت زیبا شدن نمای ساختمان می باشد، همانطور که می دانید امروزه نمای ساختمان جزء بخش های اصلی و مهم  یک ساختمان یا یک مجتمع آپارتمانی می­ باشد نماشویی نه تنها در موضوع زیبایی ساختمان بلکه در بحث زیباسازی شهری نیز مورد توجه قرار می­ گیرد.

نماشویی ساختمان­ در شهرهایی مانند تهران و سایر شهر های بزرگ و صنعتی که دارای انواع آلودگی هوا و ذرات گرد و غبار هستند کاملا ضروری می باشد.

بنابراین محافظت از نمای ساختمان، زیباسازی نما و شستشوی نمای ساختمان بسیار قابل اهمیت می باشد که این موضوع توسط فرآیند نماشویی ساختمان یا شستشوی نما قابل حل می باشد.

در اصطلاح به خدماتی که برای رفع کردن انواع آلودگی ­ها و جرم­های موجود بر روی نمای ساختمان ارائه می­ شود، نماشویی ساختمان گفته می شود.

به دلیل وجود انواع آلاینده‌ها و باران­ های اسیدی، به مرور زمان لایه‌ ای از مواد اسیدی روی سطوح ساختمان را می پوشاند لایه­ هایی که در صورت عدم رسیدگی و به دیر انداختن فرآیند نماشویی علاوه بر زشت شدن نمای ساختمان، از عمر نما نیز کم می کند پس بهتر است هرچه زودتر اقدام به نماشویی  نمایید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در زمینه نماشویی ساختمان، قیمت ها و مدت تایم انجام کار راهنمایی نمایند.

همچنین این آلودگی ها به دلیل آلوده بودن هوا در تهران بسیار زیاد است.شما برای نماشویی ساختمان در تهران می توانید به صفحه نماشویی در تهران مراجعه کنید.

توضیحی کلی درباره نماشویی

نماشویی یکی از خمات شرکت کفسابی ایران می باشد که با استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته ای انجام می شود، نماشویی باعث می شود تا میزان طول عمر نمای ساختمان برای مدت زمان بیشتری بالاتر برود و سالم بماند. انجام خدمات نماشویی با توجه به نوع نما متفاوت می باشد به عنوان مثال شستشوی نمای شیشه ای با شستشوی یک نمای آجری کاملا متفاوت می باشد این تشخیص را نیروهای باتجربه ای که قرار است کار نماشویی را انجام دهند تشخیص می دهند که باید چه کاری را بر روی هر نمایی انجام دهند.

روش های نماشویی ساختمان

پیش از اقدام به نماشویی ساختمان با توجه به تنوع در ساخت نما و انواع آلودگی­ های موجود، برای شستشو و نماشویی ساختمان از روش­های متنوع و به خصوصی استفاده می ­شود که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

نماشویی با استفاده از طناب

با پیشرفت ­های که امروزه شاهد آن هستیم دیگر لازم نیست همانند گذشته  با استفاده از داربست و دیگر لوازم  اقدام به نماشویی ساختمان نمایید. در حال حاضر با استفاده از روش های بسیار جدید و نوین، نماشویی با طناب اپراتور یا شخصی که انجام عملیات نماشویی را به عهده دارد با بهره­ گیری از ابزارهای مخصوص فرآیند و مراحل نماشویی را انجام می دهد.

در این حالت که نماشویی با طناب انجام می شود، فرد اشراف کامل به تمامی نقاط مختلف نمای ساختمان را دارد و خدمات نماشویی به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد علاوه بر مزیت­های اقتصادی که روش نماشوییبا طناب به دنبال دارد، یک مزیت دیگری کهایمنی بالاتر می باشد در آن بسیار حائز اهمیت می­ باشد.

در برخی مواقع که امکان استفاده از نماشویی با داربست یا طناب وجود نداشته باشد می ­توان از نماشویی با، بالابرهای صنعتی جهت دسترسی به نقاط موجود در ارتفاع کمک گرفت که این روش نماشویی ساختمان بسیار راحت می باشد اما خب در کنار آن باید بگوییم که مقداری هزینه آن بالا می باشد.

نماشویی

نماشویی با واترجت 

یکی از روش­های مورد استفاده در امر نماشویی استفاده از واترجت با فشار مناسب در نماشویی می ­باشد که قادر می باشد تا حدود زیادی آلودگی ­ها و جرم ­ها را از روی نما برطرف نماید. معمولا برای شستشوی نمای ساختمان که جنس آن ها انواع مختلفی می باشد از جمله سنگی، آجری، سیمانی، کامپوزیتی و…از دستگاه­ های سه فاز با فشار ۲۵۰ بار در نماشویی و شستشوی نما استفاده می­ شود.

نماشویی با استفاده از روش واتر سندبلاست

در برخی مواقع که جرم­ها و آلودگی های عمیقی بر روی سطح نمای ساختمان تشکیل می ­شوند و توسط نماشویی با استفاده از روش  واترجت رفع نمی ­شوند، جهت نماشویی و شستشوی نما بایداز روش­های قوی­تری کمک گرفت تا با استفاده از لایه برداری به صورت سطحی بتواند تمامی آلودگی ­ها، چربی­ ها، رنگ و گرد و غبار را در فرآیند نماشویی از بین ببرد.

یکی دیگر از این روش ­های نماشویی به روش واترسندبلاست می باشد که بیشتر با نام سندبلاست شناخته می­ شود.

در این روش از نماشویی از یک سری مواد مصرفی سیلیسی مخصوص (SiO2) استفاده می ­شود که به همراه آب و با فشار دستگاه واترجت به سمت سطح مورد نظر فرستاده می شود و تمامی آلودگی­ های موجود بر روی نمای ساختمان را کاملا بر می دارد.

نماشویی

هزینه نماشویی ساختمان

جهت اطلاع از هزینه ها و قیمت خدمات نماشویی ساختمان با هر کدام از روش های گفته شده در بالا  باید حتما با کارشناسان ما در کفسابی ایران تماس گرفته و

جهت دریافت مشاوره رایگان درباره نماشویی و اطلاع از روش ها و هزینه ها سوالات خود را با آن ها مطرح نمایید.

همپنین به صفحه اصلی سایت ما نیز که کفسابی ایران است، می توانید مراجعه کنید.

معمولا قیمت نماشویی با توجه به  موارد مختلفی از جمله متراژ و نوع جنس و بافت ساختمان و همچنین روشی که قرار است نماشویی با آن انجام شود

متفاوت می باشد.

کفسابی ایران با کادری متخصص،حرفه ای و آموزش دیده و با به کارگیری آخرین متدهای روز دنیا آماده ارائه خدمات تخصصی در حوزه نماشویی، ترمیم و زیباسازی نما در سراسر ایران می ­باشد.

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 13 میانگین: 4.8]