کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک و خصوصیات آن

کفسابی موزاییک هم مانند سایر کف پوش ها و سایر سطوح نیاز به شستشو و تمیز کردن دارد به همین دلیل یکی از خدماتی که شرکت کفسابی ایران تصمیم گرفته است تا آن را به سایر خدمات خود که شامل نماشویی، کفسابی گرانیت، کفسابی بتن، سنگسابی و… می شود اضافه کند خدمات مربوط به کفسابی موزاییک می باشد با انجام درست و اصولی این کار در نهایت یا بهتر است بگوییم نتیجه پایان کار شاهد یک سطح کاملا تمیز و بدون نقص هستیم. 

بیشتر مکان هایی هستند که برای پوشش سطح کف موردنظر خود از موزاییک استفاده کرده اند که از جمله آن ها می توان به موسسات آموزشی، مراکز فرهنگی و…. اشاره داشته باشیم که به عنوان یک محل پر رفت و آمد در معرض آلودگی می باشند و هرچند وقت یکبار نیازمند شستشو و تمیز کردن هستند البته باید به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که کفسابی ایران آماده است تا نواقص و عیب های موجود بر روی موزاییک را ترمیم نماید و مشکلات مربوط به آن را رفع کند. با ما همراه باشید تا درباره نحوه انجام چگونگی خدمات، هزینه و مراحل انجام کار کفسابی موزاییک توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم تا هیچ ابهامی درباره نحوه چگونگی خدمات در ذهن شما باقی نماند.

اهمیت مراحل اولیه کفسابی موزاییک

مراحل اولیه کفسابی و سنگسابی که در ابتدای کار باید انجام شود باید از مراحل بعدی که به ترتیب انجام می شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و از اصلی ترین مراحل می باشد، چون در مراحل نخست که ساب اول و دوم و بتونه کاری می باشد کفساب نباید به این فکر باشد که کار را به سرعت انجام دهد و به تحویل سریع آن فکر کند و کیفیت انجام کار را در نظر نگیرد در صورتی که نکات اولیه رعایت نشود مراحل بعدی کار کفسابی موزاییک آنگونه که باید کیفیت خوبی نخواهد داشت و نمی توان کاری مناسب و باکیفیت را دراختیار مشتریان قرار داد.

ترتیب مراحل کار کفسابی 

در بالا به این موضوع اشاره کردیم که مرحله اول از کف سابی و سنگ سابی اهمیت به سزایی دارد دلیل این موضوع استفاده از لقمه های سمباده ای مختلف در هر مرحله از کار کفسابی موزاییک می باشد که با لقمه مورد استفاده در مرحله بعدی متفاوت می باشد و وظیفه ی مخصوص را باید انجام دهد. به طور مثال لقمه سمباده ای جز اولین ساب برش میباشد که قادر می باشد تمامی پستی و بلندی های موجود بین دو سنگ را کاملا از بین ببرد.

در این حالت فرد کفساب می تواند از لقمه هایی با اندازه های متفاوت و با توجه به شرایط کار و نوع سنگی که در کف به کار رفته و قرار است کار کفسابی بر روی آن انجام شود استفاده کرد. این در حالی است که در مرحله دوم از لقمه هایی با اندازه های مختلف جهت از بین بردن خط های ساب برش استفاده می شود. پس از این مرحله نیز طی چندین مرحله کار بتونه انجام می شود تا درزهایی که در بین سنگ وجود دارد کاملا رفع شود.

در صورتی که هرکدام از این مراحل به درستی انجام نشود کار انجام شده در نهایت کیفیت مطلوب و قابل قبولی نخواهد داشت و باعث نارضایتی مشتری و یا حتی از بین رفتن کیفیت اولیه سنگ نیز خواهد شد.

کفسابی موزاییک معمولا در حیاط ساختمان یا خانه ها انجام میشود، برای اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه کفسابی ساختمان مراجعه نمایید.

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک به چه معنی می باشد؟

کفسابی موزاییک یعنی چرخیدن دستگاه کف سابی و سنگ سابی بر روی موزاییک و از بین بردن بالا و پایینی، سیاهی و آلودگی روی سنگ موزاییک که با انجام این کار سنگ حتی بهتر از کارخانه و حالت اولیه می شود.

هزینه کفسابی موزاییک به چه صورت می باشد؟

قیمت و هزینه کف سابی موزاییک بر اساس هر متر مربع محاسبه می شود. سنگ موزاییک از سنگهایی می باشد که در کفسابی قیمت پایینی دارد البته قیمت کفسابی بستگی به عوامل زیادی دارد که از جمله می توان به متراژ محیط و محل کفسابی نیز اشاره کرد. 

کفسابی موزاییک به چه صورت انجام می شود؟

در بعضی از منازل، ادارات و سازمان ها برای زیبا سازی محوطه ای که دارند و می خواهند زیبا شود و جلوه بهتری پیدا کند از پارکت استفاده میکنند، که یکی از شرایطی که حتما باید قبل از انجام پارکت رعایت شود کار گذاشتن موزاییک می باشد، به این دلیل که موزاییک (موزائیک) ناخنک دارد برای از بین بردن پستی و بلندی و یکدست کردن موزاییک از دستگاه کفسابی, استفاده میکنند که به این عمل کف سابی موزاییک می گویند.

برای مطالعه کردن مطلب کفسابی پارکت به صفحه خدمات کفسابی پارکت مراجعه نمایید.

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک باعث می شود تا فاصله های خالی بین موزاییک ها ( که در صورت عدم پر شدن و پوشانیده شدن توسط پارکت و یا سرامیک، محل مناسبی برای رشد باکتری ها می شود ) پر شود و ناهمواری هایی که بدون ابزار از بین رفتنی نیستند، از بین بروند.

پس از انجام گرفتن این مراحل که معمولا با سنگ سیناکس انجام می پذیرد، سطح مورد نظر آماده پذیرش از روکش جدید خود می باشد. از عوامل موثر در قیمت  کفسابی موزاییک، استفاده از دستگاه کف ساب تک فاز و یا 3 فاز می باشد، در کنار این عامل باید به این نکته هم اشاره کنیم که موزاییک ها نیز دارای انواع مختلفی از قبیل موزاييک سيماني، سنگ دار، شياردار، شسته و پلاکي می باشد که با توجه به یک و دو تکه بودن آن ها، میزان سختی آن ها متفاوت می باشد، این موضوع باعث می شود تا میزان کار بر روی آن ها تفاوت داشته باشد.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کفسابی ایران به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.

7 دیدگاه

 • اینجانب بسیار از نحوه کار کفسابی ایران خوشنود هستم و آرزوی موفقیت برای این شرکت دارم.
  بدرود

  • رضایت مندی مشتریان عزیزمون باعث افتخار ماست تمامی تلاش شرکت کفسابی ایران این است که تمامی مشتریان از نحوه کار کردن ما رضایت کاملی را داشته باشد

 • باسلام
  ما برای کف پارکینگ ساختمانمون که موزاییک بود ویک +طبقه راه پله هامون نیاز به کفسابی داشت کلا خط خش شده بود وبعضی از جاهای پله و پاگرد سوخته بودش اولش واقعیت میخواستیم قیمت بگیریم با کفسابی ایران وچند تا شرکت های دیگه تماس گرفتیم بلخره برای یکیشون که چون تقریبا قیمتش خوب بودگفتیم بیان انجام بدن که نمیدونم چجوری بگم بلخره کار را انجام ندادن گفتن برامون نمی صرفه
  بعد ما باکفسابی ایران تماس گرفتیم امروز یکشنبه را برای ما رزروع کرده بودن 21/6/1400 از صبح اومدن تا ساعت 9
  به اتمام رسوندن کار را وچیزی که ما مدنظر مون بود من فکر میکنم از اون هم بیشتر انجام دادن حتی دوتا سنگ نو گرفته بودیم که جای ساب خورده را باسنگ نو مقایسه می کردیم جای ساب خورده خیلی بهتر ازسنگ نو شده بودازشون تشکر میکنم خسته نباشن

 • سلام عرض ادب خدمت پرسنل های کفسابی ایران ما میخواستیم موزاییکهای کف پارکینگمون را تمیز ‌کنیم از جرم گیر جوهر نمک استفاده کردیم
  اولش خیلی سفید خوب شد ولی بعد از یک هفته کلا سیاه شده میخواستم ببینم با کفسابی رفع میشه خیلی نگرانمون کرده

 • باسلام ما کف موزاییک حیاطمون کلا سیاه شده بود ساب زدن واقعا نو نو شد وکف حیاطمون موزاییک گلدار بود اونجارام با فرچه شستن واقع عالی شد ممنونم

 • سلام من کف پارکینگمون که موزاییک بود از شرکت کفسابی ایران استفاده کردیم اولش فرچه شویی کردن بعد بتونه کاری بعدش ساب زدن خیلی عالی شد ممنونم از شون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماس یکتماس دو