کفسابی پارکینگ روشی آسان برای تمیز کردن پارکینگ

کفسابی پارکینگ

پارکینگ، یکی از مهمترین بخش‌های ساختمان است که با انجام کفسابی پارکینگ می‌توان هر گونه مشکل در این قسمت را برطرف نمود. پارکینگ معمولا محل عبور و قرار گرفتن خودروها است به همین دلیل آلودگی زیادی در این قسمت به وجود می‌آید که فقط با انجام خدمات ساب زنی از بین بردن آنها امکان پذیر است.

کفسابی پارکینگ

خدمات ساب زنی سنگ و سطوح به فعالیت‌هایی می‌گویند که به تمیز و براق کردن سطوح می‌پردازد. این سطوح بعد از انجام کفسابی کاملا تمیز و صاف خواهند شد. از خدمات ساب زنی برای تمام قسمت‌های بنا از جمله پاگرد و پله، کف ساختمان، پارکینگ، حیات و غیره می‌توان استفاده کرد.

کفسابی پارکینگ

معمولا پارکینگ به دلیل وجود ماشین‌ها دارای لکه‌هایی از روغن و جای رد لاستیک‌ها و سیاهی‌هایی است که تنها با انجام روش‌هایی مانند آب و کف از بین نخواهد رفت در نتیجه نیاز به روشی سخت‌تر دارد. با استفاده از دستگاه‌های کفسابی به راحتی می‌توان این لکه‌ها را از بین برد و مانند روز اول براق نمود البته این کار باید هر چند وقت یکبار انجام داده شود تا لکه‌ها به داخل سنگ نفوذ نکنند.

کفسابی پارکینگ
کفسابی پارکینگ

برای ساب زنی سنگ کف پارکینک می‌توان از دستگاه‌های ساب زنی تک فاز استفاده کرد این دستگاه‌ها از یرق تک فاز شهری تغذیه می‌کنند و سطح را در چندین مرحله ساب می‌زند تا به نتیجه مطلوب برسد.

_

برای کفسابی پارکینگ ابتدا باید کل فضای پارکینگ را خالی از هر گونه وسیله‌ایی نمود سپس اقدام به تمیز کردن اولیه سطوح کرد زیرا بایستی کل سطح صاف و هموار شود و هیچ قسمتی جای نماند در غیر اینصورت کار کفسابی به درستی انجام نخواهد شد. انجام این خدمات بستگی به نوع سطح دارد که از موزاییک باشد و یا سنگ زیرا برای هر کدام از سطوح خدمات ساب زنی می‌تواند کاملا متفاوت باشد.

 انجام این خدمات بستگی به نوع سطح دارد که از موزاییک باشد و یا سنگ زیرا برای هر کدام از سطوح خدمات ساب زنی می‌تواند کاملا متفاوت باشد.

معمولا هنگام تماس با شرکت کفسابی وظیفه دارند که به دیدن سطوح شما بیایند و یا قبل از انجام هر گونه فعالیتی مشاوره‌های لازم را بدهند و بعد از آن اقدام به پاکسازی سطح نمایند. افراد حاضر در شرکت تجربه و تخصص تشخیص سنگ استفاده شده و میزان آسیب‌های موجود در آن را دارند به همین دلیل به خوبی و با مهارت می‌توانند اقدام به پاکسازی مکان تعیین شده نمایند.

سنگ‌هایی که در ساختمان سازی استفاده می‌شوند معمولا به دو دسته سخت و نرم تقسیم بندی می‌شوند. برای سطوح مربوط به پارکینگ ساختمان باید از سطوحی استفاده شود که سختی لازم را دارند و می‌توانند وزن و فشار ناشی از خودروها را تحمل کنند در غیر اینصورت اگر به جای سنگ سخت از نرم استفاده شود ممکن است در بلند مدت شاهد ترک و شکستگی‌های زیادی روی سطوح شوید.

همچنین در صورت استفاده از سطوحی صاف مانند سرامیک برای پارکینگ ممکن است خودروها دچار لغزندگی شوند و باعث بروز مشکلات دیگری شود در نتیجه بهترین گزینه برای پارکینگ می‌تواند سطوح سخت و دارای مقداری شیار باشد این سطوح در حین کفسابی پارکینگ هم استحکام زیادی خواهند داشت.

_

سطوح پارکینگ به دلیل وجود آلودگی معمولا کثیف و تیره رنگ هستند. دود ناشی از اگزوز ماشین‌ها می‌تواند هر سطحی را کثیف کند همچنین جای رد لاستیک‌ها هنگام ترمز گرفتن سیاهی را بر جای می‌گذارد. روغن ریزی ماشین‌ها هم یکی دیگر از مشکلاتی است که در پارکینگ‌ها اتفاق می‌افتد و از بین بردن این مشکلات تنها با وجود سنگسابی امکان پذیر است.

قیمت انجام کفسابی پارکینگ بستگی به متراژ پارکینگ دارد همچنین نوع و روش ساب زنی که برای سطح انجام داده می‌شود. دستگاه‌های کفسابی سه فاز می‌تواند هزینه بیشتری داشته باشند خصوصا اگر سطح از جنس سیمان یا بتن باشد زیرا این دستگاه‌ها از برق سه فاز بهره می‌گیرند و بسیار قوی هستند.

پارکینگ‌ها در اکثر سازه‌ها وجود دارند و انجام خدمات کفسابی پارکینگ امری لازم و طبیعی است به عنوان مثال پارکینگ موجود در منازل و ساختمان‌های شخصی معمولا از سطوح موزاییکی استفاده خواهد شد. سطوح موزاییکی به دو دسته عاج دار و بدون عاج تقسیم می‌شوند. موزاییک‌های عاج دار دارای اشکال و طرح‌هایی هستند که انجام خدمات ساب زنی بر روی آنها می‌تواند دشوارتر از نوع دوم باشد.

سطوح دیگری که می‌توان از آن برای پارکینگ استفاده کرد لاشه سنگ‌ها هستند. لاشه سنگ‌ها ساخته شده از سنگ‌های ریز و درشتی هستند که جلوه بسیار زیبایی به سطوح می‌دهند و در عین حال برای خدمات کفسابی پارکینگ بسیار مقاوم خواهند بود. این سطوح باید با دقت ساب زنی شوند زیرا بر روی تمامی سنگ‌ها تک به تک فرآیند ساب زنی انجام داده خواهد شد تا به صورت یکدست صاف شوند.

در برخی از پارکینگ‌ها پله به طرف طبقات دیگر ساختمان وجود دارد که ممکن است به مرور زمان پله‌ها هم کثیف شده باشند و نیاز به ساب زنی داشته باشند. انجام خدمات کفسابی راه پله هم می‌تواند یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های کفسابی باشد. کفسابی پاگرد و پله معمولا با روش خاصی انجام داده می‌شود.

دستگاه‌های کفسابی بزرگ در برخی قسمت‌ها جوابگو نیستند و بایستی از دستگاه‌های کوچک برای این کار استفاده کرد. دستگاه ساب زنی دستی به خوبی می‌تواند از عهده ساب زنی هر گوشه و کناری و سطوح با عرض کم بر بیاید. از مزایای استفاده از این روش می‌توان به کفسابی ارزان و دقت بیشتر کفساب بر روی سطح اشاره کرد.

 

کفسابی پارکینگ
کفسابی پارکینگ

انجام این خدمات در سه مرحله اصلی اتفاق می‌افتد. در مرحله اول با استفاده از انواع لقمه‌های مخصوص سیمان که جنسی زبر و محکم دارند سطح کاملا ساب زده می‌شوند تا کاملا صاف و یکدست شوند.

در مرحله دوم با استفاده از لقمه‌های نرم‌تری سطح ساب زده خواهد شد و در مرحله آخر از لقمه بسیار نرم تر استفاده خواهد شد.

_

کفسابی پارکینگ بسته به آن که پارکینگ چگونه است و مربوط به چه نوع سازه‌ایی است انجام داده خواهد شد. به عنوام مثال در پارکینگ بیمارستان‌ها و یا پارکینگ ادارات نوع ساب زنی می‌تواند با پارکینگ گاراج‌ها و تعمیرگاه‌های بزرگ متفاوت باشد معمولا برای سطح تعمیرگاه‌ها از بتن یا سیمان سخت استفاده می‌کنند که انجام ساب زنی با استفاده از دستگاه سه فاز امکان پذیر خواهد بود.کفسابی پارکینگ با سطوح سیمانی توسط دستگاه سه فاز می‌تواند به دو روش تر و خشک انجام داده شود که هر کدام مزایا و معایب مخصوص خود را دارد.

معمولا در ساب زنی خشک سیمان گرد و خاک زیادی به وجود می‌آید که شاید موجب آزار کفساب شود در نتیجه این مشکل می‌تواند یکی از معایب ساب زنی خشک باشد. سطوح سیمانی معمولا ناهموار هستند و دارای ترک و شکاف است به همین دلیل نیاز به ساب زنی در آنها بیشتر دیده می‌شود.

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم انجام خدمات ساب زنی پارکینگ به صورت خشک و تر امکان پذیر است و انتخاب هر کدام از این دو روش بسته به نظر و تشخیص کفساب خواهد بود. فردی که مهارت کامل داشته باشد می‌تواند بهترین تشخیص را بدهد و مشتری از نتیجه کار رضایت کامل را داشته باشد. کارکنان سنگسابی در تهران مهارت‌ و اموزش‌های لازم را دیده‌اند.

مراقب شوینده‌های شیمیایی باشید! این شوینده‌ها به شدت به سطوح شما آسیب می‌رسانند پس سعی کنید هرگز اقدام به پاک کردن لکه‌ها با استفاده از شوینده نکنید. شوینده‌های شیمیایی و اسیدی می‌توانند سنگ را آهکی کنند و به همین لکه‌ها جلوه بیشتری از خود نشان دهند به طور مثال جای رد لاستیک‌ها با وضوح بیشتری روی سطح بماند.

کفسابی پارکینگ
کفسابی پارکینگ

برای پاک کردن این گونه لکه‌ها، هرگز بدون داشتن اطلاعات اقدام به استفاده از شوینده‌های اسیدی و شیمیایی نکنید، در عوض با شرکت‌های کفسابی تماس بگیرید تا فرآیند کار به صورت تخصصی و به دست افراد زبده انجام داده شود. این شوینده‌ها به مرور به داخل حفره‌های سطح نفوذ می‌کنند و باعث آسیب به بافت سنگ خواهند شد و به مرور کیفیت اولیه را از دست خواهند داد.

یکی از خدمات جدید و به روز در حوزه ساب زنی هر گونه سطحی اعم از آجری، سیمانی و سنگی خدمات نانو ساب است و به گونه‌ایی انجام داده می‌شود که ابتدا سطح کاملا تمیز و عاری از هر گونه آلودگی خواهد شد سپس با استفاده از مواد مخصوص نانو پوشش داده می‌شود.این مواد موجب محافظت از سطح خواهد شد و در مقابل وجود هر گونه آلودگی و گرد و خاکی مقاومت خواهد کرد. سطوحی که نانوساب شده باشند در صورت ریخته شدن هر ماده آبکی، قابلیت نفوذپذیری را از دست می‌دهند و هیچ ماده‌ایی به داخل سنگ نخواهد رفت.

 

با کفسابی ایران

بهترین کفسابی را تجربه کنید

ابزارهای مورد استفاده توسط افراد کفساب در کفسابی پارکینگ می‌تواند دستگاه‌ ساب زنی با توجه به نوع سطح تک فاز و سه فاز و یا برای گوشه و کنار می‌توان از دستگاه‌های ساب زنی دستی استفاده نمود. انواع لقمه‌های الماسی برای سطوح سیمانی کاربرد خوبی دارند همچنین بعد از انجام این خدمات بایستی سطح را کاملا خشک و تمیز به مشتری تحویل داد.

هدف ما

کسب رضایت شما

خدمات مربوط به کفسابی پارکینگ مزایایی از جمله تمیز و شفاف کردن سطوحی که با بنزین، روغن و سیاهی‌های لاستیک آلوده شده‌اند همچنین صاف و یکدست کردن سطوح سیمانی، بتنی و غیره.

در کفسابی پارکینگ هر گونه درز، شکاف، ترک و شکستگی سنگ به صورت کاملا حرفه‌ایی از بین خواهد رفت و سطوح جان تازه‌ایی به خود می‌گیرند و می‌توان برای سال‌های متوالی از سنگ استفاده نمود.

سنگ سابی پارکینگ
امتیاز دهید page

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو