کفسابی و سنگسابی شرکت کفسابی ایران چگونه است؟


کفسابی و سنگسابی شرکت کفسابی ایران

کفسابی و سنگسابی هر دو خدماتی هستند که باید به دقت و ظرافت انجام شوند. بله درست است این دو خدمت کاملا متفاوت هستند. روند کاری آن‌ها نیز کاملاً متفاوت است. البته شما می‌توانید هر دو خدمت را روی یک ساختمان به صورت پشت سرهم انجام دهید.
شرکت کفسابی ایران یکی از شرکت‌هایی است که می‌توانید درباره هر دو خدمت روی آن حساب کنید. این شرکت بیش از یک دهه است که به خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز مشغول است. المان‌های بسیاری وجود دارد که این شرکت را به منظور ارائه این خدمات خاص کرده است. در ادامه به تعدادی از این المان‌ها اشاره می‌کنیم.

کفسابی چیست؟

متریال‌های کف ساختمان متنوع و در رنگ‌های خاص هستند. بسیاری از ساختمان‌ها هستند که به جای استفاده از سنگ برای کف، از متریال‌های دیگری برای این منظور استفاده می‌کنند. برای مثال پارکت از چوب است اما متریالی است که امروزه بیشتر برای کف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کف سابی را می‌توان روی هر متریال کف ساختمان انجام داد. به طور کلی کفسابی به معنی برداشتن لایه‌‌ای نازک از متریال کف به منظور جلا دهی و تمیز کردن کف دانست. کفسابی یک عملیات دقیق و با ظرافت است که هر کسی از عهده آن بر نمی‌آید. در این بین انتخاب افراد متخصص از اهمیت بالایی برخوردار است.
حال بسیاری می‌گویند این کار را می‌توان به صورت فردی و بدون کمک گرفتن از یک متخصص هم انجام داد! باید گفت اصلاً اینطور نیست. حتی برای خانه‌های کوچک نیز توصیه می‌شود از کفسابی به عنوان یک خدمت استفاده کنید. چرا که افرادی که در این زمینه تخصص ندارند؛ از مواد شوینده‌‌ای استفاده می‌کنند که می‌تواند موجب آسیب به کف شود.
در صورتی که می‌خواهید کفسابی و سنگسابی را باهم انجام دهید؛ لازم است بدانید کفسابی مقدم است. البته بهتر است کفسابی را در دو مرحله انجام دهید. یکی زمانی که می‌خواهید کار را شروع کنید؛ دیگری زمانی که کار را به اتمام رسانده اید. به طور کلی بهتر است زمانی که می‌خواهید عملیات‌های ترمیمی همچون سنگسابی را انجام دهید؛ ابتدا سطح را تمیز کنید.

 

کفسابی چیست؟

سنگسابی چیست؟

یکی از عملیات‌هایی که روی سنگ‌های کف و نمای ساختمان انجام می‌شود تا علاوه بر جلا و زیبایی، مشکلات سنگ نیز برطرف شود. عملیات سنگ سابی علاوه بر برداشتن لایه‌‌ای به قطر حدود یک تا چهار میلی متر، شامل عملیات‌های ترمیمی روی سنگ نیز می‌شود.
یکی از دلایلی که معمولاً افراد را به سمت سنگسابی سوق می‌دهد؛ تراز نبودن کف ساختمان می‌باشد. در این حالت به کمک دستگاه‌های سنگسابی قسمتی که ناهموار‌تر است را می‌سایند تا ساختمان به حالت تراز بازگردد.
از دیگر دلایل استفاده از عملیات سنگسابی می‌توان به شکستگی یا آسیب دیدگی سنگ باشد. این مورد بیشتر در سنگ‌های نمای ساختمان دیده می‌شود. به هر حال سنگ نیز طی عوامل طبیعی دچار فرسایش می‌شود. با استفاده از این عملیات می‌توان این روند را کندتر نمود.
عملیات سنگ سابی برای سنگ بسیار مفید است زیرا موجب می‌شود ترک‌ها و شکاف‌های ریز روی سنگ پوشش داده شوند. این مورد می‌تواند عمر مفید سنگ را افزایش دهد. توجه داشته باشید که وجود اجسام سنگین روی سنگ، می‌تواند موجب ضربات درونی سنگ شود که با چشم قابل دیدن نیستند. این مشکلات با استفاده از سنگسابی رفع می‌شود.

مراحل کفسابی و سنگسابی

مهم‌ترین مرحله در سنگ سابی که باید انجام شود؛ از میان بردن ناهمواری‌هایی است که در جای جای سنگ دیده می‌شوند. برای این منظور بهتر است از دستگاه‌هایی استفاده شود که کیفیت بالایی دارند. زیرا در صورتی که در میان کار دستگاه خراب شود؛ کار بسیار سخت می‌شود.
در مرحله از بین بردن ناهمواری از دستگاه سنگ زبر ۳۶ یا ۴۶ استفاده می‌شود. انتخاب اینکه از کدام دستگاه استفاده شود؛ نیازمند مهارت خاصی است. بنابراین بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که علاوه بر قیمت، به آموزش کارکنان نیز اهمیت دهد.
مرحله دوم از کفسابی به منظور محو یا از بین بردن خطوطی که دستگاه ساب قبلی به جای گذاشته است استفاده می‌شود. در این مرحله از دستگاه لقمه سنگ ۶۰ استفاده می‌کنند. این لقمه سنگ به منظور همین کار تولید می‌شود.
نکته‌‌ای که باید در این مرحله و مرحله بعدی مورد توجه قرار دهید عملیات بتونه کاری است. دقت داشته باشید که عملیات بتونه کاری در این مرحله بعد از مرحله سوم باید تکرار شود. بتونه کاری شکاف میان سنگ را پر می‌کند. در این حالت احتمال از بین رفتن سنگ در اثر نفوذ مایعات به خصوص آب کاهش می‌یابد.
مرحله بعدی باید به سراغ بخش‌های نرم‌تر سنگ بروید. بخش‌های نرم‌تر نیازمند دستگاه لقمه سنگ ۱۲۰ به منظور ساب زنی هستند. این کار به منظور صیقلی کردن و بهبود رنگ سنگ مورداستفاده قرار می‌گیرد.
مرحله چهارم استفاده از لقمه سنگ ۲۲۰ است. این دستگاه به منظور برطرف کردن مشکلاتی که بعد از بتونه کاری ایجاد می‌شود استفاده می‌شود. البته دستگاه‌هایی که در این مرحله استفاده می‌شوند متعدد و با کاربردهای متفاوتی هستند. بنابراین بهتر است یک متخصص به برسی و انتخاب دستگاه بپردازد. از جمله این دستگاه‌ها می‌توان به لقمه ۳۲۰، ۴۰۰ و ۶۰۰ اشاره کرد.
همانطور که اشاره شد؛ در آخرین مرحله لازم است یک بار دیگر عملیات کفسابی انجام گیرد. برای این منظور نیز بهتر است از کسی استفاده کنید که تخصص را در کنار قیمت مناسب به شما ارائه می‌دهند. در مرحله آخر می‌توان از دستگاه سیناکس استفاده کنید.

مراحل کفسابی

مراحل کفسابی

دستگاه سیناکس چیست؟

یکی از اصلی‌ترین و پر طرفدار‌ترین دستگاه‌هایی است که در کفسابی و سنگسابی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به منظور درخشان شدن و لایه برداری نهایی از سنگ‌ها استفاده می‌شود. بسیاری از شرکت‌هایی که در ایران فعال هستند از این دستگاه استفاده می‌کنند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به مدرن ساب اشاره کرد.

دستگاه لقمه سنگ چیست؟

یکی دیگر از دستگاه‌هایی که به شکل گسترده و با اندازه‌های مختلف در مراحل کفسابی و سنگسابی استفاده می‌شود؛ دستگاه لقمه سنگ است. این دستگاه دارای انواع متفاوتی است. هر کدام از این دستگاه‌ها با توجه به فضا و در اندازه مناسب استفاده می‌شود. از جمله انواع این دستگاه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لقمه کفسابی اسید یا لقمه سنگ ایتالیایی

لقمه‌های لوکس

لقمه کلینر

لقمه ماربلی

کفسابی و سنگسابی

انتخاب بهترین شرکت برای انجام عملیات کفسابی و سنگسابی

شرکتی که بهترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌ها و افراد را داشته باشد؛ می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. به طور کلی این عملیات در صورتی خوب و عالی انجام می‌گیرد که کارشناسی که در ابتدا به منظور برسی سنگ به مکان موردنظر مراجعه می‌کند؛ کار بلد باشد.
دستگاه‌هایی که در شرکت استفاده می‌شوند نیز باید با به روز‌ترین متدهای دنیا همخوانی داشته باشند. در واقع در صورتی که کارمند خوبی داشته باشد ولی دستگاه‌ها به روز و خوب نباشد؛ عملیات آنطور که باید و شاید انجام نمی‌گیرد. دقت داشته باشید که اهمیت دستگاه‌ها کم از افراد نباشد؛ بیش از آن نیست.
کفسابی و سنگسابی یکی از اصلی‌ترین عملیات‌هایی است که روی متریال کف ساختمان و نمای سنگی آن صورت می‌گیرد. دستگاه‌ها، انسان‌ها و مجموعه عوامل دیگری که در کفسابی ساختمان دخیل هستند موجب می‌شوند تا یک کار دقیق و بی‌عیب و نقص ارائه شود. پیشنهاد ما برای شما، انتخاب شرکتی است که تمامی این المان‌ها را داشته باشد.
کفسابی ایران سال‌ها تجربه و نمونه کار موفق در این زمینه دارد. این شرکت با استفاده از آموزش‌هایی که به کار کنان ارائه می‌کند آن‌ها را توانمند می‌کند. همچنین دستگاه‌های این شرکت از انواع استانداردهای بین المللی پیروی می‌کند. با توجه به این المان‌ها می‌توان انتظار داشت کفسابی ایران بهترین خدمات را به شما ارائه کند!

این شرکت شامل زیر مجموعه هایی برای تمام خدمات کفسابی و سنگسابی و نماشویی می باشد. شما در هر منطقه از تهران که حضور داشته باشید ما در نزدیکی شما هستیم کافیست با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو