کفسابی در نکا

کفسابی در نکا بنا به مشکلاتی که در این منطقه در خصوص مشکلات ساختمانی و بناها، به وجود آمده، دایر گردیده است. در این شرکت ما به انجام دادن خدمات ساب زنی سطوح شما خواهیم پرداخت و البته تنها به ساب زنی ختم نخواهد شد ترمیم آسیب ها و مشکلات نما و سنگ ها و هر گونه مشکلات دیگر در خصوص سنگ ها با ما قابل انجام خواهد بود.

کفسابی انواع پارکت ها و کف های ساختمانی یکی از خدماتی است که نیازمند به تجربه، حرفه و ابزار دارد. با توجه به این که امروزه اکثر ساختمان ها از پارکت ساخته شده اند می‌توان گفت که پارکت طرفداران بسیار زیادی دارد.

اما برای کفسابی پارکت بایستی مواردی رعایت شود. پارکت به نوعی سطح چوبی گفته می‌شود که باید از آب در کفسابی آن استفاده نشود زیرا به دلیل ساختار چوبی مانند پارکت استفاده از آب باعث ایجاد برآمدگی و خراب شدن پارکت ها خواهد شد.

در نتیجه باید بدون استفاده کردن از آب به این کار بپردازیم. ابتدا بایستی سطح پارکت ها را بررسی نماییم زیرا سزح زیرین پارکت ها اگر ناهموار و صاف نباشد باعث خواهد شد که پارکت ها خوب به زمین نچسپند و کنده شوند و جلوه زشتی داشته باشد.

سطح زیرین پارکت ها باید به خوبی ساب زنی شوند و در نهایت نوبت به خود پارکت ها می‌رسد که به صورت منظم و مرتب در کنار یکدیگر چیده خواهند شد. و در آخر با استفاده از موادی خاص جلا داده می‌شوند.

کفسابی در نکا

کفسابی آجرها در نکا

کفسابی آجرها در نکا به این دلیل است که هنوز از آجر در بسیاری از مناطق استفاده ‌می‌شود. آجرها بعد از چندین سال هنوز هم کاربردهای زیادی در ساختمان سازی دارند.

آجرها از نوعی خاک رس ساخته شده اند که توسط قالب هایی در کوره پخته خواهند شد و به شکل قالب در می‌آیند و استفاده خواهند شد.

نکته دیگر که درباره آجرها باید بدانید این است که آجرها با توجه به ساختار ضخیم و ضمختی که دارند هر نوع آلودگی را به خود جذب خواهند کرد و برای از بین بردن این آلودگی ها باید به کفسابی آجر پرداخت البته بستگی به میزان آلودگی آجرها ابتدا از فشار آب استفاده خواهیم کرد و اگر با این کار مشکل حل نشود از راه های دیگر اقدام خواهیم کرد.

فشار آب هر چند مدت یک بار باعث می‌شود نمای شما تازه شود. اگر برای مدت طولانی این کار را انجام ندهید ممکن است آلودگی ها به آجرها نفوز پیدا کنند و با فشار آب از بین نروند و نیاز به اسید شویی و یا کفسابی باشد.

پیشنهاد ما به کسانی که نمای آجری دارند این است که هر ساله اقدام به شستشوی آجرها نمایند تا دچار مشکلات بعدی نشوند.

کفسابی در نکا

از بین بردن سطوح سیمانی

کفسابی در نکا برای از بین بردن و یا لایه برداری کردن سطوح سیمانی بسیار مفید و موثر عمل می‌کند. سطوح سیمانی به سطوحی گفته خواهد شد که از ترکیب سیمان و آب ساخته شده است. این سطوح بسیار محکم هستند و معمولا برای مکان هایی قابل استفاده است که خیلی در معرض دید قرار ندارند و یا زیبایی آن ها در اولویت نیست.

معمولا از سیمان برای پارکینگ ها، بیمارستان ها و یا پارک ها و گاراژ ها و انبارها استفاده خواهد شد. اما ساب زنی این سطوح بسیار مشکل است و باید توسط دستگاه های کفسابی پر قدرت که از لقمه های الماسی بسیار محکم استفاده شده و معمولا با برق سه فاز انجام شود.

از بین بردن و یا لایه برداری کردن سطوح سیمانی به صورت های تر و خشک انجام می‌پذیرد. مدل تر همان طور که از نام آن مشخص است با استفاده از آب است و در مدل خشک بدون استفاده از آب این کار انجام داده خواهد شد که البته باعث ایجاد گرد و غبار زیادی در محیط خواهد شد.

معمولا سطوح سیمانی به دلیل کثیفی و جذب آلودگی زیاد نیاز به کفسابی دارد و انجام دادن کفسابی باید به صورت حرفه ایی انجام شود تا به خوبی تمام لک ها و ایرادات سیمان از بین برود.

کفسابی این سطوح به دلیل سفت و سخت بودن آن نیاز به برق سه فاز دارد. معمولا برای چنین سطوحی از برق سه فاز استفاده می‌کنیم در غیر این صورت برق تک فاز برای سطوح سنگی و سرامیکی کفایت می‌کند.

کفسابی در نکا

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو