خدمات کفسابی ساختمان

خدمات کفسابی ساختمان

خدمات کفسابی ساختمان از جمله کارهایی می باشد که به عنوان ضروری ترین و واجب ترین کارها برای هر ساختمانی از جمله ساختمان منازل، ادارات، شرکت ها، موسسات و… یک کار واجب و ضروری می باشد و می تواند به بازسازی و ترمیم سطوح مختلف سنگی از هر نوع و جنسی که باشد کمک کند و درخشندگی و تمیزی را به آن هدیه دهد. از جمله مواردی که می تواند به انجام درست، صحیح و اصولی این عملیات کمک کند انتخاب درست شرکت کفسابی می باشد که می تواند نقش موثری در این زمینه داشته باشد. کفسابی ایران در تهران باتوجه به پرسنل باتجربه و حرفه ای که دارد و همچنین انواع دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته می تواند عملیات مختلف مربوط به کفسابی، سنگسابی، نماشویی و…. را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام دهد.

تاثیرات کفسابی و سنگسابی در ساختمان

همان طور که آگاه هستید هر ساختمان از قسمتهای مختلفی تشکیل شده است که یکی از مهم ترین قسمت های هر ساختمان، کف ساختمان است و باید بگوییم که کفسابی، سنگسابی یا همان ساب سنگ از جمله خدمات ساختمانی مربوط به این قسمت از ساختمان هستند. اگر می خواهید سطح کف ساختمان شما زیبا، تمیز و درخشان به نظر برسد باید در طول عمر ساختمان به صورت دوره ای یعنی هرچند وقت یک بار این عملیات را بر روی پوشش سطح کف ساختمان اجرا نمایید. 

کفسابی و سنگسابی به چه معنی می باشد ؟

همان طور که قبلا اشاره کردیم، کف هر ساختمان در طول عمر مفید خود به خدمات کف سابی و سنگ سابی سنگ نیاز دارد سنگسابی یا همان کفسابی به معنای صیقل دادن سنگ میباشد. این دو واژه به این معنی می باشد که سطح سنگ کف ساختمان شما توسط فردی که به آن ساب زن گفته می شود، به اندازه 1 تا 5 میلی متر سابیده می شود و این باعث می شود که کف ساختمان شما جلوه ای فوق العاده و بی نظیر پیدا کند.

به چه دلایلی باید کفسابی و سنگسابی انجام شود ؟

دلایل متعددی وجود دارد که شما باید کاملا به آنها آگاه باشید تا در آن مواقع حتما کار کفسابی و سنگسابی را بر روی سطح مورنظرتان انجام دهید که در اینجا ما به برخی از آن ها اشاره می کنیم :

خدمات کفسابی و سنگسابی در تهران

1- عدم هم تراز بودن سنگ های کف ساختمان

یکی از دلایلی که بسیار مشاهده می شود و بسیار متداول است این می باشد که سنگ های به کار رفته در کف ساختمان به صورت یک دست نمی باشند و در بیشتر ساختمان های مختلف این مشکل مشاهده می شود.

این مشکل باعث می شود که زمانی که شما رفت و آمد می کنید و یا حتی وسیله ای را حمل می کنید با مشکل مواجه شوید به همین دلیل است که بیشتر افراد این مشکل را از مهم ترین دلایل برای انجام خدمات کفسابی و سنگسابی می دانند.

2- ریخته شدن مواد و مصالح ساختمانی بر روی کف ساختمان

یکی دیگر از مسائلیکه باعث می شود افراد ناچار به انجام خدمات کفسابی و سنگسابی بر روی کف ساختمان شوند، این می باشد که امکان دارد در زمان تعمیرات ساختمان و عملیات بنایی ساختمان مواد و مصالح ساختمانی مانند: سیمان، ملات و یا مصالح ساختمانی مختلف روی کف ساختمان بریزد.

کفسابی ایران در پروژه های زیادی با این مسئله مواجه بوده و باید یادآور شویم که اجرای خدمات کفسابی ساختمان بر روی این سنگ ها مشکل را به راحتی حل خواهد کرد. 

در این مواقع که سنگ با چنین مشکلی مواجه می شود سطح کف مورد نظر، به شیوه اصولی ساب زده شده و بعد از انجام این مراحل درز های سنگ و یا همان بندهای آن با استفاده از مواد مخصوص پر می شود.

3- آسیب دیدن سطحی کف

یکی از مهم ترین و اصلی ترین دلایل برای انجام خدمات کفسابی ساختمان، آسیب دیدگی سطح سنگ کف و خراشیده شدن آن می باشد. در این موارد انجام خدمات سنگ سابی باعث می شود که آسیب ها و صدمات سطحی برطرف شود و از پیشرفت و رشد خرابی کف نیز جلوگیری شود. 

4- تثبیت شدن لایه های چرک و آلودگی بر روی سطح سنگ با گذشت زمان

بیشتر افراد با این صحنه مواجه شده اند که پس از گذشت چندین سال، لایه ای بسیار نازک از چرک و آلودگی بر روی سنگ کف تثبیت می گردد.

سیاه و کدر شدن کف آشپزخانه شما به مرور زمان و یا پارکینگ ساختمان بر اثر حرکت لاستیک خودروها، باعث به وجود آمدن چنین مشکلی می شوند.

در این زمان، با انجام خدمات کفسابی ساختمان می توان به کلی این لایه ای ضافی را از سطح کف زدوده و زیبایی و درخشندگی دوباره را به کف ساختمان بازگرداند.

خدمات کفسابی ساختمان

تاثیر کار کفساب بر خدمات کفسابی ساختمان

در تمامی مواردی که در توضیحات بالا به آن ها اشاره شد، نیاز به انجام خدمات کفسابی و ساب سنگ توسط یک ساب زن کارآزموده و با تجربه احساس می شود. چرا که در این حالت امکان دارد آسیب ها و ترک های سطحی و کوچک به مرور زمان زیاد شده و سطح سنگ کف شما به کلی آسیب ببیند که اگر این اتفاق بیافتد بازیابی سنگ به حالت اولیه به سادگی قابل جبران نمی باشد.

مراحل مختلف خدمات کفسابی ساختمان 

کف سابی ساختمان ها معمولا برای سنگ های معمولی ۸ مرتبه می باشد، یعنی تمامی سطح کف باید ۸ دفعه ساب بخورد البته این تعداد ساب زدن به نوع کف و عوامل دیگر نیز بستگی دارد.

در ابتدای پروسه کف سابی ساختمان ابتدا با دستگاه های مخصوص کفسابی شروع به ساب زدن کف ساختمان می کنند، بدیهی است که در بعضی قسمت های ساختمان مانند کنج دیوارها دستگاه کفسابی به آنجا دسترسی ندارد و نمی تواند آن قسمت ها را ساب زند، خیلی از همکاران ما به این قسمت ها توجه نمی کنند و ساده از این قسمت ها می گذرند ولی کفسابان حرفهای و متخصص شرکت کفسابی ایران به این نکات ریز توجه دارند و همیشه سعی در تحویل دادن بهترین کار به مشتری خود را دارند، به همین دلیل در انتهای کار این قسمت هایی که دستگاه ها به آن دسترسی نداشته را بصورت دستی ساب می زنند تا تمامی سطح کف ساختمان کاملا یکدست شود و سپس آن را به کارفرما تحویل دهند.

امتیاز دهید post

1 دیدگاه

  • کفسابی و نماشویی که شرکت شما انجام میده بهتر از شرکت هایی مثل میهن راپل و جهان فرود هستش.
    حتی قیمت شما بسیار بهتر و به صرفه تر هستش. ممنون از سایت کفسابی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو