ساب زن سنگ

ساب زن سنگ چگونه انجام می شود

ساب زن سنگ فردی می باشد که باید دانش، تجربه، تخصص و اطلاعات کافی و لازم را در انجام کاری که قرار است انجام دهد داشته باشد بخش اصلی و عمده انجام خدمات کفسابی و شستشوی سنگ و سرامیک سطوح مختلف بر عهده شخصی می باشد که قرار است کار ساب زدن سنگ را انجام دهد چون انجام نادرست و اشتباه این کار می تواند صدمات و آسیب های جبران ناپذیر و خسارات مختلفی را به وجود بیاورد. اگر قصد انجام هرکدام از عملیات کفسابی، سنگسابی، نماشویی و… را دارید بهتر است که انجام این کار را به یک شرکت با سابقه و باتجربه بسپارید تا با بهترین و جدیدترین روش های روز دنیا همراه با افراد متخصص و دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته این کار را برای شما انجام دهند. شرکت کفسابی ایران در تهران آماده می باشد تا خدمات اصولی خود را با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان خود قرار دهد. 

 ساب زن سنگ چه کسی است و چگونگی انجام ساب سنگ ؟

گاهی اوقات در ساختمان ها و سایر جاهایی که فضای سطح کف آن با سنگ پوشش داده شده در اثر موارد مختلفی موادهایی از جمله اسید، جوهرنمک یا هر ماده ی دیگری که حاوی اسید می باشد بر روی سنگ ریخته می شود که باعث به وجود آمدن لکه در سطح سنگ می شود و سنگ را کدر می کند که برای ازبین بردن لکه و رفع آسیب های به وجود آمده در سطح سنگ و همچنین برای ایجاد درخشش سنگ باید حتما ساب زده شود تا سطح سنگ حالت  براق پیدا کند و سطح آن یکدست و یکنواخت شود.

یکی دیگر از مواردی که باید ساب سنگ انجام شود زمانی است که سنگ پستی و بلندی داشته باشد و یا مواقعی که مراحل ساخت ساختمان و یا جایی را تازه تمام کرده باشید که در این حالت به احتمال زیاد سنگ به کار رفته دارای  لکه است که لکه می تواند شامل هرچیزی از جمله مصالح ساختمانی، رنگ، چسب و… باشد که کفسابی ایران تمامی این مشکلات را با ساب زدن سنگ از بین می برد.

همچنین در مواقعی که سنگ قدیمی باشد یا مدت زمان زیادی باشد که هیچگونه سابی نخورده باشد به احتمال زیاد سنگ شفافیت خود را از دست داده و کدر و مات شده است که این مشکل را می توانید با انجام عمل کف سابی رفع نمایید، ساب سنگ باعث براق شدن فوق العاده و بی نظیر سنگ می شود و باعث می شود که سنگ سطح کف شما مانند روز اول میشود و این کار بسیار به نفع می باشد به این دلیل که سنگ به کار رفته در اول کار ساختمانی دارای پستی و بلندی هایی می باشد و یا مشکلات کوچک و متعددی دارد که با سنگ سابی و گف سابی این مشکل رفع می شود.

ساب سنگ نوع های مختلف و گوناگونی دارد که بهترین نوع آن سنگسابی ایتالیایی می باشد در این مدل از ساب زنی مکان مورد نظر شما به حدی براق و شفاف می شود که آن نقطه دقیقا مثل آینه می شود به همین دلیل به آن کفسابی شیشه ای یا کفسابی آینه ای می گویند.

کفسابی و سنگسابی میرداماد

کار ساب زن سنگ به چه صورت می باشد؟

در این مطلب قصد داریم ویژگی های یک ساب زن سنگ، کاربلد و حرفه ای را برای شما عزیزان دنبال کننده سایت کفسابی ایران بیان کنیم. 

یک ساب زن سنگ حرفه ای قبل از انجام کار کلیه هزینه های کف سابی را قبل از اجرا در اختیار مشتری می گذارد و همچنین تمامی دستگاههای پیشرفته و مجهز را دارد. ما در کفسابی ایران  با داشتن سالها سابقه بیشتر دستگاه های موجود در بازار را امتحان کردیم و دستگاه هایی که در حال حاضر در اختیار داریم جز به روزترین دستگاه های موجود در بازار می باشد.

این عامل به همراه تجربه بالای افراد ساب زن ما در کفسابی بهترین خدمات و بهترین کیفیت کفسابی را برای شما به ارمغان می آورد. 

ساب زن سنگ باید کار را به صورتی انجام دهد تا بندکشی سنگها خالی نماند.

باید به شکلی ساب زن سنگ کار خود را به درستی انجام دهد که کناره های دیوار که در دسترس دستگاه نیست نیز به صورت دستی ساب خورده شود و کاملا تمیز شود.

ساب زن سنگ باید پستی، بلندی و ناهمواری های موجود در سنگها را کاملاً از بین ببرد.  

مراحل سابزنی سنگ 

سابزنی سنگ در حالت عادی و معمولی دارای ۸ مرحله می باشد یعنی در هر کفسابی ۸ دور سنگ ساب زنی می شود که با لقمه های مختلف و گوناگون صورت می گیرد.

لقمه کفسابی چیزی شبیه به صابون و یا آجر است که در زیر دستگاه سابزنی وجود دارد.  

سابزنی در مرحله اول با لقمه ۴۶ انجام می شود که برای از بین بردن پستی و بلندی سنگ استفاده می شود.

در آخر سابزنی با لقمه ایتالیایی انجام می شود که باعث براقی و شفافیت فوق العاده سنگ می شود.  

خدمات کفسابی سرامیک

پیشنهاد کفسابی ایران

ما در کفسابی ایران با دارا بودن سالها تجربه و مدرن ترین دستگاههای کفسابی و سنگسابی بهترین نوع ساب زنی را با مناسب ترین قیمت انجام می دهیم، کافی است با ما تماس بگیرید.  

کارشناسان و مشاوران ما در شرکت کفسابی ایران آماده پاسخگویی به سوالات، نظرات، پیشنهادات شما می باشند شما می توانید با تماس با شماره تلفن های موجود بر روی صفحه سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید به علاوه با تماس با کفسابی ایران می توانید تاریخ روزی که قصد دارید عملیات ساب زن سنگ را برای شما انجام دهند تعیین کنید چون در ایام تعطیل و روزهایی که به دلیل آلودگی های مختلفی مانند بارش باران و غیره سطوح کثیف شده اند خط های ما اشغال می باشد بهتر است از چند روز قبل از تصمیم به عملیات کفسابی نوبت های خود را رزرو کنید.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو