فرچه زنی سرامیک

فرچه زنی سرامیک چگونه انجام میشود

فرچه زنی سرامیک یا شستشوی سرامیک کاری است که پیشنهاد می شود جهت تمیز شدن هرچه بیشتر سطوح سرامیکی کف ساختمان های خود انجام دهید اما خب انجام دادن آن به روش درست و اصولی کار هرکسی نمی باشد و نیازمند تخصص و تجربه می باشد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که حتما کار خود را به شرکت های معتبری بسپارید که در انجام دادن فرچه زنی سرامیک حرفه ای هستند و در این زمینه دانش و تجربه کافی داشته باشند. کفسابی ایران در تهران یکی از بهترین شرکت های کفسابی می باشد که آماده می باشد تا شما را در زمینه های مختلف کفسابی، سنگسابی،  نماشویی و…. کمک کند و با استفاده از پرسنل متخصص و حرفه ای و دستگاه های پیشرفته و مجهز و همچنین مواد شوینده باکیفیت و درجه یک این عملیات مختلف را بر روی سطوح و نماهای مختلف شما از هر جنس و نوعی انجام دهند.

فرچه زنی سرامیک و سنگ عملی است که در آن سنگ های کثیف و کدر که بر روی آن مصالح ساختمانی مانند: سیمان، گچ و هر نوع کثیفی، آلودگی و جرم باشد پاک شده و سنگ به همان حالت اولیه خود برگردانده می شود.  

فرچه زنی سرامیک و سنگ باید یکسری اصول و قواعد خاص رعایت شود، جهت انجام این کار لازم به دستگاه کفسابی و سنگسابی مخصوص و مجهز می باشد.

کفشویی به چه معنی می باشد؟

به شست شوی انواع سنگ و سرامیک با استفاده از فرچه های مخصوص همراه با دستگاه کف سابی و سنگ سابی کفشویی می گویند.

انجام این عملیات با کار عادی کفسابی یک کار کاملا جداگانه می باشد که در ادامه آن را برای شما کاربران گرامی کفسابی ایران توضیح خواهیم داد.

فرچه ای که به دستگاه کفسابی وصل می شود تا فرچه زنی سرامیک انجام شود دارای یک ساختار ویژه می باشد که تمامی آلودگی سطح سنگ را از بین می برد و این کار باعث می شود تا سنگ به همان کیفیت اولیه خود که حالت درخشان و براق دارد باز گردانده شود.

کفشویی پارکینگ

بیشتر افراد برای تمیز کردن پارکینگ های خود ترجیح می دهند به جای کفسابی از کفشویی استفاده کنند که در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را می گیرند اما اگر می خواهید سنگ سطح کف شما شفاف و یکدست شود و هرگونه نقص و عیبی که دارد از بین رود ما به شما پیشنهاد می دهیم از کفسابی به جای کف شویی استفاده شود.

کفشویی و کفسابی سنگ چه فایده ای دارد؟

کفسابی سنگ، فرچه زنی سرامیک و کفشویی سرامیک باعث بازسازی سنگ های کهنه و قدیمی می شود و باعث می شود سنگ ها به همان حالت اول خود که شفافیت و درخشندگی داشتند به همان حالت برگردند.

تمامی این عملیات باید با مواد شوینده مخصوص و روش های اصولی انجام شود این کار باعث می شود سطح کف شما عاری از هرگونه آلودگی و کثیفی شود.

با فرچه زنی سرامیک و کفشویی سنگ پاکیزگی، درخشش و تمیزی دوباره را به ساختمان خود هدیه دهید.

فرچه زنی سرامیک

انواع فرچه زنی سرامیک در شستشوی سنگ :

فرچه پلاستیکی: این نوع فرچه در مواردی کاربرد و قابل استفاده میباشد که سنگ های کف بدون سیمان یا هر نو ریختگی بروی سنگ باشد و در سنگ سابی کاربرد چندانی ندارد. 

فرچه سیمی نرم: بیشترین مصرف را در بین عزیزان سنگ ساب دارا میباشد. 

فرچه بکسری: در مواردی کاربرد دارد که مواد ریخته شده بروی سنگ با فرچه نرم قابل پاک شدن نمی باشد. 

فرچه ها در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد. 

فرچه استفاده شده باید با شرایط سنگ و جنس آن مطابقت داشته باشد تا از آسیب دیدگی به سنگ جلوگیری شود. 

در حداقل امکان نباید از فرچه بکسری استفاده شود چرا که باعث آسیب رسیدن به سنگ می شود. 

هزینه کفسابی گرانیت

هزینه فرچه زنی سرامیک

در کل هزینه کفسابی، سنگسابی و فرچه زنی سرامیک بستگی به نوع و جنس سنگ و متراژ آن دارد به عنوان مثال قیمت کفسابی و فرچه زنی سنگ گرانیت با سنگی که حالت عادی دارد متفاوت می باشد و یا فضایی که متراژ بالا دارد هزینه آن  با مکانی که متراژ کمتری دارد کاملا متفاوت می باشد.

چه افرادی کفسابی یا کفشویی انجام می دهند؟

افرادی که به زیبایی ساختمان، منزل، محل کار خود و… اهمیت می دهند بیشتر از عملیات کفسابی و کفشویی بیشتر استفاده می کنند.

شاید برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید که آیا مکان هایی که دارای قدمت زیادی هستند و کمی قدیمی و کهنه هستند می توان کار کفسابی و کفشویی انجام داد؟

در جواب این سوال باید بگوییم که بله عمل ساب زدن سنگ و کفشویی برای تمامی ساختمان ها و مکان ها قابل اجرا و قابل انجام می باشد.

در صورتیکه ساختمان شما مشکلات کم و جزیی دارد می توانید از کفشویی که هزینه پایین تری دارد نسبت به کفسابی دارد استفاده کنید.

در پایان باید بگوییم که با سپردن انجام عملیات کفسابی و سنگسابی به شرکت کفسابی ایران ازنتیجه ی پایان کار که باعث درخشش و زیبایی سطح کف ساختمان شما می شود لذت ببرید وتجربه به یاد ماندنی از انجام کار شستشوی سرامیک در ذهن شما باقی خواهد ماند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماس یکتماس دو