قیمت کفسابی در روزهای آخر سال 1402

قیمت کفسابی

از جمله اقدامات لازم برای سطوحی که دارای مشکلات خاصی مثل کثیفی، جرم و آلودگی‌های دیگری هستند می‌توان به خدمات کفسابی اشاره نمود. قیمت کفسابی امری است که باید با توجه به متراژ محیطی که بر روی آن خدمات کفسابی انجام می‌شود، بررسی شود در نتیجه نمی‌توان قیمتی ثابتی را برای آن در نظر داشت.

قیمت کفسابی

احتمالا تا به حال با خدمات ساب زنی آشنا شده‌اید و یا برای یکبار هم که شده نام آن به گوش شما خورده است. خدمات کفسابی در جهت ارائه انواع خدمات پاکسازی ساختمان به کار برده خواهد شد و زیر شاخه‌های بسیاری دارد به طورمثال نماشویی و یا ساب زنی انواع سطوح سنگی سخت و نرم، بتن سابی و غیره خواهد بود.

قیمت کفسابی

کفسابی با استفاده از دستگاه‌ها و ابزارهای مخصوصی انجام داده خواهد شد. شرکت ارائه دهنده خدمات کفسابی بایستی تمامی این دستگاه‌ها را در اختیار داشته باشد تا بتواند کاری به صورت حرفه‌ایی به مشتری ارائه دهد.با انجام کفسابی می‌توانید خدمات ارزنده‌ایی را به مشتری ارائه دهید و این کار با استفاده از دستگاه‌های خاصی انجام داده می‌شود.

قیمت کفسابی
قیمت کفسابی

از دستگاه‌های کفسابی دستی برای کفسابی راه پله و دیگر قسمت‌های ساختمان که دارای سنگ کوچک است می‌توان استفاده کرد. کفساب با استفاده از دستگاه کفسابی تسلط بیشتری روی آن دارد و در نتیجه دقت بیشتری خواهد داشت. افرادی که به خدمات ساب سنگ مشغول هستند بایستی تسلط کامل بر استفاده از همه دستگاه‌ها را داشته باشند.

_

برای انجام خدمات کفسابی بایستی از دستگاه‌های مخصوص ساب زنی استفاده کرد به طور مثال دستگاه‌های سه فاز و همچنین دستگاه‌های تک فاز که وجود آنها برای سابیدن سطوح مختلف لازم و ضروری. سطوحی که به صورت بتنی و از جنس سختی هستند بایستی توسط دستگاه‌های سه فاز که از برق سه فاز هم بهره می‌گیرند سابیده شوند.از طرفی دیگر برای انواع سطوح مانند سرامیک و موزاییک بایستی از انواع دستگاه‌ها از جمله تک فاز و دستگاه‌ کفساب دستی استفاده کرد.

 

دستگاه‌های کفسابی دستی برای سطوحی کاربرد دارند که دستگاه‌های بزرگ در آنجا جای نگیرند معمولا از این دستگاه‌ها برای سطوحی که طول و عرض کمی دارند می‌توان بهره گرفت.

سنگ‌های مورد استفاده در ساختمان از دو نوع سنگ‌های نرم و سخت هستند که برای ساختمان سازی کاربرد دارند از انواع سنگ‌های تراورتن می‌توان هم برای نمای بیرونی هم قسمت‌های داخلی ساختمان بهره گرفت زیرا این سنگ‌ها از نوع نرم هستند.

سنگ‌های نرم به نوعی از سنگ‌ها گفته می‌شود که توسط انسان و با استفاده از ترکیب موادی خاص ساخته خواهند شد. این سنگ‌ها مقاومت بالایی دارند اما نه به اندازه سنگ‌های سخت زیرا سنگ‌های سخت از دل طبیعت به دست می‌آیند و برای استفاده در ساخت و ساز می‌توانند بسیار کاربردی و مفید باشند.

سنگ‌های سخت از جمله سنگ‌هایی هستند که مقاومت بالایی در سنگسابی خواهند داشت. این سنگ‌ها معمولا برای پله و پاگرد، نمای ساختمان و غیره کاربرد دارد.

_

قیمت سنگسابی به نوع و روش کفسابی بستگی دارد. روش‌های مختلفی برای کفسابی وجود دارد که برای هر کدام از این روش‌ها بایستی نوع مخصوصی از خدمات با ابزارهای مخصوصی ارائه داده شود. خدمات ساب زنی می‌تواند برای انواع مختلفی از سطوح سنگی و غیر سنگی کاربرد داشته باشد.

معمولا قیمت کفسابی‌ها با یکدیگر متفاوت است به عنوان مثال کفسابی سطوح پارکتی با کفسابی موزاییک قیمتی متفاوت دارد زیرا سطوح پارکتی نباید با آب برخورد داشته باشند و ممکن است دچار مشکل شوند پس در نتیجه بایستی در ساب زنی این سطوح نهایت دقت را به عمل آورد.

سطوح دیگر مانند بتن و سیمان به دلیل سختی زیاد نیاز به ساب زنی بیشتری دارند. اگر از دستگاه سه فاز استفاده شود میزان مصرف برق بیشتری خواهند داشت در نتیجه هزینه این نوع کفسابی هم به نسبت دیگر سطوح بالاتر می‌رود. قیمت سنگسابی سطوح بر حسب متراژ زمین انجام داده خواهد شد.

از جمله سطوح سنگی دیگری که بایستی ساب زنی آنها با مهارت خاص انجام داده شود لاشه سنگ‌ها هستند. قیمت کفسابی لاشه سنگ‌ها بسته به نوع لاشه سنگ ریز و یا درشت و متراژ سطح متفاوت است. معمولا لاشه سنگ‌ها نیاز به دقت بیشتری در کفسابی دارند. این نوع از سنگ‌ها ساخته شده از سنگ‌های ریز و درشت در اندا**زه و اشکال مختلفی هستند.

لاشه سنگ‌ها از قطعه قطعه شدن سنگ‌های دیگر ساخته می‌شود و به شکل ناهمانگی کنار یکدیگر قرار می‌گیرند زیرا اشکال یکدستی ندارند به همین دلیل بایستی کفسابی بر روی آنها با دقت انجام داده شود.لاشه سنگ‌ها معمولا برای انواع سطوح داخل ساختمان، پارک‌ها، باغچه‌ها و غیره استفاده خواهد شد این نوع سطوح جلوه بسیار زیبایی دارند و از لحاظ قیمتی هم بسیار به صرفه خواهند بود.

انجام خدمات سنگسابی در تهران می‌تواند با بهترین قیمت کفسابی و بالاترین کیفیت ارائه داده شود. یکی از بهترین خدمات ساب زنی مربوط به کفسابی ایتالیایی می‌باشد. کفسابی ایتالیایی می‌تواند درخشندگی زیادی به سطوح بدهد، در واقع برای  کفسابی ایتالیایی بالاترین نوع ساب زنی برای سطوح انجام داده خواهد شد و طی چندین مرحله این کار انجام داده می‌شود.

 

قیمت کفسابی
قیمت کفسابی

رزین‌ها برای انواع مختلفی از سطوح مانند سنگ، سرامیک و غیره کاربرد دارند با وجود رزین مقاومت سطح در برابر اشعه خورشید و یا ریخته شدن مواد بر روی سنگ بالا خواهد رفت.

_

در کفسابی ایتالیایی با توجه به متراژ سطح قیمت سنگسابی مشخص خواهد شد. در این نوع از ساب زنی ابتدا سطوح با استفاده از لقمه‌های شماره 36 الی 80 ساب زده خواهند شد و بعد با استفاده از لقمه شماره 120 به صورت کامل سابیده می‌شوند. رزین و بتونه ایتالیایی در مرحله بعدی استفاده می‌شوند که در براقی و شفافیت سطح بسیار تاثیر گذار خواهند بود.

رزین‌ها یکی از موادی هستند که در ترمیم سطوح نقش بسیار موثری خواهند داشت. مزایای استفاده از رزین بسیار زیاد به طور مثال از رزین می‌توان در جهت پرکردن درزها و ترک‌ها استفاده کرد. رزین‌ها براقیت فوق‌العاده‌ایی به سطوح می‌دهند. یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت رزین‌ها می‌تواند محافظت از سنگ و سطوحی باشد که قبلا دچار ترک و آسیب شده‌اند.وقتی روی سطحی رزین کاری انجام داده می‌شود، به سطح نرمی خاصی داده خواهد شد بطوریکه قبل از آن بسیار سخت هستند اما با وجود رزین نرم خواهند شد.

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم انواع مختلفی از روش‌های کفسابی وجود دارد که با توجه به آنها می‌توان قیمت کفسابی متفاوت خواهد بود. کفسابی پارکینگ و یا ساب زنی سطوحی از قبیل پله و لابی و غیره همگی به یک شرکت کفسابی حرفه‌ایی بستگی دارد. شرکت‌های کفسابی تمامی  موارد را به خوبی در نظر می‌گیرند تا بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

یکی دیگر از موارد مهم و موثر در قیمت سنگسابی می‌توان به هزینه ایاب و ذهاب اشاره کرد. هزینه ایاب و ذهاب کفساب‌ها توسط شرکت کفسابی از مشتری گرفته خواهد شد. مشتری باید با توجه به شرکتی که در نزدیکی محل زندگی او قرار دارد درخواست دهد در غیر اینصورت ممکن است هزینه‌های بیشتری برای مشتری ایجاد شود.

قیمت کفسابی
قیمت کفسابی

یکی دیگر از خدمات نوین و جدید کفسابی می‌تواند خدمات نانو ساب سنگ باشد. نانو ساب کردن روشی جدید است که اخیرا به وجود آمده و برای این است تا سطوح هیچ گونه گرد و خاکی به خود نگیرد. سطوح با وجود نانو ساب شدن هیچ ماده‌ایی آبکی به خود جذب نخواهند کرد و این می‌تواند از کثیف شدن سنگ جلوگیری نماید.

خدمات نانو ساب یکی از جدیدترین خدماتی است که می‌توان برای سطوح پارکتی و سطوح سنگی، حتی آجری انجام داد. در سطوح آجری خصوصا زمانی که برای نمای ساختمان استفاده می‌شوند بایستی هر چند ماه یکبار کفسابی انجام داده شود زیرا این سطوح گرد و خاک زیادی به خود می‌گیرند اما با وجود خدمات نانو ساب دیگر سطوح دچار آلودگی و یا کثیفی‌های ناشی از باران نخواهند شد.اما می‌توان آنها را با استفاده از روش پیچ و رولپلاک به خوبی مهار نمود.

با کفسابی ایران

بهترین کفسابی را تجربه کنید

مصالح مورد استفاده در کفسابی می‌تواند متفاوت باشد به عنوان مثال وقتی که سنگ‌ها درزی پیدا می‌کنند، ابتدا با استفاده از رزین و یا بتون پر خواهند شد و بعد ساب زنی می‌شوند. با به کار بردن چنین مصالح و روش‌هایی می‌توانید به جای تعویض کامل سنگ آنها را ترمیم نمایید.

هدف ما

کسب رضایت شما

 در مجموع قیمت کفسابی در تمامی شرکت‌های ساب زنی طبق اتحادیه و بر حسب متراژی که کار بر روی آن انجام داده می‌شود است اما بستگی زیادی به نوع ساب زدن و نوع سطح هم خواهد داشت همیچنین هزینه مربوط به ایاب ذهاب نیز باید توسط مشتری پرداخت شود.

امتیاز دهید page

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو