هزینه کفسابی گرانیت

هزینه کفسابی گرانیت

هزینه کفسابی گرانیت باتوجه به متراژ فضایی که قرار است عملیات کفسابی بر روی آن انجام شود و نوع خدماتی که مشتری ی خواهد مانند ترمیم و بازیابی و سنگ و سایر عملیات متفاوت می باشد به همین دلیل زمانی که شما با شرکت کفسابی ایران تماس می گیرید تا کار کفسابی، سنگسابی، نماشویی یا هر خدمات دیگری را که بخواهید برای شما انجام دهد جهت برآورد هزینه و قیمت کارشناسان و متخصصان خود را به محل شما می فرستد تا با بررسی یک سری موارد مقدار بودجه ای که برای انجام این کار لازم می باشد را برای شما محاسبه کند و به شما اطلاع دهد که برای انجام این کار چه مقدار باید هزینه کنید. البته باید به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که سنگ گرانیت یکی از گران ترین و با ارزش ترین سنگ ها می باشد که انجام عملیات کفسابی و شستشوی آن نیازمند تخصص و تجربه می باشد و باید کار را به شرکت و به فردی بسپارید که در نهایت پشیمان نباشید و از نتیجه کار راضی باشید.

در ابتدا بهتر است با نوع سنگ گرانیت آشنا شویم 

سنگ خارا یا گرانیت نوعی از سنگ آذرین درونی می باشد که به همین علت بافت یا بهتر است بگوییم جنس آن دارای دانه‌های متوسط تا درشت می باشد. رنگ سنگ بسته به کانی و شیمی سنگ، از صورتی تا خاکستری پررنگ و حتی سیاه، متغیر می‌باشد.

این سنگ از سنگین‌ ترین سنگ‌ها با چگالی ۲٫۷۵ گرم بر سانتی متر مکعب می‌باشد، گرانیت یکی از محکم‌ ترین و سخت‌ ترین سنگ‌ها می‌باشد، به همین دلیل به صورت گسترده‌ در اماکن، ساختمان ها، فروشگاه ها، آزمایشگاه ها و … به کار برده می شود.

مقاومت این سنگ در مقابل خوردگی باعث استفاده گسترده از آن در بیشتر مکان های مختلف شده‌ است مقاومت و سختی بالای این سنگ این امکان را فراهم می‌کند که ورقه‌هایی به ضخامت تنها چند میلی‌متر از این سنگ ساخت.

باید بگویم که کفسابی گرانیت یکی از گران ترین کفسابی ها است.

هزینه کفسابی گرانیت کلا به ۴ دسته تقسیم می شود :

1- کف سابی معمولی       2- کف سابی ایتالیایی       3- کف سابی درجه یک         4- کف سابی نانو ساب

هزینه کفسابی گرانیت

هزینه کفسابی گرانیت

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم سنگ گرانیت از سنگین ترین سنگها به شمار می رود همین ویژگی سخت بودن سنگ و مقاومت زیاد سنگ گرانیت در برابر خوردگی و ضربه و ساییده شدن دلیل آن شده است تا در صنعت ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار بگیرد به شکلی که در کف سازی، نماسازی و دیوار سازی و نوع درجه یک و مرغوب آن در دکوراسیون داخلی و لوکس سازی نیز استفاده می شود.

باید به این مسئله توجه داشته باشید که ساب زدن سنگ گرانیت یکی از سخت ترین کارها می باشد و اگر ساب درجه یک گرانیت را می خواهید باید قبل از شروع کار با کفسابی مورد نظری که قصد دارید کار خود را به آن بسپارید درباره هزینه آن صحبت کنید.

اگر می خواهید که سنگ گرانیت شما براق و درخشان شود حتما با کفسابی ایران تماس حاصل نمایید و کار کف سابی گرانیت خود را به کارکنان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید.

دلیل گران بودن ساب گرانیت چیست ؟

– گرانیت سنگ طبیعی بسیار محکم و مقاوم می باشد که مقاومت بالایی در برابر ساییدن دارد.

– تعداد ساب لازم برای کف سابی گرانیت در حدود دوبرابر سنگ های معمولی می باشد.

– مواد مصرفی لازم برای سابیدن گرانیت گران قیمت و کمیاب می باشد.

– معمولا براقیت و حالت آینه ای بیشتری از سایر سنگ ها دارد.

– گرانیت سنگ زیبایی می باشد که در صورت ساب مناسب می تواند جلا و زیبایی بی نظیری را به همراه داشته باشد.

مشکلات سنگ گرانیت

گرانیت برای کف بسیار مناسب است اما هزینه ی بالایی دارد و وزن آن نیز زیاد است و این یعنی تحمیل یک بار مرده اضافی بر سازه ساختمان بهتر است که سنگ گرانیت در طبقات پایینی یعنی پارکینگ ها و طبقات پایین استفاده بشود.

کفسابی گرانیت

چرا باید بر روی سنگ گرانیت کفسابی انجام میشود ؟

همانطور که گفتیم به دلیل اینکه سنگ گرانیت در مکان هایی استفاده می شود که رفت و آمد بیشتری بر روی آن وجود دارد پس قاعدتا میزان آلودگی و کثیفی بر روی آن بیشتر است اگر میخواهید که سنگ گرانیت به حالت اولیه ی خود بازگردد و همان حالت درخشان و براق خودش را داشته باشد باید هرچند وقت یکبار عملیات کفسابی و سنگسابی بر روی آن انجام شود.

با توجه به این که هزینه کفسابی گرانیت نسبت به سایر سنگ ها بیشتر می باشد بیشتر افراد کار کفسابی و سنگسابی بر روی آن را به تاخیر می اندازند که این کار بسیار اشتباه می باشد چون اگر سنگ سطح کف شما که پوشش آن فضا را بر عهده دارد به مدت زیادی تمیز نشود و عملیات کف سابی و سنگ سابی بر روی آن صورت نگیرد باعث می شود که تمامی جرم و آلودگی ها به خورد سنگ برود و سنگ حالت کدر بودن و مات بودن را  برای همیشه با خود داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماس یکتماس دو