پیچ رول پلاک نما دیوار

پیچ رول پلاک نما و دیوار به صورت تخصصی در کفسابی ایران

 پیچ رول پلاک نما و دیوار از خدمات ارزنده و ویژه ی شرکت کفسابی ایران می باشد که مشتریان و شهروندان محترم تهرانی می توانند جهت انجام آن بر روی ساختمان منازل، شرکت و یا دفاتر خود انجام کار خدمات پیچ و رولپلاک نما و دیوار خود را به جایی مطمئن بسپارند که این کار را به صورت تخصصی و حرفه ای برای آن ها انجام دهد. انجام این کار نیازمند افرادی می باشد که دانش و تجربه کافی را در این زمینه دارند تا کار در پایان با یک کیفیت و یک درجه مطلوب و قابل قبولی در نهایت به شما تحویل داده شود. 

توضیحی مختصر درباره پیچ رولپلاک نما و دیوار

مشاوره در مورد انجام پیچ رول پلاک نما و دیوار به نماهای ساختمانی از جمله آجر، سنگ و بلوک دیوار یا دیوارها و کف بتن، با استفاده از پیچ رولپلاک انجام می شود.

زمانی که نمای ساختمان شما دچار مشکل می شود، شما به متخصصانی نیاز دارید که هم کارآزموده باشند و هم به تعمیرات نمای ساختمان آشنایی کامل داشته باشند.

از جمله مهارت هایی در مورد ایجاد سوراخ در نماهای آجری و بتنی، تشخیص نوع سنگ، اندازه و کد رنگ، و استفاده از رزین ها و چسب هایی که برای نماها و دیوارهایی که در شرایط بد قرار دارند، کمک می کند.

پیچ رولپلاک بدون نیاز به داربست

پیچ رول پلاک نما و دیوار و سنگ نمای ساختمان یکی از تخصصی ترین کار های سنگ کاری بدون نیاز به داربست و به روش صخره نوردی انجام می شود که در آن فردی که کار را انجام می دهد با سرعت زیاد و با هزینه کمتر نسبت به داربست کار می کند و نکته اصلی و قابل توجه این می باشد که طول عمر و استحکام آن نیز نسبت به مدل قبلی (داربست) بیشتر است.

رعایت موارد ایمنی در حین انجام پیچ رولپلاک نما و دیوار

– نوع و جنس سنگ و طناب مورد استفاده در نما باید تازه باشد.

– کیفیت سنگ و راپل باید مناسب باشد.

– نحوه کارگذاشتن سنگ در نما و طناب که قرار است استفاده شود باید استاندارد باشد.

همچنین موارد دیگری مانند قطر سنگ، ابعاد سنگ، نوع مصالح مورد استفاده در هنگام نصب سنگ، مواد استفاده شده در ساختار دیواری که سنگ بر روی آن نصب شده نیز باید مورد برسی قرار گیرد.

مواردی که در بالا گفته شد حتما توسط سرپرست یا کارفرما باید بررسی شوند و از نحوه انجام آن باید اطمینان حاصل نمایند.

بعد از انجام برسی ها و ایمنی انجام پیچ و رولپلاک سنگ ساختمان انجام می پذیرد.

قبل از اقدام به ثابت کردن سنگ ها ( پیچ و رولپلاک سنگ ) باید موارد زیر بررسی شوند :

– جنس سنگ و رنگ نما

– چگونگی کارگذاشتن سنگ

– نوع مصالح مصرفی به کار برده شده

– نوع ساختار و جنس دیواری که سنگ بر روی آن قرار گرفته

لازم به توضیح است بررسی موارد بالا ( قبل از شروع پروسه پیچ رول پلاک نما و دیوار ) و همچنین انتخاب ابزار و ادوات مربوطه و مناسب و انجام گرفتن آن توسط پرسنل مجرب و ماهر، موثر خواهد بود.

پیچ و رول پلاک نما دیوار

 پیچ رول پلاک نما و دیوار

روش سنتی ثابت کردن نماهای سنگی استفاده از پیچ و رولپلاک است، اما نباید مستقیما به دیوار آجری، دیوار بلوک یا سنگ نما را پیچ کنید، بنابراین شما نیاز به یک متخصص نماراپل دارید، که با تخصص و مهارت فوق العاده خود این کار را انجام دهد.

نماهای ساختمانی بسیار متنوع و گوناگون هستند و اتصالات برای بلوک های حرارتی، آجری، نماهای سنگی یا بتن بسیار متفاوت می باشند.

در صورتی که سنگ نمای ساختمان شما در شرایط نامطلوبی است، راه حل ما برای تثبیت نمای سنگی یا بتنی ساختمان شما با استفاده از پیچ های رزین وجود دارد. ما ابتدا با استفاده از رول پلاک های مخصوص نما و سپس از پیچ های مخصوص رزین حرکت می کنیم. 

ترک هایی که در نمای ساختمان به وجود می آیند یک سری مشکلات هستند که باید سریعا توسط یک تیم قوی و حرفه ای از بین برود لازم به ذکر است که این ترک ها در انواع مختلف ایجاد می شوند.

نحوه مقاوم سازی

– اولین و مهمترین موضوع در این کار این می باشد که از چسب های مخصوص و باکیفیت بالا استفاده کنید.

– پیچ رول پلاک را در نما به اندازه استاندارد محکم کنید تا هرز نشود.

– بند کشی فضای مرطوب به قسمت پشت سنگ ها فراموش نشود.

پیچ رول پلاک نما دیوار

 پیشنهاد کفسابی ایران

شرکت کفسابی ایران به عنوان یکی از باسابقه ترین و باتجربه ترین شرکت های کفسابی در شهر تهران آماده می باشد تا خدمات مختلفی از جمله نماشویی، سنگسابی، کفسابی انواع سطوح مختلف را با سنگ های مختلفی به بهترین شکل ممکن انجام دهد. شرکت کفسابی ایران با استفاده از افراد خبره و کاربلد و همچنین دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و موادشوینده باکیفیت آماده است تا خدمات خود را در زمینه های مختلف برای مشتریان گرامی انجام دهد.

چنانچه قصد دارید از خدمات مختلف شرکت کفسابی ایران در تهران استفاده کنید پیشنهاد می کنیم که حتما از چند روز قبل از انجام خدمات با شماره تلفن های موجود بر روی سایت تماس گرفته و با مشاوران و کارشناسان شرکت مشورت های لازم را انجام دهید تا شما را در جهت انجام خدماتی که می خواهید دریافت کنید راهنمایی نمایند. در کنار تمامی خدماتی که شرکت کفسابی ایران انجام می دهد انجام خدمات مربوط به پیچ رول پلاک نما و دیواریکی از کارهای تخصصی کفسابی ایران می باشد.

1 دیدگاه

  • شرکت شمارو دیدم و همانند جهان فرود و جهان استوار خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان رو خیلی خوب انجام میدهید.تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماس یکتماس دو