کفسابی تراورتن

کفسابی تراورتن

کفسابی تراورتن از سری خدمات کفسابی ایران می باشد که جهت ارائه خدمات تخصصی مربوط به جنس و نوع سنگ سطحی که شما دارید در خدماتی که به شهروندان خود ارائه می دهد قرار گرفته است به همین دلیل توصیه می کنیم اگر پوشش سطحی که قرار است تمیز شود از سنگ تراورتن می باشد و به دلایل مختلفی آلوده و یا کثیف شده است و نمی دانید که باید از چه روش هایی برای تمیز شدن آن استفاده کنید پیشنهاد می کنیم که از خدمات شرکت کفسابی ایران در تهران استفاده کنید. کف سابی ایران آماده می باشد تا خدمات متنوع خود را در هر زمینه ای از جمله سنگسابی، نماشویی، کفسابی سنگ های مختلف مانند گرانیت، مرمر، موزاییک و…. را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

توضیحی درباره سنگ تراورتن

می توان گفت که امروزه بیشتر در ساختن منازل و ساختمان های جدید متداول ترین سنگی که استفاده می شود سنگ تراورتن می باشد.

انتخاب این نوع سنگ بی دلیل نیست و میتوان از مزایا و امتیاز های این سنگ نسبت به سنگ های دیگر به مقاوم بودن آن نسبت به ضربه و فشار و آتش سوزی و حتی عایق بودن آن در رابطه با صدا و حرارت می توان اشاره کرد. 

سنگ های تراورتن معمولا از سنگ های آهکی متبلور که در چشمه های آب گرم ایجاد میشوند، ساخته میشوند و در رنگ های و جنس های مختلف تولیده شده و به بازار عرضه می شوند.

سنگ تراورتن در رنگ های متنوعی مانند: کرم، سفید، قرمز، نارنجی و… وجود دارد و از جمله ویژگی های سنگ تراورتن مقاومت نسبت خوبی با وجود منافذ ریز و درشت در آن می باشد و همین موضوع باعث خاصیت عایق بندی در این نوع سنگ شده است.

معایب سنگ تراورتن

اگر بخواهیم از معایب سنگ تراورتن چند مورد را بیان کنیم مهمترین آن عدم یکدست بودن رنگ و طرح آن می باشد و عیب بعدی این سنگ آهکی بودن آن می باشد که با گذشت زمان و تغییر دمای محیط باعث می شود سنگ حالت شکنندگی پیدا کند.

اما از این موضوع هم نباید گذشت که سنگ تراورتن از زیباترین سنگ های موجود می باشد که به شکل نواری در بسیاری از مکان ها و فضاهایی که به زیبایی آن اهمیت می دهند مانند مرمریت یا دهبید به کار می روند که زیبایی سنگفرش را چندین برابر می کنند.

 کفسابی سنگ تراورتن 

برای کفسابی تراورتن اگر بخواهیم سنگ را یک دست کنیم و حفره های آن را از بین ببریم سنگ تمام می شود و سنگی نمی ماند زیرا با هر بار یک دست کردن سنگ حفره های دیگری پیدا می شود به این دلیل برای کفسابی تراورتن، متخصصان این امر یا به اصطلاح ساب زن با استفاده از رزین سطح آن را یک دست میکنند.

این ماده یکی از انواع رزین است که با گذشت زمان سفت تر و سخت تر می شود و بهترین عایق برای رطوبت است که این ویژگی امتیاز ویژه ای به این ماده برای استفاده آن در این کار محسوب می شود. 

رزین ها از فرآورده های صنعتی و از زیر شاخه های پلمیر محسوب می شوند که کارخانه جات صنعتی به تولید آن با غلظت و ویژگی های مختلفی  می پردازند. این نوع سنگ به شدت آب و رطوبت را جذب می کند بر خلاف رزین که عایق عالی در مقابل رطوبت است. 

پس از جایگذاری و کار گذاشتن سنگ  در محل مورد نظر یک دور کفسابی تراورتن بر روی آن اعمال می شود تا یکسان و یکدست شود وپس از همسطح شدن آن ، رزین را به آن تزریق میکنند تا هم حفره های آن پر شود و هم سطحی شیشه ای به وجود بیاید. 

و در آخر کفسابی این سطح طی چند مرحله صورت میگیرد، تا عایق و مقاوم بودن سنگ و ضد رطوبت بودن رزین  باعث شود تا این دو مکمل هم باشند و مناسب هر سطح و هر جایی باشند. 

کفسابی تراورتن

کفسابی تراورتن

در کفسابی تراورتن از لقمه سنگ ۳۶ یا همان زبر ساب آغازمی شود و در بعضی تراورتن ها از لقمه سنگ ۶۰ عملیات کفسابی شروع می شود که بعد آن عملیات بتونه کاری انجام شده و بعد به ترتیت لقمه سنگ های مخصوص به ترتیب شماره بندی داده می شود و در نهایت لقمه سنگ ایتالیایی زده میشود.

کارشناسان و متخصصان کفسابی ایران با سالها تجربه و تخصص در خدمت شما عزیران می باشند برای حضور در محل و یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

همانطور که در ابتدا گفته شد کفسابی ایران آماده می باشد تا در زمینه های مختلف مربوط به کار کفسابی، سنگسابی، نماشویی و….. خدمات خود را به بهترین شکل ممکن با استفاده از افراد متخصص، حرفه ای و کاربلد و همچنین با بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات و دستگاه های پیشرفته به همراه بهترین مواد شوینده و ضدعفونی کننده خدمات خود را به مشتریان ارائه نماید. با اعتماد به کفسابی ایران درخشندگی و تمیزی را به سطوح خود هدیه دهید.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو