کفسابی لابی ساختمان

کفسابی لابی ساختمان

کفسابی لابی ساختمان

کفسابی لابی ساختمان یکی از کارهایی می باشد که توصیه شده است حتما و حتما زود به زود انجام شود شاید برای شما که این مطلب را می خوانید این سوال پیش بیاید که این همه تاکید چه ضرورتی دارد، اما باید بگوییم که لابی ساختمان ها، آپارتمان ها، هتل ها و….. مکانی می باشد که در معرض دید و توجه افراد می باشد و در بدو ورود به ساختمان توجه زیادی به آن می شود که هرچه تمیز تر باشد بهتر است به دلیل اینکه این محل یک مکان پر رفت و آمد می باشد مسلم است که زود به زود کثیف و آلوده می شود و به همین دلیل انجام کفسابی لابی ساختمان حداقل در طول ماه یک بار توصیه می شود.

البته باید به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که بهتر است انجام خدمات مربوط به کفسابی و سنگسابی ساختمان را بهتر است که به شرکتی بسپارید که با رعایت نکات و موارد اصولی و با استفاده از دستگاه ها و پرسنل حرفه ای و با مواد شوینده باکیفیت این کار را برای شما انجام دهد تا در پایان شاهد یک نتیجه مطلوب و قابل قبول باشید. کفسابی ایران آماده می باشد تا خدمات خود را در سراسر شهر تهران برای تمامی منطقه ها انجام دهد و کثیف ترین و آلوده ترین محیط ها را هم به حدی تمیز کند که همانند روز اول درخشش خود را به دست آورد.

باید بگوییم که لابی هر مجتمع، آپارتمان و یا ساختمانی از جمله مکان هایی می باشد که افراد مختلفی مدت زمانی را در این فضا به انتظار مینشینند.

می توان گفت لابی نقطه مشترک مجتمع ها و برج های مسکونی و تجاری می باشد و امروزه برای مجتمع ها و آپارتمان ها که تعداد واحدهای آن زیاد است لابی در نظر گرفته می شود.

اصولا لابی در قسمت ورودی ساختمان و در طبقه ی همکف قرار دارد در قسمتی که افراد در بدو ورود به ساختمان وارد آن می شوند.

اولین جایی که در زمان ورود به هر ساختمان و مجتمع به چشم فرد می خورد لابی آن ساختمان می باشد که بیان گر نظافت و تمیز بودن هر مجتمع ساختمانی می باشد اگر در نگاه اول فرد با یک صحنه کثیف و آلوده رو به رو شود مسلما احساس خوبی به آن مکان و فضا ندارد اما اگر لابی ساختمان تمیز و در خشان باشد جلوه ی باشکوه و زیباتری به ساختمان شما میدهد.

لابی هر ساختمان از دو بخش زیر تشکیل شده است :

قسمت نگهبانی

به دلیل بالا بودن تعداد رفت و آمد افراد ساکن در مجتمع ها و آپارتمان هایی که دارای واحد های زیادی می باشند در قسمت ورودی ساختمان مکانی برای نگهبانی در نظر گرفته شده است. این قسمت امنیت ساکنین و افراد را در ۲۴ ساعت شبانه روز تامین میکند.

بخش نگهبانی تشکیل شده از یک پیشخوان، میز، صندلی، تلفن و… امکاناتی برای ارتباط با ساکنین واحدها می باشد.

کفسابی لابی ساختمان

قسمت نشیمن

افرادی که به عنوان تازه وارد, به لابی ساختمان می آیند و وارد مجتمع مسکونی می شوند باید در این مکان چند دقیقه را منتظر بمانند. به همین دلیل این مکان باید از چشم انداز خوبی برخوردار باشد تا به محیطی کسل کننده برای افراد تبدیل نشود.

ورودی ساختمان به نوعی میزبان مهمانان آن ساختمان است لابی نه تنها فضایی برای انتظار بلکه نشانگر مهمان نوازی و معماری محل زندگی شماست.

بخش نشیمن فضایی در لابی است که با قرار دادن مبلمان،  وسایل تزیینی مانند گل های طبیعی و درختچه های تزیینی و نورپردازی فضایی آرام و دلنشین را برای مهمانان فراهم میکند.

 نحوه انجام کار

کفسابی در لابی ساختمان ها، هتل ها، اداره ها و شرکت ها زمانی انجام می شود که سنگ های کف آن که وضعیت خیلی خرابی دارند منظور از خیلی خراب این است که یا این سنگ ها خیلی کثیف شده اند که این کثیفی می تواند بر اثر مرور زمان باشد که این کثیفی ها برروی سنگ ها جمع شده اند و سنگ ها را خیلی کثیف کرده اند و حالت دیگر آن، پستی و بلندی هایی است که روی آن ها وجود دارد وقتی که این سنگ ها به این حالت در آمده  است باید که حتما کف سابی شوند تا این سنگ ها به روز اول برگردند. 

ما به شما کمک خواهیم کرد که شما کار کفسابی لابی خود را به نحو احسن انجام بدهید و کارهای کف سابی خود را به ما بسپارید. 

کفسابی لابی ساختمان

هزینه انجام کار

شما میتوانید یا به به صورت تلفنی و یا حضوری متراژ کار خود را به ما بگویید و اینکه کار شما در کجاست در داخل پارکینگ و یا هرجای دیگری کف ساب های شرکت کفسابی ایران به محل کار آمده و کار را بازبینی می کنند و قیمت آن را به شما می گویند بعد از توافق با قیمت شروع به انجام کار می کنند. 

ما برای انجام دادن کار کف سابی شما نوع سنگ را بررسی می کنیم و دستگاه های کفسابی که نیاز است را برای زدن ساب می آوریم و در مرحله اول سنگ هارا ساب می زنیم و بعد از آن سنگ ها را کفسابی می کینم. 

 کفسابی لابی خیلی برای سنگ های که خیلی وقت است از طول عمر آن ها گذشته است و خیلی پستی بلندی دارند کاملا مفید است و این سنگ هارا کاملا از بالا بلندی در آورده و آن ها را یکسان می کنند. 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]