کفسابی و سنگسابی ستارخان بصورت تخصصی و تضمینی

کفسابی و سنگسابی ستارخان

کفسابی و سنگسابی ستارخان واقع در تهران یکی از ارائه دهندگان خدمات ساب زنی است. این خدمات به پاکسازی سنگ، نما و یا کف ساختمان کمک می‌کند. کلیه خدمات مربوط به کفسابی حول یک محور و برای رسیدن به یک هدف خاص می‌چرخد، اینکه سطوح به صورت کاملا تمیزی در بیاید می‌تواند طی یک سری فرآیندهای مخصوص و عملیات‌های کفسابی باشد.
کفسابی ستارخان در این منطقه کلیه خدمات مربوط به سطوح را انجام می‌دهد در توضیح بیشتر برای داشتن تصور بهتری از خدمات ساب زنی باید بگوییم که این کار با توجه به جنس و نوع سنگ انجام داده می‌شود. یعنی ابتدا باید نوع سنگ تشخیص داده شود و بعد اقدام به انجام روش‌های پاکسازی نماییم.
سنگ‌ها معمولا دارای انواع مختلفی هستند اما مهمترین قسمت این است که سنگ‌ها به دو بخش اصلی تقسیم بندی می‌شوند. سنگ‌هایی که ساخته دست انسان هستند و سنگ‌هایی که به صورت کاملا طبیعی در طبیعت شکل گرفته‌اند. این دو دسته اصلی از سنگ‌ها هستند که باید در انجام خدمات کفسابی به آن توجه کرد زیرا نحوه پاک و ساب زدن آنها با یکدیگر متفاوت است.
به دسته اول سنگ‌های نرم و به دسته دوم سنگ‌های سخت گفته می‌شود. سنگ‌های نرم مانند کاشی، سرامیک، موزاییک و امثال آنها هستند که از لحاظ ضخامتی، نازک‌تر هستند و حساس‌تر! به همین دلیل باید هنگام ساب زنی این سطوح دقت بیشتری به عمل بیاید زیرا ممکن است دچار مشکلات و آسیب‌هایی شوند.
دسته دوم جز سنگ‌های سخت هستند. این نوع از سنگ‌ها از دل کوه‌ها و منابع طبیعی مانند چشمه‌های آب گرم و یا مواد سرد شده آتشفشانی به وجود می‌آیند که بافتی بسیار منسجم و محکم دارند. از این سنگ‌ها می‌توان در اغلب مکان‌ها و بخش‌های داخلی و بیرونی ساختمان استفاده کرد.
از جمله مزایای سنگ‌های سخت این است که هنگام کفسابی می‌توان آنها را با استفاده از دستگاه‌های مخصوص ساب زنی نمود و مانند روزهای اول نوسازی کرد.

کفسابی و سنگسابی ستارخان
کفسابی انواع سنگ‌های نرم و سخت

همانطور که در مطلب بالا به این موضوع اشاره کردیم کفسابی و ساب زدن سنگ‌های نرم با سنگ‌های سخت متفاوت است و به روش و شکل دیگری انجام داده می‌شود.

کفسابی کاشی و سرامیک

کاشی‌ها نسبت به دیگر سطوح نازک‌تر هستند و باید هنگام پاکسازی آنها دقت بیشتری نمود. کفسابی ستارخان هنگام برخورد با کاشی و سرامیک دقت بیشتری می‌کند در نتیجه کار را با کیفیت بهتری به مشتری تحویل می‌دهد. در کفسابی این سطوح کمتر از دستگاه استفاده می‌شود و معمولا استفاده از روش‌های دیگری مانند فرچه شویی می‌توان مشکل این گونه سطوح را برطرف نمود. کفسابی و سنگسابی غرب تهران یکی از شرکت‌های کفسابی است که خدمات مربوط به کاشی و سرامیک را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد.

کفسابی موزاییک‌ها

سطوح موزاییکی یکی از پرکاربردترین ها هستند زیرا از این سطوح می‌توان در قسمت‌های مختلف سازه و یا در خیابان‌ها، پارک‌ها، حیاط، پارکینگ و غیره استفاده نمود. سنگسابی ستارخان با استفاده از روش‌های نوین به کفسابی این نوع سطوح می‌پردازد اما نکته قابل توجه اینجا است که سطوح موزاییکی با توجه به آجدار بودن و یا نبودن ساب زنی خواهند شد.
موزاییک‌هایی که آجدار هستند قابلیت ساب زدن در آنها با استفاده از دستگاه دشوار است و با کیفیت خوبی انجام داده نخواهد شد اما موزاییک‌های بدون آج کاملا بدون مشکل هستند و نتیجه قابل قبولی را خواهند داشت. کفسابی و سنگسابی شهرک غرب می‌تواند موزاییک‌ها را با توجه به نوعی که دارند ساب زنی نماید.

کفسابی لاشه سنگ‌ها

لاشه سنگ‌ها به سنگ‌هایی گفته می‌شود که از سنگ‌های کوچک تکه تکه شده در قسمت بالایی و در قسمت زیرین از مواد موزاییکی استفاده شده است. سنگ‌های لاشه سنگ به دو صورت لاشه سنگ ریز و لاشه سنگ‌های درشت وجود دارند که هر دو وجه بسیار زیبایی به محیط خواهند داد.
کفسابی لاشه سنگ‌ها باید با استفاده از دستگاه‌های ساب زنی و با دقت خاصی انجام داده شود به طوری که روی هر کدام از سنگ‌ها کاملا صاف و همگی یکدست باشند. هزینه کفسابی این نوع سنگ‌ها مقداری بیشتر است زیرا به زمان بیشتری برای کار نیاز خواهند داشت. کفسابی و سنگسابی بلوار فردوس می‌تواند هر نوع سنگی را از جمله لاشه سنگ‌ها را به خوبی ساب زنی نماید.
از جمله مزایای لاشه سنگ‌ها می‌توان به جلوه زیبای آن و همچنین به صرفه بودن اشاره کرد. لاشه سنگ‌ها هزینه کمتری نسبت به دیگر سنگ‌ها خواهند داشت و زیبایی بیشتری هم دارند. از این سطوح می‌توان در پارکینگ‌ها ورودی ساختمان‌ها و غیره استفاده کرد. کفسابی ستارخان با استفاده از ابزارهای جدید قادر به ساب زنی این سطوح خواهد بود.
کفسابی سطوح گرانیتی
سنگ‌های گرانیتی به سنگ‌هایی می‌گویند که از جنس سختی هستند و به صورت طبیعی به وجود می‌آیند. این سنگ‌ها دارای بافتی بسیار فشرده و سخت هستند که باید با استفاده از انواع لقمه‌های مخصوص از جنس الماسی ساب زنی شوند زیرا تنها این لقمه‌ها از عهده لایه برداری آنها بر می‌آیند.
سطوح گرانیتی یکی از گران قیمت‌ترین سطوح هستند که انجام خدمات کفسابی آنها هم هزینه بیشتری نسبت به دیگر سطوح خواهد داشت. کفسابی و سنگسابی اوین می‌تواند این سطوح را به خوبی ساب زنی نماید و نتیجه بسیار مطلوبی را به مشتری ارائه دهد.

کفسابی و سنگسابی ستارخان
کفسابی سطوح مرمر

سنگ‌های مرمر از نوع محکم و سختی هستند و معمولا در ساختمان سازی کاربرد زیادی به عنوان سنگ نما و دیگر بخش‌ها خصوصا پله‌ها دارند. کفسابی این نوع سنگ‌ها با استفاده از دستگاه کفسابی تک فاز و سه فاز قابل انجام است و به خوبی می‌توان از بهره گرفت.
کفسابی ایتالیایی روشی دیگر از کفسابی است که می‌توان آن را بر روی سطوح مرمر پیاده سازی کرد. با استفاده از کفسابی ایتالیایی می‌توان سطوح مرمر را با دو برابر درخشندگی بیشتر در اختیار داشت. کفسابی در صادقیه می‌تواند بهترین خدمات در رابطه با کفسابی ایتالیایی را به مشتری ارائه دهد.

کفسابی سطوح آجری

آجرها از جمله سنگ‌هایی هستند که با استفاده از خاک رس و ترکیباتی دیگر ساخته شده اند. از آجر در بسیاری از بناها چه در گذشته و چه اکنون استفاده می‌شود و برای کفسابی آنها می‌توان از انواع دستگاه‌های جت واتر و سند بلاست استفاده کرد. همچنین سنگسابی ستارخان با استفاده از روش کف شویی می‌تواند این سطوح را پاکسازی نماید.
یک روش دیگر برای پوشش و جلوگیری از جذب گرد و غبار توسط این سطوح می‌توان به نانو ساب اشاره داشت. با استفاده از مواد نانو آجرها کاملا محفوظ در برابر آلودگی‌ها خواهند شد. کفسابی و سنگسابی ستاری می‌تواند این خدمات را برای مشتری به انجام برساند.

کفسابی و سنگسابی ستارخان
انواع خدمات کفسابی در سنگسابی ستارخان

خدمات کفسابی موارد زیادی را در برمی‌گیرد و تنها به یک مورد خاص ختم نمی‌شود. یکی از بزرگترین دلایل آن هم می‎تواند جنس و انواع مختلف سنگ باشد که نیازمند خدمات متفاوت و استراتزی‌های مختلف است.
نماشویی ساختمان
نماشویی ساختمان یکی از ارزنده‌ترین خدمات در حرفه کفسابی است. با استفاده از این کار می‌توان بنایی کاملا تمیز و عاری از هر گونه مشکلاتی داشت. نماشویی ساختمان با توجه به نوع نما انجام داده می‌شود و مشکلاتی از جمله شکستگی‌ها و آسیب‌های موجود در سنگ را از بین می‌برد.
خدمات نماشویی در کفسابی ستارخان با بهترین تجهیزات و امکانات انجام داده می‌شود. استفاده از طناب راپل و یا داربست برای خدمات نماشویی به کار برده می‌شود.

فرچه شویی

فرچه شویی یکی از خدمات جدید کفسابی ستارخان برای پاکسازی سطوح است که مناسب برای سطوح آسیب دیده و همچنین سطوح حساس خواهد بود معمولا از این روش برای کفسابی کاشی و سرامیک استفاده می‌شود سطوحی که با استفاده از دیگر روش‌ها ممکن است صدمه و آسیب ببینند. کفسابی و سنگسابی گنبد کاووس سعی دارد به بهترین روش اقدام به پاکسازی سطوح نماید.
فرچه شویی با استفاده از انواع فرچه ها در سایزهای مختلف انجام داده می‌شود. فرچه های سینی و پلاستیکی بارزترین نوع فرچه ها هستند که از هر کدام از آن‌ها برای سطوح مختلفی استفاده می‌شود.
فرچه های پلاستیکی از جنس و نوع نرمی هستند و آلودگی روی سطوح را از بین می‌برند همچنین فرچه های سیمی به صورت متفاوت تری زبر هستند و برای از بین بردن لکه های سطحی مناسب خواهند بود به شرطی که به سطح خط و خش وارد نکنند این کار توسط افراد ماهر و با تجربه انجام داده خواهد شد.

خدمات نانو ساب

نانو ساب یک نوع خدمت نوین در حوزه کفسابی و سنگسابی است که باعث جلوگیری از کثیف شدن سطوح می‌شود. برای انجام خدمات نانو ساب سنگ ابتدا باید سطح کاملا تمیز و عاری از هر گونه آلودگی باشد سپس کل سطح آغشته به مواد نانو خواهد شد.
خدمات نانو ساب کفسابی ستارخان تقریبا بر روی هر نوع سنگ و سطحی قابل انجام است و این کار باید با دقت و تجربه انجام داده شود خدمات کفسابی و سنگسابی دامپزشکی این کار را به خوبی انجام می‌دهد و سابقه درخشانی در این زمینه دارد.

کفسابی و سنگسابی ستارخان
کلام آخر

کفسابی ستارخان یکی از شرکت‌هایی است که در پایتخت مشغول به ارائه خدمات سنگسابی و کفسابی است. کلیه این خدمات با توجه به نوع و جنس سنگ‌ها و یا سطوح انجام داده خواهد شد و با استفاده از دستگاه‌های مختلف می‌توان اقدام به پاکسازی آنها نمود. خدمات کفسابی تنها به یک مورد خاص ختم نمی‌شود و زیر مجموعه‌های بسیاری دارد.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو