کفسابی در اهر

کفسابی در اهر یکی از شرکت های کفسابی در این ناحیه می‌باشد که از خدمات ارزنده ایی برای پاک کردن و ساب زنی سطوح بهره برده است.

کفسابی برای سطوح سنگی و سرامیکی کاربرد بسیار مناسبی دارد و می‌تواند این سطوح را به کلی لایه برداری نماید تا هیچ گونه آثاری از آلودگی روی این سطوح باقی نماند. برای این کار بایستی با کفسابی در اهر تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

کفسابی برای جلا دادن به سنگ ها و سطوحی است که به صورت کدر درآمده اند و دیگر آن شفافیت و براقی روزهای اول خود را طی چندین سال استفاده از دست داده اند. کسانی که علاقه به داشتن چنین سطوحی دارند می‌توانند با استفاده از کفسابی به روش ایتالیایی از براق ترین سطوح بهره مند شوند روش کفسابی به روش ایتالیایی با استفاده از لقمه های ایتالیایی انجام داده خواهد شد و سطح خانه و محیط زندگی شما را دو چندان خواهد کرد.

کفسابی بر روی سطوح کاشی به سختی انجام می‌شود و به دلیل جنس و نوع ساختار کاشی نمی‌توان به صورت حرفه ایی و لایه برداری کردن کفسابی را انجام داد در نتیجه کفسابی به صورتی نرمال و ساده انجام داده می‌شود البته همین کفسابی ساده هم سطوح کاشی شده را بسیار جلا می‌دهد و تفاوت قبل و بعد آن بسیار خواهد شد.

کفسابی در اهر

ساب زنی سطوح به روش های متفاوت در کفسابی اهر

کفسابی در اهر شامل انواع کفسابی به روش های متفاوتی است که هم با استفاده از دستگاه های بزرگ ساب زنی انجام داده می‌شود و هم این که با دستگاه های ساب زنی دستی انجام خواهیم داد اما در چه مواقعی و برای چه کارهایی؟!

دستگاه های بزرگ ساب زنی در مواردی مانند از بین بردن سطوح سیمانی و بتنی و یا ساب زنی این سطوح از برق سه فاز استفاده خواهند کرد که قدرت لازم را برای پاک کردن این سطوح سخت داشته باشد همچنین سطوحی که متراژ بالایی دارند و عریض هستند را بایستی از دستگاه های بزرگ ساب زنی استفاده کرد.

سطوحی که طول و عرض زیادی ندارند و کوچک هستند مانند سنگ روی کابینت ها و یا اپن آشپزخانه و پله ها و امثال این سطوح را نمی‌توان از دستگاه های بزرگ استفاده نمود بایستی حتما از دستگاه های دستی ساب زنی استفاده کرد که راحت در دست جای می‌گیرند و با استفاده از لقمه های مخصوص این دستگاه ها کار خود را انجام می‌دهند.

البته طرز استفاده از این دستگاه ها را خود کفساب ها به خوبی می‌دانند و آموزش های لازم را در این خصوص دیده اند.

لقمه یکی از اصلی ترین ابزارهای کار کفساب ها است زیرا دستگاه های کف سابی با استفاده از لقمه ها کار خود را انجام می‌دهند لقمه ها در سایز ها و انواع مختلفی وجود دارند که هرکدام مختص انجام دادن کاری است.

کفسابی در اهر

هزینه های مربوط به خدمات در کفسابی اهر

کفسابی در اهر خدماتی مانند ساب زنی و کف سابی و سنگ سابی و نماشویی و غیره را به صورت تخصصی در اختیار مشتری ها قرار خواهد داد و البته انجام دادن این خدمات هزینه هایی برای مشتری در پی خواهد داشت که باید آن را بپردازد.

هزینه های کفسابی به صورت ثابت و یک میزان نیستند و با توجه به نوع کار و جنس سنگ متفاوت خواهند بود و اگر قبل از انجام کار کفسابی این موضوع برای شما اهمیت دارد حتما قبل از انجام کار با مشاوران کفسابی در اهر در تماس باشید و نوع کار خود را شرح دهید تا هزینه تقریبی انجام کار را برای تان مطرح نمایند.

اگر بخواهیم بیشتر این مسئله را تشریح نماییم باید بگوییم که انجام کار کفسابی یک سطح سرامیکی ساده با انجام کفسابی لاشه سنگ و یا سطحی که نیاز به ترمیم های زیادی دارد و یا سطوح پارکتی کاملا متفاوت خواهد بود.

سطوحی که به صورت لاشه سنگ هستند یعنی سنگ هایی که به صورت ناهماهنگ کنار یک با سیمان چیده شده اند انجام کفسابی روی آن ها به مراتب سخت تر از سطوحی مانند سرامیک است که کاملا صاف و یکدست است.

سطوح پارکتی هم به دلیل این که از جنس چوب هستند و نباید برخوردی با آب داشته باشند کفسابی کردن  آن ها سخت و مشکل است و بایستی مهارت و تجربه خاصی داشته باشید.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو