کفسابی و سنگسابی علی آباد

کفسابی و سنگسابی در علی آباد

کفسابی و سنگسابی علی آباد

کفسابی و سنگسابی علی آباد که یکی از شهرهای بسیار خوش آب و هوا و دلنشین کشورمان است برای خدمت به مردم این منطقه پدید آمده است که بتوانیم خدمات ارزشمندی را در خدمت مردم قرار دهیم.

کفسابی به معنی تمیز و پاک کردن سطح سنگ شما خواهد شد و البته مزیت های زیادی دارد که در ادامه به شرح همه آن ها خواهیم پرداخت.

-جلوه زیباتر سطوح

سطوح با انجام کفسابی به صورت قابل توجهی متفاوت تر خواهند شد و به خوبی می‌توانید هر دوی سطوح هم کفسابی شده و هم کفسابی نشده را با یکدیگر مقایسه نمایید و متوجه خواهید شد که چه تفاوت محسوسی با یکدیگر خواهند داشت.

-طول عمر بیشتر سطوح سنگی

با انجام دادن کفسابی عمر سطوح سنگی بیشتر هم خواهد شد ترک و شکستگی هایی که در سطوح وجود دارند باعث خواهند شد که سنگ آسیب بیشتری ببیند و به مرور دچار شکستگی بیشتری شود به همین دلیل عمر سنگ را افزایش خواهد داد.

-تمیز شدن سطح

کفسابی در اصل برای تمیز کردن سطح است و این یکی از ویژگی های اصلی کفسابی می‌باشد که سطح را به صورت کاملا تمیز و پاک نماییم و آن را عاری از هر گونه لک و آلودگی نماییم.

-صاف و یکدست شدن سطوح

برای این که سطوح شما کاملا صاف و یکدست شود بایستی به انجام خدمات کفسابی روی آورید. کفسابی با لایه برداری کردن از سطوح سنگ ها باعث خواهد شد که سطوح شما صاف و کاملا هماهنگ شود و دیگر پستی و بلندی روی سطوح باقی نخواهد ماند.

-ترمیم آسیب دیدگی ها

با انجام کفسابی هر گونه آسیب دیدگی و ترک سطوح هم کاملا از بین خواهد رفت و می‌توانید سطوحی سالم و با ماندگاری زیاد داشته باشید.

کفسابی و سنگسابی در علی آباد

لاشه سنگ ها

کفسابی در علی آباد در انجام انواع لاشه سنگ ها هم تبحر لازم را دارد. لاشه سنگ ها به سنگ هایی گفته خواهد شد که در هنگام برش خوردن سنگ بزرگ تر به قطعات کوچکتر تقسیم خواهند شد و دیگر این قطعات کوچک سنگ ها ناکارآمد هستند و برای سطوحی استفاده خواهند شد که به صورت لاشه سنگ چیده خواهند شد.

لاشه سنگ ها به صورت ناهماهنگ و نامتوازن هستند و اشکال مختلفی دارند و با انجام کفسابی می‌توان این سنگ ها را یکدست نمود. لاشه سنگ ها به دو دسته تقسیم خواهند شد که دسته اول به صورت لاشه سنگ های ریزی هستند که بسیار زیبا هستند اما کفسابی کردن آن ها سخت تر خواهد بود زیرا باید تک به تک سنگ ها بررسی شوند.

لاشه سنگ های بزرگ تر هم به دلیل این که قطعات بزرگتری دارند کفسابی روی آن ها راحت تر از سنگ های ریز انجام خواهد شد.

لاشه سنگ ها نمایی زیبا به محیط خواهند داد و به این صورت هستند که با ریختن ملات سیمان روی سطح سنگ ها چیده خواهند شد. از انواع لاشه سنگ ها برای پارک ها و حیاط ها و غیره استفاده خواهند کرد.

کفسابی و سنگسابی در علی آباد

خدمات سیمان و بتن سابی

کفسابی در علی آباد خدمات ساب زنی بتن هم انجام خواهد داد و این خدمات به منظور هم سطح و هماهنگ کردن سطوح سیمانی است و هم چنین برای از بین بردن هر گونه لک و جای کثیفی روی سطوح. معمولا در بیمارستان ها و پارکینگ ها و یا مکان هایی که خیلی در معرض دید نیستند از سطوح سیمانی و یا بتونی استفاده می‌کنند که هم محکم تر است و هم این که مناسب این گونه مکان ها می‌باشد.

سطوح بتنی دچار انواع لک خصوصا اگر این سطوح برای پارکینگ و حیاط ها باشد بایستی برای جلوگیری از نمای زشتی که به محیط خواهند داد کفسابی شوند. برای این کار کفسابی در علی آباد در خدمت شما می‌باشد تا با استفاده از دستگاه های مخصوص کفسابی بتوانند بهترین خدمات مربوط به کفسابی سیمان را در اختیار شما قرار دهند.

سطوح بتنی و سیمانی معمولا دارای جنسی سفت و سخت هستند که برای متوازن کردن این سطوح و تمیز کردن آن از هر نوع آلودگی می‌توان استفاده کرد. برای دستگاه های کفسابی که سطوح بتنی را ساب زنی می‌کنند از لقمه های مخصوص این کار که سفت و جنس محکم تری نسبت به لقمه های دیگر دارند استفاده خواهد شد این لقمه ها مخصوص سطوح سیمانی و بتنی هستند و در زیر دستگاه جای خواهند گرفت.

کفسابی و سنگسابی در علی آباد

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]