کفسابی و سنگسابی قوچان

کفسابی در قوچان

کفسابی و سنگسابی قوچان

کفسابی و سنگسابی قوچان جزو یکی از مراکز کفسابی در این شهر می‌باشد که ارائه دهنده تمامی خدمات کفسابی خواهد بود به همین منظور برای مردمی که در این شهر هستند عرضه این خدمات بسیار مهم می‌باشد. قوچان با توجه به موقعیت جغرافیایی که در آن قرار گرفته است یکی از شهرهای شمالی استان خراسان رضوی است که دارای بافتی تاریخی می‌باشد.

ساختمان های کهن سال زیادی در این منطقه وجود دارند البته ساختمان های تازه ساخت هم هستند و برای هر دو ساختار، هم قدیمی و هم جدید می‌توان کفسابی انجام داد. کفسابی در ساختمان های قدیمی به علت قدیمی ساخت بودن ان ها کفسابی پیشنهاد خواهد شد زیرا این کار باعث خواهد شد که سنگ ها را احیا کرد و جان تازه ایی به سطوح بخشید و از هر نوع آلودگی و کثیفی رها کرد و با خیالی راحت در آن محیط زندگی نمود.

برای ساختمان های قدیمی بایستی با دقت بیشتری به انجام کفسابی پرداخت که مبادا سنگ ها آسیب بیشتری ببینند و با توجه به جنس و نوع سنگ این کار انجام شود.

در ساختمان های جدید هم کفسابی انجام می‌شود حال شاید بگویید ساختمان های تازه بنا شده که نیازی به کفسابی ندارند اما در واقع این گونه نیست ساختمان هایی که تازه ساخت هستند را باید حتما کفسابی کرد زیرا به علت ساخت و ساز کثیفی و لکه های زیادی روی سطوح قرار دارد و همچنین ممکن است سطح صاف و یکدست نباشد به همین دلیل انجام کفسابی هم در نمای ساختمان و هم در پله و پاگرد و هم چنین روی سطوح کف ساختمان به خوبی انجام خواهد شد و این کار بعد از اتمام رنگ امیزی ساختمان انجام داده خواهد شد و کاملا برای چیدمان وسائل و زندگی آماده خواهد شد.

کفسابی در قوچان

جلا دادن سنگ های شما

کفسابی در قوچان برای براق نمودن سنگ ها هم راهکارهای ویژه ایی در نظر دارد که با روش های بسیار به روز اقدام به براق نمودن سنگ ها خواهیم نمود. با انجام دادن سنگ سابی به صورت حرفه ایی به سنگ ها جلا خواهیم دادن و اگر عیوب و شکاف و ترکی روی سنگ ها باشد رفع خواهد شد و مانع از بیشتر شدن آن ها خواهیم شد.

این کار ماندگاری بیشتر سنگ هم خواهد شد زیرا با رفع ترک ها مانع از ورود آب و آسیب های احتمالی  بیشتر و ادامه پیدا کردن ترک های سنگ خواهیم شد و در نتیجه سنگ بیشتر عمر خواهد کرد.

قبل از این که به کار سنگ سابی بپردازیم باید این موضوع را بدانید که سنگ ها به دو بخش اصلی تقسیم خواهند شد. بخش اول مطلق به سنگ هایی است که به آن ها سنگ نرم گفته خواهد شد. سنگ های نرم به سنگ هایی گفته می‌شود که با تکنولوژی های جدید به وجود آمده اند و سنگ طبیعی نیستند مانند آجر و یا موزاییک و سزامیک و کاشی ها این نوع سنگ ها که به فلکس استون هم نامگذاری شدند دارای درجه نرمی بیشتری هستند و مزیت کار با آن ها به نسبت سنگ های طبیعی به این شکل است که سبک وزن تر هستند.

سنگ های سخت هم به سنگ هایی گفته که به دلیل طبیعی بودن آن ها سنگین وزن هستند و دارای ضخامت بیشتر و همچنین بیشتر برای نماها و سطوح مختلف از این نوع سنگ ها استفاده خواهند کرد مانند سنگ های دگرگونی و یا مرمر و گرانیتی و غیره از جمله سنگ های هستند که به آن ها سنگ سخت خواهند گفت.

مزیت سنگ های سخت نسبت به سنگ های نرم در این است که شکننده نیستند و کمتر آسیب خواهند دید و برای انجام کارهای کفسابی لایه برداری از آن ها به راحتی انجام خواهد شد و مشکلی از این نظر نخواهند داشت.

کفسابی در قوچان

هزینه های کفسابی و سنگسابی قوچان

کفسابی در قوچان با توجه به خدماتی که انجام خواهیم داد تعرفه هایی وجود دارد که از سوی صنف کاری ما تنظیم شده است. اما با وجود این موضوع برای این کار نمی‌توان هزینه و بهایی مشخص تعیین نمود. با توجه به متراژ محیطی که کفسابی شده است و نوع خدمتی که برای سطوح و سنگ اجرا و پیاده سازی شده است کاملا متفاوت خواهد بود و نمی‌توان قیمت مشخصی تعیین نمود.

در نتیجه شما می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

کفسابی در قوچان

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]