کفسابی و سنگسابی میرداماد ارزانترین و با کیفیت ترین خدمات

کف سابی سرامیک

در سال‌های اخیر، استفاده از انواع سنگ و آجر در ساختمان‌سازی بسیار رایج شده است. ازآنجایی‌که نمای ساختمان در معرض دید همگان قرار دارد، پس ظاهر نما از اهمیت زیادی برخوردار است. درخواست بیشتر مشتریان کفسابی و سنگسابی میرداماد درباره ظاهر ساختمان، شوره و یا کپک زدن آجرهای ساختمان است.

در بسیاری از موارد این شوره‌ها کل ساختمان را درگیر می‌کنند. اگر شما هم این تصور را دارید که دلیل شوره زدن نما، عدم استفاده از مصالح مرغوب در ساخت‌وساز است، باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید؛ زیرا متخصصان کفسابی و سنگسابی میرداماد دلیل اصلی شوره زدن نمای ساختمان را آب مورد استفاده در آجر و ملات می‌دانند.

شوره زدن نمای ساختمان بعد از مدتی طولانی، امری کاملاً طبیعی است و امکان دارد برای هر ساختمانی این اتفاق بیفتد. پس دلیلی برای نگرانی وجود ندارد و باید به فکر چاره بود. درمان این مشکل را گروه اجرایی شرکت کفسابی و سنگسابی میرداماد برعهده دارند؛ این شرکت خدمات ویژ‌ه‌ای را برای برطرف‌کردن این مشکل در نظر گرفته است. در ادامه با ما همراه باشید تا با این خدمات آشنا شوید.

شوره زدن آجر به چه دلایلی اتفاق می‌افتد؟

طبق بررسی‌های متخصصان کفسابی و سنگسابی میرداماد، دلیل اصلی شوره زدن آجر، وجود انواع نمک‌های محلول در آن است. برخی از این نمک‌ها شامل سولفات سدیم، سولفات کلسیم و سولفات منگنز هستند.

طبق تجربه گروه کفسابی و سنگسابی میرداماد مشکل کپک زدن نما بیشتر در سنگ‌های رسوبی خصوصاً تراورتن پدید می‌آید. میزان جذب آب در این نوع سنگ‌ها بسیار بالا است و نمک ملات پشت سنگ پس از تبخیر شدن رطوبت را روی سطح سنگ می‌آورد و باعث ایجاد زودهنگام کپک در نمای ساختمان می‌شود.

نحوه تمیزکردن شوره نمای ساختمان در کفسابی و سنگسابی میرداماد

نیروهای شرکت کفسابی و سنگسابی میرداماد در مرحله اول نوع نمک آجرها را تشخیص می‌دهند. یکی از روش‌های پرکاربردی که این گروه خدماتی برای پاک‌کردن شوره سطح نما استفاده می‌کنند، بلاست نما است. نیروهای کفسابی و سنگسابی میرداماد با استفاده از این روش، سطح آجر را سابیده و نمک‌هایی را که روی آن ایجاد شده‌اند، پاک می‌کنند.

این عمل باعث می‌شود که آب زیادی جذب شود؛ بنابراین بعدازاین مرحله دیوارها با مواد ضد آب، پوشش داده خواهند شد. با استفاده از مواد کاملاً شیمیایی شوره‌های سطح میانی دیوار پاک می‌شوند. سپس دیوار را کاملاً با آب تمیز شستشو می‌دهند.

انواع شوره که در نمای ساختمان پدیدار می‌شوند؛ عبارت‌اند از:

 • کربناتی
 • نیتراتی
 • سولفاتی
 • کلروری

جهت آشنایی و استفاده از خدمات شرکت کفسابی و سنگسابی میرداماد می‌توانید با آن‌ها در ارتباط باشید.

ترمیم کف با کفسابی و سنگسابی شهرآرا

یکی از خدمات پرکاربرد شرکت کفسابی و سنگسابی شهرآرا، ترمیم کف ساختمان است. هنگام سنگ‌فرش کردن کف ساختمان، امکان به‌وجودآمدن پستی‌وبلندی در سطح آن وجود دارد؛ نیروهای کفسابی و سنگسابی شهرآرا به این مسئله توجه ویژه‌ای دارند.

ناهموار بودن سنگ‌فرش باعث تجمع رسوبات روی آن می‌شود و به‌مرورزمان سنگ‌ها یا موزاییک‌های به‌کاررفته در کف ساختمان براقی و درخشندگی خود را از دست می‌دهند. روش‌های کفسابی و سنگسابی شهرآرا برای رفع این مشکل بسیار به‌روز هستند.

 این روش‌ها به براق شدن، جرم‌گیری و آینه‌ای کردن کف ساختمان کمک می‌کنند. کفسابی در شرکت کفسابی و سنگسابی شهرآرا کمک می‌کند تا لکه‌گیری و تمیزکردن سطح آن راحت‌تر باشد. برای مثال لکه‌های حاصل از رنگ و مواد اسیدی و یا فرورفتگی‌های حاصل از ضربات و درزهای موجود در سنگ، همگی به‌وسیلة کفسابی و سنگسابی شهرآرا از بین می‌روند.

بسیاری از افراد بدون کمک‌گرفتن از کفسابی و سنگسابی شهرآرا اقدام به پولیش کردن سنگ می‌کنند و همین امر باعث می‌شود تا پولیش نتواند به‌خوبی برخی قسمت‌های لازم، نظیر درزها و سوراخ‌ها را عایق نماید. همچنین وجود سوراخ و درز باعث انعکاس نامتقارن نور بر یک سطح می‌شود که از جلوه و زیبایی سطح پولیش شده می‌کاهد؛ لذا توصیه می‌کنیم تا قبل از فرایند پولیش سنگ کف، حتماً از خدمات کفسابی و سنگسابی شهرآرا استفاده نمایید.

کفسابی و سنگسابی میرداماد

بتونه‌کاری در کفسابی و سنگسابی فلسطین

بتونه‌کاری مابین خدمات دیگر شرکت کفسابی و سنگسابی فلسطین یک روش کاربردی برای پوشاندن ترک، آسیب‌دیدگی دیوار و دیگر سطوح در هنگام نقاشی یا رنگ‌آمیزی است. عمده کاربرد و استفاده از بتونه‌کاری شرکت کفسابی و سنگسابی فلسطین در نقاشی ساختمان، برای پرکردن جای میخ و پیچ دیوار، ترمیم جای نم و رطوبت و ترک‌خوردگی دیوار و سقف است.

بتونه‌کاری شرکت کفسابی و سنگسابی فلسطین باتوجه‌به سطح مدنظر و میزان آسیب ایجادشده مثل ترک، نم دیدگی، فرورفتگی و مواردی ازاین‌قبیل صورت می‌گیرد. درصد و نوع مواد اولیه استفاده‌شده بر اساس نوع بتونه‌کاری و سطوح مدنظر متفاوت است. یکی از مراحل مهم بتونه‌کاری انتخاب بتونه مناسب توسط متخصصان کفسابی و سنگسابی فلسطین است.

کفسابی رزین در کفسابی و سنگسابی طالقانی

بهترین روش ساب‌زنی سنگ، کفسابی رزین است. این روش در کفسابی و سنگسابی طالقانی با استفاده از انواع لاستیک و رزین انجام می‌شود. در کفسابی رزین کفسابی و سنگسابی طالقانی، کف‌پوش سنگی اجرا می‌شود تا کلیه درزها و شکاف‌ها را پر کند؛ همچنین با رزین ساب می‌توان کف‌پوش‌های سنگی را پوشش داد؛ به‌ویژه زمانی که رزین مصرفی کیفیت بالایی دارد.

کفسابی و سنگسابی طالقانی در امر رزین کردن سنگ کف با استفاده از بهترین رزین‌ها ازجمله رزین مارک جولی یا رزین مارک نیجر اقدام به بندکشی و عایق‌کاری سطح سنگ کف می‌کنند. نیروهای شرکت کفسابی و سنگسابی طالقانی تاحدامکان سعی می‌کنند که رزین مورداستفاده برای ساختمان شما با سنگ ساختمان هم‌رنگ باشد تا سنگ یکدست دیده شود.

خدمات ویژه کفسابی گلستان

شرکت کفسابی و سنگسابی گلستان از معدود شرکت‌هایی است که در قدم اول باهدف شغل آفرینی و ایجاد کسب درآمد حلال برای نوجوانان این مرزوبوم به عرصه آمد. شرکت کفسابی و سنگسابی گلستان تمامی خدمات مربوط به کفسابی و سنگسابی برای خدمت به مردم را ارائه می‌دهد. در ادامه به تعدادی از این خدمات اشاره شده است:

 • فرچه شویی و کف‌شویی
 • رنگ‌آمیزی ساختمان
 • کفسابی انواع پارکت‌های مورداستفاده
 • اپوکسی ساب
 • رزین سابی
 • بتونه‌کاری
 • ازبین‌بردن شوره و سفیدک نمای ساختمان
 • کفسابی راه‌پله
 • کفسابی مراکز تجاری
 • نانو ساب
 • پولیش‌کاری
 • و غیره

مراحل کفسابی و رزین کردن سنگ در سنگسابی ستاری

شرکت کفسابی و سنگسابی ستاری هم‌زمان با ورود رزین سابی به ایران، خود را از لحاظ نیرو و لوازم مجهز کرد تا بتواند این خدمت را به‌درستی ارائه دهد. کلیه مراحل کفسابی و سنگسابی ستاری به این شکل انجام می‌شود که کف‌ساب در مراحل ابتدایی کار با دستگاه کفسابی ۳ ساب را انجام می‌دهد. در مرحله بعدی، کفسابی و سنگسابی ستاری با کمک‌گرفتن از فرچه مخصوص که به دستگاه ساب‌زنی وصل است، سطح را کاملاً شستشو می‌دهد.

در این مرحله رزینی که مورداستفاده قرار گرفته است، بعد از ۶ ساب انجام می‌شود تا سطح کاملاً صاف و صیقلی شود. البته باید گفت که تعداد ساب‌ها و روش کار کفسابی و سنگسابی ستاری به عوامل مختلفی بستگی دارد که هرکدام از آن‌ها می‌توانند روی هر نوع سنگی مورداستفاده قرار گیرند.

کفسابی و سنگسابی میرداماد

نحوه کار رزین ساب در کفسابی سهروردی

به‌طورکلی رزین‌ها در چند گروه با رنگ‌های مختلف دسته‌بندی می‌شوند که در بازار تنوع زیادی دارند. کفسابی و سنگسابی سهروردی این نکته را در ارائه خدماتش در نظر می‌گیرد. رزین‌ها در چند کشور تولید می‌شوند؛ معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین رزین تحت عنوان رزین جولی در شرکت کفسابی و سنگسابی سهروردی استفاده می‌شود.

بیشتر رزین‌های استاندارد و مرغوب بوی بسیار تند و شیمیایی دارند. هنگام کار با این مواد باید باحوصله و دقت زیادی انجام شود و در حین کار حتماً نکات بهداشتی رعایت شود و با دستکش و ماسک کار شود تا به ریه‌های گروه کفسابی و سنگسابی سهروردی صدمه‌ای وارد نشود. خوب است که عملیات رزین کاری زیر نظر افراد متخصص کفسابی و سنگسابی سهروردی انجام شود و درصورتی‌که در این زمینه تجربه و دانش کافی ندارید باید از این کار صرف‌نظر کنید.

کفسابی و سنگسابی پاسارگاد

قیمت رزین ساب کفسابی و سنگسابی پاسارگاد درصورتی‌که به‌تنهایی مورداستفاده قرار گیرد، بسیار بالا نیست. تعرفه‌های خدمات رزین ساب کفسابی و سنگسابی پاسارگاد از لحاظ اقتصادی بسیار مناسب است. اما درصورتی‌که شما قصد داشته باشید سنگ دیگری را جایگزین کنید باید بیشتر هزینه کنید.

عواملی که بر هزینه رزین ساب شرکت کفسابی و سنگسابی پاسارگاد تأثیر می‌گذارند؛ عبارت‌اند از:

 • میزان متراژ

یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر قیمت کفسابی رزین در کفسابی و سنگسابی پاسارگاد، میزان متراژ و مساحت محیط است. هر چه متراژ کار نیروهای کفسابی و سنگسابی پاسارگاد بیشتر باشد، هزینه هم بیشتر می‌شود.

 • محلول و مواد به‌کاررفته شده

از دیگر عواملی که تأثیر بسزایی بر قیمت رزین ساب شرکت کفسابی و سنگسابی پاسارگاد می‌گذارد، محلول و مواد استفاده‌شده بر روی سنگ‌ها است.

 • نوع سنگ‌های استفاده‌شده

عامل مؤثر بعدی در هزینه خدمات کفسابی و سنگسابی پاسارگاد، نوع سنگی که قرار است رزین روی آن اعمال شود. جنس سنگ می‌تواند هزینه کار رزین را بالا یا پایین ببرد.

 • کارفرما

کارفرما از عوامل مهم دیگری است که می‌تواند تأثیر فوق‌العاده‌ای بر قیمت رزین ساب کفسابی و سنگسابی پاسارگاد بگذارد؛ زیرا هر کارفرمایی بر اساس ساختارها و الگوهای مختلفی قیمتی را مشخص می‌کند.

خدمات تخصصی کفسابی و سنگسابی بهشتی

از خدمات تخصصی که در شرکت کفسابی و سنگسابی بهشتی ارائه می‌شود، کفسابی آشپزخانه، انواع پارکینگ‌ها، حوض استخر، سرویس بهداشتی و پشت‌بام است. در شرکت کفسابی و سنگسابی بهشتی به‌منظور تحویل بهترین نتیجه به مشتریان، از برترین دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. به همین دلیل است که خدمات تخصصی کفسابی و سنگسابی بهشتی یکی از بهترین‌های شرکت کفسابی و سنگسابی میرداماد است.

کفسابی و سنگسابی میرداماد

حرف آخر

استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی می‌تواند بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر به نسبت برخی تعمیرت و یا تعویض مصالح ساختمانی باشد. خدمات کفسابی و سنگسابی میرداماد در این زمینه می‌تواند یکی از گزینه‌های معتبر و قابل‌اعتماد برای شما باشد.

مجموعه میرداماد چه از نظر نیروهای متخصص و چه از نظر استفاده از تجهیزات به‌روز و باکیفیت توانسته متمایز از تمامی تیم‌های ارائه خدمات در این زمینه عمل کند. شما نیز می‌توانید با مراجعه به سایت کفسابی و سنگسابی میرداماد با نمونه کارهای آنان مقایسه و تصمیم صحیح بگیرید.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو