کفسابی و سنگسابی هروی با بهره گیری از دانش روز

کفسابی و سنگسابی هروی

کفسابی و سنگسابی هروی یکی از مراکز معتبری است که سرویس‌های کفسابی را با بالا‌ترین کیفیت و دقت به همراه قیمت مناسب عرضه می‌کند. در کفسابی و سنگ‌سابی هروی بهترین تیم کفسابی مشغول فعالیت هستند و در جهت جلب رضایت مشتری و طبق اصول اخلاق حرفه‌ای به اجرای پروژه‌های مختلف نوسازی و زیباسازی ساختمان می‌پردازند.

در کفسابی و سنگ‌سابی هروی از نوین‌ترین متد‌های روز دنیا در زمینه کفسابی استفاده می‌شود و استفاده از مواد مصرفی درجه‌یک و قدرتمند‌ترین و بهترین دستگاه‌های کفسابی در اولویت کار کفسابی و سنگ‌سابی هروی قرار دارد. کارشناسان کفسابی و سنگ‌سابی هروی پیش از انجام پروژه به بررسی دقیق مکان موردنظر می‌پردازند و کلیه شرایط پروژه و هزینه آن را به کارفرما اطلاع می‌دهند. از دیگر خدمات این مجموعه می‌توان به بیمه، پشتیبانی رایگان شبانه‌روزی، قیمت پایین و غیره اشاره کرد.

 کفسابی سرامیک و کاشی در کفسابی هروی

کفسابی یکی از بهترین راه‌ها جهت پاک‌سازی و برق انداختن ساختمان‌‌هایی است که با سرامیک یا کاشی پوشیده شده‌اند؛ کفسابی و سنگ‌سابی هروی یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه کفسابی سرامیک یا کاشی است و پاک‌سازی و ترمیم این سطوح را با بالا‌‌ترین کیفیت ممکن به انجام می‌رساند. در کفسابی و سنگ‌سابی هروی خدمات کفسابی سرامیک و کاشی برای مکان‌‌هایی همچون منازل مسکونی، فروشگاه‌‌ها، مراکز خرید، تالار‌‌ها و غیره انجام می‌‌شود.

مراحل کفسابی سرامیک و کاشی در کفسابی و سنگ‌سابی هروی به شکل زیر است:

 • در صورت وجود پستی‌وبلندی در سرامیک یا کاشی، متخصصان کفسابی و سنگ‌سابی هروی با استفاده از صفحه‌‌های مخصوص ساب‌زنی آن‌‌ها را از بین می‌برند و سطحی صاف و یکنواخت ایجاد می‌کنند. میزان تکرار این عملیات به عمق خراش‌‌های موجود در سطوح بستگی دارد.
 • در ادامه کار، پرسنل کفسابی و سنگ‌سابی هروی به‌منظور پر کردن درز‌‌ها و خطوط مرحله قبل، از پولیش استفاده می‌‌کنند. در پایان این مرحله پساب باقی‌مانده را پیش از خشک شدن جمع می‌‌کنند تا به سطح کار نچسبد.
 • درنهایت متخصصان کفسابی و سنگ‌سابی هروی از دستگاه کف ساب سرامیک استفاده کرده و آن را به‌صورت زیگزاگی روی سرامیک و کاشی می‌کشند تا سطحی کاملاً براق و شفاف ایجاد شود.

نماشویی با بالابر در کفسابی  حصارک

در برخی موارد به علت ارتفاع زیاد ساختمان یا موقعیت قرارگیری آن نسبت به ساختمان‌های اطراف، امکان دسترسی به همه نقاط ساختمان وجود ندارد؛ در این شرایط کفسابی و سنگ‌سابی حصارک نماشویی با استفاده از بالابر را پیشنهاد می‌کند. پرسنل کفسابی و سنگ‌سابی حصارک با استفاده از دستگاه‌‌های بالابر تا ارتفاع موردنظر از ساختمان پیش رفته و به‌طور کامل و در امنیت بالا به شستشوی نمای ساختمان می‌پردازند.

استفاده از بالابر در کفسابی و سنگ‌سابی حصارک علاوه بر امکان دسترسی به تمام نقاط حتی بخش‌های کور ساختمان از مزایایی همچون سرعت عمل بالا، قیمت به‌صرفه، امنیت بالای کارکنان، نتیجه تأثیرگذار و سهولت انجام کار برخوردار است.

کفسابی و سنگسابی هروی

مزایای نماشویی در کفسابی کاشانی

با توجه به قرارگیری نمای ساختمان در معرض عوامل محیطی و آلودگی‌های مختلف شهری، لازم است سالی یک‌بار نسبت به شستشوی نمای ساختمان اقدام شود. کفسابی و سنگ‌سابی کاشانی برای شستشوی انواع نمای ساختمان از روش‌های مختلفی همچون نماشویی با داربست، نماشویی راپل، نماشویی با بالابر و غیره استفاده می‌کند و دستگاه‌های تخصصی همچون واترجت و واتر سند بلاست را در این زمینه به کار می‌گیرد.

نماشویی یکی از خدماتی است که هرساله به خصوص در روز‌های پایان سال مورد توجه مشتریان کفسابی و سنگ‌سابی کاشانی قرار می‌گیرد و به افزایش زیبایی و جذابیت نمای ساختمانی کمک می‌کند. در ادامه به معرفی برخی از مزایای استفاده از خدمات نماشویی در کفسابی و سنگ‌سابی کاشانی می‌پردازیم:

 • فع کلیه الودگی‌ها از قبیل دوده، جرم، لکه، زنگ‌زدگی، رنگ و غیره
 • هزینه پایین به نسبت نقاشی ساختمان و تعویض سنگ نما
 • رفع ایرادات ظاهری سنگ نما مانند عدم هم‌ترازی، ترک، شکستگی و غیره
 • افزایش زیبایی و درخشندگی نمای ساختمان

مزایای کفسابی دستی

جالب است بدانید در کفسابی و سنگ‌سابی مطهری هنوز هم کفسابی دستی در کنار استفاده از دستگاه‌‌های کفسابی تخصصی و مدرن، کاربرد دارد و در برخی موارد بهترین گزینه برای پاک‌سازی خواهد بود. در برخی موارد استفاده از کفسابی دستی امری ضروری است؛ زیرا در برخی مکان‌‌ها و بخش‌های ساختمان امکان استفاده از دستگاه وجود ندارد یا بسیار دشوار است.

در بخش‌‌هایی از خانه همانند حمام و سرویس بهداشتی، راه‌پله‌‌ها، بالکن‌‌ها و غیره به دلیل وجود نقاط غیرقابل‌دسترس همواره امکان استفاده از دستگاه‌‌های کفسابی بزرگ برای پرسنل کفسابی و سنگ‌سابی مطهری فراهم نیست. اما در این میان کفسابی و سنگ‌سابی مطهری جهت حل مشکل به کفسابی دستی پرداخته و به‌خوبی محل موردنظر را از آلودگی‌‌ها و جرم‌‌های مختلف پاک‌سازی می‌کند. از مزایای کفسابی دستی می‌‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم محدودیت استفاده در نقاط و زوایای خاص
 • هزینه بسیار پایین به نسبت دستگاه‌ کفسابی
 • امکان تعویض لقمه سنگ‌‌ها
 • وزن کم و سبک
 • سروصدای بسیار کم

کفسابی و سنگسابی هروی

قیمت کفسابی در کفسابی و سنگ‌سابی شهرک بیمه

قیمت و هزینه‌های کفسابی یکی از مهم‌ترین موارد برای کارفرمایانی است که قصد نوسازی ساختمان خود را دارند و می‌خواهند نتیجه خوبی نیز کسب کنند. در کفسابی و سنگ‌سابی شهرک بیمه بهترین کیفیت در کنار نرخ اتحادیه به مشتریان ارائه می‌شود و کلیه هزینه پروژه پس از بررسی دقیق ساختمان توسط کارشناسان کفسابی و سنگ‌سابی شهرک بیمه به اطلاع کارفرما می‌رسد.

هر ساختمانی از شرایط مخصوص به خود برخوردار است و قیمت کلی پروژه را نمی‌توان برای هر نوع بنایی عنوان کرد؛ اما معیار‌های مختلفی وجود دارد که بر این قیمت تأثیرگذار هستند. در کفسابی و سنگ‌سابی شهرک بیمه قیمت پروژه‌های کفسابی بر اساس ویژگی‌های زیر محاسبه می‌شود:

 • نوع سنگ و میزان سختی آن
 • متراژ کار
 • موقعیت ساختمان
 • سابقه ساب خوردن سنگ
 • میزان ایرادات و مشکلات سنگ
 • وجود یا عدم وجود برق سه فاز
 • فصل انجام کار
 • انتظارات کارفرما

ماستیک و اپوکسی

سال‌های زیادی است که در صنعت کفسابی به‌منظور درزگیری و پوشاندن شکاف‌‌های سطح سنگ از روش رزین ساب یا بتونه ساب استفاده می‌‌شود و نتیجه تأثیرگذاری نیز دارد. اما کفسابی و سنگ‌سابی ارم قدم جدیدی در این حوزه برداشته و از موادی همچون ماستیک و اپوکسی جهت ترمیم منافذ و سوراخ‌‌های سنگ استفاده می‌‌کند.

دلیل استفاده کفسابی و سنگ‌سابی ارم از این دو ماده این است که اپوکسی و ماستیک علاوه بر ترمیم و پوشش دهی بالا، از خواصی همچون براق‌سازی آنتی‌استاتیک و نانو برخوردار هستند و تأثیر چشمگیری در سطوح کارشده رقم می‌‌زنند. لازم به ذکر است هزینه کفسابی با ماستیک و اپوکسی در کفسابی و سنگ‌سابی ارم نسبت به استفاده از روش‌‌های بتونه‌کاری و رزین ساب بسیار پایین‌تر و به‌صرفه‌تر است.

کفسابی راه‌پله در کفسابی توانیر

یکی از خدمات ویژه کفسابی و سنگ‌سابی توانیر کفسابی راه‌پله‌ و پاگرد است. بیشتر بخش‌‌‌های خانه ازجمله بالکن، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و غیره به کفسابی نیاز دارند اما کفسابی راه‌پله از بخش‌‌‌‌های دیگر ساختمان متفاوت است؛ زیرا راه‌پله‌‌‌ها از مساحت کوچکی برخوردار هستند و در مناطق کوچک و گوشه‌ای نمی‌‌‌‌توان به‌خوبی از دستگاه‌‌‌‌های بزرگ کفسابی استفاده نمود و به‌راحتی به کفسابی پرداخت.

در کفسابی و سنگ‌سابی توانیر به جهت افزایش کیفیت کار، از دو نوع دستگاه تخصصی برای کفسابی راه‌پله‌‌‌‌ها استفاده می‌‌‌‌شود. اولین دستگاه، دستگاه ساب دستی است؛ این دستگاه به دلیل اندازه کوچک به افراد متخصص امکان دسترسی به گوشه‌‌‌‌های پله‌‌‌‌ها و نقاط کنج‌ را می‌‌‌دهد. تنها عیب این دستگاه سرعت عمل پایین آن است.

دستگاه تخصصی بعدی برخلاف نوع اول سرعت عمل بالایی دارد ولی به دلیل ابعاد بزرگ امکان دسترسی به گوشه‌‌‌‌های پله‌‌ها را ندارد. در کفسابی و سنگ‌سابی توانیر به‌منظور پوشش ضعف این دو دستگاه از هر دو آن‌ها استفاده می‌‌‌‌شود و بهترین و باکیفیت‌‌ترین نتیجه به کارفرما تحویل داده می‌شود.

کفسابی و سنگسابی هروی

نماشویی ساختمان در کفسابی باغ فیض

امروزه با توجه به اهمیت بالای نمای ساختمان در ارزش و کیفیت آن، شستشوی نمای ساختمان با روش‌های مختلفی انجام می‌شود و هر یک از ویژگی‌های مختلفی برخوردار هستند. نماشویی ساختمان یکی از خدمات تخصصی کفسابی و سنگ‌سابی باغ فیض است که با استفاده از کادر مجرب و حرفه‌ای در انواع ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری و غیره انجام می‌شود.

در کفسابی و سنگ‌سابی باغ فیض با توجه به متریال نما، کاربری‌ ساختمان، بودجه کارفرما و غیره نماشویی با استفاده از رو‌ش‌‌های مختلفی انجام می‌‌شود. کارشناسان کفسابی و سنگ‌سابی باغ فیض پس از سنجش شرایط ساختمان موردنظر بهترین روش را به کارفرما پیشنهاد می‌‌دهند. به‌طورکلی در کفسابی و سنگ‌سابی باغ فیض از روش‌‌های زیر برای نماشویی استفاده می‌‌شود:

 • نماشویی به روش راپل (با طناب)
 • نماشویی با بالابر
 • نماشویی با داربست
 • نماشویی با دستگاه واترجت
 • نماشویی با دستگاه واتر سند بلاست
 • نماشویی با تی، ابر و مواد شوینده

کفسابی کافه‌ها و رستوران‌ها در کفسابی پونک

کافه‌ها و رستوران‌ها از مکان‌های تفریحی پر رفت‌وآمدی هستند که به دلیل ترافیک بالا پس از مدتی دچار رنگ‌پریدگی، درز، شکاف، لکه‌های تیره و غیره می‌شوند و به عملیات کفسابی نیاز پیدا می‌کنند. کفسابی و سنگ‌سابی پونک با آگاهی نسبت به این موضوع کفسابی این مکان‌ها را در لیست خدمات تخصصی خود قرار داده است.

معمولاً کف رستوران‌ها و کافه‌ها از سرامیک پوشیده شده است و نمی‌توان مراحل کفسابی سنگ را بر روی آن اجرا کرد. بهترین راه برای شستشوی سرامیک استفاده از روش فرچه شویی است که توسط دستگاه‌های مخصوص و فرچه‌های باکیفیت در کفسابی و سنگ‌سابی پونک انجام می‌شود. در پایان این عملیات کف رستوران یا کافه بسیار صیقلی و شفاف شده و کلیه ایرادات آن رفع خواهد شد.

در پایان

با توجه به اهمیت بالای کیفیت کار کفسابی درنتیجه مطلوب پروژه، لازم است از کفسابی‌‌های مجرب و باتجربه‌ای جهت نوسازی و ترمیم بنای خود کمک بگیرید. در میان کفسابی و سنگ‌سابی هروی می‌‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. کفسابی و سنگ‌سابی هروی از بهترین مواد، امکانات و استادکاران‌ ماهر جهت ارائه خدمات تخصصی خود استفاده می‌کند و کیفیت بالای کار این مجموعه را می‌توانید از مشاهده نمونه کار‌های حرفه‌ای آن دریابید.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو