کفسابی و سنگسابی آمل

کفسابی و سنگسابی آمل


کفسابی و سنگسابی آمل

کفسابی و سنگسابی آمل آماده برای خدمات کفسابی سطوح می باشد. آمل یکی از شهر های استان مازندران است که به دلیل مجاورت آن با جاده هراز، به یک منطقه ی توریستی تبدیل شده است. افراد زیادی در این شهر سکونت دارند و همچنین اشخاصی دیگر از سایر شهرستان ها نیز برای ساخت و ساز انواع ساختمان های اداری و تجاری آماده ی سرمایه گذاری هستند.

برای زیبا بخشیدن به نما و کف ساختمان اکثر افراد تمایل دارند که از سنگ هایی زیبا و مرغوب برای پوشاندن سطوح استفاده کنند. در زمان های قدیم، بیشتر مردم توجه خاصی به نمای ساختمان نداشتند و از سیمان سفید برای زیبایی نما بهره می بردند. اما امروزه با به وجود آمدن سنگ های مرغوب، زیبا و با کیفیت، بیشتر افراد تمایل دارند با تقبل هزینه ای بیشتر، به نمای خانه و ساختمان خود زینت ببخشند. برای زیبا تر شدن سطوح و ایجاد جلا و جلوه ای بیشتر می توانید از خدمات کفسابی و سنگسابی آمل بهره ببرید.

کفسابی و سنگسابی آمل

سنگسابی و کفسابی چیست؟

کفسابی همانطور که از نام آن پیداست، به معنای سابیدن کف می باشد. به عبارتی سطح شما از هر مصالحی که باشد، می تواند مورد سایش قرار بگیرد. سطوح بتنی، سیمانی، سنگ کاری شده و دیگر سطوح نیز می تواند کفسابی شوند.

سنگسابی زیر مجموعه ای از خدمات کفسابی است و به این معناست که، سطوح سنک کاری شده ی کف ساختمان و راه پله ها را با استفاده از دستگاهی به نام ساب زن تراش می دهند.

اگر در شهر آمل نیاز به کفساب کار و سنگساب کار ماهر دارید، می توانید برای انجام چنین خدماتی از کفسابی و سنگسابی آمل از مجموعه ی کفسابی ایران بهره ببرید.

کفسابی و سنگسابی آمل

برآورد قیمت کفسابی و سنگسابی سطوح چگونه و بر اساس چه معیارهایی انجام می شود؟

  • دستمزد کفسابی و سنگسابی سطوح به سطح مد نظر و جنس سطح بستگی دارد. به طور مثال دستمزد کفسابی سطوح گرانیتی با دستمزد کفسابی سطوح بتنی تفاوت دارد. هر چه که سطح سخت تر باشد و کار بیشتری انجام شود، دستمزد بالا تر می رود.
  • منطقه ی جغرافیایی نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار می باشد.
  • نوع سطح نیز در برآورد نهایی قیمت تاثیر بسزایی دارد. به طور مثال: اگر سطح شما مستطیلی باشد، هزینه ی کمتری را نسبت به سطح چند ضلعی پرداخت خواهید نمود.
  • برخی سطوح مثل سطوح راه پله های قدیمی که بر اثر گذر زمان دچار از ریخت افتادگی و فرسایش شده اند، نیاز به کفسابی دارند. دستمزد چنین سطوحی تقریبا بیشتر می باشد. زیرا این سطوح ممکن است به تعمیرات کلی نیاز داشته باشند.

کفسابی و سنگسابی آمل

فواید کفسابی و سنگسابی چیست؟

برایتان سوال پیش نیامده است که چرا افراد سطوح را کفسابی و سنگسابی می کنند؟ دلیل آن کاملا مشخص می باشد.

  • برای ایجاد جلا و جلوه ای بیشتر و داشتن سطحی براق تر با درخشندگی زیاد می توانید، از خدمات کفسابی و سنگسابی بهره ببرید.
  • کاربرد دیگر کفسابی سطوح، تعمیر سنگ ها می باشد. بسیاری از سنگ های راه پله ها و سطوح ممکن است دچار شکستگی و یا ترک خوردگی شده باشند. با استفاده از موادی به نام رزین کامپوزیت به تعمیر سنگ ها می پردازیم.
  • برای نانو کردن سطوح نیز از نانوساب استفاده می شود.
  • اگر می خواهید که سطح شما در برابر حرارت، رطوبت و سرما و همچنین ضربه کاملا مقاوم شود، می توانید با بهره گیری از خدمات کفسابی و سنگسابی آمل و دیگر شهرها، به مقاوم سازی سطح مد نظر خود بپردازید.
  • پس از سنگ کاری سطح، بارها مشاهده شده است که پستی ها و بلندی هایی در گوشه و کنار سنگ ها ایجاد می شود. برای رفع چنین پستی ها و بلندی هایی، می توانید با استفاده از دستگاه ساب زن سطح خود را صاف نمایید. در زیر دستگاه لقمه هایی تعبیه شده است که سطح را تراش می دهد. برای هر سطحی از لقمه هایی خاص استفاده می شود.

کفسابی و سنگسابی آمل

مرکز کفسابی ایران آماده برای انجام خدمات کفسابی و سنگسابی آمل می باشد

کفسابی ایران همانطور که از نام آن پیداست، به انجام خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی در شهر های ایران می پردازد. شما در هر شهری که از ایران هستید، می توانید از مجموعه ی کفسابی ایران تقاضای کفساب کار و سنگ ساب کار ماهر را داشته باشید. تیم ما به هر جایی از ایران اعزام می گردد. ما با زبده ترین، ماهر ترین و کارآزموده ترین نیروهای متخصص در خدمت شما عزیزان هستیم. برای انجام سفارش خدمات کفسابی و سنگسابی آمل و دیگر شهر های استان مازندران فقط کافی است که گوشی تلفن را بردارید و با مجموعه ی کفسابی ایران در تماس باشید. کارشناسان ما آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند. پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به مدرن ساب بسپارید. علاوه بر کفسابی مدرن ساب شما در هرکجای تهران که باشید ما در شعب مختلف کفسابی ( صباساب ،مدرن ساب ) در نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو