کفسابی و سنگسابی گرگان با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت

کفسابی و سنگسابی گرگان

کفسابی و سنگسابی گرگان یکی از شرکت‌های ساب زنی در شمال کشورمان ایران است. خدمات کفسابی یکی از مثبت‌ترین خدمات در جهت پاکسازی سطوح مختلف است. پاکسازی هر سطحی بستگی به نوع آن دارد به همین دلیل فردی که خدمات کفسابی را انجام می‌دهد ابتدا باید با انواع جنس سنگ آشنایی کامل داشته باشد و بعد از آن اقدام به انجام عملیات نماید.
به افرادی که این کار را انجام می‌دهند معمولا پزشک سنگ گفته می‌شود. پزشک سنگ هر گونه اطلاعاتی را نسبت به سنگ‌ها داشته باشند و بدانند چه روشی برای پاکسازی آنها بهتر جواب می‌دهد.
انجام خدمات کفسابی و از بین بردن لک‌ها بر روی سطوح بستگی به جنس سنگ دارد. جنس سنگ‌ها به صورت‌های مختلفی است و تنها یک نوع خاص نیست. سنگ‌هایی از قبیل هرسین، دهبید، مرمر و انواع سنگ‌های گرانیت می‌تواند انجام عملیات بر روی آنها متفاوت باشد. کفسابی گرگان برای هر کدام از این سطوح روش‌های متفاوتی را اجرا می‌کند.
این روش‌ها باید کاملا به روز و جدید باشند در غیر اینصورت نتیجه مطلوب را نخواهند داشت این کار می‌تواند کیفیت کار شرکت کفسابی را بالا ببرد. شرکت‌های کفسابی به صورت تخصصی این کار را انجام می‌دهند. در ادامه می‌خواهیم به بررسی بیشتر سطوح بپردازیم.

کفسابی و سنگسابی گرگان
سنگ‌های نرم در کفسابی

سنگ‌های نرم به آن دسته از سنگ‌هایی گفته می‌شود که در حوزه کفسابی باید با دقت بسیار زیاد لایه برداری و پاکسازی شوند. سنگ‌های نرم با استفاده از ترکیب موادی مختلف مانند خاک، تنگستن، آلومینیوم و غیره ساخته می‌شود. کفسابی و سنگسابی گرگان در انجام خدمات پاکسازی سطوح نرم تبحر خاصی دارد.
لقب نرم دادن به این دسته از سنگ‌ها بدان معنی نیست که جنس نرمی دارند و ممکن است انعطاف پذیر باشند بلکه این نوع سنگ‌ها کاملا مستحکم هستند منتها برای برخی قسمت‌های ساختمان مانند نما، پارکینگ، پله و غیره کارایی خوبی ندارند و ممکن است در کوتاه مدت دچار مشکلات و آسیب‌هایی شوند.

سنگ‌های سخت در کفسابی

سنگ‌های سخت به آن دسته از سنگ‌هایی گفته می‌شود که خود به خود به وجود آمده‌اند و به صورت طبیعی در دامان طبیعت هستند و انسان‌ها آنها را استخرج می‌کنند. به عنوان مثال در مجاورت کوه‌های آتشفشانی و همچنین در نزدیکی چشمه‌های آب گرم و در دل کوه‌ها می‌توان اقدام به استخراج این سنگ‌ها نمود.
سنگ‌های گرانیتی، سنگ مرمر، آذرین و غیره از مجموعه سنگ‌های سفت و سخت هستند که دارای بافت سخت و محکمی هستند و انجام کفسابی در آنها نیاز به دستگاه‌های مخصوصی دارد. کفسابی و سنگسابی بابلسر در شمال کشور می‌تواند نوع و جنس سنگ را تشخیص دهد و اقدام به ساب زنی آنها با توجه به میزان آسیب آن انجام شود.

کفسابی و سنگسابی گرگان
انواع سنگ‌های مختلف و روش کفسابی در آنها

شاید از دید برخی‌ها که اطلاعات لازم در مورد سنگ‌ها را نمی‌دانند این موضوع پنهان است و همه سنگ‌ها را به یک صورت و سک ساختار نگاه می‌کنند اما باید بگوییم که سنگ‌ها نوع‌های مختلفی دارند و همه آنها با هم برابر و یکسان نیست. کفسابی و سنگسابی گرگان در هنگام انجام هر گونه فعالیت و برخوردی با سنگ‌ها افرادی را در اختیار دارد که کاملا با نوع سنگ آشنایی دارند.
سنگ‌ها دارای ساختاری متفاوت هستند به این معنی که سنگ آهکی بافتی کاملا متفاوت با سنگ مرمر دارد. بافت سنگ مرمر نسبت به سنگ آهکی سخت‌تر است از این جهت در هنگام فعالیت کفسابی باید به سنگ آهکی بهای بیشتر، توجه و دقت بیشتری شود زیرا آسیب پذیرتر خواهد بود. در ادامه با انواع سنگ‌ها و روش‌های مخصوص کفسابی در آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

سنگ گرانیت و روش کفسابی در آن

سنگ گرانیت انواع مختلف دارد. آذرین درونی و آذرین بیرونی دو نوع از آن است به عنوان مثال این نوع سنگ از سرد شدن مواد آتشفشانی به وجود می‌آید. نوع درونی آن دارای حفره‌های زیادی است زیرا به صورت درونی و تدریجی سرد می‌شوند اما نوع بیرونی به دلیل سرد شدن سریع‌تر دارای حفره‌های کمتری است.
از سنگ گرانیت می‌توان برای پله و راه پله و یا مکان‌هایی که نیاز به سنگ سخت دارند استفاده نمود این نوع سنگ در درون خود دارای ذرات الماس است و برای تراشیدن آن نیاز به لقمه‌هایی از جنس الماس خواهد بودو لقمه‌های الماسی گران قیمت‌تر از لقمه‌های معمولی است و می‌توانند سطوح بسیار محکم و سخت را ساب زنی نمایند. کفسابی و سنگسابی فومن این سطوحی را که از سنگ گرانیت ساخته شده را به خوبی ساب زنی می‌نماید.

روش کفسابی سنگ مرمر

سنگ مرمر از جمله سنگ‌های پر طرفدار و زیبا برای ساختمان سازی و انجام امور داخلی و بیرونی سازه است. این سنگ از نوع سنگ‌های سخت بوده و انجام کفسابی و سنگسابی در آن با استفاده از دستگاه‌های تراش سنگ میسر است. کفسابی و سنگسابی گرگان این نوع سنگ را به صورت حرفه‌ای و با استفاده از متد جدید سنگسابی می‌کند.
معمولا انجام خدمات کفسابی به روش ایتالیایی را می‌توان بر روی سطوح مرمریت اجرا کرد. کفسابی و سنگسابی بهارستان در تهران این خدمات را به نحو احسن انجام می‌دهد. کفسابی ایتالیایی به نوعی از ساب زنی می‌گویند که سطح کاملا تمیز و براق می‌شود و نسبت به کفسابی معمولی کیفیت بیشتری دارد.

روش کفسابی لاشه سنگ‌ها

لاشه سنگ‌ها از سنگ‌های کوچک شده به وجود می‌آیند و به صورتی هستند که کاملا ناهماهنگ در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و بعد ماده موزاییک در زیر آنها قرار می‌گیرد اما لاشه سنگ‌های بزرگ از سنگ‌هایی با قطعات بزرگ‌تر ساخته می‌شوند و این سنگ‌ها در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و اطراف آن سیمان ریخته می‌شود.
انجام خدمات کفسابی لاشه سنگ‌ها نیاز به دقت و زمان دارد کفسابی و سنگسابی شمیرانات در تهران این خدمات را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد. سنگسابی گرگان نیز به صورت تخصصی بر روی تک تک سنگ‌ها کار انجام می‌دهد و همه را به صورت یکدست هماهنگ می‌نماید.
از لاشه سنگ‌ها معمولا در پیاده‌رو‌ها و فضاهایی مانند باغ و پارک‌ها همچنین در پارکینگ منازل و بخش‌های داخلی ساختمان استفاده می‌شود. از جمله مزایایی که لاشه سنگ‌ها دارند می‌توان به جلوه بسیار زیبا که با انواع مختلف سنگ در رنگ‌های متفاوت ساخته می‌شوند و از لحاظ هزینه هم خرید این نوع سنگ‌ها بسیار مقرون به صرفه و ارزان قیمت‌تر خواهد بود.

کفسابی و سنگسابی گرگان
کفسابی سنگ‌های کاشی و سرامیکی

کاشی و سرامیک از جمله سطوح نرمی هستند که در بخش‌های داخلی ساختمان کاربرد زیادی دارند. از این نوع سطوح می‌توان برای کف ساختمان بهره گرفت و کفسابی آن با توجه به نرم و آسیب پذیر بودنشان نیاز به تخصص دارد.
کفسابی و سنگسابی گرگان در خدمات کفسابی ساختمان ابتدا به مشکلات موجود در سطح می‌پردازد. در صورت وجود جرم و یا لکه باید از مواد مخصوص جهت پاکسازی سطح بهره گرفت و در صورت وجود ترک و یا شکستگی باید به ترمیم آنها پرداخته شود.
برای سطوح کاشی کاری شده به دلیل نازک بودن کاشی و ساختاری که دارد استفاده از دستگاه ساب زنی به صورت حرفه‌ایی توصیه نمی‌شود به همین دلیل روش پیشنهادی اغلب شرکت‌ها از جمله کفسابی و سنگسابی تجریش در تهران، استفاده از روش فرچه شویی می‌تواند بسیار موثر باشد.
سطوح سرامیکی را می‌توان با استفاده از روش ایتالیایی کفسابی نمود اما نکته مهم در انجام عملیات کفسابی این است که سطوح خیس شده بعد از اتمام کار کاملا خشک و عاری از هر گونه قسمت خیسی شوند در نتیجه سطح واضح‌تر خواهد بود و هیچگونه انعکاس موری در آن مانع دید بهتر نخواهد شد تا اگر مشکلی باقی مانده باشد بهتر دیده شود. کفسابی گرگان همیشه این قوانین خاص را رعایت می‌نماید.

خدمات کفسابی نما و سازه

خدمات کفسابی معمولا مرتبط با ساختمان و سازه است. فواید کفسابی پاک و رفع ایرادات موجود در سطح است که به صورت تخصصی شرکت کفسابی گرگان آن را در اختیار مشتری قرار می‌دهد.
یکی دیگر از خدمات کفسابی را می توان به نماشویی اختصاص داد. این حرفه نیاز به متخصصین ویژه در حوزه بالا رفتن از نما و انجام کار در ارتفاع دارد. شستشوی نمای ساختمان با استفاده از دو روش داربست و استفاده از طناب راپل انجام داده می‌شود.
نوع نما در نماشویی ساختمان هم تاثیر زیادی دارد. برای نماهایی که از شیشه هستند استفاده از تی و ابر کاربرد دارند و برای نماهای آجری می‌توان از دستگاه جت بلاست و واتر جت استفاده کرد منتها در نماهایی که از سنگ ضعیف و آسیب پذیر استفاده شده است روش فرچه شویی کاربردی‌تر خواهد بود.
همانطور که استفاده از هر روشی می‌توان دارای مزایا و معایب باشد، استفاده از داربست هم مزایا و معایبی دارد که معایب آن نسبت به استفاده از طناب راپل بیشتر خواهد بود پس ترجیحا استفاده از طناب توصیه بهتری برای نماشویی خواهد بود کاری که کفسابی و سنگسابی گرگان هم برای اغلب ساختمان‌های مرتفع انجام می‌دهد.

کفسابی و سنگسابی گرگان
کلام آخر

کفسابی و سنگسابی گرگان یکی از شرکت‌های کفسابی  است که در این شهر آماده و مشغول به فعالیت کفسابی و سنگسابی است. این فعالیت‌ها زیرمجموعه‌های بسیاری دارد و موردی که در همه انها یکسان ایت توجه به نوع و جنس سنگ است. زیرا بدون در نظر گرفتن این مورد عملا کار خاصی را نمی‌توان از پیش برد.
خدماتی از قبیل نماشویی، شستشوی سنگ، لایه برداری کردن از سنگ، ترمیم سطوح و غیره از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکت خواهد بود.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو