کفسابی در قم آماده ارائه تخصصی ترین خدمات در کمترین زمان

کفسابی در قم

بخش‌های مختلف یک ساختمان ازجمله کف، بعد از گذشت چند سال براثر عوامل گوناگون، مانند شرایط آب‌وهوایی، آلودگی‌های محیطی، گردوغبار و… دچار فرسودگی و تغییر ظاهر می‌شوند و دیگر آن جذابیت اولیه را نخواهند داشت. سابیدن سنگ یا سنگ‌سابی در مجموعه کفسابی در قم باعث تمیزی و جلای کف‌پوش‌های سنگی می‌شود.
همچنین کفسابی تخصصی شرکت کفسابی در قم موجب صاف شدن ناهمواری‌های غیراصولی سنگ شده و عملیات نوسازی سنگ فرسوده را به بهترین شکل انجام می‌دهد. در ادامه تمامی خدمات و کاربردهای بهره‌مندی از آنها در کفسابی در قم شرح داده شده است.

کفسابی در قم

کاربردهای سنگسابی در کفسابی در قم

• ازبین‌بردن لکه‌ها و جرم‌های سطح سنگ

بعد از انجام پروژه‌های ساختمانی لکه‌هایی از جنس رنگ، سيمان، گچ و… روى سطوح ايجاد مى‌شوند. اين لكه‌ها با روش‌هاى معمول از بين نمی‌روند. متخصصين کفسابی در قم با كمك ماشین‌آلات ساب و با استفاده از مواد مخصوص، اين جرم‌ها را تراشيده و سطوح را صاف و صيقلى می‌کنند.
لكه‌هاى ناشى از مواد اسيدى، جوهر نمك، مواد شوينده و حتى رد لاستيك خودروهاى پاركينگ ساختمان و به‌طورکلی هرگونه جرم و لكه ديگرى، به‌راحتی از طريق اين عمليات کفسابی در قم از بين مى‌روند.

• تراز كردن سنگ‌هاى كف

بنا به دلايل زيادى امكان تراز نبودن سنگ‌ها وجود دارد. نشست ساختمان و سهل‌انگاری سازندگان، ازجمله اين دلايل هست. با عمليات سنگسابی شرکت کفسابی در قم اين مشكل به‌راحتی قابل‌رفع بوده و نتيجه آن، سطحى صاف و بدون ناهموارى است.

• درخشندگى و جلاى بيشتر سنگ‌هاى کهنه

باگذشت زمان لايه‌اى از رسوبات سطح سنگ را پوشانده و ظاهرى كدر ايجاد مى‌كند.
نیروهای اجرایی کفسابی در قم با كفسابى سنگ اين لايه را می‌تراشند و با استفاده از پوليش، سطحى درخشان و اصطلاحاً شيشه‌اى را جايگزين مى‌كنند.

• ترميم آسيب و شكستگى‌ سطوح سنگى

سنگ‌ها ممكن است به هر دليلى دچار شكستگى شوند. برخورد اجسام سنگين و كيفيت پايين به‌کاررفته در توليد، از عمده‌ترين دلايل شكستن سطوح سنگى هستند. در اين صورت مجموعه کفسابی در قم و عمليات سنگسابی آن‌ها با تجهيزات ويژه و استفاده از مواد پركننده تنها راه‌حل مؤثر خواهد بود. همچنين در اين عمليات خط و خش‌هاى ایجادشده روى سطوح سنگى، از بين خواهند رفت.
نقطه اشتراك همه عملیات کفسابی در قم شگفت‌زده شدن مشتريان بعد از اتمام پروژه هست! اين تأثیر ناشى از زيبايى بصرى چشم‌نوازی است كه در سنگ ایجاد می‌شود و به محيط نیز می‌بخشد.
اگر به شفافیت و تمیزی کف منزل و ساختمان خود اهمیت می‌دهید و بر این موارد حساس هستید می‌توانید از خدمات کفسابی در قم بهره ببرید.

کفسابی و سنگسابی زینبیه

سنگسابی به اقداماتی گفته می‌شود که برای از بین بردن زائده‌های سنگ و هم‌تراز کردنش با سطح اصلی صورت می‌پذیرد. اگر پروژه سنگسابی خود را به دست یک فرد نابلد و کم‌تجربه دهید احتمال دارد درنتیجه کار، خسارت به بار بیاورد. پس ‌کار خود را به دست افراد باتجربه‌ای مثل کفسابی و سنگسابی زینبیه بسپارید.
باید بدانید که تنها پارامتر تجربه برای سنگسابی کافی نیست. شما فکر کنید اگر به یک راننده فرمول یک ماشین دسته چندم بدهند مسلماً کار خاصی نمی‌تواند انجام بدهد. مجموعه خدماتی کفسابی و سنگسابی زینبیه با به‌کارگیری دستگاه‌های باکیفیت سه فاز و تک فاز کفسابی در قم و سلفچگان و جمکران و پردیسان و سایر نقاط کشور، کار شمارا به بهترین نحو انجام می‌دهند.

کفسابی در قم

کفسابی و سنگسابی شورا

کفسابی در مواقعی استفاده می‌شود که بخواهیم محیط لوکس و فوق‌العاده براق را برای محل کار یا ساختمان خود ایجاد کنیم یا اگر بر روی سنگ یا کف ساختمان شما چسب یا رنگ چسبیده باشد می‌توان با کفسابی و سنگسابی شورا این موارد را کاملاً پاک کرد.
کفسابی در شرکت کفسابی و سنگسابی شورا برای یکدست‌سازی و هم‌سطح کردن سنگ‌های کف ساختمان نیز استفاده می‌شود به این صورت که با اجرای لقمه سنگ‌ها ۶۰۰، ۴۰۰، ۲۰۰ و ۱۰۰ نیروهای اجرایی کفسابی و سنگسابی شورا اقدام به یکدست‌سازی سطح می‌کنند و با استفاده از لقمه سنگ‌های ایتالیایی اقدام به براق کردن و آینه‌ای شدن سنگ کف ساختمان شما می‌شود.
نیروهای اجرایی کفسابی در قم و شورا با استادکاران ماهر و زبردست و امکانات و دستگاه‌ها و لقمه سنگ‌های باکیفیت، کفسابی کف و سنگ کف ساختمان شمارا به‌منظور نو و تمیز شدن انجام خواهند داد.

زمان مناسب نیاز به کفسابی و سنگسابی نکا

بعد از بنایی ساختمان حتماً گچ، سیمان و رنگ زیادی بر روی کف ساختمان ریخته می‌شود که پاک کردن آن‌ها به این راحتی‌ها نیست و باید برای تمیز شدن کف ساختمان از خدمات کفسابی و سنگسابی نکا استفاده نمایید.
حتی اگر کف ساختمان شما سرامیک است و به‌طور مداوم نیز تمیز می‌شوند، بازهم ممکن است سرامیک لک‌های زیادی را به خود بگیرد و به‌مرورزمان کدر ‌شود. بنابراین بهتر است برای افزایش جلا و درخشندگی سرامیک کف ساختمان از خدمات کفسابی و سنگسابی نکا استفاده کنید.
اگر در ساخت منزل و ساختمان از سنگ گرانیت استفاده‌شده است، باید بیشتر به جلوه و زیبایی آن اهمیت داد، چراکه هزینه زیادی برای این متریال ساختمان پرداخت‌شده است.
درهرصورت اگر بر روی سنگ،‌ براثر شستشو با مواد اسیدی و مواد شوینده نامناسب، رسوباتی ایجادشده است؛ اگر سنگ کف ساختمان دارای پستی بلندی‌های زیادی است؛ اگر چرک و کثیفی بر روی سنگ کف ساختمان شما مشاهده می‌شود؛ اگر بین سنگ‌های کف ساختمان فضای خالی وجود دارد و باعث لق شدن سنگ‌ها شده است؛ از بین بردن هر یک از موارد ذکرشده باید توسط متخصص کفسابی و سنگسابی نکا انجام شود.

دستگاه‌های مورداستفاده در کفسابی و سنگسابی فکوری

عموماً «کف» هر ساختمان و بنایی، در طی عمر مفید خود (حدود ۵۰ سال در ایران) به خدمات کف‌سابی و یا ساب سنگ نیازمند است. سنگسابی یا کفسابی یعنی صیقل دادن سنگ. به کمک چنین عملیاتی، سطح سنگ کف ساختمان افراد توسط شخصی به آن «ساب زن» به میزان یک تا پنج میلی‌متر سابیده می‌شود. به کمک این عملیات، کف ساختمان ظاهری فوق‌العاده تمیز و زیبا پیدا خواهد کرد.
انتخاب دستگاه‌های مورداستفاده در شرکت خدماتی کفسابی و سنگسابی فکوری مورد حساسیت زیادی واقع‌شده است. در ادامه به نوع این دستگاه‌ها اشاره‌شده و همچنین مختصر توضیحاتی را راجع به آن‌ها آورده‌ایم.

• دستگاه کفسابی سه فاز:

برای راه‌اندازی این دستگاه نیاز به برق سه فاز است و قدرت بیشتر در ساب‌زنی و انجام بهینه کار دارد.

• دستگاه کفسابی تک فاز:

برای راه انداختن این دستگاه، کارمندان کفسابی در قم و فکوری از برق معمولی استفاده می‌کنند چون قدرت کمتری نسبت به دستگاه کفسابی سه فاز دارد.

• دستگاه ساب پله:

این دستگاه مدل کوچک‌تر دستگاه کفسابی تک فاز است و برای کفسابی سنگ پله از آن استفاده می‌شود.

• دستگاه ساب‌زنی دستی:

از این دستگاه در کفسابی و سنگسابی فکوری برای ساب‌زنی کنار دیوارها و چهارچوب‌ها استفاده می‌شود.

کفسابی در قم

انواع خدمات در کفسابی و سنگسابی بعثت

کف‌سابی به معنای سابیدن کف است. کف‌سابی به عملیاتی گفته می‌شود که در طی آن به‌اندازه یک‌لایه خیلی ظریف از کف ساختمان با کمک ابزار یا دستگاه سابیده می‌شود. به‌طور متداول این عملیات با دستگاه‌های مخصوص کف‌سابی انجام می‌گیرد.
در ادامه به برخی از خدماتی که سال‌هاست به‌طور اختصاصی در مجموعه خدماتی کفسابی و سنگسابی بعثت ارائه می‌شود اشاره‌کرده‌ایم.
• کفسابی و سنگسابی بعثت شامل انواع خدمات مربوط به سنگ همچون گرانیت، موزاییک، مرمر، تراورتن، دهبید و …
• انجام خدمات کفسابی در سراسر تهران و حومه تهران شامل کفسابی و سنگابی اماکن دولتی و تجاری، منازل، پارکینگ، بیمارستان، رستوران، دانشگاه، ادارات و سازمان‌ها، هتل و …
• بندکشی و پر کردن درز بین سنگ‌ها با استفاده رزین و چسب بتن در کفسابی و سنگسابی بعثت
• استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و لقمه سنگ‌های مرغوب برای کفسابی و سنگسابی
• انجام پولیش و نانو جهت براق کردن و شفافیت روی سنگ‌ها در شرکت کفسابی و سنگسابی بعثت

کفسابی و سنگسابی ایرانشهر

سنگ‌های موجود در کف لابی ساختمان‌ها در اثر رفت‌وآمدهای زیاد و باگذشت زمان کیفیت و ماندگاری خود را از دست می‌دهد و شما جهت زیبا نمودن و ترمیم کردن این بخش از ساختمان نیازمند سنگ‌ساب ماهر خواهید شد.
چراکه کفسابی سنگ لابی، استادکار ماهر و کارکشته را می‌طلبد و در توان هر سنگسابی نیست. لذا در بیشتر موارد دیده‌شده است که شخص به علت نداشتن تجربه لازم، سنگ کف لابی را مورد ساب قرار داده است و طی مدت‌زمان کوتاهی مکان‌هایی که مورد ساب قرار داده است سیاه و کدرشده است.
پس در انتخاب شخص ماهر جهت ساب‌زنی سنگ کف خود دقت لازم را نمایید.

مزایای استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی ایرانشهر به شرح زیر است:

• مهارت و تخصص پرسنل

کلیه‌ی پرسنل کفسابی و سنگسابی ایرانشهر و کفسابی در قم دارای مهارت و تخصص درزمینهٔ کاری خود هستند و با تائید آن‌ها برای انجام کار کیفی، هیچ‌گونه نگرانی نخواهید داشت.

• استفاده از تجهیزات مناسب

تیم کفسابی و سنگسابی ایرانشهر مجهز به تجهیزات مناسب و درجه‌یک بوده و خدمات کفسابی و سنگسابی ‌شما توسط بهترین کفساب و سنگ‌ساب طبق استاندار انجام خواهد شد.

کفسابی و سنگسابی دامپزشکی

به‌صراحت می‌توان گفت که تمامی افراد به‌نوعی به تمیزی و برق زدن خانه خود علاقه نشان می‌دهند و براق بودن کف خانه را نشانه پاکیزگی می‌دانند؛ بنابراین مدام به دنبال راه‌های برق انداختنش هستند.
اکثر اوقات پس از گذشت چندین سال، می‌توان لایه‌ای بسیار نازک از آلودگی را بر روی سنگ کف ساختمان‌ها مشاهده کرد. سیاه شدن سرامیک‌های کف آشپزخانه یا پارکینگ ساختمان به‌مرورزمان از این نوع موارد هستند. در چنین حالتی، با اجرای عملیات کفسابی و سنگسابی دامپزشکی می‌توان این لایه اضافی را به‌کلی از سطح کف رفع نمود و زیبایی را دوباره به کف ساختمان برگرداند. این لایه آلودگی معمولاً در حدود ۲ تا ۵ میلی‌متر قطر دارد.

کفسابی در قم

حرف آخر

کفسابی و سنگسابی می‌تواند شما را از پرداخت هزینه‌های اضافی برای تعمیر و بازسازی ساختمان نجات دهد. چراکه با کفسابی در قم می‌توانید نما و انواع کف اعم از سنگ و بتن و حتی نماهای ساختمان را شستشو و با استفاده از لایه برداری قسمت نازکی از سنگ موجب براق شدن و حذف لک‌های آن می‌گردد.
شما نیز می‌توانید با خیالی آسوده و بدون هیچ اقدامی فقط با شماره‌های کفسابی و سنگسابی معتبر تماس گرفته تا از خدمات بی‌نظیر و به‌صرفه آنها بهره‌مند شوید.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو