کفسابی در قم

کفسابی در قم

قم جزو کوچکترین شهرهای ایران است اما دارای فرهنگ و تاریخچه بسیار قوی می‌باشد. نماهای تاریخی بسیاری در این شهر کوچک وجود دارد اما کوچک بودن این شهر دلیل بر این نیست که کفسابی در آن وجود نداشته باشد. کفسابی در قم پدید آمد تا مردم راحت تر بتوانند خدمات کفسابی را انجام دهند.

خدمات کفسابی شامل کفسابی کردن سطوح و کف زمین هایی که از انواع سنگ ها ساخته شده اند و همچنین سنگ سابی هم زیر مجموعه کفسابی است با ساب زدن سنگ ها در نهایت دارای سنگ هایی با درخشندگی بیشتر خواهید داشت و حتی عیب و نقص موجود در سنگ ها هم از بین خواهد رفت.

خدمات کفسابی بسیار ارزنده است و مزیت های زیادی دارد. مزیت های این کار در کیفیت سنگ ساختمانی شما و جلوه و زیبایی که به ساختمان می‌بخشد می‌تواند خود را نشان دهد.

کفسابی و پارکینگ

کفسابی در قم می‌تواند شامل ارائه دادن انواع خدمات کفسابی در پارکینگ هم شود. کفسابی در پارکینگ برای تمیز کردن انواع لکه های به جای مانده از ماشین و روغن ماشین و جای رد لاستیک های ماشین که سیاه شده است و با هیچ روشی از بین نخواهد رفت و همچنین جای ترمز و سیاهی هایی که ناشی از ماشین و دود ماشین است انجام می‌پذیرد.

اگر شما هم در پارکینگ خود این مشکلات را دارید پیشنهاد ما به شما تماس با کفسابی در قم است تا با انجام خدمات کفسابی ما از پارکینگی تمیز و بدون هیچ گونه لک و کثیفی باشید.

کفسابی در پارکینگ با استفاده از انواع دستگاه های بزرگ کفسابی انجام می‌شود که کاره پولیش و کفسابی زمین را استفاده از لقمه ها انجام خواهیم داد و بعد از شستشو نتیجه کار را به خوبی و وضوح می‌توانید ببینید.

کفسابی در قم

کفسابی در پارکینگ بستگی به نوع سطح پارکینگ شما دارد و اینکه جنس سطح شما چگونه باشد برخی پارکینگ ها فقط از سیمان هستند و برخی دیگر از موزاییک ویا سرامیک ساخته شده اند نوع کفسابی و روشی که باید استفاده شود بستگی به جنس این سنگ ها دارد.

به طور مثال کفسابی موزاییک های آج دار را نمی‌توان خیلی حرفه ایی به آن پرداخت اما در عوض برای سرامیک و یا موزاییک هایی که آج دار نیستند مشکل خاصی وجود ندارد و حتی بسیار دیده خواهد شد که موزاییک ها دچار پریدگی شده اند و یا شکسته شده اند زیرا در پارکینگ این اتفاقات بسیار رخ می‌دهد کفسابی در قم با استفاده موادی مخصوص به پر کردن تمامی این شکستگی ها و ترک خوردگی ها می‌پردازد.

به طوری که اصلا قابل تشخیص نخواهد بود که قبلا دچار شکستگی شده است و در نهایت وجه زیبایی به پارکینگ شما خواهد بخشید.

روزی که می‌خواهید اقدام به کفسابی پارکینگ نمایید باید پارکینگ خود را خالی از ماشین و ابزار آلات و یا هر نوع وسیله دیگری که در پارکینگ وجود دارد نمایید تا کل پارکینگ به خوبی تمیز شود. اگر قسمتی از پارکینگ جا بماند از کیفیت کار کاسته خواهد شد.

کفسابی با شستن عادی تفاوت دارد شاید در ذهن خود کفسابی را شستشویی اصولی تصور کرده باشید اما اشتباه است کفسابی یعنی لایه ایی نازک از سنگ شما حذف شود.

ساب زنی بتن

در اثر شستن با مواد مختلف سنگ شما آهکی خواهد شد و رد لاستیک ها روی آن به جای می‌ماند با استفاده از کفسابی آیینه ایی و تشخیص فرد کفساب مدل های مختلفی از کفسابی پیاده خواهد شد و در سطوحی که دارای درز و پستی و بلندی است همه را صاف نموده و دیگر هیچ گونه آلودگی در آن ها نفوز نخواهد کرد.

بتن و کفسابی

بد نیست که قبل از هر چیزی یک ذهنیت درباره بتن داشته باشید زیرا داشتن پیش زمینه ایی در این باره به شما کمک خواهد کرد که بهتر بتوانید موضوع را درک نمایید. بتن مخلوطی از ماسه و سیمان است و همین امر باعث شده که بسیار محکم باشد.

لاشه سنگ

معمولا برای ساخت مکان هایی که بخواهند بسیار محکم و بدون درز باشد از بتن استفاده می‌کنند. از بتن معمولا برای کف مکان هایی که زیاد در چشم نیست و زیبایی آن جا مهم نیست استفاده خواد شد به طور مثال برای کف پارکینگ ها و کف سوله ها و انباری ها و غیره از بتن استفاده خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماس یکتماس دو