کفسابی در آبعلی

کفسابی در آبعلی

آبعلی منطقه ایی در نزدیک هفتاد کیلومتری تهران بزرگ است. مردم زیادی از تهران و دیگر شهرهای اطراف برای مسافرت های یک روزه به آبعلی و پیست اسکی آن جا سر می‌زنند که محل کارکفسابی ما هم در کفسابی آبعلی شکل گرفته است.

در کفسابی آبعلی ما از خدمات متنوع و زیادی بهره برده ایم که یکی از آن ها کفسابی است از دیگر خدمات شرکت ما می‌توان به ساب زنی و سنگ سابی هم اشاره کرد و یا نما شویی و رزین کاری و هم چنین انواع کفسابی ها اشاره کرد.

کفسابی زیر مجموعه های زیادی دارد که کفسابی انواع موزاییک ها، کفسابی کاشی و سرامیک، کفسابی بتن و سیمان و هم چنین کفسابی انواع سنگ ها و غیره را شامل خواهد شد.

کفسابی معقوله ایی است که شامل پاک کردن انواع لکه ها و کثیفی ها از روی هر سطحی خواهد شد و بیشترین کاربرد را در خدمات ما کفسابی ارائه خواهد داد.

کفسابی با استفاده از دستگاه های خاصی انجام خواهد شد که و با کمک دست امکان پذیر نیست.

زرین کاری

رزین کاری انواع سنگ ها در کفسابی آبعلی

رزین کاری نوعی خدمت است که حالت خمیری دارد و با آب ترکیب می‌شود و برای سنگ هایی استفاده و کاربرد دارد که آن سنگ ها شکسته و یا دچار لب پریدگی شده اند و با رزین در کفسابی آبعلی پر خواهند شد البته نه تنها رزین بلکه لوازم دیگری هم وجود دارند که برای استفاده از پرکردن و در ترک خوردگی های سنگ ها کاربرد دارد.

رزین برای پر کردن درز ها و خلا ها استفاده خواهد شد این ماده پلیمری با آب ترکیب می‌شد. بتونه کاری هم جزوی از کاره ما است که برای پر کردن درزها استفاده خواهیم کرد.

گاهی اوقات پیش می‌آید که درزهایی در بین سنگ ها پدیدار خواهند شد و یا این که ترک هایی در آن به وجود می‌آید و شکستگی در سنگ ایجاد می‌شود که ظاهری نازیبا و زشت به سطح و یا نما و هر جایی می‌دهد ما برای رفع این شکستگی ها و ترک ها از رزین استفاده خواهیم کرد.

نماشویی

نماشویی کفسابی

کفسابی آبعلی می‌تواند انواع خدمات نماشویی را هم انجام دهد. ساختمان هایی که دچار آلودگی و کثیفی و گرد و غبار شده اند جلوه زشتی به نما خواهند بخشید در صورتی که ظاهر نما یکی از مهم ترین بخش نما است. همه ما دوست داریم که نمای ساختمان مان فوق العاده به نظر بیاید و بدون مشکل و شکستگی در سنگ ها باشد.

اگر هم نمای ساختمان شما مشکل داشته باشد مشکلی نیست می‌توانید آن را به دست کفسابی در آبعلی بسپارید. کفسابی در نما نیازمند یک سری وسائل و ابزارها است که فرد بدون آن ها نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

به طور مثال لوازم مورد نیاز می‌تواند طناب های مخصوصی باشد که فرد نماشو از آن آویزان شده و در هر قسمت که لازم بود بتواند بایستد و نماشویی را ادامه دهد. افرادی که مشغول به این کار هستند باید به صورت کامل بیمه بدنی شوند و این نکته در بسیاری از شرکت ها رعایت نمی‌شود منتها در کفسابی آبعلی این اقدامات انجام خواهد شد و تمامی کارکنان ما به صورت بیمه خواهند بود.

در نماشویی اگر سنگی مشکلی داشته باشد ما می‌توانیم آن را ترمیم کنیم تا جلوه بهتری به ساختمان داده شود.

ابزارآلات

ابزار آلات مورد استفاده کفسابی

انجام خدمات کفسابی تنها و بدون استفاده از ابزار ها غیر ممکن است و شما هم اگر حرفه و توانایی های لازم را داشته باشید باز هم انجام این کار نا ممکن است و ابزارهایی باید حتما استفاده شود تا بتوانید موفق شوید.

از جمله لوازمی که ما در حین انجام فعالیت کفسابی استفاده می‌کنیم دستگاه های بزرگی است که برای پاک کردن سطح زمین استفاده خواهیم کرد و انجام امور سنگ سابی را هم با دستگاه هایی که در قسمت زیرین آن لقمه هایی که از جنس های متفاوت هستند قرار خواهند گرفت.

این دستگاه ها بسته به نوعی که دارند از برق تک فاز و یا سه فاز استفاده خواهند کرد. لقمه هایی که در دستگاه قرار دارند در فروشگاه های مخصوص لقمه فروشی یافت خواهد شد و در سایز و اندازه های متفاوتی عرضه می‌شوند.

لقمه ها جنس های متفاوتی دارند مثلا الماس و یا غیره و همچنین لقمه ها نوع های متفاوتی دارند که نوع ایتالیایی برترین آن است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماس یکتماس دو