کفسابی در رودهن

کفسابی در رودهن

کفسابی در رودهن برای انجام خدماتی از جمله ساب زنی و کفسابی و شستن نمای بیرونی ساختمان وغیره است که با توجه به نیاز شهری مانند رودهن که در نزدیکی پایتخت قرار دارد و از جمعیت نسبتا زیادی برخوردار است به وجود آمده است.

رودهن شهری از شهرستان دماوند است و در نزدیکی تهران واقع شده است و به همین دلیل ساختمان های زیادی در این شهر به وجود آمده است که نیازمند به عملیت کفسابی و سنگ سابی هستند.

ساختمان های جدید و نوساز نیاز به کف شویی دارند تا در نهایت تحویل خانه دارای سطحی صاف و تمیز باشند و در ساختمان های قدیمی انجام کف شویی به دلیل از بین بردن اجرام بین سنگ ها و کثیفی های موجود در آن است.

هزینه کفسابی گرانیت

تفاوت سنگ سابی و کفسابی

عمل کفسابی و سنگ سابی در مجموع از یک خانواده هستند منتها دارای تفاوت هایی می‌باشند در کف سابی انجام کار بسیار ساده تر خواهد بود و برای شست و شو و پاک کردن و از بین بردن انواع لکه ها و زشتی های موجود در سطح و کف و یا روی سنگ و سیمان و غیره است . به طور کامل این کار در کفسابی رودهن انجام خواهد شد.

سنگ سابی به عمل ساب زدن سنگ و لایه برداری از سنگ و هم چنین صاف و صیقلی کردن سنگ گفته خواهد شد که باید با توجه به نوع سنگ انجام شود که باز هم شامل زیر مجموعه هایی خواهد شد.

شناخت سنگ در این مرحله یکی از مهم ترین کارهایی است که باید انجام شد اگر شناخت سنگ اشتباه باشد شما به مشکل برخواهید خورد نوع و جنس سنگ را باید شناسایی کرد زیرا ممکن است کاری را که شما برای یک نوع سنگ انجام می‌دهید برای سنگ دیگری موثر نباشد و یا بیشتر از توان سنگ باشد و منجر به از بین رفتن سنگ شود.

در موزاییک ها انجام سنگ سابی به روش مختلفی است زیرا موزاییک ها به دوسته متفاوت تقسیم خواهند شد اج دار و بدون آج که نوع بدون آج بهتر از نوع آج دار آن است زیرا انجام کار سنگ سابی روی آن بهتر انجام داده خواهد شد. در مورد دیگر سنگ ها هم می‌توان گفت که به دسته سخت و نرم تقسیم خواهند شد که انجام کار بروری سنگ نرم بسیار راحت تر از سنگ سخت است.

البته در هر دو دسته نیاز به ابزار های خاصی است و بدون این ابزارها نمی‌توان هیچ کاری انجام داد در زیر دستگاه های سنگ سابی لقمه هایی وجود دارند که بسته به سفتی و نرمی سنگ از زبری هایی تشکیل شده اند که موجب لایه برداری از سنگ خواهد شد. لقمه ها در سایز ها و اندازه های متفاوتی وجود دارند.

برترین روش کفسابی را کفسابی به روش ایتالیایی می‌گویند که با لقمه های ایتالیایی امکان پذیر است. در این روش شما در نتیجه دارای سطحی بسیار روشن و درخشان خواهید داشت.

روش ایتالیایی توانسته نظر مشتری های بسیاری را به خود جلب نماید و طرفداران زیادی دارد. همچنین ما در منطقه تجریش نیز خدمات کفسابی ایتالیای را ارائه می دهیم

فرچه زنی سرامیک

قیمت های کفسابی

برای اطلاع از قیمت ها باید با شماره های ما تماس برقرار کنید تا بتوانیم بهتر به شما کمک کنیم و در مورد خدمتی که می‌خواهید برای شما انجام دهیم باید مورد مشاوره قرار بگیرید تا بتوانیم اطلاعات دقیق را به شما بدهیم.

انجام خدمات کفسابی در رودهن قیمت و نرخ مشخصی ندارد و با توجه به نیاز مشتری و نوع کار و مدت زمانی که باید برای کار صرف کنیم است. باید نوع سنگ را بشناسیم تا بدانیم چه مقدار زمان و نیرو نیاز است که برای انجام کار به محل برده شود. و البته از چه نوع دستگاه هایی باید برای کار استفاده کنیم.

اما باید این نکته را یادآوری کنیم که کفسابی در رودهن به مشتری مداری اعتقاد سفت و سختی دارد و رضایت مشتریان برای ما از اهمیت ویژه ایی برخوردار است زیرا اگر مشتری از خدمات ما رضایت نداشته باشد ما نمی‌توانیم مطرح شویم و به دیگران معرفی شویم.

تمام سعی و تلاش ما در کفسابی فیروزکوه جلب رضایت مشتری با بالا ترین سطح کیفیت و کمترین نرخ دستمزد خواهد بود که با توجه به شرایط اقتصادی و معیشتی مردم در این روزها کمترین فشار بر روی کسانی که درخواست کفسابی از ما را دارند آمده باشد.

امتیاز دهید post

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو