کفسابی و سنگسابی آبسرد دارای مدرن ترین دستگاه ها

کفسابی در آبسرد

کفسابی و سنگسابی به معنای سابیدن سنگ، برداشتن لایه‌ای از سطح سنگ به‌منظور براق‌سازی، شیشه‌ای کردن و رفع ایرادات سنگ‌های مختلف نمای داخلی یا خارجی و کف ساختمان با استفاده از مواد و ابزار‌های تخصصی است. کفسابی و سنگسابی آبسرد یکی از مراکز معتبر و متخصص در حوزه ارائه خدمات کفسابی و سنگسابی با درصد بالای رضایت مشتریان است و سالیان سال است خدمات تخصصی و اصولی خود را با برخورداری از جدید‌ترین دستگاه‌های کفسابی و مجرب‌ترین کف‌ساب‌ها متناسب با نوع بنای موردنظر ارائه می‌دهد.
کفسابی و سنگسابی فرایندی ضروری برای هر نوع ساختمان با هر نوع کاربری است و پس از گذشت چند سال از ساخت یک بنا اجرای انواع مختلف کفسابی و سنگسابی از نیاز‌های ضروری ساختمان مذکور خواهد بود. حال خبر خوب این است که کفسابی و سنگسابی آبسرد با بهره‌مندی از بهترین متد‌‌های روز دنیا و کادر اجرایی حرفه‌ای، تمام خدمات خود را با صدور بیمه‌نامه به مشتریان ارائه می‌‌دهد و شما می‌‌توانید با خیالی آسوده پروژه ترمیم و بازسازی سنگ‌های ساختمان خود را به این مجموعه سپرده و بهترین بازخورد را داشته باشید.
فعالیت کفسابی و سنگسابی آبسرد تماماً زیر نظر اتحادیه کفسابی بوده و قیمت ارائه‌شده از سوی این شرکت طبق تعرفه‌های استاندارد اتحادیه و کاملاً اصولی و منصفانه خواهد بود. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد هزینه خدمات کفسابی و سنگسابی آبسرد، با این مجموعه تماس حاصل کرده و پس از بازدید دقیق کارشناسان کفسابی و سنگسابی آبسرد از بنای موردنظر از قیمت نهایی کار مطلع شوید.

کفسابی و سنگسابی آبسرد

ابزار‌ها و مواد نماشویی ساختمان در کفسابی و سنگسابی آبسرد

نماشویی ساختمان یکی از کار‌هایی است که سبب افزایش زیبایی و جلوه بصری ساختمان‌ها شده و از تخریب و آسیب به آن‌ها در مدت زمانی کوتاه پیشگیری می‌کند. کفسابی و سنگسابی آبسرد این امر ضروری را با استفاده از مرغوب‌ترین مواد، باکیفیت‌ترین دستگاه‌ها و پرسنل کاربلد ارائه می‌دهد. کفسابی و سنگسابی آبسرد جهت اجرای پروژه نماشویی ساختمان‌ها بر اساس متریال مورداستفاده در نمای ساختمان از ابزار‌ها و مواد زیر استفاده می‌نماید:

• کرباس و پارچه آستری:

این ابزار‌ها از ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین ابزار‌های نماشویی ساختمان محسوب می‌شوند. پارچه آستری بهتر است از جنسی باشد که بتواند آب را به‌خوبی جذب نماید. استفاده از کرباس نرم و مرطوب نیز به تمیز‌کردن باکیفیت انواع سطوح کمک می‌کند.

• ابر خیس و تی:

این دو ابزار معمولاً با هم مورداستفاده قرار می‌گیرند. پرسنل نماشویی کفسابی و سنگسابی آبسرد ابر را به آب و مواد شوینده آغشته کرده و روی سطوح مختلف می‌کشند. پس از آن با استفاده از تی باقی‌مانده مواد شوینده را از سطوح پاک می‌کنند.

• برس پاشش آب خالص:

در این نوع روش به آب خالص و سختی گیری شده نیاز است. اصلی‌ترین ابزار پرسنل کفسابی و سنگسابی آبسرد در این روش تیرک‌های مجهز به برس مخصوص با قابلیت پاشش آب است. اگر تمام مراحل کار با این ابزار به‌درستی انجام شود؛ هیچ لکه‌ای روی سطوح ساختمان باقی نخواهد ماند.

• واترجت:

این دستگاه ابزاری بسیار قوی برای پاشیدن آب با فشار بالا روی سطوح ساختمان است و متخصصین کفسابی و سنگسابی آبسرد از واترجت‌های تک‌فاز برای پروژه‌های سبک و کم‌حجم و از واترجت‌های سه‌فاز برای پروژه‌های سنگین استفاده می‌کنند.

نماشویی نمای آجری ساختمان خود را به کفسابی و سنگسابی سنگ ساب بسپارید

اگر قصد شستشوی نمای آجری ساختمان خود را دارید و می‌خواهید بهترین نتیجه در کنار به‌صرفه‌ترین قیمت را تجربه کنید؛ کفسابی و سنگسابی سنگ ساب آماده خدمت‌رسانی به شما در این زمینه است. آجر نسبت به شیشه و کامپوزیت از مقاومت کمتری در برابر سرما و گرما برخوردار است و در اثر این عوامل دچار ترک‌خوردگی‌های ریزی می‌شود. گرچه این موارد به‌سختی دیده می‌شوند؛ اما بازهم سبب نفوذ آلودگی در این شکاف‌ها و کاهش زیبایی نمای ساختمان می‌شوند.
شستشوی نمای آجری توسط متخصصین کفسابی و سنگسابی سنگ ساب با استفاده از دستگاه فشارقوی به نام واترجت به همراه سیلیس (واتر سندبلاست) انجام می‌شود؛ زیرا تنها با فشار آب معمولی نمی‌توان آجرنما را به طور کامل پاک‌سازی نمود. هزینه نماشویی آجری در کفسابی و سنگسابی سنگ ساب بر اساس متراژ، میزان آسیب‌دیدگی سطح نما، میزان کثیفی و آلودگی و غیره تعیین می‌شود.

کفسابی و سنگسابی آبسرد

اسیدسازی کف یا نمای ساختمان با کفسابی و سنگسابی جهرم

اسیدشویی یا اسیدسابی کف و نمای ساختمان از خدمات بارز و تخصصی کفسابی و سنگسابی جهرم است که با استفاده از مرغوب‌ترین مواد و محلول‌ها دراسرع‌وقت صورت می‌گیرد. از روش اسیدشویی برای ازبین‌بردن رنگ‌های قدیمی و باقی‌مانده از نقاشی ساختمان روی کف یا نمای بنا استفاده می‌شود. اسیدشویی کمک می‌کند لکه‌های حاصل از زنگ‌زدگی آهن‌آلات نیز کاملاً پاک‌سازی شوند.
متخصصان کفسابی و سنگسابی جهرم از اسید‌هایی با غلظت‌های متفاوت برای شستشوی سنگ‌های داخل یا خارج ساختمان استفاده می‌کنند. از متداول‌ترین اسید‌های مورداستفاده در کفسابی و سنگسابی جهرم جهت اسیدسابی ساختمان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• اسید جرم آلکس
• اسید جوهرنمک
• اسید دیسکلر

انواع فرچه برای اسیدشویی در کفسابی و سنگسابی ساعی

اسیدشویی سنگ‌های کف یا نمای ساختمان توسط کفسابی و سنگسابی ساعی به شکل‌های مختلف و با استفاده از ابزار‌های مختلفی انجام می‌شود. یکی از ابزارآلات مورداستفاده توسط پرسنل کفسابی و سنگسابی ساعی فرچه است که در انواع زیر طراحی شده است:
• فرچه‌های سیمی نرم
• فرچه‌های پلاستیکی
• فرچه‌های بکسری
در بین ابزار‌های اسیدشویی ساختمان از فرچه سیمی نرم بیش‌ترین استفاده می‌شود و معمولاً از فرچه بکسری به میزان بسیار کم مگر در موارد ویژه استفاده می‌شود. فرچه بکسری به دلیل ساختار خود سبب آسیب به سنگ می‌شود و از این نوع فرچه برای ازبین‌بردن لکه‌ها و جرم‌های سخت کف یا نمای ساختمان استفاده می‌شود.

بهترین شستشوی نمای شیشه‌ای با کفسابی و سنگسابی زیبادشت

یکی از خدمات ویژه کفسابی و سنگسابی زیبادشت ارائه بهترین شستشوی نمای شیشه‌ای ساختمان با استفاده از مجرب‌ترین کادر اجرایی و مواد باکیفیت نماشویی است. شستشوی نمای شیشه‌ای توسط پرسنل حرفه‌ای کفسابی و سنگسابی زیبادشت در دو مرحله صورت می‌پذیرد. در مرحله اول با استفاده از دستگاه واترجت به ازبین‌بردن گردوغبار روی شیشه و در مرحله دوم به شستشوی نمای شیشه‌ای با مواد شوینده و ابر و تی مخصوص می‌پردازند.

کفسابی و سنگسابی آبسرد

قیمت شستشوی نمای شیشه‌ای توسط کفسابی و سنگسابی زیبادشت بر اساس معیار‌های زیر تعیین می‌شود:

• نوع متریال به‌کاررفته در نمای ساختمان
• میزان بلندی ساختمان
• میزان عمر ساختمان
• لزوم راه‌اندازی داربست
• مقدار کثیفی و آلودگی نما
• دسترسی به آب و برق جهت انجام عملیات نماشویی
بهترین زمان استفاده از خدمات کفسابی و سنگسابی شبیری
به‌طورکلی در هر زمانی که شفافیت و زیبایی اولیه سنگ‌های ساختمان شما تحت‌تأثیر عوامل مختلفی همچون شرایط جوی، رفت‌وآمد زیاد یا ریختن مواد مختلف روی سطح سنگ‌ها کاهش یابد؛ زمان آن رسیده است که با استفاده از خدمات اصولی و حرفه‌ای کفسابی و سنگسابی شبیری به پاک‌سازی و براق نمودن سنگ‌های ساختمان خود اقدام نمایید.
بنا به نظر کارشناسان کفسابی و سنگسابی شبیری بهترین فصل کفسابی را می‌توان فصل تابستان و یک ماه آخر زمستان معرفی کرد. معمولاً در فصل تابستان به دلیل آب‌وهوای خوب و تعطیلی مدارس اقدام به کار‌های لوکس و زیباسازی ساختمان‌ها افزایش می‌یابد.

نماشویی با واتر سندبلاست در کفسابی و سنگسابی کشاورز

نماشویی در نما‌هایی که درگیر جرم‌های سخت و رسوب طولانی‌مدت هستند؛ با نماشویی سنتی یا استفاده از دستگاه واترجت امکان‌پذیر نیست و لکه‌ها و آلودگی‌ها به طور کامل رفع نمی‌شوند. نماشویی با واتر سندبلاست توسط کادر کفسابی و سنگسابی کشاورز به کمک دستگاه واترجت با دور بالای آب و سیلیس انجام می‌شود.
در این نوع نماشویی دانه‌های سیلیس که متناسب با نوع جرم و رسوبات تعیین می‌شود؛ به همراه فشار آب متوسط دستگاه واترجت بر روی سطوح ساختمان اعمال می‌شود. طی این فرایند کف‌ساب‌های کفسابی و سنگسابی کشاورز به شستشوی چربی، رسوبات آهکی، آثار زنگ‌زدگی، رنگ و غیره با بالا‌ترین کیفیت ممکن می‌پردازند.

مراحل کفسابی اپوکسی در کفسابی و سنگسابی یوسف‌آباد

اپوکسی یکی از گران‌قیمت‌ترین کف‌پوش‌های امروزه بازار است که نیازمند مراقبت و رسیدگی مداوم است. سابیدن اپوکسی روشی است که پیش از اجرای اپوکسی صورت می‌گیرد و به حل مشکلات و ایرادات مختلف این نوع کف‌پوش کمک کرده و سبب افزایش عمر مفید آن می‌شود. ساب‌زدن اپوکسی امری مهم و تخصصی بوده و اجرای این عملیات توسط کف‌ساب‌های کفسابی و سنگسابی یوسف‌آباد به شرح زیر است:
• کف‌ساب‌های کفسابی و سنگسابی یوسف‌آباد در اولین قدم به بررسی محل موردنظر برای اجرای کف‌پوش اپوکسی می‌پردازند و سطح موردنظر را از لحاظ زبری و تراز بودن بررسی می‌کنند.
• ازآنجایی‌که از اپوکسی بیشتر در فضا‌هایی مانند کارخانه‌ها، تعمیرگاه‌ها و پارکینگ‌ها استفاده می‌شود؛ لازم است پیش از اجرای کف‌پوش، سطح موردنظر توسط کف‌ساب‌های کفسابی و سنگسابی یوسف‌آباد کاملاً پاک‌سازی شود. بهترین روش برای شستشوی کف این مکان‌ها استفاده از آب و پودر ماشین لباسشویی است.
• پرسنل کفسابی و سنگسابی یوسف‌آباد در سومین مرحله کار به‌منظور هم‌تراز کردن و زبر کردن سطح موردنظر آن را ساب می‌زنند و سپس گردوغبار باقی‌مانده را تمیز می‌کنند؛ زیرا گردوخاک سبب می‌شود مواد به‌درستی روی سطح کار نچسبند و مشکل ایجاد کنند.
• در این مرحله کف‌ساب‌های کفسابی و سنگسابی یوسف‌آباد پرایمر‌ها را که از جنس پلی‌آمید هستند با کمک غلتک حوله‌ای روی سطح موردنظر صاف می‌کنند؛ تا جایی که در نقطه‌ای از کار تجمع نکند. پرایمر مانند چسب دوطرفه عمل کرده و سبب می‌شود لایه‌های اپوکسی بهتر به سطح کار بچسبند.
• پنجمین مرحله و مهم‌ترین بخش کار اجرای لایه میانی کف‌پوش اپوکسی توسط متخصصان کفسابی و سنگسابی یوسف‌آباد است. در این بخش هرگونه بی‌دقتی سبب ایجاد مشکل در کف‌پوش خواهد شد. لایه میانی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و به‌راحتی از زمین کنده نمی‌شود.
• پس از اجرای لایه میانی، نوبت اجرای لایه نهایی با همان رنگ اپوکسی است.

کفسابی و سنگسابی آبسرد

در آخر

اگر از جلوه کثیف، مات و کدر سنگ‌‌های ساختمان خود خسته شد‌ه‌اید و تمایل دارید تغییری اساسی و چشمگیر در داخل و خارج ساختمان خود ایجاد نمایید؛ بهترین و کم‌هزینه‌ترین روش استفاده از خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی است. این کار امری تخصصی و بسیار مهم است که نباید به افراد غیرمتخصص و آماتور سپرده شود؛ زیرا در غیر این صورت ممکن است صدمات جبران‌ناپذیری به سازه ساختمانی شما وارد شود.
کفسابی و سنگسابی آبسرد یکی از باتجربه‌ترین مجموعه‌های فعال در این حوزه است که بهترین خدمات کفسابی را متناسب با نوع جنس سنگ‌، نوع کاربری ساختمان و میزان هزینه مورد انتظار مشتری ارائه می‌کند.
از خدمات مهم این مجموعه می‌توان به کارشناسی دقیق بنا و اعلام هزینه و زمان لازم برای پروژه پیش از انجام کار، ارائه ضمانت‌نامه و تقبل هرگونه خسارت در حین انجا‌‌م کار، احترام به حق‌وحقوق مشتری و قیمت منصفانه اشاره کرد. کفسابی و سنگسابی آبسرد با برخورداری از امکانات نوین در کنار سابقه درخشان خود در زمینه کفسابی و سنگسابی می‌‌تواند بهترین گزینه برای انجام خدمات کفسابی و سنگسابی ساختمان شما باشد.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو