نکات مهم در کفسابی و سنگسابی

نکات مهم در کفسابی و سنگسابی

نکات مهم در کفسابی و سنگسابی شامل موارد بسیار زیادی می شود و اگر این نکات و این موارد به درستی رعایت شود در پایان یک نتیجه ی بسیار عالی و مناسبی را مشاهده می کنید که باعث درخشش و براقیت سطوح موردنظر شما می شود رعایت نکته های مهم در انجام عملیات کفسابی و سنگسابی توسط هر شرکت و یا هر فردی رعایت نمی شود به همین دلیل برای اینکه تمامی نکات مهم در انجام تمامی عملیات موردنظر مانند نماشویی، کف سابی، سنگ سابی و….. به درستی انجام شود باید یک شرکت معتبر، با سابقه و باتجربه را انتخاب کنید که در کنار انجام عملیات درست دارای کارکنان و پرسنل حرفه ای باشد و از دستگاه ها و تجهیزات جدیدی استفاده کند و به علاوه برای شستشوی مناسب سطح کف از مواد شوینده و مواد ضدعفونی کننده مناسبی استفاده کند.

همانطور که می دانید امروزه کفسابی و سنگسابی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است به این دلیل که امروزه مانند قدیم دیگر استفاده از موکت برای سطح کف منزل کاربرد چندانی و ندارد، به همین دلیل کار کفسابی و سنگسابی اهمیت زیادی پیدا کرده است و حتما باید نکات مهم در کفسابی و سنگسابی در آن رعایت شود، چون این کار نیاز به دقت و توجه زیادی دارد چنانچه این کار بدون دقت و توجه انجام شود باعث می شود تا سنگ محل مورد نظر شما آسیب ببیند و دچار خسارت های جبران ناپذیری به دلیل انجام ندادن صحیح و درست این کار شوید.

اگر سنگ هایی که در کف منزل و یا آشپزخانه شما دچار کثیفی و آلودگی شده باشند و بخواهید آن ها را با شوینده های عادی تمیز کنید می توانید بااستفاده از مواد شوینده هایی که به صورت معمول و رایج در بازار وجود دارند استفاده کنید اما اگر میزان آلودگی و کثیفی سطح مورد نظر به شکلی باشد که با مواد شوینده عادی هم تمیز نشود، یا با گذشت زمان حالت کدری به خود گرفته باشد باید حتما به سراغ کفسابی و سنگسابی بروید.

چه نکات مهم در کفسابی و سنگسابی باید رعایت شود ؟

مورد اول 

اولین موردی که در کار کفسابی و سنگسابی باید رعایت کرد و در زمان شروع کار اهمیت دارد میزان عمق خراش هایی می باشد که در سطح سنگ به وجود آمده است باید میزان عمق و نقص به وجود آمده در سطح سنگ باید به درستی تشخیص داده شود در صورتی که عمق خراش و آسیب های به وجود آمده از یک میلی متر کمتر باشد، می توان عملیات کفسابی و سنگسابی را انجام داد اما اگر میزان عمق خراش به وجود آمده در سطح سنگ از ۳ میلی متر بیشتر بود باید آن نقاط را تعمیر کنید و با مواد مخصوص و مناسب باید آن ها را پر کرد. با این کار لایه برداری از سطح سنگ به میزان بسیار کمی انجام خواهد شد و هیچ گونه تغییری در کیفیت سنگ و کیفیت کار کفسابی و سنگسابی ایجاد نمی شود. یکی از نکات مهم در کفسابی و سنگسابی توجه به این موضوع می باشد.

مورد دوم 

یکی دیگر از نکات مهم در کفسابی و سنگسابی، استفاده از لقمه ساب های مناسب می باشد. اگر فردی که عملیات کف سابی و سنگ سابی را برای شما انجام می دهد در یک نقطه بیش از حد و بیش از اندازه عملیات ساب زنی را در آن بخش انجام دهد لایه برداری به صورت عمقی اتفاق می افتد و در نتیجه ی کار هم تغییر زیادی را مشاهده نمی کنید.

مورد سوم 

یکی از موارد بسیار مهم که در پایان عملیات باید انجام شود پولیش زنی می باشد که به دو دسته تقسیم می شود و در ادامه به آن دو دسته اشاره خواهیم کرد.

نکات مهم در کفسابی و سنگسابی

انواع پولیش زنی

پولیش زنی پودری : دسته اول پولیش زنی می باشد که بانام پولیش زنی پودری معروف می باشد که در آن از اکسید آلومینیوم استفاده می شود و سفید رنگ است و باید طبق دستوری که برای نحوه مصرف آن در نظر گرفته شده حتما مورد استفاده قرار بگیرد. 

پولیش زنی مایع : دسته دوم پولیش زنی مایع می باشد که در بیشتر موارد به صورت اسپری به کار برده می شود و جنسی که دارد به توجه به نوع و جنس سنگی که در ساختمان به کار رفته است مشخص و تعیین می شود.

مورد چهارم

مهمترین و اصلی ترین موردی که در نکات مهم در کفسابی و سنگسابی باید به آن توجه داشت نظارت بسیار مهم است برخی از افراد می باشند که در پی سود و منفعت خود هستند و تجربه کافی برای انجام کار ندارند و بیشتر وقت ها این افراد با قیمت پایین تری کار می کنند. اگر به این موارد دقت و توجه نداشته باشید صدمات و خسارت جبران ناپذیری به وجود می آید هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ کیفیت کار.

فرچه زنی سرامیک

پیشنهاد کفسابی ایران

کفسابی ایران با دارا بودن سالها سابقه درخشان در امر کفسابی و سنگسابی برای انواع مختلف سطوح آماده است تا با نیروهای با تجربه و افراد کاربلد خود در سراسر ایران خدمات خود را ارائه نماید جهت پاسخگویی در هر زمینه ای می توانید با شماره تلفن های ما که در صفحه سایت موجود می باشند تماس گرفته تا کارشناسان و مشاوران ما به سوال های شما پاسخ دهند.

شرکت کفسابی ایران در تهران آماده می باشد تا خدمات متنوع و مختلفی را در تمامی زمینه ها به بهترین نحو ممکن انجام دهد با اعتماد به ما و برای یک بار سپردن انجام کار خود به افراد حرفه ای ما برای همیشه مشتری دائمی ما خواهید شد هدف و تلاش کفسابی ایران در تهران جلب رضایت مشتریان می باشد. این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که کفسابی ایران در تهران تنها کفسابی می باشد که نکات مهم در کفسابی و سنگسابی را به درستی رعایت می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماس یکتماس دو